| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 133 134 135 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW 2 |
2018-01-02 (08:06) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 135 763 [ CZCIONKA MONOSPACE ] P.s jak tam księżyc bo jest pełnią i chyba to dobry znak coś mi się wydaje |
2018-01-02 (10:00) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 774 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Dziś jest pełnia-3,24-księzyc w raku. Od jutra sny będą roztrzepane. Czas dobry-sobota i niedziela. AK47 Bułki-65,siatka-23,zupa-18,suknia-35-Bi-11,lustro-24 numerol.,dzieci-11,procent-17,koparka-28,kierownik-10-czwartek-34,święto-3,kolejka-20,flaszki-4-brudne-7,podkoszulek-50,remont-31-dach-69,wiertło-39,-5,schody-26-spać-19,ksiądz-13,biskup-46,sex-5. Mocne-28 i 39. Zestaw---5,11,17,28,39,46,50. Powodzenia,pozdrawiam. |
2018-01-02 (11:13) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 793 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie: Łóżko-44,Karsy-19-być,dzieci-11,Łazy-17-być,on-28,drzwi zamknięte-50,on-27-wyjazd-24,drgawica-39-ze stawu wyciągam,opona-25-gwóżdż-20,kurs-15,Wat-8 i Cez-15. Mocne-28 i 39. 3)---17,28,50. lub 28,39,50. 5)---17,19,28,44,50. lub 17,28,39,44,50. Brat; 8 sztuk-Barany-24-st.dom-14-pruć-1-na kożuch-29. Mocne-24 i 8. Matka: Obora-24-a tam 2 prosięta-13-czarne-75,chlew-56-wujek-16,zamiatać-28-śmieci-26-róg-50. Mocne-24 i 13,26. Wspólna dycha---13,17,19,24,26,28,39,44,50,75. Powodzenia. --- wpis edytowano 2018-01-02 11:17 --- |
2018-01-02 (14:18) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 834 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Wspólna dycha---13,17,19,24,26,28,39,44,50,75. ---trafione-2/10-z plusem. 1/3-z plusem 1/5-z plusem 1/7-z plusem. --- wpis edytowano 2018-01-02 14:21 --- |
2018-01-02 (21:57) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 933 [ CZCIONKA MONOSPACE ] W pełni nie nalezy grać. Klapa totalna,albo TS nas przejrzał. Zacznę od soboty. Ak47-trafił-23,65,46,13,18.---z całego snu. Pa. |
2018-01-03 (08:38) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 135 997 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam sny na dziś ,idę po rybę na obiad jest sum boczny i strogonow z kolcami.... Z bratem odkręcamy koło i sic agamy połowę silnika potrzebuje lewarka. Pozdrawiam . Może 2,31 🤔 |
2018-01-03 (10:21) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 024 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. AK47 Obiad-22-ryba-62-sum-8-boczny-29,strogonow-47-kolec-79,silnik-29-połowa-2-koło-40,lewarek-30. Mocne-29 i 8. Zaległe---5,11,35,28,39. Może--5,8,11,28,29,30,39. Powodzenia. |
2018-01-03 (11:27) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 043 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie. Jadę kombajn-21,wędka-19,sznurek-5,brat leży-36. Mocne-21 i 36. Obróbka-1- Mocne jest---Bratek-21-a nie bratki-25 Neon-21-żółty-19 Pewne-21 i 19. Zestaw uwzględniający wibrację dnia-6- To może-19,21,28,36,66. Powodzenia. |
2018-01-03 (12:41) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 060 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Tylko z Iki snów daje---5,35,36,38,66. Powodzenia. |
2018-01-03 (22:05) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 235 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując. AK47 Mocne-29 i 8.---oba pięknie trafione. Zaległe---5,11,35,28,39. Może--5,8,11,28,29,30,39.-----trafione-4/7 Brawo. U mnie wyszedł---sznurek-5,mój brat-53. Na jutro-lewarek-30- i mój kombajn-21---wydaje się pewne. Cykle kenioxa-pozostaje do wylosowania---19,24,44,59. Pa. |
2018-01-04 (09:02) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 136 295 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzisiejsze sny. Wypłatę psy z łańcucha 3 lub 4 psy. Schodzę po schodach w dół Włosi biegają wyganiają imigrantów. Dzwonię w sprawie pracy informatyka staram się dowiedzieć zakres obowiązków... Liczby na dziś bym zostawił 3,4,37 pozdrawiam |
2018-01-04 (09:21) juzpo50Data rejestracji: 2010-09-29 Ilość postów: 18783 | wpis nr 1 136 300 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam zapamietalam tylko - kurier, paczka - pokrowiec na tapety (ktorego nie zamawialam) Pozdrawiam w Nowym Roku |
2018-01-04 (10:37) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 327 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. AK47 Pies-35-łańcuch-16,schody w dół-54,Włoch-31,imigrant-46,telefonować-76,informatyka-51-zakres obowiązków-74. Mocne jest-74 i 16,76,46...35 Juzpo -dzięki i nawzajem. Kurier-37-paczka-74-pokrowiec-52-tapeta-1. Mocne-52 i 74. Powodzenia. --- wpis edytowano 2018-01-04 10:49 --- |
2018-01-04 (11:55) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 345 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziś wibracja dnia-7-czyli moja i alfafir. Keniox sugeruje-2 i 5----45,35,15,55. Znaków sporo ,ale jak mówie będą roztrzepane. Czyli jak zwykle sny wyszły ,a wygranych brak. Problem odwieczny to prawidłowe skompletowanie liczb sennych do zakładu wygranego. Oczywiście każdy coś tam trafi na 10 liczb --u mnie ostatnio było 4/10-a to nie wynik. Dodam że wszystkich możliwych kombinacji żeby trafić 10 z 80 liczb jest ponad 24 kwartyliony. A statystycznie widzę że raz na prawie 2 miesiące ktoś trafia-10-tke-z całej Polski. Jest to wynik bardzo marny,i ludzie przestają w multi grać. My jak widac zadowalamy się drobnymi wygranymi. Ja też prędzej trafie 3/5 niż 7/10-zadowalające. Ale próbujmy dalej. Ciekawe jak dziś nam wyjdzie . A pewniaka widzę z obr.-1-Dawid K.=45--skoczek--u Eleny. Znaki takie: 1.----info----Krowy ryczą=54 2.Ona-59- jest u mnie-Kasia. 3.Więzienie-74-więzień-45 -ma zawody-29. Płynę-44-niby bramka-19-woda z nim. Potem na mecie trzeba zapalić światło-62. 4.Ciotka-68-chce jechac w podróż w majtkach-19- tylko. Odradzam -więc zakłada spodnie-42. 5.Targ-34 jestem ,a kobieta z lewej mówi mi tak---luleczka pucia=50,i daje pączka-29 Wcale go nie biorę. 6.Kolega-52-witać,potem jadę autobusem-18- bez biletu,a kierowca-Ryszard Marchewka=75-staje i idzie palić-30 śmieci na chodniku. W tym autobusie-18-są pączki-25-koło mnie. Ale ich nie biorę. Pewne może--45 i 59,34. Zestaw--18,19,34,44,45,59,74. Powodzenia. |
2018-01-04 (14:13) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 381 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując. Pewne może--45 i 59,34.---oba pięknie trafione,i 2/3 Zestaw--18,19,34,44,45,59,74. --trafione-4/7. Miałem szczęście jak sam pisałem-moja wibracja-7- TS-sypnął-180zł-wygranych. Mam -4/5,3/3,5/8. Fotki. |
2018-01-04 (14:20) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 385 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2018-01-04 (14:21) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 386 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2018-01-04 (14:23) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 387 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2018-01-04 (14:33) alfafireData rejestracji: 2017-12-09 Ilość postów: 2283 | wpis nr 1 136 391 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratulacje i brawka za trafienia Też coś mam ale nie tyle co Ty >>> trochę przedobrzyłem ale dzień wibracji 7 jeszcze się nie skończył Pozdrawiam Powodzenia |
2018-01-04 (17:49) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 436 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzięki alfafir. Na wieczór pewne może--62 i 18 Zestaw--18,21,34,37,46,52,62. Powodzenia. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 133 134 135 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |