Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 87 88 89 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-09-10 (11:41)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 455 493
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Burta ksiazki 55,12,14

Atomus-góry 78,5,55,kobieta 67,19,deszcz-12 pozdrawiam
2011-09-10 (11:46)

status burta
Data rejestracji: 2010-05-12
Ilość postów: 3658

12507
wpis nr 455 495
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

krzysiekwa..DZIĘKI ..POZDRO
2011-09-10 (12:53)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 455 514
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



DO STOKROTKI zajrzyj na pocztę ...



a mówiłem ... dobra ta poczta ..
2011-09-10 (17:19)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 568
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jakieś zawirowania z wynikami?

A może z krzywą czasową coś nie tak?

Może jeszcze nie było godziny 14?

Na wszelki wypadek nie wyrzucajcie kuponów z południa.

Nigdy nic nie wiadomo.

Dużo radości życzę.
2011-09-10 (18:54)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 455 587
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam mam na chwilkę dostęp do komputera



Stokrotko z miłą chęcią do was dołączę:) Jak wrócę do domku to więcej odpiszę...poganiają mnie moi panowie:(



papatki za kilka godzin się odezwę:)
2011-09-10 (20:25)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 455 608
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



nie dość że nie było tego nadmiar



ale to było do przewidzenia bo wiesz



ostatnio sama potwierdziłaś los.....



dlatego wysłałem na trzy losowania okj..
2011-09-10 (22:41)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 455 637
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Nareszcie w domku:)

Stokrotko jeśli mogę to dołączę do Was z miłą chęcią tak jak pisałam wcześniej ....ale mam pytanko ...jak mogę do was się odezwać ..może na czyjeś gg,choć sama nie wiem czy moje działa bo dawno nie siedziałam na nim już dłuższy czas ...za chwilkę sprawdzę...ok działa ...to przez gg podam swój numer na komórkę:)



mój numer gg 21937704
2011-09-10 (22:51)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 640
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

Ja nie mam gg

mój e-mail

raban@spoko.pl
2011-09-11 (10:41)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 455 679
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry:)

Wiem ze jest późno ale dzisiejszej nocy spałam jak niemowlę aż nie chciało mi się wstawać z łóżka;)



A śniło mi sie to że byłam w jakimś szpitalu i tam czekałam na wyniki badań ,gdy je dostałam poszłam do mojej pani doktor a ona po przejrzeniu powiedziała że wszystko jest w porządku i mogę starać się o dziecko...byłam bardzo szczęśliwa z tej wiadomości i w pewnym momencie znalazłam się w szkole a tam spotkałam moją koleżankę i ona oprowadziła mnie po niej i się przeraziłam że to taka duży budynek,szukałam też łazienki bo chciałam się umyć ale nigdzie jej nie było ...oglądałam gazetkę szkolną była ogromna i bardzo ciekawa,dużo przeczytałam i oglądałam...



Stokrotko z chwilkę napiszę do ciebie:)



Pozdrawiam wszystkich
2011-09-11 (10:54)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 455 685
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Witam



Ja twój sen postawię ======= 1 ====
2011-09-11 (11:03)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 455 686
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



A u mnie



reduktor - żelastwo niby --



wąska droga jechaliśmy żukiem --



płot wysoka trawa



nazwiska 11 -- imię 6



nazwisko 9 -- imię 5
2011-09-11 (11:04)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 455 687
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Krysienko szpital-72,1 lekarz-33,74 ,szkoła-67,gazeta-42lub czytac 22

pozdrawiam

2011-09-11 (12:02)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 697
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka;

wg mnie

1-2
2011-09-11 (12:25)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 455 704
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję kochani za analizę snu



Medium, Stokrotko,Krzysiek zabawne ja tez już wczoraj wieczorem postawiłam na \"1\" czyżby to coś miało znaczyć?????



Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych:)
2011-09-11 (16:50)

status eryka1
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 2420

12877
wpis nr 455 766
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Opisze jeszcze jaki miałam sen w noc przed atakiem 11 wrzesnia 2001 roku ,jeszcze wtedy pracowałam zbudził mnie straszny sen wnocy byłam pszestraszona ----sen ja na srodku ulicy byłam zaplątana w dużych ilosciach kabla nie mogłam się uwolnić ale jakoś się wyplatałam z tego i jak się odwróciłam to widziałam słupy elektryczne połamane,a kable porozrywał szrom jaki jest zimą na liniach----po powrocie z pracy włoczyłam telewizor i usłyszałam straszna wiadomość ,dopiero zrozumiałam muj sen,linie elektryczne to linie lotnicze,a słupy to wierzowce Manchatan to moje nazwisko na M.teras kazdego roku bardzo to przezywam na nowo.
2011-09-12 (04:59)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 455 883
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry:)

Dzisiaj śniło mi się ,że miałąm jechać do pracy ale miałam na drugą zmianę to postanowiłam pojechać z jakimś znajomym na leczenie z muzyki do jakiejś młodej dziewczyny i wtedy gdy mu by sie udało wyleczyć to on miał z nią zamieszkać,lecz gdy zobaczył ten cały plik płyt z muzyką zaczął sie zastanawiać i w końcu się wycofał,dziewczyna była zawiedziona ale czuła że i tak on za bardzo kochał te płyty niż ją... na drugi dzień miałam jechać do pracy ale ponieważ wstałam wcześniej ,było jeszcze bardzo ciemno postanowiliśmy z mężem przed pracą pojechać na grzyby,a że po drodze mamy lasy to też tak zrobiliśmy,nie wchodząc głęboko do lasu znaleźliśmy bardzo dużo kurek a w innej części lasu podgrzybki...po pracy jechałam samochodem jakiś skrótem po pasach dla pieszych i gdy wjechałam na małą uliczkę spotkałam koleżankę na rowerze ,która mnie zatrzymała i dała mi spodenki swojego syna do zreperowania,wzięłam je i pojechałam dalej do domu,a tam chciałam coś wyrzucić w łazience i zobaczyłam naszego psa jak leży zwinięty w kłębek w narożniku tej łazienki,usiadłam na kibelku i patrzyłam co zrobi ,a on nie chciał się z niej ruszyć pomimo iż każdy go wołał....





Miłego dnia życzę...dzisiaj mam wyjazd zaraz po pracy tak więc nie zdążę nawet tutaj zajrzeć po niej ,do domu prawdopodobnie wrócę ok 21wszej:(



Pozdrawiam wszystkich:)
2011-09-12 (07:25)

status Reni33
Data rejestracji: 2011-09-09
Ilość postów: 15

13177
wpis nr 455 889
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry:-)

Dziś mój sen był bardzo zakręcony, zapamiętałam jedynie, że byłam w jakiejś szkole-w klasie było dużo plecaków,później jakiś chłopak porysował mi samochód i dawał mi 800 zł na naprawienie szkody. Na końcu pamiętam wielkie drzewo przy drodze o które zahaczył tir i które właśnie ścinali



pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych
2011-09-12 (09:50)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 455 914
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Krysienko

grzyby-25,55

samochod-42,13

spodenki-42

pies-35

kobieta-67

muzyka-4,71
2011-09-12 (09:52)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 455 915
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Reni33

szkoła-67

plecak-70,42

drzewo-44

i 8 lub 80 pozdrawiam
2011-09-12 (10:07)

status eryka1
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 2420

12877
wpis nr 455 920
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

To sa liczby od Stokrotki dla Reni33 45,47,80,
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 87 88 89 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina