| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 85 86 87 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-09-08 (11:09) szczeryData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 744 | wpis nr 455 060 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Eryka, z Twojego snu : 30,42,63,51,16 Witaj A.Tomus, proponuję z Twojego snu liczby:24,28,30 powodzenia Pozdr, Szczery |
2011-09-08 (11:58) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 455 077 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Szczery Pozdrawiam cię i Dziękuje. |
2011-09-08 (12:57) ATomusData rejestracji: 2011-09-08 Ilość postów: 7 | wpis nr 455 096 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję |
2011-09-08 (13:07) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 099 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam! Eryka, dorzucam jeszcze 7-27 ATomus, może 73-74 i kołata mi się 79-80. Zobaczymy! Pozdrawiam. |
2011-09-08 (15:27) ATomusData rejestracji: 2011-09-08 Ilość postów: 7 | wpis nr 455 149 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję Stokrotko |
2011-09-08 (15:54) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 153 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Teraz mało weszło! Zobaczymy wieczorem. |
2011-09-08 (16:18) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 455 156 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich:) Może troszkę za późno ale nigdy nic nie wiadomo....śniło mi sie dzisiejszej nocy że byłam w nowej szkole syna i szukałam jego klasy,spotkałam znajoma która też szukała klasy jak się okazało nasze dzieci są w jednej klasie...byłam też na jakiejś wycieczce w jakimś dużym zamku,i tam trzeba było chodzić według strzałek... pozdrawiam i życzę powodzenia |
2011-09-08 (19:23) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 182 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka: 45-46-80 Może dwie z nich???? Kto to wie??? |
2011-09-08 (21:37) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 455 209 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam po awarii Krysienka z sennika szukac-66,zamek-64 wpadły o 14 pozdrawiam |
2011-09-08 (23:45) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 455 236 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jeszcze dziecko-11 |
2011-09-09 (05:14) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 455 241 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry:) Dzisiejszy sen był dla mnie bardzo męczący...byłam na jakimś rejsie statkiem,a na tym statku było tak dużo ludzi że szok....później byłam w jakiejś sali gdzie oglądaliśmy na bardzo dużym telewizorze jakieś zdjęcia lecz były czarno białe...w pewnym momencie znalazłam się w pracy i tam powiedzieli ,że jako jedyna będę chodzić do pracy w soboty i niedzielę bo tyle mam pracy a nikt inny tego tak dokładnie nie robi jak ja,byłam zła lecz obiecali że dostanę oprócz dodatkowych pieniędzy jeszcze kupony do totka ...zgodziłam się i jak byłam sama w tej pracy to co chwilkę ktoś przychodził ,aby dotrzymać mi towarzystwa i mi pomóc,a i przynosili różne potrawy... Pozdrawiam i życzę trafnych analiz:) Krzysiek miło ciebie znowu tutaj widzieć ,myślałam że masz już dość moich snów;) Stokrotko mam nadzieję ,że dość wcześnie odpiszesz ,bo syn jest w domu... |
2011-09-09 (06:14) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 245 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Nie wiem, czy widziałaś morze - wodę, nie wiem, jakie potrawy Ci przynosili... 45-46 54-55 Powodzenia i miłej zabawy! |
2011-09-09 (08:31) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 455 257 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysienka bylem troche zajety i ta awaria serwera a na twoje sny czekam z niecierpliwoscia ,co do snu ludzie-10,morze-77,praca-56,78,jesc-64 pozdrawiam |
2011-09-09 (08:37) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 455 259 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam muj sen dziś, ładny piec kaflowy do gotowania w rogu nie kwadratowy i nie prostokatny miał pare dzwiczek liczyłam je a na wierzchu płyta. Następny sen teras rano to było na wiosce, wyjechał samochód maluch za zakrętu z jednej strony, a drugi maluch z dołu i zajechał na podwówrko, by się mineli albo się stukli ,bo to było małżęnstwo,zaczełam krzyczeć wołać by się zatrzymał, oni byli rodziną . |
2011-09-09 (09:06) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 455 267 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich Jestem nowa na forum,ale przyznam że od jakiegoś czasu czytam wasze wpisy i jestem pod wrażeniem-nieraz korzystam z cyferek. Zazwyczaj nie pamiętam swojego snu-dziś zapamiętałam jedynie że skradziono mi z samochodu tylne lampy. Może ktoś potrafi coś z tym zrobić. Pozdrawiam |
2011-09-09 (09:10) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 455 268 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Eryka piec-52,samochod-42,13 ,krzyczec-48,62 pozdrawiam |
2011-09-09 (09:18) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 455 270 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Reniu33 samochod 42,13 lub utracic 49 |
2011-09-09 (09:24) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 272 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Eryka. 2-24-26 Reni33 Uważaj, może być proroczy. Jakaś strata? A liczby? możliwe -79-80, ale jak czytasz, to wiesz, że to nic pewnego.... |
2011-09-09 (12:11) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 455 301 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiekwa dziękuję-może wejdzie jakaś parka stokrotka24 dziękuję-co do snu proroczego to w pewnym sensie masz rację-zaliczyłam dzisiaj niewielką stłuczkę z winy drugiego kierowcy ale zderzak do wymiany-w pewnym sensie strata pozdr. |
2011-09-09 (15:33) Reni33Data rejestracji: 2011-09-09 Ilość postów: 15 | wpis nr 455 347 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotka24 gratulacje strzał w dziesiątke,oby tak dalej |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 85 86 87 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |