| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 89 90 91 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-09-18 (10:02) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 457 151 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry:) Mój dzisiejszy sen to wyjazd do dużego miasta na spotkanie ze znajomymi,było śmiesznie i wesoło...później byłam w jakimś domu i tam spotkałam mojego męża i pojechaliśmy do przychodni,tam spotkałam moją panią doktor i ona zrobiła mi badania oraz dodatkowo usg i powiedziała mi ze nie jestem w ciąży byłam bardzo smutna po tej wiadomości,ale powiedziałam że nie mam sie martwić ...pamiętam że patrzyłam przez bardzo duże okno i widziałam lasy i góry i zachód słońca:(to któryś z kolei sen gdzie widzę zachód troszkę chyba troszkę za często mi się śni nie wiem co to ma znaczyć:) Pozdrawiam i miłego dnia życzę wszystkim PS Stokrotko te moje wczorajsze numery butów sprawdziły się wieczorkiem nawet jako plus |
2011-09-18 (10:27) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 457 157 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. 41-42 68-69 Pozdrowienia |
2011-09-18 (17:34) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 457 257 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysienka. Lubisz wyśnić plusy!! Wniosek sam się nasuwa...... |
2011-09-18 (18:35) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 457 269 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko sama jestem w szoku ale to nie pierwszy raz i najczęściej trafia w drugim losowaniu;)MYŚLĘ,ŻE TO DOBRZE ALE SZKODA ,ZE NIE MAM INTUICJI I NIE GRAM Z PLUSEM Pozdrawiam |
2011-09-19 (05:02) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 457 366 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Dzisiaj śniło mi się ,że jechałam autem i byłam kierowcą,jechałam pustą ,oświetloną z obu stron lampami drogą,byłam troszkę zła ponieważ bardzo padał deszcz,ale tak mocno ,że świata nie było widać....później gdy dotarłam na miejsce ,nie znam go tzn nigdy tam nie byłam,spotkałam kobietę która trzymała koszyk pełen czerwonych jabłek,pamiętam, ze była bardzo miła i pomogła mi trafić do jakiegoś domu,tylko nie wiem po co tam szłam...później deszcz przestał padać i na ulicy pojawiło się mnóstwo ludzi,ale co mnie bardzo dziwiło wszyscy byli uśmiechnięci i bardzo radośni... Pozdrawiam i życzę miłego dnia:) |
2011-09-19 (06:23) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 457 369 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. 24-26-36-39-40-45-48 Dzisiaj dużo liczb mi wyszło, zobaczymy. Deszcz i pełny koszyk z jabłkami wróżą dużo szczęścia!! Pozdrawiam. |
2011-09-19 (09:03) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 457 377 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysienko samochód-42.deszcz-12,78,kobieta-67,jabłka-34,ludzie-10,23pozdrawiam |
2011-09-19 (19:22) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 457 508 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dziś na drugie losowanie ja stawiam na liczby 28, 45,46,4,21,13, 20 lub 2 , |
2011-09-19 (19:27) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 457 509 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A może 11. 28,38, 78,79,80, 13 ,, |
2011-09-20 (09:37) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 457 597 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM 20 . września .. Tak po obróbce wytypowałem na dziś.. 10 ...12 7..... 9 2 ... 4 43 ,, 45 ,, 47 i tak na dodatek 24 .. 26 na te stawiam i idę wsłać ... Proszę wstąpcie na pocztę .. |
2011-09-20 (19:27) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 457 730 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No cóz tak jak przewidywałem |
2011-09-21 (05:19) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 457 802 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Przepraszam ,ze ostatnio nie opisuję snów ,ale niestety ich nie pamiętam,ponieważ mam nowy telefon i mam rano problemy z jego wyłączeniem,przez co troszkę się denerwuję i zapominam co mi się śniło... Dzisiaj pamiętam tylko ze byłam na jakimś meczu siatkówki w której grał mój syn i że tankowałam samochód..no i pojawiły się liczby które o dziwo trochę pamiętam...1,22,19,79 były chyba jeszcze dwie ale nie mogę sobie ich do końca przypomnieć:( Pozdrawiam i życze miłego dnia PS Stokrotko jeśli możesz to się odezwij na telefon,syn nie ma czasu aby tutaj rano spojrzeć:( |
2011-09-21 (07:57) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 457 811 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM Całe sterty paczek trampki - bluzki - itd -itp . jakiś facet składał silnik.. |
2011-09-21 (08:39) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 457 821 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ERYKO WITAM pocztę odebrałem ale zajrzyj teraz TY i odpisz to będziemy myśleć... |
2011-09-21 (08:49) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 457 825 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich Krysienko -syn-61,44, samochód-42,13 Medium-paczki-74,naprawa-20,67 pozdrawiam |
2011-09-21 (13:04) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 457 892 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka: 39-43 Medium: 20-50?????? Pozdrawiam. |
2011-09-22 (07:12) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 458 102 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich ostatnio mam problemy z zapamiętaniem snu-chyba za dużo problemów nagromadziło mi się -z dzisiejszego snu pamiętam zakonnicę. Miłego dnia życzę |
2011-09-22 (07:38) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 458 105 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Reni. 25-37-66. Pozdrawiam. |
2011-09-22 (08:24) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 458 110 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziś sniło mi się pole a nanim posadzone kwiaty tak jak doniczkowe, bardzo mi się podobały wszystkie kwitły na czerwono. Potem byłam u kogoś w domu widzałam grał tam telewizor, i nastoliku w rogu był jeszcze mały komputer ze to dla dzieci. |
2011-09-22 (15:53) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 458 220 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich bardzo serdecznie:) Przepraszam,że rano nie opisuję snów ,ale nadal ich nie mogę zapamiętać:( Nie wiem czym to może być spowodowane...możliwe że jest to mój tydzień jeżdżenia autem i troszkę się rano przejmuje jazdą...ale czekam do soboty wtedy będę spała troszkę dłużej jak do 4.40 Pozdrawiam i życze miłego i słonecznego popołudnia:):):*** |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 89 90 91 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |