Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 90 91 92 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-09-23 (05:10)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 458 334
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam:)



Z dzisiejszego snu pamiętam że jechałam samochodem pustą drogą,która bardzo mi się podobała ponieważ asfalt był taki równo położony i jechała się po tej drodze jak po lodowisku nic nie było słychać nic nie trzęsło ...w czasie tej podróży była burza ale jaka,,,ogromna z każdej strony uderzały pioruny jeden był tak blisko mnie ,że za pamiętałam każdą jego część i kolor a był w odcieniach czerwieni....droga była prosta i nie było koło niej żadnych drzew no może minęłam kilka ale były to ogromne dęby....



Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia
2011-09-23 (06:11)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 458 337
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka:\

24-26-36-75

Pogodnego dnia.
2011-09-23 (08:06)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 458 348
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Krysienko -droga-41

burza-62,28

dąb-53,22 lub drzewo-44

moze jeszcze-42

pozdrawiam
2011-09-24 (07:16)

status Reni33
Data rejestracji: 2011-09-09
Ilość postów: 15

13177
wpis nr 458 629
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry wszystkim



W dzisiejszym śnie byłam w lodziarni i jadłam lody, później znalazłam się w sklepie i kupowałam piwo a na końcu byłam w kościele gdzie miałam rozdać obrazki święte dla dzieci



pozdrawiam i życzę miłego i pogodnego dnia-trafnych typowań i wysokich wygranych
2011-09-24 (07:35)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 458 632
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam ,Reni lody-60,68

sklep-33

piwo-58

koscioł-14
2011-09-24 (07:51)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 458 637
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Reni:

4-34-44

11-21-27

Pozdrawiam.
2011-09-24 (08:48)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 458 641
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry:)Dopiero wstałam i od razu siadam i piszę;)



W dzisiejszym śnie dużo się działo...zacznę od tego że byłam u znajomych i u nich było dużo gości a ja miałam uśpić ich córkę która była bardzo marudna zanim ja wzięłam na ręce,później się uspokoiła i szybko usnęła.Gdy usnęła poszłam do łazienki a tam co mnie bardzo zaskoczyło nie było żadnych drzwi i na dodatek było mnóstwo ludzi ...później miałam dostać się na stację i pojechać z moją mamą w góry ale gdy kupiłam bilety przyjechał pociąg,a mamy nie było dopiero po chwili przyszła ale pociąg ruszał i nie chciał się zatrzymać nawet gdy zatrzymywał go konduktor...później znalazłam sie w kościele a tam była jakaś uroczystość gdzie na stołach przed ołtarzem leżały zrobione bukiety z kwiatów a jedna wiązanka była w wazonie w którym stały długie piękne czerwone róże po mszy ksiądz kazał zabrać po małym kawałku bukietu z każdej wiązanki na szczęście,powodzenie ,ja wzięłam z dwóch róż po listku i wracając do domu strasznie padało ,ale tak ze porobiły się ogromne kałuże a z jednego domostwa wylewała się woda na drogę bo było już za dużo wody na podwórku i nie szło tamtędy przejść więc musiałam wejść na ulicę ale to też nie było łatwe,byłam calusieńka mokra ale było ciepło tak więc mi to nie przeszkadzało



Troszkę się dzisiaj rozpisałam:) ale myślę że nie będzie problemu z analizą snu;)



Pozdrawiam i życze super udanego dnia:) :*
2011-09-24 (09:33)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 458 653
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Krysienko

dziecko-11,49

ludzie -10,11

pociąg-9,61

mama-9

kwiaty-53lub bukiet-59

woda-33

kosciół-14
2011-09-24 (10:31)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 458 668
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

Dużo sennych elementów, więc i dużo liczb, wybór należy do Ciebie:

4-40

39-40

21-39-78
2011-09-24 (10:34)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 458 669
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mnie się właśnie przypomniał sen:

piękne kiście białych winogron....

-30-
2011-09-25 (08:15)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 458 877
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



WITAM po powrocie



ze wsi Polskiej w KIELECKIM



Dziś śnił mi się facet



spadł z wysokości na beton

aż było słychać łamiące się kości



--------- krew ---------- też była



zajrzyjcie na pocztę jak coś



niejasne to pytać



a może jakieś nowe pomysły



których ja nie zauważyłem ????????????
2011-09-25 (11:54)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 458 918
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Medium.

Może 42-47-80 ????
2011-09-25 (13:26)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 458 941
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Przyszła poczta ......
2011-09-26 (10:29)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 459 142
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





WITAM - DZIŚ WYGRANA południe lub 22,00



Tory kolejowe



wagony ----



nazwisko == 3



imię ------ == 9



zaglądajcie na pocztę



listonosz coś przyniesie ....
2011-09-26 (12:25)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 459 162
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Moja poczta pusta.
2011-09-27 (07:18)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 459 345
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





WITAM -



TABELKĘ ZMODERNIZOWANĄ PRZESŁAŁEM



DZISIAJ NIC



NATOMIAST ŻE WCZORAJ NIE BYŁO



TO DZIŚ POWTÓRZĘ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011-09-27 (11:23)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 459 407
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ERYKO



NA POCZCIE
2011-09-27 (18:16)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 459 491
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

poczty wysłane



tabelki
2011-09-28 (10:28)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 459 643
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



WITAM ERYKO ORAZ POZOSTAŁYCH PRZYJACIÓŁ



TEGO TEMATU ..



NIE spiesz się i na razie nie wysyłaj



to nie to losowanie za godzinę dwie



to CI wyjaśnię .
2011-09-30 (05:10)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 460 084
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam:)



Dzisiaj śniło mi się (wreszcie pamiętam),że idąc chodnikiem rozmawiałam przez telefon ale nie swój tylko męża,i rozmawiałam z kobietą która ciągle do niego wydzwaniała ,tak więc porozmawiałam sobie z nią i dowiedziałam się czy mają romans czy nie ,o to go podejrzewałam,i pamiętam ze mówiła ,że ona chciała aby on sie do niej przeprowadził i aby założyli nowa rodzinę,później wyparła się tego że ona tego nie chciała tylko tak jakoś to wyszło....później znalazłam się na targowisku i tam była loteria w której trzeba było kupić los za 1400 zł i nie miała chętnych mimo iż wszystkie były pewniakami ,chciałam iść do biedronki ale jak się okazało była zamknięta tylko co chwilę ktoś podjeżdżał i wyzywał jak to możliwe aby w tygodniu była zamknięta,później spotkałam męża i on chciał sie wrócić do tej loterii i kupić los ,ale nie pozwoliłam szczególnie że chciał wziąść aż dwa losy!!!na jednym stoisku oglądałam jakieś stare przedmioty ,książki,filiżanki,zegary i jakiś medal który bardzo przyciągnął moją uwagę...





Pozdrawiam i życzę miłego dnia
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 90 91 92 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina