Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 132 133 134 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW 2

2017-12-31 (11:19)

status krolowamonet
Data rejestracji: 2013-08-10
Ilość postów: 2153

13928
wpis nr 1 135 319
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jadę bardzo szybko autostradą jest 4 pasmowa

skręcam z prawego pasa w lewo na drogę boczną w niedozwolonym

miejscu ,facet który jedzie ze mna mówi że

tu nie wolno skręcać

odpowiadam -za późno

ogólne wrażenie jakbyśmy uciekali tym autem

ono było czerwone -nie mam takiego

Powodzenia
2017-12-31 (11:58)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 351
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzięki za życzenia,i nawzajem.

Królowomonet;

Jechać-12-autostrada-30,cztery-4-pas-28,lewy-19,za póżno-39,ucieczka-2,czerwone-52.

Mocne-39 i 2.

Zestaw--2,4,19,28,30,39.



Zaległe liczby senne nasze to----37,19,31,24,32,39,74,30,21,79.

Zaległe obr,-1- to----19,24,39,31,17,40,32,21,23,75.

Dziś powinno coś z tego powychodzić.

Powodzenia.

2017-12-31 (14:31)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 401
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowanie.

Królowamonet:



Mocne-39 i 2.---pewniak-39-trafiony.

Zestaw--2,4,19,28,30,39. --trafione-3/6



U mnie wyszło już;

karaś-14

Pudełko-30

Piorun-39-wiadro-39

Akordeon-38

kolega-79

Ucieczka-33-numerol.



A keniox sugerował końcówki-2 i 9------było---29,39,69,79.

Dałem sobie---19,39,29,79,49---i mam 3/5.



Czyli na wieczór powinno być-49 i 12,4.

2017-12-31 (16:11)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 429
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na wieczór keniox -końc-2 i 7.-----7,27,37,77.

Może-12,32,72,7,27,37.



Tylko z moich snów pewne-12 i 49.

Kólowamonet--19 i 12.

Krzysiekwa-7 i 12.

Jula-7 i 12

Jocia-21 i 8.

Elena-40 i 44.

Krysia-13 i 19

Ika--37 i 21

Brat nostradamusa-49 i 1.



Zestaw--7,8,12,37,49.

Powodzenia.
2017-12-31 (18:11)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 1 135 466
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ADAMIE ŻYCZE ABY WSZYSTKIE SNY BYŁY TRAFNE

DZIĘKUJĘ ZA ANALIZY

I ŻYCZE



SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO 2018 ROKU !!!
2017-12-31 (18:45)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 481
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuje Krysiu,i nawzajem.

Wysłałem sobie zakłady na 3 losowania.

Nowy rok robie sobie wolne od gry,ale nie od analiz.

Po nowym roku zobaczymy najpierw jak to będzie z naszym szczęściem.

Potem wypisze te najlepsze dni do gry.

Pamiętajmy też o liczbach wibracji dnia-dziś-8-było już---18,28,38,48,58,78.

Jutro wibracja dnia-4-szczęście ma--Krzysiekwa.

Należy też uzupełniać sobie własne senniki o nowe znaki;

Wioletta-33

Grom-39-piorun-39

Promil-38

Mównica33

Ul.Dworcowa-39





2017-12-31 (19:53)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 1 135 488
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Adamie miło że jutro też zrobisz analizy

u mnie wszystko zamknięte..

tak więc i ja puściłam zestaw na 4 losowania

a znając życie sny będą i jak na złość cyferki wlecą



pozdrawiam

2017-12-31 (22:07)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 502
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowanie.

Tylko z moich snów pewne-12 i 49. ---Trafione-12-bezbłędnie.

Zestawy-po 2/6 ,1/5.



Wyszły mi;

Kaseta-12--która była w tym pudełku-po30

Staw-74

drut-2

Koło-40

Pracować-56,35



Na jutro pewne może-49 i 24

Jedynka-to-24-Jula

Wychowanie fizyczne=101=2



Wstępny zestaw-24,27,36,49,75.

Pa.

--- wpis edytowano 2017-12-31 22:10 ---

2017-12-31 (23:17)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6547

14122
wpis nr 1 135 510
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Szczęśliwego Nowego Roku 2018, dużo zdrowia, superowych snów samych trafnych typowań i jeszcze większych wygranych

Życzy Elena
2018-01-01 (10:55)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 563
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Wszystkich w nowym roku-2018.

Dziękuje Elena ,i nawzajem.

Dziś wibracja dnia-4-może--4,24,44.

Keniox-końc.-2 i 7.

Może---22,32,72,27,37,67.



Sny takie:

1.Mam pistolet-4-strzelam-49-niby do niemca-32.

2.Mysz-6-we fartuchu-32-kieszeni-34.

Brat-53,siekiera-50-cięcie-2,34.

3.---info---Ojcze-prosze-błagam----22

4.Szyld-43-PIS-znak ustawiają i chętni ludzie-10-się zapisują-do lepszych zmian-49

5.Wypłata-8-jest na famegu-23-za niedzielę---dają--150zł.=71

6.J.Kwaśniewska-56-ludzie-10.



Pewne może-8 i 4.

Zestaw dla grających---4,8,10,43,49,71.



Stokrotka mocne---27 i 36.-----zestaw---4,13,27,36,44,72.

Krysia--4 i 37----zestaw---2,4,9,10,32,37.

Powodzenia,pozdrawiam.

--- wpis edytowano 2018-01-01 10:56 ---

2018-01-01 (11:55)

status ak47
Data rejestracji: 2017-04-24
Ilość postów: 1805

15253
wpis nr 1 135 599
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam w nowym roku.

Dziś zapamiętałem 2 prezenty i naprawa....

Pozdrawiam😉
2018-01-01 (12:01)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 601
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj AK47

Dwa-2-prezenty-46-naprawa-20

Powodzenia,pozdrawiam.
2018-01-01 (12:38)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 609
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Elena mocne-56 i 26

Dusia-8 i 53

Jocia-8 i 6.

AK47-2 i 46

Brat nostr.-13 i 31.
2018-01-01 (12:43)

status alfafire
Data rejestracji: 2017-12-09
Ilość postów: 2283

15549
wpis nr 1 135 611
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam w Nowym Roku



Wszystkim Obróbkowiczom Snów2

Życzę Wszystkiego Najlepszego w 2018 roku.

By dobre sny przyniosły Wam wiele sukcesów.



Powodzenia Nostradamus



Pozdrawiam
2018-01-01 (14:34)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 640
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzięki alfafir i nawzajem.

Podsumowując.





Stokrotka mocne---27 i 36.-----oba trafione.

Krysia--4 i 37----drugi trafiony-37-figurka.



Z moich wyszło:

Ludzie-10-pistolet-10

150zł=71

Plus zaległe-36,27

Keniox-końcówki-2 i 7----było-27,37,57.--w tym 27,37-b.mocne było ze snów.

Elena-potrawy-36-było zaległe.

Krysia-korek-36-zaległe.

Reklama-25-Krzysiekwa zaległe.



Po nowym roku zajmę się zbieraniem tych mocnych zaległych.



Na wieczór pozostają resztki-4,8,32,51,26,28,52,6,34,43,20,50.

2018-01-01 (15:22)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 651
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na wieczór keniox końc--2 i 9----- może--19,49,59.

Ja stawiam na mysz w kieszeni--6 i 34. Trójka-6,19,34.

Zestaw---6,19,34,46,50,51,52.

Powodzenia.
2018-01-01 (22:03)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 719
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowując.

Mój ranny zestaw.

Pewne może-8 i 4.

Zestaw dla grających---4,8,10,43,49,71.---trafione-4/6-wieczorem







Komuś tam pewniaki trafiłem.



Krysia--4 i 37----zestaw---2,4,9,10,32,37. ------trafione-4/6-i oba pewniaki.--Brawo.

U mnie wyszło:

Strzelać-49,31

Pistolet-4,10

Szyld-43

Brat-53

Siekiera-50

Wypłata-25 numerol.-poszła na południe-a to nie jest-8

Należy poprawić senniki.

Drukarka-31-Ika

Wypłata-to-25

Terrorysta-50-Elena

Wspinaczka-4

Komin-18

Tłoczno-9



Na jutro z moich pozostaje--14,59,6,34,19.

Pa.

--- wpis edytowano 2018-01-01 22:06 ---

2018-01-01 (22:17)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 1 135 727
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

brawo !!!!!

jak pisałam dużo weszło...

a ja nie miałam jak wysłać

standard ....
2018-01-01 (22:24)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 733
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzięki Krysiu.

Jutro nadrobimy.

Mocne-14 i 19-jest.
2018-01-02 (08:05)

status ak47
Data rejestracji: 2017-04-24
Ilość postów: 1805

15253
wpis nr 1 135 761
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam sny na dziś..

10 bułek w siatce zanoszę blondynce wąska droga . Widzę zupę rybną...

Żona zakłada sukienkę bi przegląda się w lustrze.

Słyszę że procenty z dzieci za to zapłacą...

W pracy kopię koparka dziury w wodzie ierownik się pyta czy przyjdę w czwartek w święto...

Czekam w kolejce jestem drugi....

Śnieg lód i butelki z wodą.

Impreza sylwestrowa idzie kolega ja szukam ubrań mam brudne podkoszulki ale czysta koszule jest w łazience...

Remont domu wiertło 5 lub 4 wydamy 1 mln zamiast 500 tyś stoję na dachu palę papierosa inni podziwiają dom....

Dziecko śpi na schodach zimno mu...

Ksiądz z biskupem idą do ***tki, 100 i 50 zł po schodach do góry . Sex...

Pozdrawiam😉
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 132 133 134 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina