Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 86 87 88 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-09-09 (15:41)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 351
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Reni33, tylko czy wykorzystałaś???

Ha,ha, to w ramach rekompensaty za straty!!

Pozdrawiam i opisuj Swoje sny.

2011-09-09 (22:32)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 422
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

Wieczór należał do Ciebie 3/4, o ile wysłałaś.

2011-09-09 (22:38)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 455 423
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Stokrotko:)

Niestety nie wysłałam wieczorkiem tylko na 14.00 Szkoda,ale co się odwlecze to nie uciecze...jutro mam z rana wyjazd i przez cały dzień brak dostępu do komputera:(

Sen z rana opiszę ,może ktoś skorzysta ...a może gdzieś mi się uda wejść na kompa zobaczymy,w razie czego odezwę się ....



pozdrawiam i życzę spokojnej ,wyśnionej nocy
2011-09-10 (07:41)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 455 450
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry:)



Dzisiejszej nocy śniło mi się że byłam w kościele a tam było dużo ludzi i wszyscy śpiewali tylko ja cały czas myślałam o czym innym i gdy wszyscy stali to ja siedziałam i pisałam smsy,po mszy wychodząc z ławki zobaczyłam w przejściu pieniądze papierowe same 20tki było ich chyba 5 sztuk,nikt ich nie chciał podnieść bo to były pieniążki pewnej kobiety która z pewnością po nie wróci...później znalazłam się w sklepie obuwniczym i szukałam jakiś adidasów bo moje się rozlatywały,lecz nic mi się nie podobało lub były za duże,więc poszłam do kumpeli a ona zrobiła mi jakieś jedzenie,usiadłam na tapczanie a na oparciu leżał mały kotek,pogłaskałam go a on do mnie zaczął mówić ,że on nie lubi gdy się go głaszcze,dotyka i mówi do niego jaki z niego malutki kotek,prawie rzucił się na mnie taki był zły,ale na szczęście przyszła córka kumpeli i ona go upomniała ,że tak się nie robi,a ja byłam cały czas w szoku ,że on potrafi mówić ,wypiłam kawę i poszłam do domu....



Pozdrawiam i życzę bardzo miłego i udanego dnia



Bardzo chciałabym wiedzieć jak przeanalizujecie sen...może uda mi się znaleźć kompa
2011-09-10 (07:53)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 455 451
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Krysienka banknoty-20,buty-43, kot-68,telefon-46,76
2011-09-10 (08:02)

status Reni33
Data rejestracji: 2011-09-09
Ilość postów: 15

13177
wpis nr 455 453
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich

Dzisiaj śniło mi się że kąpałam się w jeziorze pełnym mleka.Później od babci dostałam kubeczek z monetami,mówiła,że nazbierała mi 50zł. Ja nie chciałam tego zabrać -mówiłam,że przyda się jej.



Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia
2011-09-10 (08:06)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 455 455
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Dziękuję za życzenia i nawzajem



a co do snu to ciekawy



Jeśli nie masz na zawołanie dostępu



do komputera .Rób tak jak



MEDIUM STOKROTKA ERYKA SMS



o ile chcesz ?? może być nas czworo ..



2011-09-10 (08:44)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 459
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

Tak, Medium ma rację, w razie braku dostępu do kompa,

sms jest dobry.

Pozdrawiam.
2011-09-10 (09:02)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 455 462
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Dzień dobry



PRZEPRASZAM że bez Waszego zdania wyskoczyłem jak



Filip z konopi z zaprosinami ale mam nadzieję



że Eryka nie będzie też przeciwna temu .....
2011-09-10 (09:04)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 463
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka:

5-20-46



Reni:

40-54

i 50??



Pozdrowienia.
2011-09-10 (10:05)

status eryka1
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 2420

12877
wpis nr 455 468
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka decyzja należy tylko do ciebie zapraszam do naszej grupy.
2011-09-10 (10:31)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 455 472
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Witaj w grupie o ile chcesz ...



17 --77



20 - 22



40 - 50



33 -34 - 35



80 ---.../
2011-09-10 (10:44)

status burta
Data rejestracji: 2010-05-12
Ilość postów: 3658

12507
wpis nr 455 474
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

..tak czytając wpisy to Ty ..medium..podporą tej grupy..krzywy filar..ani jednego trafnego ..ukłony dla stokrotki i krzyska..
2011-09-10 (10:49)

status burta
Data rejestracji: 2010-05-12
Ilość postów: 3658

12507
wpis nr 455 475
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

..ksiąźki..we śnie..no medium daj cyferki albo plame..kolejną zrób..a
2011-09-10 (10:51)

status ATomus
Data rejestracji: 2011-09-08
Ilość postów: 7

13174
wpis nr 455 476
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

WItam







śniły mi sięgóry i drewniana chatka w górach w której dach przeciekał. Była tam młoda dziewczyna brunetka. mieliśmy stamtąd wyjeżdżać ale nie było autobusu. Śnił mi się także remont kuchni najpierw była stara i zniszczona a potem bardzo ładna. w kuchni najbardziej rzucił mi się w oczy zlewozmywak i lodówka
2011-09-10 (11:00)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 482
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Burta!

Zachowuj się!

Widzisz tylko maleńki fragment.......

Pozdrawiam.
2011-09-10 (11:06)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 483
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Burta:

-40-

mało informacji...

ATomus:

-1-80-44-

Pozdrowienia.

2011-09-10 (11:15)

status burta
Data rejestracji: 2010-05-12
Ilość postów: 3658

12507
wpis nr 455 486
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

DZIEKI ..stokrotka tyle pamiętam kilka ksiąźek..
2011-09-10 (11:24)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 487
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Burta.

Przeczytaj całą obróbkę, a jestem przekonana, że dopiero wtedy wyrobisz sobie zdanie.....

Pozdrawiam.
2011-09-10 (11:31)

status burta
Data rejestracji: 2010-05-12
Ilość postów: 3658

12507
wpis nr 455 490
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

..A czytam ..SZACUNEK Tobie stokrotka i krzysiekwa..za trafne odczyty..a POZDRAWIAM WSZYSTKICH
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 86 87 88 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina