| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 131 132 133 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW 2 |
2017-12-29 (10:34) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 134 844 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Brata sen; 1.Że ja-31-kupiłem dla Częstochowy-47-wszystkiego po 20 sztuk-20. Kury-13--po 4,50-od Dudka-----Dudek-18. Zamówione też były kaczki-17. Zamówienie-56 Mocne-50 i 20,56. --- wpis edytowano 2017-12-29 10:36 --- |
2017-12-29 (14:21) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 134 899 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując U mnie: Mocne-5 i 50.-----pewniak super trafiony-5- Zestaw--5,16,39,42,50. --2/5 Z moich wyszło; Pole-20 Żonkile-37-po -5-5 On-57 Siano-16 Zaległa-szlifierka-52. U AK47-też wyszło sporo liczb; Volvo-23 iveko-37 Piec-52 Zaległa godzina-10;30----30,oraz myć-52,szyba-5. Brat: Kury-13-po 4.50---4 Po 20 sztuk-20 --- wpis edytowano 2017-12-29 14:22 --- |
2017-12-29 (15:58) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 134 927 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Widzę że obr.-1-zaczęli podawać pewniaki--tak powinno zawsze być. Zaoszczędzi to cennego czasu graczowi. Ja zawsze każdemu pisze co ma mocne moim zdaniem. I tak zacznę strzelać te pewniaki: Mapeterka-24 i 2. Jocia-38 i 40. Stokrotka-47 Jula-42 i 21. Krzysiekwa-2 i 29. Ika-39 i 31. Elena-26 i 69. Krykra-21 Brat nostradamusa-31 i 50 AK47---10 i 26. Nostradamus--39 i 26. Zestawik ogólny to; 10,24,26,31,39,50. Powodzenia. --- wpis edytowano 2017-12-29 16:12 --- |
2017-12-30 (05:44) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 039 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Pewniaki trafione. Mapeterka-24 i 2. Jocia-38 i 40.-------bezbłędnie-38 Stokrotka-47 Jula-42 i 21.---drugi-puszka-21 Krzysiekwa-2 i 29.--drugi-sweter-29 Ika-39 i 31. Elena-26 i 69.--numer-26-idealnie. Krykra-21-bilet-super Brat nostradamusa-31 i 50 AK47---10 i 26.--krzaki-super-26 Nostradamus--39 i 26. ---Anglia-26-super. |
2017-12-30 (05:47) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 040 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dodam iż była wibracja dnia-6-a w snach było-6,26,76.--i wyszło. |
2017-12-30 (08:39) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 056 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Dziś sny wychodzą natychmiast. Więc poproszę o wyjście natychmiast-19,39. Moje sny : 1.Staw-74-drgawica-39-zastawiam,kolega-76-jest ze mną. 2.Jestem u wujka-65-a tam jest torba-42-policyjna,i alkomat-19. Czuję iż jestem po piwie,i ciekawe ile mi wykaże. Dmucham-26-wynik-0:0---27 Drugi raz jest aż 6,37 promil. Myślę sobie że to za dużo,bo przy takiej ilości już bym nie żył. Na bank-19 i 39. |
2017-12-30 (09:04) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 135 059 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dziś zapamiętałem tylko podróż do Czarnkowa i 200 tyś zł pozdrawiam |
2017-12-30 (09:27) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 065 [ CZCIONKA MONOSPACE ] AK47 Podróż-36-Czarnków-38-200 tyś.=73 --- wpis edytowano 2017-12-30 09:28 --- |
2017-12-30 (10:09) juzpo50Data rejestracji: 2010-09-29 Ilość postów: 18783 | wpis nr 1 135 074 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam zapamietane - Do Emilii przychodzil komornik, zabieral tylko jedna rzecz, gdy przyszedl po raz kolejny - nic nie zabral, tylko wyznal Emilii, ze ja kocha, ale bal sie powiedziec, bo myslal, ze ona go odrzuci Pozdrawiam |
2017-12-30 (10:52) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 080 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Juzpo. Emilia-31-komornik-43-jedna-1-rzeczy-37-nic-17-zakochany-19. Pewne bankowo-19 i 31,43. Ja już wiem doskonale że trójka powinna być-19,31,39.--jest strasznie mocna w snach. Piątka-19,25,27,31,39. Powodzenia,pozdrawiam. |
2017-12-30 (10:53) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6547 | wpis nr 1 135 081 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 😊 Gratuluję wygranych 👏 Sen: -"rysuję-41,25n linie-5,31n"=56n chyba jest ta linia czarnego-75 koloru -"zielone-40n tło-11n"=51n obróbka snów-45 widzę wpis-22, ktoś skomentował moje typowanie "Eleno-24n.+"Gratuluję"-35,33n.+"szczęście-41n tak-5n dzień-30n po-13n dniu-21n"=(41+5+30+13+21=110 a to "11" ; 24+33+110=167) "14"n -Sąd-6n przy mównicy mężczyzna (mównica-33n+mężczyzna-45n=78n)" przesłuchanie"-66n, sędzia-27n wzywa-24n mnie-10,1 podchodzę do mównicy a tam jest nasikane mównica-33n+mocz-20n=53n -Korytarz-42n +A.W-53n +walizka-15,28n=(123)6n A.W-53n mówi mi "nie będzie mnie cały dzień"-(117)9n -Zlewozmywak-51n z blachy-6 nierdzewnej, w formie takiego arkuszu i tych "arkuszy zlewozmywakowych" jest kilka w takim "pliku" próbuję oddzielić ten jeden "zlewozmywakowy arkusz" i już zastanawiam się jak go złożyć dostrzegam po bokach elementy montażowe Szpachelka-32n -Na kartce-17 formatu A4-(5n) "zanotowałam-64,41n ołówkiem-27,40n sen-40,11n"=(92) 11n Zasnęłam-19 gdy się obudziłam-55 zobaczyłam że kartka jest zamalowana-14 Okazało się że "A-78 obrazkiem-17 zamazała zanotowany Sen"=(203) 5n Obrazek-32n czarno-biały-75,21,52n=(84) 12n "kwiatki-53,30n lub bukiet-59 Pewniak" 17" dodatkowe 51,32,10 Pozdrawiam 😊 pa |
2017-12-30 (11:26) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 087 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Elena55. Śnisz tak pięknie i trafnie że aż mi miło się do analizy zabrać. Twoje zaległe to--25,19,69,66. Oto moja analiza; Samemu rysować-41-linia-27-czarna-75,zielony-41-obr.snów-45,wpis-22-Ty-10,Elena-19-Eleno-24-Gratuluję-34-szczęście-41,przesłuchanie-20-sąd-6-sędzia-21,korytarz-42,walizka-69,arkusz-23,plik-21,jeden-1-Szpachelka-32,sen-40-kartka-17-ołówek-27,zamalowany-14-spać-19,obrazek-32-czarny-75-biały-21. Pewne-19 i 32. Mocna trójka z tego--19,27,32. 5)----19,24,27,32,75. 7)---17,19,24,27,32,45,75. Powodzenia,pozdrawiam. |
2017-12-30 (11:59) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6547 | wpis nr 1 135 095 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję za analizę i wytypowaną liczby 😊 Nie ukrywam że bardzo byłam zaskoczona że opisałam swój sen na tej obróbce Siła wyższa zadecydowała (za mnie) że tak miało się zdarzyć, po coś co ma mnie czegoś nauczyć I tak na dziś mam taki zestaw 17,51,32,10,7,14,19,71 Pozdrawiam 😊 pa |
2017-12-30 (14:27) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 136 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując : Liczby wychodzą z opóżnieniem. U mnie wyszło to -zero-27,i jeden-1,dwa-2-razy dmuchać -po26,torba-42. Juzpo-komornik-43-Brawo Elena miała zaległe-25-ta kotka,wersalka-27. A teraz wyszło; Korytarz-42 Samemu rysować-41 Linia-27 Przesłuchanie-20 jeden-1 Czyli na wieczór mamy pewne-Emilia-31 Zaraz zbuduje zakład wygrany. --- wpis edytowano 2017-12-30 14:34 --- |
2017-12-30 (14:39) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 140 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na wieczór pewne wydaje się -31 i 24. Trójka-31,39,74. lub 24,31,74. Zestaw--24,31,39,45,74. 7)---24,26,31,32,39,45,74. Powodzenia. --- wpis edytowano 2017-12-30 14:40 --- |
2017-12-30 (22:12) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 259 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Podsumowując. Zestawy nic nie dały. A zapomniałem o AK47 AK47 Podróż-36-Czarnków-38-200 tyś.=73------trafione-38,73. Czyli-2/3--Brawo. Juzpo-znowu-komornik-43. Elena- Wpis-22 Obr.snów-45 Gratuluję-34 Popisany obrazek-64 Trudno nie wyszło nam. Ale na jutro mam już 2 pewniaki----24,37. Eleno-24 Widziane-6,37-u mnie-więc po 6-w południe-powinno-37-na następne południe wyjść. Podpowiedż z zaświatów brzmi: Aż 30 lat służyć caru. Czyli chodzi chyba o służba-21. A brat przypomniał sobie sen: Że był w Zakopane-34-na Sylwestra-37 Więc dlatego pasuje mi---21,24,37. Pa. |
2017-12-31 (09:37) ak47Data rejestracji: 2017-04-24 Ilość postów: 1805 | wpis nr 1 135 291 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dziś niestety nic nie zapamiętałem. Wszystkim życzę udanego Sylwestra i wysokich wygranych w nowym roku Pozdrawiam.💥🍀 |
2017-12-31 (10:58) krolowamonetData rejestracji: 2013-08-10 Ilość postów: 2153 | wpis nr 1 135 311 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2017-12-31 (11:08) nostradamus68Data rejestracji: 2012-06-04 Ilość postów: 26184 | wpis nr 1 135 314 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Wszystkim Życzę udanego Sylwestra,wysokich wygranych i szczęśliwego nowego roku. Zazwyczaj ostatnio wszystkie zaległe liczby senne wychodzą w niedzielę. Więc może w końcu wylosują te-19,24,31,37,39. A sny takie: 1.Niebezpieczeństwo-23-jest bo z nieba-23-strzelają pioruny-39. Uciekłem-2- do domu-37. 2.Jest u mnie kolega-34--i stwierdziliśmy że pioruny-39-strzelają do złota-76-zakopanego w polu. Idziemy szukać-66. Nagle już jesteśmy u kolegi -79-przy rowie-27-wyciągam płytki-19,65-z mułu-76. 3.Jestem z kolegą-Dzidek-31-on-65-przy stawie-74-mam wiadro-39,pudełko-30-a w nim 4 kasety-12. Mamy ryby-karaś-14,i wiadrem-39-ze stawu nabieram wodę-33-brudną-7. A z pudełka-30- biorę te 4 kasety-12-do kieszeni-34. Karasie-14-idą do pudełka-30-mam dolać tam wody-33. Nabieram ze stawu-74-jest brudna-7. 4.Choinka-27-ojciec-49-gra akordeon-38. A ja robie z drutu-2-koło-40. 5.Praca-56-ale mam być szkolony przez drugiego-2-niby majstra. On mówi----Wietnamka jest.----34---9 6.Staw-74-i żaby-32. Mocne wydaje się-2 i 37. Zestaw--2,12,19,30,34,37,39,40,49,74. Powodzenia. |
2017-12-31 (11:16) juzpo50Data rejestracji: 2010-09-29 Ilość postów: 18783 | wpis nr 1 135 318 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Szampanskiej zabawy sylwestrowej, a w Nowym Roku spelnienia marzen, trafnych snow i wysokich wygranych!!!!!!!!!!!!! |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 131 132 133 ... 864 865 Wyślij wiadomość do admina |