| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 84 85 86 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-08-30 (18:26) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 454 258 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Może jeszcze -3-???? |
2011-08-30 (21:07) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 454 291 [ CZCIONKA MONOSPACE ] gdzie na czacie czy na gg???????? |
2011-08-30 (22:11) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 454 308 [ CZCIONKA MONOSPACE ] O już wszystko działa . |
2011-09-05 (15:09) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 454 397 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Nie wiem, czy przed przerwą na pasko, skorzystałaś z podanych liczb. Pięknie wyśniłaś! Sama byłam zdziwiona, bo liczba ze snu -40- nie miała \"prawa\" paść już po raz 10, a wpadła! Miałaś 3/4 z plusem i na drugi dzień 3/4 nie biorąc pod uwagę -3-. Może ktoś skorzystał, bo ja znowu nie. Pozdrawiam. |
2011-09-05 (15:22) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 454 401 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM na dwa następne losowania postawiłbym taki układ liczb ..... 2 - 20 5 - 10 1 - 50 41- 42 32- 36 |
2011-09-05 (19:40) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 454 490 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj stokrotko.... Niestety nie zdąrzyłam skorzystać:(:(:(:(:(:(:( Awaria stronki i dupa zbita ...upss;) Ale jeśli ktoś skorzystał no to super:) Pozdrawiam i do kolejnego snu:)bez jakichkolwiek problemów ze stonką:) |
2011-09-06 (05:18) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 454 558 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich:) Ja niestety nie skorzystam z ewentualnie podanych cyferek na godzinę 14tą (brak dostępu do kompa) ale innym życzę powodzenia.... A śniło mi się że byłam w szkole u syna i to właśnie go tam szukałam,strasznie błądziłam po niej ...odwiedziłam salki pod którymi leżało pełno kolorowych cukierków,byłam też w szatni i z niej udało mi się wydostać na korytarz i schody prowadzące w górę na piętra ..zauważyłam kolegów z klasy syna ale go tam nie było,więc zadzwoniłam ,a on powiedział ze jest w domu i coś szuka w bagażniku naszego auta...bardzo się zdenerwowałam i krzyczałam na niego ,że ma w tej chwili wracać do szkoły ,a ja sama szłam do domu i bardzo ale to bardzo mocno płakałam,ktoś mnie pocieszał ,jakiś mężczyzna.Spotkałam koleżanki i odprowadziłam je na dworzec autobusowy a tam trzeba było ustawiać się w kolejkę aby do niego wejść,było dużo młodzieży i bardzo się przepychali aby być jak najbliżej wejścia i były dwa autobusy...one wsiadły a ja poszłam dalej...no i sie obudziłam... Życzę miłej analizy .. Pozdrawiam cieplutko... |
2011-09-06 (05:59) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 454 559 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Tak na szybko rano: 1-2-42-69 Po południu jeszcze pomyślę..... Pozdrawiam |
2011-09-06 (09:00) szczeryData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 744 | wpis nr 454 578 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam wszystkich \"starych\" i nowych obrabiaczy. na dziś coś sennego : stawiam na 22 ....myślę też o 11 o 2 i 4....ale tylko myslę pozdr.Szczery |
2011-09-06 (09:16) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 454 588 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Sen dzis, kosciół a przynim małe zaplecze i tam był pożar krzyczałam zeby gasić nie posłluchali potem pożar przeniósł sie do kościoła, znowu pewna znajama miała swoje juz duże dzieci patsze a tu ma jeszcze małe chyba ze troje byłam zdziwiona i chciałam jedno adoptować. |
2011-09-06 (13:12) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 454 635 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Eryka: 7-27 8-32 Zobaczymy. Pozdrawiam. |
2011-09-07 (09:10) szczeryData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 744 | wpis nr 454 813 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam, na dziś proponuję liczbę 40. pozdr.Szczery |
2011-09-07 (14:41) szczeryData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 744 | wpis nr 454 897 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ...no i weszła pozdr.szczery |
2011-09-07 (15:52) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 454 923 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Szczery! Dopiero teraz odkryłam, że jesteś. Na dłużej, czy znów znikniesz? Senna 22 ładnie idzie, i teraz 40... też senna? Przejrzałeś sny Krysieńki? Prawda, że cyferkowe? Tylko ciągle jestem jeszcze kroczek za......i po losowaniu wszystko jasne!! |
2011-09-08 (05:15) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 455 019 [ CZCIONKA MONOSPACE ] przepraszam ale nie mam sił rano wcześniej wstać aby napisać sen:(wychodzę z domu do pracy prawie na ostatnią chwilkę:( Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych:) |
2011-09-08 (05:57) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 021 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka! Nic się nie przejmuj i nie przepraszaj. I tak byłam pod wrażeniem Twoich porannych opisów, no myślałam, że już tak wcześnie jak ja, nikt tu nie pisze. Ale wiedz,że Twoje sny dodawały kolorytu naszej zabawie. Serdecznie pozdrawiam. |
2011-09-08 (06:00) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 455 023 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Liczby z mojego snu: 7-10 Miłej zabawy!!!! |
2011-09-08 (07:51) szczeryData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 744 | wpis nr 455 033 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam witam i o zdrówko pytam. Szczerze mówiąc to siedzę na walizkach i czekam na sygnał do odjazdu, może to byc za dzień albo miesiąc. Ale na pewno do póki będę na miejscu to zawsze zerknę na stronkę i dorzucę coś od siebie. Szczerze mówiąc jak były te problemy przez parę dni ze stronką to brakowało mi czegoś, nie mogłem sobie znależc miejsca. Ale już wszystko w porządku, mam nadzieję. Zyczę Tobie i pozostałym graczom wszystkiego najlepszego i samych celnych trafień. Pozdr. Szczery. |
2011-09-08 (08:34) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 455 036 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Sen dziś ---w kośćiele odprawiała się msza a my zamjast wejść do środka poszliśmy ztyłu tam za kosciół , było tam więcej ludzi , a za nami tam za tym kosciołem był taki mór w kształcie podkowyi był wysoki. Prosze o liczby . |
2011-09-08 (10:24) ATomusData rejestracji: 2011-09-08 Ilość postów: 7 | wpis nr 455 052 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Śniło mi się że chodziłem po jakimś jasnym budynku (wydawało mi się że był to szpital ( wnętrze było bardzo jasne i dobrze oświetlone , Sciany budynku były lekko żółtawe, stało tam sporo drewnianych krzeseł. było trochę ludzi. Po Szpitalu poruszałem się windą którą jechałem tylko do góry. Kidy miałem dojechaćna szczyt obudziłem się. Pozdrawiam |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 84 85 86 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |