| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 86 87 88 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-09-09 (15:41) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 351 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Reni33, tylko czy wykorzystałaś??? Ha,ha, to w ramach rekompensaty za straty!! Pozdrawiam i opisuj Swoje sny. |
2011-09-09 (22:32) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 422 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Wieczór należał do Ciebie 3/4, o ile wysłałaś. |
2011-09-09 (22:38) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 455 423 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Stokrotko:) Niestety nie wysłałam wieczorkiem tylko na 14.00 Sen z rana opiszę ,może ktoś skorzysta ...a może gdzieś mi się uda wejść na kompa zobaczymy,w razie czego odezwę się .... pozdrawiam i życzę spokojnej ,wyśnionej nocy |
2011-09-10 (07:41) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 455 450 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry:) Dzisiejszej nocy śniło mi się że byłam w kościele a tam było dużo ludzi i wszyscy śpiewali tylko ja cały czas myślałam o czym innym i gdy wszyscy stali to ja siedziałam i pisałam smsy,po mszy wychodząc z ławki zobaczyłam w przejściu pieniądze papierowe same 20tki było ich chyba 5 sztuk,nikt ich nie chciał podnieść bo to były pieniążki pewnej kobiety która z pewnością po nie wróci...później znalazłam się w sklepie obuwniczym i szukałam jakiś adidasów bo moje się rozlatywały,lecz nic mi się nie podobało lub były za duże,więc poszłam do kumpeli a ona zrobiła mi jakieś jedzenie,usiadłam na tapczanie a na oparciu leżał mały kotek,pogłaskałam go a on do mnie zaczął mówić ,że on nie lubi gdy się go głaszcze,dotyka i mówi do niego jaki z niego malutki kotek,prawie rzucił się na mnie taki był zły,ale na szczęście przyszła córka kumpeli i ona go upomniała ,że tak się nie robi,a ja byłam cały czas w szoku ,że on potrafi mówić ,wypiłam kawę i poszłam do domu.... Pozdrawiam i życzę bardzo miłego i udanego dnia Bardzo chciałabym wiedzieć jak przeanalizujecie sen...może uda mi się znaleźć kompa |
2011-09-10 (07:53) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 455 451 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysienka banknoty-20,buty-43, kot-68,telefon-46,76 |
2011-09-10 (08:02) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 455 453 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich Dzisiaj śniło mi się że kąpałam się w jeziorze pełnym mleka.Później od babci dostałam kubeczek z monetami,mówiła,że nazbierała mi 50zł. Ja nie chciałam tego zabrać -mówiłam,że przyda się jej. Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia |
2011-09-10 (08:06) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 455 455 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję za życzenia i nawzajem a co do snu to ciekawy Jeśli nie masz na zawołanie dostępu do komputera .Rób tak jak MEDIUM STOKROTKA ERYKA SMS o ile chcesz ?? może być nas czworo .. |
2011-09-10 (08:44) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 459 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Tak, Medium ma rację, w razie braku dostępu do kompa, sms jest dobry. Pozdrawiam. |
2011-09-10 (09:02) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 455 462 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry PRZEPRASZAM że bez Waszego zdania wyskoczyłem jak Filip z konopi z zaprosinami ale mam nadzieję że Eryka nie będzie też przeciwna temu ..... |
2011-09-10 (09:04) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 463 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka: 5-20-46 Reni: 40-54 i 50?? Pozdrowienia. |
2011-09-10 (10:05) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 455 468 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka decyzja należy tylko do ciebie zapraszam do naszej grupy. |
2011-09-10 (10:31) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 455 472 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj w grupie o ile chcesz ... 17 --77 20 - 22 40 - 50 33 -34 - 35 80 ---.../ |
2011-09-10 (10:44) burtaData rejestracji: 2010-05-12 Ilość postów: 3658 | wpis nr 455 474 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ..tak czytając wpisy to Ty ..medium..podporą tej grupy..krzywy filar..ani jednego trafnego ..ukłony dla stokrotki i krzyska.. |
2011-09-10 (10:49) burtaData rejestracji: 2010-05-12 Ilość postów: 3658 | wpis nr 455 475 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ..ksiąźki..we śnie..no medium daj cyferki albo plame..kolejną zrób..a |
2011-09-10 (10:51) ATomusData rejestracji: 2011-09-08 Ilość postów: 7 | wpis nr 455 476 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WItam śniły mi sięgóry i drewniana chatka w górach w której dach przeciekał. Była tam młoda dziewczyna brunetka. mieliśmy stamtąd wyjeżdżać ale nie było autobusu. Śnił mi się także remont kuchni najpierw była stara i zniszczona a potem bardzo ładna. w kuchni najbardziej rzucił mi się w oczy zlewozmywak i lodówka |
2011-09-10 (11:00) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 482 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Burta! Zachowuj się! Widzisz tylko maleńki fragment....... Pozdrawiam. |
2011-09-10 (11:06) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 483 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Burta: -40- mało informacji... ATomus: -1-80-44- Pozdrowienia. |
2011-09-10 (11:15) burtaData rejestracji: 2010-05-12 Ilość postów: 3658 | wpis nr 455 486 [ CZCIONKA MONOSPACE ] DZIEKI ..stokrotka tyle pamiętam kilka ksiąźek.. |
2011-09-10 (11:24) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 487 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Burta. Przeczytaj całą obróbkę, a jestem przekonana, że dopiero wtedy wyrobisz sobie zdanie..... Pozdrawiam. |
2011-09-10 (11:31) burtaData rejestracji: 2010-05-12 Ilość postów: 3658 | wpis nr 455 490 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ..A czytam ..SZACUNEK Tobie stokrotka i krzysiekwa..za trafne odczyty..a POZDRAWIAM WSZYSTKICH |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 86 87 88 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |