Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 91 92 93 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-09-30 (06:16)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 460 087
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

44-78-80

i ewentualnie cena loterii.

Pozdrawiam.
2011-09-30 (07:55)

status Reni33
Data rejestracji: 2011-09-09
Ilość postów: 15

13177
wpis nr 460 098
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry wszystkim.



Dziś śniło mi się, że byłam w lesie i tam znalazłam kilka dużych pudeł pełnych...papierosów. Pomyślałam,że zabiorę je do domu sprzedam i będę miała dużo kasy. Jedno pudło zabrałam, ale pozostałych nie zdążyłam bo zjawiła się policja i wszystko zgarnęła



pozdrawiam i miłego dnia
2011-09-30 (08:32)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 460 103
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich

Krysiu,telefon-46

sklep-33

los-25

medal-2,

Reni

papierosy-9,31

policja-53

pozdrawiam
2011-09-30 (09:27)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 460 114
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Reni.

1-73-74

Pozdrawiam
2011-09-30 (10:22)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 460 124
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



WITAM WSZYSTKICH



U NAS na rynku jest niedosyt końcówek na 6

a następnie na------------- 3



więc na 4 ry losowania kolejne stawiam 6 - 16 - 60 - 66 .

dodam -------- 11 - 15 - 13

następnie ------ 41 - 42

by było mokro -- 4 - 40

i żeby to zamknąć to postawię - 1 - 10 - 80 ......
2011-10-01 (09:27)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 460 351
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam:)

Dzisiaj śniło mi się,że jechałam samochodem po dużym mieście i strasznie błądziłam bo nie mogłam z niego wyjechać a miałam pojechać do Międzychodu...Gdy zatrzymałam się w jakiejś uliczce,mój małżonek zajął miejsce za kierownicą,a ja w tym czasie poszłam do dużego budynku,gdzie szukałam kantoru aby wymienić złotówki na dolary,gdy znalazłam okazało sie ,ze był już zamknięty ,ale pani była tak miła iż wymieniła,pamiętam że dała mi 50 dol..Później znalazłam punkt z totkiem,w ręku trzymałam trzy banknoty po 10 zł ale i tak wzięłam tylko jeden duży,multi i dwie zdrapki no i wystarczyła tylko dycha... dzwoniłam do męża a on mi powiedział ,że już pojechali -beze mnie- i spotkamy się w domu... Później znalazłam się w swoim mieście gdzie spotkałam znajomą i ona powiedziała ,że jej syn wyjeżdża i nie będzie już nam dawać mleka,powiedziałam to mojemu synowi i był smutny,ale się szybko pocieszył ,bo spotkał kumpli którzy byli w sklepie i wywozili na jakimś wózku bardzo dużo zgrzewek piwa a puste butelki wkładali do takiego pojemnika z kosza ,później poszli je sprzedać i mieli mnóstwo pieniędzy...jeszcze byłam na takim dużym jakby balkonie widokowym z którego obserwowało się jakąś wyspę która pojawiała się raz na ileś lat,a pod tym balkonem było piękne spokojne morze..



Pozdrawiam i życzę super wygranych i miłego dnia



ps Stokrotko ta 14 ze snu to troszkę mnie dzisiaj zaskoczyła,szczególnie ,że wieczorem była plusem;)
2011-10-01 (10:00)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 460 354
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

14 była liczbą bezpośrednią więc musiała paść. Tylko nigdy się nie wie czy od razu. Dziś masz takie 3 liczby: 3-10-50, a mnie zainteresował najbardziej fragment snu o tarasie widokowym: 40-78-80

Pozdrawiam.
2011-10-01 (10:04)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 460 356
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mój sen

Latający kot, w pyszczku trzyma ptaszka, albo myszkę, dokładnie nie wiem,

chce schować się w norce.

46-80

Może ktoś jeszcze coś dołoży?

Pozdrawiam.
2011-10-01 (12:39)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 460 387
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

oj widzę ,że dzisiaj sporo pełnych dziesiątek;)

powodzenia ja coś skleję z tych cyferek i te co pamiętałam zagram z plusem:)
2011-10-01 (13:53)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 460 414
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam wszystkich



dopiero pojawiłem się w domu



po przeczytaniu tych snów



jestem pełen entuzjazmu ..
2011-10-02 (15:15)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 460 691
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



WITAM I POZDRAWIAM



Mało co się pomyliłem



liczby się wysypały



dopiero w 5 - tym losowaniu ....
2011-10-02 (15:37)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 460 696
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

Mam nadzieję, ze grałaś dalej,

bo 4/6 nie do pogardzenia.

Pozdrawiam.
2011-10-02 (22:05)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 460 779
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko grałam ale tylko tą trójka którą pamiętałam ze snu ...miałam zaznaczone na kilka losowań a ten od ciebie wzięłam tylko na dwa losowania i znowu popełniłam straszny błąd:(mogłam wziąść na 5 losowań:(

ale wczoraj wieczorem miałam 3/3

pozdrawiam i życzę proroczych snów ...od jutra nie mam dostępu do neta do godz.14.30....poproszę o cyferki przesłać smsem:)dziękuję bardzo bardzo bardzo mocno:)
2011-10-02 (22:37)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 460 789
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Cześć.

Krysieńka.

Mój latający kot wpadł za 4-tym razem i też nie puściłam!!

Pozdrawiam.
2011-10-03 (05:15)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 460 810
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

DZIEŃ DOBRY:)



Z dzisiejszego snu nie pamiętam za dużo jak to w poniedziałek rano....ale pamiętam że byłam w pracy a tam było tylko kilka osób,bo pozostali się rozchorowali i przez dwa tygodnie będziemy pracować po 14 godzin,a jako do jezdna dostałam pokój w jakimś domu ,gdzie było bardzo miło i spokojnie,nawet w pracy przywozili nam posiłki abyśmy nie były zmęczone,bardzo o nas dbali miałyśmy więcej przerw ...



Pozdrawiam i życzę miłego dnia,ja zmykam do pracy:(
2011-10-03 (07:29)

status Reni33
Data rejestracji: 2011-09-09
Ilość postów: 15

13177
wpis nr 460 820
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich

dzisiaj przyśnił mi się facet,który jest mi winny pieniądze-wiem,że go pobiłam za to, że znowu się wykręcał z oddaniem długu-później śniło mi się wesele, które miało być na moim podwórku-para młoda, goście przyjechali a nie było nawet poustawianych stołów-i jeszcze ktoś pożyczył mój samochód i oddał go strasznie popsutego...



Pozdrawiam i dziękuję za analize
2011-10-03 (07:56)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 460 826
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Dzisiaj senne dziwności:

Krysieńka 2-13-14-75

Reni 24-34

Pozdrawiam
2011-10-03 (08:15)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 460 829
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Krysiu-10,14,56,,54

Reni-5,21,42,40,,54

2011-10-03 (17:33)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 460 955
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krzysiekwa.

Gratulacje za 3/4 dla Krysieńki!

Pozdrowienia.
2011-10-03 (17:37)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 460 958
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

To Krysienka jest niesamowita ,my tylko analizujemy jej sny,a bardzo czesto sie sprawdzaja pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 91 92 93 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina