| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 83 84 85 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-08-25 (10:48) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 453 259 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Dziś sen łatwy, miły i przyjemny, że bardzo bym była zdziwiona, gdyby weszły te liczby, ale daj Boże!! -47-70-78-40-80- Sen mówi, że same dobre rzeczy Cię czekają, nawet jak idziesz tunelem, to świecą Ci kolorowe żarówki!! No i rozmowa ze zmarłą.... Pozdrawiam. P.S. Czy ktoś korzysta z Twoich liczb? Nie wiem. Może się ujawni. Ja jeszcze nie skorzystałam, ale zacznę... Sądząc po ilości odsłon obróbki, pewnie są takie osoby, oby jak najwięcej! |
2011-08-25 (21:37) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 453 382 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam:) O 14tej tak jak Stokrotka przewidziała za łatwe liczby były....ale to nic wysłałam je również na wieczór ....ogólnie wysłałam 3 zakłady od każdego coś miłego Te światełka z mojego snu widzę do tej pory i te kolory... A na dodatek mój syn ma dzisiaj urodziny:) pozdrawiam i życzę wysokich wygranych wszystkim tutaj zaglądającym ,czytającym oraz szczególnie piszącym przeróbki snów |
2011-08-26 (05:10) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 453 425 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam:) Dzisiejszy sen to przede wszystkim spotkania....śniło mi się ,że byłam na zakupach,i w pewnym momencie stwierdziłam ,że będę już wracać i zamiast jechać rowerem postanowiłam iść pieszo,na początku sobie biegłam tak tylko ,później stwierdziłam ze lepiej iść ale konkretnym tempem,w taki sposób dogoniłam 3 znajome i z jedna sie oddzieliłyśmy bo tamte nie miały już sił,po drodze spotkałyśmy koleżankę z pracy i zaprosiła nas na mały odpoczynek na huśtawki lecz nie skorzystałyśmy z zaproszenia dalej znowu spotkałyśmy koleżanki z klasy i one też nas zapraszały ale tym razem skorzystałyśmy i poszłyśmy na poczęstunek....później śniło mi się że znalazłam się na lotnisku i tam w kolejce do odprawy stała para prezydencka,ja stałam za nimi ale na samym końcu przepuściłam pewną parę i gdy byłam już blisko szukałam męża,a on był już po drugiej strony barierki ponieważ zabrał go jakiś znany kucharz i mój mąż był taką jego pomocą ,bo pokazywał jak się robi pewną potrawę,pamiętam że było:dużo wody,białka rozbijał palcami na stole,mąkę,żółtka,sól i cukier...pamiętam też cztery cyfry tylko nie pamiętam gdzie je widziałam 2,22,20,8... Pozdrawiam i życzę miłego,spokojnego, ciepłego dnia,a także życzę wysokich wygranych o 14tej |
2011-08-26 (08:16) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 453 440 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Dzisiaj o 14 radośnie wskoczyły Twoje oraz.... -5 i 67-!!!!!!!!!! Miłej zabawy!! |
2011-08-26 (08:57) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 453 445 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysienka 42,30,43,56,i zapamietane liczby ze snu pozdrawiam |
2011-08-26 (09:50) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 453 452 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM nazwisko 9 imię 5 10 6 klucze 13 i 16 cała szuflada wiertarek i jeszcze obok żegnam do jutra do wieczora ........... |
2011-08-26 (09:53) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 453 453 [ CZCIONKA MONOSPACE ] drugie nazwisko 10 imię 6 |
2011-08-26 (10:04) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 453 454 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Medium. No to wszystko jasne!!! Powodzenia. |
2011-08-27 (08:14) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 453 614 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam:) Dzisiaj w moich snach dużo się działo...Tak więc byłam na spływie a tam było bardzo dużo ludzi więc poszłam do lasu się przejść...spotkałam człowieka który miał ze sobą plecak w którym znajdowała się kula i z niej wychodziły jakieś ludziki,które po wejściu do wody wchodziły do ciał ludzi którzy się tam sie znajdowali ,a wtedy oni biegali po wodzie...później byłam w jakimś studiu gdzie prezenterki coś pichciły,jedna placki,druga mięso,i ta jedna zapraszała nas na spotkanie które będzie za dwa tygodnie i wtedy pokarze całkiem inne placki i triki... i na koniec znalazłam się w domu siedziałam na tapczanie z mężem i oglądaliśmy film,przyszedł znajomy i szukałam mu miejsca bo nagle zjawiło się mnóstwo ludzi u mnie... Pozdrawiam i życzę super wygranych i odpoczynku w sobotni dzionek:) |
2011-08-27 (09:39) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 453 627 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No, myślę że nasze szczęście skończyło wakacje i wraca do pracy!!! Krysieńka: 45-46-52 i może 5? Pogody ducha wszystkim życzę!! P.S. Rozumiem, że ten spływ był rzeką? Kajakowy? |
2011-08-27 (11:14) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 453 637 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko tak rzeka ale nie wiem czy kajakowy ale ta 5 to nie tylko mnie ostatnio dręczy...za mną łazi od kilku dni i tylko wkurza I ja też myślę że cyferki już skończyły wakacje i wezmą się za robotę;) Pozdrawiam |
2011-08-27 (11:47) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 453 644 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No to jeszcze -22- Najwyżej się \"skąpiemy\", ale co tam? W takim upale można... Radosnego dnia. |
2011-08-27 (15:08) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 453 688 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko no to się przejechałyśmy Wieczorkiem powtórka Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę |
2011-08-27 (15:38) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 453 696 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Przykro..... Ale może stoją w korku.......... Dziś wakacyjne powroty! A u nas (południe Polski 35 stopni w cieniu) ciągle UPAŁ!!! Pozdrawiam |
2011-08-27 (16:29) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 453 705 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jest prawie 16.30 i za oknem na termometrze 22 stopnie A mam plany jechać na zabawę i koncert Skanera do Huty Szklanej ale ta pogoda no inie wiem czy mój małżonek będzie chciał jechać....jeszcze z pracy nie wrócił Powodzenia wieczorkiem:) |
2011-08-28 (10:12) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 453 845 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry:) Dzisiejszy sen to istny koszmar...Byłam z mężem na wczasach nad morzem,spotkaliśmy w czasie podróży znajomych więc postanowiliśmy pojechać razem...na miejscu panowie szukali miejsc do noclegu a panie poszły na kawkę...po jakimś czasie panowie przyszli i wzięli nas do tego miejsca...okazało się że to hotel a w nim pokoje w którym stały wielkie łoża...pamiętam ,że często chodziłam do kibelka i nie wiedziałam dlaczego,dopiero po kilku dniach okazało się ,że w dziąśle zbierała sie ropa i pewnego dnia mi to pękło i cały czas trzymałam w dłoniach bo wszystkie łazienki były zajęte i w końcu schowałam się pod schody i tam umyłam ręce...później okazało sie ze byliśmy tam za długo ,bo kierownik dosypywał jakiegoś świństwa do potraw i trzeba było jakoś zapłacić ten pobyt więc pożyczyliśmy pieniążki od cioci ale tylko 1 tysiąc zł...gdy się pakowaliśmy ja sprzątałam troszkę pokój i co chwilkę znajdowałam pieniążki drobne...były koło łóżka,pod nim ,pod szafą...pamiętam też schody które trzeba było ściągać tak jak te przeciwpożarowe...były też zwierzęta:psy,konie,lis.bociany dwa i inne leśne stwory które były leczone Miłęgo dnia zyczę...u nas wreszcie wyjrzało słoneczko...lecz wczoraj na koncercie Skanera lało że aż miło,ale i tak bawiłam się super:) |
2011-08-28 (13:07) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 453 878 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Wychodzi mi dużo liczb, a co będzie?? 1-10-61 32-33-34 64-40-42 Powodzenia. |
2011-08-29 (21:32) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 454 174 [ CZCIONKA MONOSPACE ] A jakby tak na 22,15 7. 77 80,3 |
2011-08-30 (16:47) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62965 | wpis nr 454 239 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Wiem ze troszkę za późno,ale... Dzisiaj śniło mi się że byłam w górach na spotkaniu,później wracając do ośrodka spotkałam syna z naszym psem...syn zostawił mi psa,a sam poszedł nad jezioro się kąpać,po jakimś czasie stwierdziłam ,że pójdę na spacer i wzięłam psa ze sobą,było bardzo zabawnie,biegaliśmy ,siłowałam się z psem i chowałam się mu za drzewa,przechodziłam tez przez bardzo ruchliwą ulicę i dotarliśmy do miejsca gdzie za wielkim wzniesieniem było jezioro...pamiętam ze nie chciałam aby pies się kąpał ale nie dało rady go upilnować i na końcu ja też wylądowałam w wodzie.... pozdrawiam moze jeszcze je przeanalizujecie????? |
2011-08-30 (18:25) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 454 257 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Krysieńka: 41-42 47 i ha!ha!40! dziesiąty raz?? Miłej zabawy! Pozdrawiam. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 83 84 85 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |