| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 134 135 136 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW 2 |
2018-01-04 (18:30) juzpo50Data rejestracji: 2010-09-29 Ilość postów: 18783 | wpis nr 1 136 445 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratki, Nostradamus |
2018-01-04 (21:56) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 519 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowanie. Na wieczór pewne może--62 i 18----oba pięknie trafione. Zestaw--18,21,34,37,46,52,62. ----trafione-3/7 TS-znowu mi sypnął -160zł.-tym razem. Mam --4/5,3/3,6/10,5/8. Fotki. |
2018-01-04 (22:03) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 522 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2018-01-04 (22:03) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 523 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2018-01-04 (22:04) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 525 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2018-01-04 (22:05) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 527 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ![]() |
2018-01-04 (22:06) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 531 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jak jest szczęście to je widać. Tak trzymać. Pa. |
2018-01-04 (22:11) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 536 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A na jutro pewne-46 i 68. |
2018-01-04 (22:16) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62974 | wpis nr 1 136 538 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Brawa i gratulacje Ty Adamie jak Krzysiek MIELIŚCIE DZISIAJ SUPER DZIEŃ miło,że wygrywacie... zasłużenie !!! tyle czasu poświęcacie na analizy snów i tak dalej.... ja ostatnio wstrzelam się w dziury w płocie bo to co dzisiaj zrobiłam to jakaś porażka ... ale zwalę to na słabą noc bo tak wiało,że szok... a i w pracy nie mam chwilki na myślenie jedynie na króciutkich przerwach ... pozdrawiam i życzę kolejnych sukcesów ps jak obliczyć dzień na grę ??? |
2018-01-04 (22:26) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 544 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysia-to suma daty urodzenia Moja to-23.05.1968=34=7 I wtedy zaległe sny też wchodzą-wszystko. Dlatego ja w te dni gram wysoko. Jutro wibracja-8-szczęście ma Jocia i mój brat. Powodzenia,pozdrawiam serdecznie. |
2018-01-04 (22:31) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62974 | wpis nr 1 136 547 [ CZCIONKA MONOSPACE ] dziękuję za odpowiedź obliczyłam i wyszło mi 10 czyli chyba 1 ??? jeśli mogę prosić to podpowiedz mi w jakie dni mogę grać ??? dziękuję i już zmykam bo rano przed 5-tą znów trzeba wstać |
2018-01-05 (07:44) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 136 580 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam sny na dziś. Przewożę kwiaty w doniczkach, uciekam przed kimś latają samolityniebieski niebiesko czarny do mnie strzela. Niebieska wieżyczka strzelnicza chowam się w krzaki... Biegnie bydło mówię że trzeba się schować kolega kładzie się pod brzozą, dopada go wielki byk i bierze go na rogi. Łamie jeden róg który wbił w drzewo. Uciekam zaczynam zeskakiwać z pięter po siatce. Widzę policję która wyjeżdża na akcję, stoję w ciemnościach. Zaczynam szukać drzwi do wyjścia widzę drzwi 1i 2 1 zajęta a w 2 wchodzę skacze z balkonu widzę jakaś twarz... Widzę św Mikołaja sam nim jestem zastanawiam się czy dać prezent czy rózgę... Koleżanka Daria jemy żelki z alkoholem mogę po nich prowadzić. Moje pewniakiem 1,2i12 z czego 2 bardzo mocna widziana i slyszana. Pozdrawiam😉 |
2018-01-05 (09:14) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 588 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Krysia wibracja-1- Dni do gry najlepsze to: Daty---7,16,25-styczeń. 6,15,24-Luty. Wtedy jest zgranie wibracji zaległych ,i na bierząco. Ak47 Kwiaty-53-doniczka-37,ucieczka-2,samolot-73-strzela-31,wieża-52,niebieski-47,krzaki-26,ukrywać-59,bydło-34,byk-47-rogi-50,bić-21,drzewo-44,skok-1-siatka-23,piętro-38,policja-53,św.Mikołaj-26,3,prezenty-46,rózga-30,Daria-24,jeść-64-żelki-26. Mocne-53 i 26. Zestaw-2,21,24,26,37,50,53. Powodzenia. |
2018-01-05 (10:48) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 615 [ CZCIONKA MONOSPACE ] U mnie: Stolik-32,kolega-27,piwo heineken-44,dętka-14- na rozmiar-28-szukać-66,kierować-10-autobusem-18,pomidory-67,policja-53,pijany-51,całować-65-dziecko-64-usta-2-czoło-9. Mocne-27 i 65. Może--10,27,53,65,67. Brat: 1.Siano-16-na wałkach-67na łące-13-ładuje na przyczepę-52-widłami-66. Mocne-16,67,66. Matka: 1.Żytno-26-idzie do fryzjera-21-a on ma zakład w piwnicy-67. Mocne-26 i 21,67. Powodzenia. |
2018-01-05 (14:27) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 668 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując. Nostradamus. Mocne-27 i 65.--znowu oba super trafione. Może--10,27,53,65,67. --trafione-2/5 Zapomniałem dołożyć to-46-od wczoraj pewne było.-imigrant-46. Reszta może na wieczór. |
2018-01-05 (16:03) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 691 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na wieczór pewne może-2 i 44. Keniox-2 i 1----może-11,21,31,61. Zestaw--2,9,24,26,44. Dla ob-1--pewne może--11 i 26. Zestaw---11,26,38,60,67. Powodzenia. |
2018-01-05 (22:06) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 776 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Trafiony pewniak-2. Zestaw-2/5-tylko. Trochę każdemu liczb wyszło. U mnie: Całowanie-65-dzieci-64-czoło-9-usta-2,pomidory-67,pijany-51,hajniken-36-piwo. Trochę wygranych jest. AK47-też super: Pewniaki-1,2-oba weszły-Brawo. Weszło: Skok-1 Słyszana-2 Róg-50 Samolot-73 Siatka-23 Prezenty-46 Brat: Przyczepa-52 Matka Piwnica-67 Na jutro pewne-38 i 60,24. Pa. |
2018-01-06 (10:23) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 136 835 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam sen na dziś. Budujemy drogę widzę spychacza. Podjeżdża autobus z dzieckiem a powinni być sami dorośli. Pozdrawiam 😉 |
2018-01-06 (10:24) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 836 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Podtrzymuje swoje pewniaki wczorajsze-wieczór. Na jutro pewne-38 i 60,24. Dziś jest super dzień do gry ze snów-jutro też. Przy święcie -czynne są CPN-stacje. Ja jade aż 15 km.-żeby sobie wysłać. Dla chcącego nie ma nic trudnego. A internet działa-można przez lottoland wysyłać. Snów mam swoich mnóstwo wraz z domownikami. I Tosiek będzie płacił. Samych zaległych z obu obróbek jest sporo: 11,38,60,24,26,74,43,28,21,3. Należy także uwzględnić powtórki-4 liczby średnio----69,51,52,2. Końcówki-2 i 4------14,24,44,74. i 2,12,52,62. Potem wypisać typy programów typujących na konkretną godzinę losowania-14-tą. Mamy Multipairs,Viltom,Viltomierz. M-24,66,21,10,54,37,57,74,3,11. Viltom-17,18,25,31,33,42,43,60,63,78. Viltomierz--78,60,22,42,35,33,20,10,29,41,4. A do strzelania pewniaków służy Viltomierz zero. Vil 0---39,63,33,28,20.---tu jest pewniak-28-moja zaległa dętka na 28. Mamy jeszcze pewniaki wybrane z Kenioxa----74,42,75,34,63,16,38,21,6,41,24. Dopiero na tej podstawie robionej na każde losowanie możemy zacząć budować zakłady. Jest to mnóstwo pracy,a wzrok się traci przy tym. Dlatego lubie krótkie i zwięzłe opisy snów.--konkrety. To jest nauka dla Was. |
2018-01-06 (10:31) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 136 839 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj AK47. Budowa-21-droga-41,spychacz-36,autobus-18,dziecko-11-dorośli-38,niemoc-69. Mocne-11 i 38. Może-11,21,38,41,69. Twoje zaległe--24,26,44,3,38. Powodzenia. --- wpis edytowano 2018-01-06 10:39 --- |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 134 135 136 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |