Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 131 132 133 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW 2

2017-12-29 (10:34)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 134 844
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Brata sen;

1.Że ja-31-kupiłem dla Częstochowy-47-wszystkiego po 20 sztuk-20.

Kury-13--po 4,50-od Dudka-----Dudek-18.

Zamówione też były kaczki-17.

Zamówienie-56

Mocne-50 i 20,56.

--- wpis edytowano 2017-12-29 10:36 ---

2017-12-29 (14:21)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 134 899
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowując

U mnie:

Mocne-5 i 50.-----pewniak super trafiony-5-

Zestaw--5,16,39,42,50. --2/5



Z moich wyszło;

Pole-20

Żonkile-37-po -5-5

On-57

Siano-16

Zaległa-szlifierka-52.



U AK47-też wyszło sporo liczb;

Volvo-23

iveko-37

Piec-52

Zaległa godzina-10;30----30,oraz myć-52,szyba-5.



Brat:

Kury-13-po 4.50---4

Po 20 sztuk-20

--- wpis edytowano 2017-12-29 14:22 ---

2017-12-29 (15:58)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 134 927
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Widzę że obr.-1-zaczęli podawać pewniaki--tak powinno zawsze być.

Zaoszczędzi to cennego czasu graczowi.

Ja zawsze każdemu pisze co ma mocne moim zdaniem.

I tak zacznę strzelać te pewniaki:



Mapeterka-24 i 2.

Jocia-38 i 40.

Stokrotka-47

Jula-42 i 21.

Krzysiekwa-2 i 29.

Ika-39 i 31.

Elena-26 i 69.

Krykra-21

Brat nostradamusa-31 i 50

AK47---10 i 26.

Nostradamus--39 i 26.



Zestawik ogólny to;

10,24,26,31,39,50.

Powodzenia.

--- wpis edytowano 2017-12-29 16:12 ---

2017-12-30 (05:44)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 039
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pewniaki trafione.



Mapeterka-24 i 2.

Jocia-38 i 40.-------bezbłędnie-38

Stokrotka-47

Jula-42 i 21.---drugi-puszka-21

Krzysiekwa-2 i 29.--drugi-sweter-29

Ika-39 i 31.

Elena-26 i 69.--numer-26-idealnie.

Krykra-21-bilet-super

Brat nostradamusa-31 i 50

AK47---10 i 26.--krzaki-super-26

Nostradamus--39 i 26. ---Anglia-26-super.
2017-12-30 (05:47)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 040
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dodam iż była wibracja dnia-6-a w snach było-6,26,76.--i wyszło.
2017-12-30 (08:39)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 056
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Dziś sny wychodzą natychmiast.

Więc poproszę o wyjście natychmiast-19,39.

Moje sny :

1.Staw-74-drgawica-39-zastawiam,kolega-76-jest ze mną.

2.Jestem u wujka-65-a tam jest torba-42-policyjna,i alkomat-19.

Czuję iż jestem po piwie,i ciekawe ile mi wykaże.

Dmucham-26-wynik-0:0---27

Drugi raz jest aż 6,37 promil.

Myślę sobie że to za dużo,bo przy takiej ilości już bym nie żył.



Na bank-19 i 39.
2017-12-30 (09:04)

status ak47
Data rejestracji: 2017-04-24
Ilość postów: 1805

15253
wpis nr 1 135 059
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam dziś zapamiętałem tylko podróż do Czarnkowa i 200 tyś zł pozdrawiam



2017-12-30 (09:27)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 065
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

AK47

Podróż-36-Czarnków-38-200 tyś.=73

--- wpis edytowano 2017-12-30 09:28 ---

2017-12-30 (10:09)

status juzpo50
Data rejestracji: 2010-09-29
Ilość postów: 18783

12679
wpis nr 1 135 074
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

zapamietane



- Do Emilii przychodzil komornik, zabieral tylko jedna rzecz, gdy przyszedl po raz kolejny - nic nie zabral, tylko wyznal Emilii, ze ja kocha, ale bal sie powiedziec, bo myslal, ze ona go odrzuci



Pozdrawiam



2017-12-30 (10:52)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 080
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Juzpo.

Emilia-31-komornik-43-jedna-1-rzeczy-37-nic-17-zakochany-19.

Pewne bankowo-19 i 31,43.



Ja już wiem doskonale że trójka powinna być-19,31,39.--jest strasznie mocna w snach.

Piątka-19,25,27,31,39.

Powodzenia,pozdrawiam.
2017-12-30 (10:53)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6547

14122
wpis nr 1 135 081
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 😊

Gratuluję wygranych 👏



Sen:

-"rysuję-41,25n linie-5,31n"=56n chyba jest ta linia czarnego-75 koloru



-"zielone-40n tło-11n"=51n obróbka snów-45 widzę wpis-22, ktoś skomentował moje typowanie

"Eleno-24n.+"Gratuluję"-35,33n.+"szczęście-41n tak-5n dzień-30n po-13n dniu-21n"=(41+5+30+13+21=110 a to "11" ; 24+33+110=167) "14"n



-Sąd-6n przy mównicy mężczyzna (mównica-33n+mężczyzna-45n=78n)" przesłuchanie"-66n, sędzia-27n wzywa-24n mnie-10,1 podchodzę do mównicy a tam jest nasikane mównica-33n+mocz-20n=53n



-Korytarz-42n +A.W-53n +walizka-15,28n=(123)6n

A.W-53n mówi mi "nie będzie mnie cały dzień"-(117)9n



-Zlewozmywak-51n z blachy-6 nierdzewnej, w formie takiego arkuszu i tych "arkuszy zlewozmywakowych" jest kilka w takim "pliku" próbuję oddzielić ten jeden "zlewozmywakowy arkusz" i już zastanawiam się jak go złożyć dostrzegam po bokach elementy montażowe

Szpachelka-32n



-Na kartce-17 formatu A4-(5n) "zanotowałam-64,41n ołówkiem-27,40n sen-40,11n"=(92) 11n

Zasnęłam-19 gdy się obudziłam-55 zobaczyłam że kartka jest zamalowana-14

Okazało się że "A-78 obrazkiem-17 zamazała zanotowany Sen"=(203) 5n

Obrazek-32n czarno-biały-75,21,52n=(84) 12n "kwiatki-53,30n lub bukiet-59



Pewniak" 17" dodatkowe 51,32,10



Pozdrawiam 😊 pa



2017-12-30 (11:26)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 087
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Elena55.

Śnisz tak pięknie i trafnie że aż mi miło się do analizy zabrać.

Twoje zaległe to--25,19,69,66.

Oto moja analiza;

Samemu rysować-41-linia-27-czarna-75,zielony-41-obr.snów-45,wpis-22-Ty-10,Elena-19-Eleno-24-Gratuluję-34-szczęście-41,przesłuchanie-20-sąd-6-sędzia-21,korytarz-42,walizka-69,arkusz-23,plik-21,jeden-1-Szpachelka-32,sen-40-kartka-17-ołówek-27,zamalowany-14-spać-19,obrazek-32-czarny-75-biały-21.



Pewne-19 i 32.

Mocna trójka z tego--19,27,32.

5)----19,24,27,32,75.

7)---17,19,24,27,32,45,75.

Powodzenia,pozdrawiam.
2017-12-30 (11:59)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6547

14122
wpis nr 1 135 095
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję za analizę i wytypowaną liczby 😊

Nie ukrywam że bardzo byłam zaskoczona że opisałam swój sen na tej obróbce

Siła wyższa zadecydowała (za mnie) że tak miało się zdarzyć, po coś co ma mnie czegoś nauczyć

I tak na dziś mam taki zestaw

17,51,32,10,7,14,19,71



Pozdrawiam 😊 pa
2017-12-30 (14:27)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 136
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowując :

Liczby wychodzą z opóżnieniem.

U mnie wyszło to -zero-27,i jeden-1,dwa-2-razy dmuchać -po26,torba-42.

Juzpo-komornik-43-Brawo

Elena miała zaległe-25-ta kotka,wersalka-27.

A teraz wyszło;

Korytarz-42

Samemu rysować-41

Linia-27

Przesłuchanie-20

jeden-1



Czyli na wieczór mamy pewne-Emilia-31

Zaraz zbuduje zakład wygrany.

--- wpis edytowano 2017-12-30 14:34 ---

2017-12-30 (14:39)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 140
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na wieczór pewne wydaje się -31 i 24. Trójka-31,39,74. lub 24,31,74.

Zestaw--24,31,39,45,74.

7)---24,26,31,32,39,45,74.

Powodzenia.

--- wpis edytowano 2017-12-30 14:40 ---

2017-12-30 (22:12)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 259
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Podsumowując.

Zestawy nic nie dały.

A zapomniałem o AK47



AK47

Podróż-36-Czarnków-38-200 tyś.=73------trafione-38,73.

Czyli-2/3--Brawo.

Juzpo-znowu-komornik-43.

Elena-

Wpis-22

Obr.snów-45

Gratuluję-34

Popisany obrazek-64

Trudno nie wyszło nam.



Ale na jutro mam już 2 pewniaki----24,37.

Eleno-24

Widziane-6,37-u mnie-więc po 6-w południe-powinno-37-na następne południe wyjść.

Podpowiedż z zaświatów brzmi:

Aż 30 lat służyć caru.

Czyli chodzi chyba o służba-21.

A brat przypomniał sobie sen:

Że był w Zakopane-34-na Sylwestra-37

Więc dlatego pasuje mi---21,24,37.

Pa.
2017-12-31 (09:37)

status ak47
Data rejestracji: 2017-04-24
Ilość postów: 1805

15253
wpis nr 1 135 291
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam dziś niestety nic nie zapamiętałem.

Wszystkim życzę udanego Sylwestra i wysokich wygranych w nowym roku

Pozdrawiam.💥🍀
2017-12-31 (10:58)

status krolowamonet
Data rejestracji: 2013-08-10
Ilość postów: 2153

13928
wpis nr 1 135 311
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





2017-12-31 (11:08)

status nostradamus68
Data rejestracji: 2012-06-04
Ilość postów: 26184

13474
wpis nr 1 135 314
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Wszystkim Życzę udanego Sylwestra,wysokich wygranych i szczęśliwego nowego roku.



Zazwyczaj ostatnio wszystkie zaległe liczby senne wychodzą w niedzielę.

Więc może w końcu wylosują te-19,24,31,37,39.



A sny takie:

1.Niebezpieczeństwo-23-jest bo z nieba-23-strzelają pioruny-39.

Uciekłem-2- do domu-37.

2.Jest u mnie kolega-34--i stwierdziliśmy że pioruny-39-strzelają do złota-76-zakopanego w polu.

Idziemy szukać-66.

Nagle już jesteśmy u kolegi -79-przy rowie-27-wyciągam płytki-19,65-z mułu-76.

3.Jestem z kolegą-Dzidek-31-on-65-przy stawie-74-mam wiadro-39,pudełko-30-a w nim 4 kasety-12.

Mamy ryby-karaś-14,i wiadrem-39-ze stawu nabieram wodę-33-brudną-7.

A z pudełka-30- biorę te 4 kasety-12-do kieszeni-34.

Karasie-14-idą do pudełka-30-mam dolać tam wody-33.

Nabieram ze stawu-74-jest brudna-7.

4.Choinka-27-ojciec-49-gra akordeon-38.

A ja robie z drutu-2-koło-40.

5.Praca-56-ale mam być szkolony przez drugiego-2-niby majstra.

On mówi----Wietnamka jest.----34---9

6.Staw-74-i żaby-32.



Mocne wydaje się-2 i 37.

Zestaw--2,12,19,30,34,37,39,40,49,74.

Powodzenia.
2017-12-31 (11:16)

status juzpo50
Data rejestracji: 2010-09-29
Ilość postów: 18783

12679
wpis nr 1 135 318
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Szampanskiej zabawy sylwestrowej, a w Nowym Roku spelnienia marzen, trafnych snow i wysokich wygranych!!!!!!!!!!!!!
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 131 132 133 ... 864 865
Wyślij wiadomość do admina