| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 88 89 90 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-09-12 (10:11) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 455 921 [ CZCIONKA MONOSPACE ] To liczby ze snu Krysienki od Stokrotki ----36,47,45,73,74,5,78,26,---- bo ona niema dostępu do internetu .... |
2011-09-12 (12:45) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 455 938 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję za cyferki - liczę na to że kilka wpadnie. Pozdr. |
2011-09-13 (05:07) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 456 076 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry Dzisiaj nie pamiętam za dużo ze snu... chyba za bardzo byłam zmęczona po wczorajszym wyjeździe Pamiętam ,że byłam na jakiej dużej otwartej przestrzeni,bardzo wiało i szłam w kierunku jakiś odgłosów...Były też bociany i one wskazywały drogę...pamiętam ,że nie było nigdzie żadnych pojazdów mechanicznych nawet rowerów tylko wszędzie trzeba było chodzić pieszo... Pozdrawiam i życzę miłego dnia:) |
2011-09-13 (09:13) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 456 092 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysienka bocian-4,20 isc-74,30 |
2011-09-14 (05:10) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 456 311 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich:) Dzisiaj śniło mi sie ,że byłam na jakimś zebraniu dotyczącym ochrony drzew i krzewów,był z tego egzamin i jako jedyna napisałam wszystko i dostałam pochwałę ,środki do ochrony naszego parku oraz sprzęt i pracowników...później w tym parku odbywały się różne występy dzieci i młodzieży, było dużo sponsorów,a nawet przyjechała telewizja...bardzo się cieszyłam ,że mogę pomóc ludziom którzy nie mieli środków aby się pokazać,a oni później byli bardzo sławni... Pozdrawiam i życzę miłego dnia |
2011-09-14 (05:51) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 456 312 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Napisze juz sen jaki miałam ,mało by mi już nie umknoł dobrze ze sobie go przypomniałam. Jechałam drogą z mężem motorem na poboczach tej drogi tak na rowach rwalismy zieloną trawe była w niej sól tak kupkami, znowu jechalismy troche dalej by znalesć lepszą. |
2011-09-14 (06:07) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 456 314 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Eryka. Sól to zawsze jakieś nieporozumienia, ale pojechałaś dalej, więc wszystko się wyjaśni, tym bardziej że wokół soli była zielona trawa! -8-78- Krysieńka: 11-13-21 Pozdrowienia |
2011-09-14 (06:13) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 456 316 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A teraz mój sen. Wróbel, który oprócz swoich dwóch łapek miał dodatkowe dwie, ale na końcu nie miał łapek z pazurkami, tylko miniaturowe kółeczka, żeby szybciej chodzić, biegać.... ale nie skakać. Wiem, że nie był inwalidą, był zdrowy. Zachodziłam w głowę, jak to było zamontowane, bo to było jakby zrośnięte z łapkami. Dziś ja proszę o ewentualne liczby, albo parę słów komentarza. |
2011-09-14 (07:09) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 456 319 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzisiaj śniła mi się zima nie było śniegu ale było bardzo lodowisko na szosie. Siedziałam w samochodzie i patrzyłam jak inne samochody jadą szybko i na zakręcie wpadają w poślizg i się rozbijają. Pozdr. |
2011-09-14 (07:35) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 456 322 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Reni: 28-44 Pozdrowienia |
2011-09-14 (08:58) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 456 333 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam zaczynam od Krysi zebranie-1 egzamin-52,45 dzieci-11,49 park-70 Dla Eryki trawa-64,9 sól-47 Dla Stokrotki24 wróbel-57,10 Dla Reni33 zima-77,35 samochód-42,13 ślizgawka-67,4 |
2011-09-15 (05:16) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 456 524 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry wszystkim:) Tak jak przewidywałam nie za bardzo pamiętam snu ,taka byłam i jestem nadal zmęczona wczorajszym dniem... Ale pamiętam ,że byłam w jakimś pokoju,a tam było dużo dzieci,siedziały bardzo grzecznie na dywaniku z numerkami i recytowały jakiś bardzo długi wierszyk... Cosik nie mogę sobie przypomnieć co jeszcze było w moim śnie:( Krzysiekwa,Stokrotka i inni bardzo dziękuję za analizę snów:)Pozdrawiam i życze bardzo udanego dnia...mnie wczoraj brakowała jedna cyferka(tradycyjnie obok -mam w profilu)trafiłam 4/5 |
2011-09-15 (05:56) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 456 525 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka: -45-21- Pozdrowienia. |
2011-09-15 (08:05) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 456 532 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam Krysienko dziecko-11,49 |
2011-09-15 (08:12) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 456 534 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam dzis w snie umnie skok z wysoka w dół tak jak z wodospodu , wspominałam komus o morzu ze byłam, widzałam stado bydła lecące , ałtobus, jakas starsza kobieta osłabła przyprowadzili ja na łóżko do mnie udostępniłam. |
2011-09-15 (08:30) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 456 536 [ CZCIONKA MONOSPACE ] eryka skok-1 bydło-34 łozko-44,74 |
2011-09-16 (05:19) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 456 751 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam:) Dzisiaj dużo się działo w moich snach ale pamiętam tylko to ,że byłam na wyjeździe w dużym mieście i tam trafiłam do jakiegoś zakładu krawieckiego i musiałam obcinać nitki przy wyrobie gotowym ,były to wyłożenia na fotele ogrodowe,było tego bardzo dużo tak ze się nie mogłam wyrobić...zwiedzałam jakiś sklep z wyprzedażą i było tam dużo jakiś ramek do obrazów i zdjęć...później gdy szłam do domu ze znajomą widziałyśmy jak ktoś się włamuje do mieszkania obcych ludzi,zadzwoniłam na policję a kumpela była świadkiem...będąc przy ogródkach zobaczyłyśmy piękny zachód słońca te kolory to aż nam mowę odjęło takie były śliczne... Pozdrawiam i życzę bardzo udanego dnia:) |
2011-09-16 (05:59) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 456 753 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. -5-68-69- Miłego dnia życzę wszystkim. |
2011-09-16 (07:12) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 456 759 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich Dzisiejszy sen należał do tych o których nie chce się pamiętać i oby szybko się nie sprawdził. Śmiło mi się że mój tata zahorował i umierał. Wszyscy płakaliśmy i zastanawialiśmy się co możemy zrobić by go uratować. Pozdrawiam,życzę miłego dnia i wysokich wygranych |
2011-09-16 (07:24) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 456 760 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Reni. Wbrew pozorom to nie jest zły sen, na dodatek płacz - oznacza radość. I jeszcze podam Ci cyferki, może akurat!!!!!!?????? 4-40 Wszystkiego dobrego. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 88 89 90 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |