| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 90 91 92 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-09-23 (05:10) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 458 334 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam:) Z dzisiejszego snu pamiętam że jechałam samochodem pustą drogą,która bardzo mi się podobała ponieważ asfalt był taki równo położony i jechała się po tej drodze jak po lodowisku nic nie było słychać nic nie trzęsło ...w czasie tej podróży była burza ale jaka,,,ogromna z każdej strony uderzały pioruny jeden był tak blisko mnie ,że za pamiętałam każdą jego część i kolor a był w odcieniach czerwieni....droga była prosta i nie było koło niej żadnych drzew no może minęłam kilka ale były to ogromne dęby.... Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia |
2011-09-23 (06:11) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 458 337 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka:\ 24-26-36-75 Pogodnego dnia. |
2011-09-23 (08:06) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 458 348 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysienko -droga-41 burza-62,28 dąb-53,22 lub drzewo-44 moze jeszcze-42 pozdrawiam |
2011-09-24 (07:16) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 458 629 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry wszystkim W dzisiejszym śnie byłam w lodziarni i jadłam lody, później znalazłam się w sklepie i kupowałam piwo a na końcu byłam w kościele gdzie miałam rozdać obrazki święte dla dzieci pozdrawiam i życzę miłego i pogodnego dnia-trafnych typowań i wysokich wygranych |
2011-09-24 (07:35) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 458 632 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam ,Reni lody-60,68 sklep-33 piwo-58 koscioł-14 |
2011-09-24 (07:51) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 458 637 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Reni: 4-34-44 11-21-27 Pozdrawiam. |
2011-09-24 (08:48) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 458 641 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry:)Dopiero wstałam i od razu siadam i piszę;) W dzisiejszym śnie dużo się działo...zacznę od tego że byłam u znajomych i u nich było dużo gości a ja miałam uśpić ich córkę która była bardzo marudna zanim ja wzięłam na ręce,później się uspokoiła i szybko usnęła.Gdy usnęła poszłam do łazienki a tam co mnie bardzo zaskoczyło nie było żadnych drzwi i na dodatek było mnóstwo ludzi ...później miałam dostać się na stację i pojechać z moją mamą w góry ale gdy kupiłam bilety przyjechał pociąg,a mamy nie było dopiero po chwili przyszła ale pociąg ruszał i nie chciał się zatrzymać nawet gdy zatrzymywał go konduktor...później znalazłam sie w kościele a tam była jakaś uroczystość gdzie na stołach przed ołtarzem leżały zrobione bukiety z kwiatów a jedna wiązanka była w wazonie w którym stały długie piękne czerwone róże po mszy ksiądz kazał zabrać po małym kawałku bukietu z każdej wiązanki na szczęście,powodzenie ,ja wzięłam z dwóch róż po listku i wracając do domu strasznie padało ,ale tak ze porobiły się ogromne kałuże a z jednego domostwa wylewała się woda na drogę bo było już za dużo wody na podwórku i nie szło tamtędy przejść więc musiałam wejść na ulicę ale to też nie było łatwe,byłam calusieńka mokra ale było ciepło tak więc mi to nie przeszkadzało Troszkę się dzisiaj rozpisałam:) ale myślę że nie będzie problemu z analizą snu;) Pozdrawiam i życze super udanego dnia:) :* |
2011-09-24 (09:33) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 458 653 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysienko dziecko-11,49 ludzie -10,11 pociąg-9,61 mama-9 kwiaty-53lub bukiet-59 woda-33 kosciół-14 |
2011-09-24 (10:31) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 458 668 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Dużo sennych elementów, więc i dużo liczb, wybór należy do Ciebie: 4-40 39-40 21-39-78 |
2011-09-24 (10:34) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 458 669 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mnie się właśnie przypomniał sen: piękne kiście białych winogron.... -30- |
2011-09-25 (08:15) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 458 877 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM po powrocie ze wsi Polskiej w KIELECKIM Dziś śnił mi się facet spadł z wysokości na beton aż było słychać łamiące się kości --------- krew ---------- też była zajrzyjcie na pocztę jak coś niejasne to pytać a może jakieś nowe pomysły których ja nie zauważyłem ???????????? |
2011-09-25 (11:54) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 458 918 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Medium. Może 42-47-80 ???? |
2011-09-25 (13:26) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 458 941 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Przyszła poczta ...... |
2011-09-26 (10:29) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 459 142 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM - DZIŚ WYGRANA południe lub 22,00 Tory kolejowe wagony ---- nazwisko == 3 imię ------ == 9 zaglądajcie na pocztę listonosz coś przyniesie .... |
2011-09-26 (12:25) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 459 162 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Moja poczta pusta. |
2011-09-27 (07:18) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 459 345 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM - TABELKĘ ZMODERNIZOWANĄ PRZESŁAŁEM DZISIAJ NIC NATOMIAST ŻE WCZORAJ NIE BYŁO TO DZIŚ POWTÓRZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
2011-09-27 (11:23) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 459 407 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ERYKO NA POCZCIE |
2011-09-27 (18:16) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 459 491 [ CZCIONKA MONOSPACE ] poczty wysłane tabelki |
2011-09-28 (10:28) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 459 643 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM ERYKO ORAZ POZOSTAŁYCH PRZYJACIÓŁ TEGO TEMATU .. NIE spiesz się i na razie nie wysyłaj to nie to losowanie za godzinę dwie to CI wyjaśnię . |
2011-09-30 (05:10) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 460 084 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam:) Dzisiaj śniło mi się (wreszcie pamiętam),że idąc chodnikiem rozmawiałam przez telefon ale nie swój tylko męża,i rozmawiałam z kobietą która ciągle do niego wydzwaniała ,tak więc porozmawiałam sobie z nią i dowiedziałam się czy mają romans czy nie ,o to go podejrzewałam,i pamiętam ze mówiła ,że ona chciała aby on sie do niej przeprowadził i aby założyli nowa rodzinę,później wyparła się tego że ona tego nie chciała tylko tak jakoś to wyszło....później znalazłam się na targowisku i tam była loteria w której trzeba było kupić los za 1400 zł i nie miała chętnych mimo iż wszystkie były pewniakami ,chciałam iść do biedronki ale jak się okazało była zamknięta tylko co chwilę ktoś podjeżdżał i wyzywał jak to możliwe aby w tygodniu była zamknięta,później spotkałam męża i on chciał sie wrócić do tej loterii i kupić los ,ale nie pozwoliłam szczególnie że chciał wziąść aż dwa losy!!!na jednym stoisku oglądałam jakieś stare przedmioty ,książki,filiżanki,zegary i jakiś medal który bardzo przyciągnął moją uwagę... Pozdrawiam i życzę miłego dnia |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 90 91 92 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |