Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 84 85 86 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-08-30 (18:26)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 454 258
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Może jeszcze -3-????
2011-08-30 (21:07)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 454 291
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

gdzie na czacie czy na gg????????
2011-08-30 (22:11)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 454 308
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

O już wszystko działa .
2011-09-05 (15:09)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 454 397
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

Nie wiem, czy przed przerwą na pasko, skorzystałaś z podanych liczb.

Pięknie wyśniłaś! Sama byłam zdziwiona, bo liczba ze snu -40- nie miała \"prawa\" paść już po raz 10, a wpadła!

Miałaś 3/4 z plusem i na drugi dzień 3/4

nie biorąc pod uwagę -3-.

Może ktoś skorzystał, bo ja znowu nie.

Pozdrawiam.
2011-09-05 (15:22)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 454 401
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



WITAM na dwa następne losowania



postawiłbym taki układ liczb .....



2 - 20



5 - 10



1 - 50



41- 42



32- 36



2011-09-05 (19:40)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 454 490
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj stokrotko....



Niestety nie zdąrzyłam skorzystać:(:(:(:(:(:(:(



Awaria stronki i dupa zbita ...upss;)



Ale jeśli ktoś skorzystał no to super:)



Pozdrawiam i do kolejnego snu:)bez jakichkolwiek problemów ze stonką:)
2011-09-06 (05:18)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 454 558
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich:)

Ja niestety nie skorzystam z ewentualnie podanych cyferek na godzinę 14tą (brak dostępu do kompa) ale innym życzę powodzenia....

A śniło mi się że byłam w szkole u syna i to właśnie go tam szukałam,strasznie błądziłam po niej ...odwiedziłam salki pod którymi leżało pełno kolorowych cukierków,byłam też w szatni i z niej udało mi się wydostać na korytarz i schody prowadzące w górę na piętra ..zauważyłam kolegów z klasy syna ale go tam nie było,więc zadzwoniłam ,a on powiedział ze jest w domu i coś szuka w bagażniku naszego auta...bardzo się zdenerwowałam i krzyczałam na niego ,że ma w tej chwili wracać do szkoły ,a ja sama szłam do domu i bardzo ale to bardzo mocno płakałam,ktoś mnie pocieszał ,jakiś mężczyzna.Spotkałam koleżanki i odprowadziłam je na dworzec autobusowy a tam trzeba było ustawiać się w kolejkę aby do niego wejść,było dużo młodzieży i bardzo się przepychali aby być jak najbliżej wejścia i były dwa autobusy...one wsiadły a ja poszłam dalej...no i sie obudziłam...



Życzę miłej analizy ..



Pozdrawiam cieplutko...
2011-09-06 (05:59)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 454 559
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Tak na szybko rano:

1-2-42-69

Po południu jeszcze pomyślę.....

Pozdrawiam
2011-09-06 (09:00)

status szczery
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 744

12179
wpis nr 454 578
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam wszystkich \"starych\" i nowych obrabiaczy.

na dziś coś sennego : stawiam na 22

....myślę też o 11 o 2 i 4....ale tylko myslę









pozdr.Szczery
2011-09-06 (09:16)

status eryka1
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 2420

12877
wpis nr 454 588
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sen dzis, kosciół a przynim małe zaplecze i tam był pożar krzyczałam zeby gasić nie posłluchali potem pożar przeniósł sie do kościoła, znowu pewna znajama miała swoje juz duże dzieci patsze a tu ma jeszcze małe chyba ze troje byłam zdziwiona i chciałam jedno adoptować.
2011-09-06 (13:12)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 454 635
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Eryka:

7-27

8-32

Zobaczymy.

Pozdrawiam.
2011-09-07 (09:10)

status szczery
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 744

12179
wpis nr 454 813
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam, na dziś proponuję liczbę 40.







pozdr.Szczery
2011-09-07 (14:41)

status szczery
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 744

12179
wpis nr 454 897
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...no i weszła







pozdr.szczery
2011-09-07 (15:52)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 454 923
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Szczery!

Dopiero teraz odkryłam, że jesteś.

Na dłużej, czy znów znikniesz?

Senna 22 ładnie idzie, i teraz 40... też senna?

Przejrzałeś sny Krysieńki? Prawda, że cyferkowe?

Tylko ciągle jestem jeszcze kroczek za......i po losowaniu wszystko jasne!!
2011-09-08 (05:15)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 455 019
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

przepraszam ale nie mam sił rano wcześniej wstać aby napisać sen:(wychodzę z domu do pracy prawie na ostatnią chwilkę:(



Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych:)
2011-09-08 (05:57)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 021
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka!

Nic się nie przejmuj i nie przepraszaj.

I tak byłam pod wrażeniem Twoich porannych opisów, no myślałam, że już tak wcześnie jak ja, nikt tu nie pisze.

Ale wiedz,że Twoje sny dodawały kolorytu naszej zabawie.

Serdecznie pozdrawiam.
2011-09-08 (06:00)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 455 023
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Liczby z mojego snu:

7-10

Miłej zabawy!!!!
2011-09-08 (07:51)

status szczery
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 744

12179
wpis nr 455 033
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam witam i o zdrówko pytam.

Szczerze mówiąc to siedzę na walizkach i czekam na sygnał do odjazdu, może to byc za dzień albo miesiąc. Ale na pewno do póki będę na miejscu to zawsze zerknę na stronkę i dorzucę coś od siebie.





Szczerze mówiąc jak były te problemy przez parę dni ze stronką to brakowało mi czegoś, nie mogłem sobie znależc miejsca. Ale już wszystko w porządku, mam nadzieję.



Zyczę Tobie i pozostałym graczom wszystkiego najlepszego i samych celnych trafień.





Pozdr. Szczery.
2011-09-08 (08:34)

status eryka1
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 2420

12877
wpis nr 455 036
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sen dziś ---w kośćiele odprawiała się msza a my zamjast wejść do środka poszliśmy ztyłu tam za kosciół , było tam więcej ludzi , a za nami tam za tym kosciołem był taki mór w kształcie podkowyi był wysoki. Prosze o liczby .
2011-09-08 (10:24)

status ATomus
Data rejestracji: 2011-09-08
Ilość postów: 7

13174
wpis nr 455 052
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Śniło mi się że chodziłem po jakimś jasnym budynku (wydawało mi się że był to szpital ( wnętrze było bardzo jasne i dobrze oświetlone , Sciany budynku były lekko żółtawe, stało tam sporo drewnianych krzeseł. było trochę ludzi. Po Szpitalu poruszałem się windą którą jechałem tylko do góry. Kidy miałem dojechaćna szczyt obudziłem się.





Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 84 85 86 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina