Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 82 83 84 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-08-22 (05:06)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 452 544
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry



Dzisiejszy sen był bardzo dla mnie okropny....śniło mi się ze płynęłam statkiem na jakąś wyspę niby na wczasy,ale później okazało sie ,że w tym ośrodku trzeba było odwiedzać ludzi którzy chcieli sprzedać swoje domy,ale one były w ruinie,odeszłam od grupy i poszłam do lasu gdzie było bardzo dużo pająków i mrówek...doszłam nad brzeg morza i tam kazali nam wsiadać na statek i płynąć na inną wyspę...lecz gdy pierwszy statek był blisko brzegu tamtej wyspy ktoś wysadził go w powietrze,widząc to postanowiłam nie płynąć statkiem tylko wskoczyłam do wody i nurkowałam,a woda była czysta i ciepła...pamietam też ,że przechodziłam przez płot i widziałam dużo ludzi...



pozdrawiam i życzę miłego dnia...
2011-08-22 (08:45)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 556
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka:

18-40

ale kto to wie???

Pozdrawiam.
2011-08-22 (09:43)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 452 562
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



35, 14, 27, 16, 23, 21, 10

39, 13, 40, 43
2011-08-22 (09:56)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 452 564
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

taka ciekawostka, czasem liczby wchodzą później:





2011-08-20 (10:17)

islandorka30,5

2011-08-20 (10:17)



islandorka30,5

Data rejestracji: 2010-06-10

Ilość postów: 159



do snu diany w/g sennika Atis

banknoty 26 85 76 20

łąka 46 71 53

spadochron 42

i zabawki 72

duze cyfry się sumuje np 85 8+5 =13 = 4



\"21.08.2011, g. 14:00\",29

4,5,8,9,19,20,24,26,27,29,33,36,43,44,50,58,63,67,75,76



banknoty 26 8 5 76 20 5/5



--------------------------------------



2011-08-20 (12:31)

kalabria

Data rejestracji: 2011-05-30

Ilość postów: 37



Krysieńka: 29, 25,

Diana: 50, 19, 26, 23



4/6



\"21.08.2011, g. 14:00\",29

4,5,8,9,19,20,24,26,27,29,33,36,43,44,50,58,63,67,75,76
2011-08-22 (12:10)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 591
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Kalabria, tylko czy wykorzystałeś (rzecz oczywistą dla zajmujących się snami)

I wygrałeś?

Jeśli - tak, gratulacje!!!

Jeśli - nie, witaj w klubie!

Pozdrawiam.
2011-08-22 (21:03)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 452 708
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko już wiemy że wpadła 18tka jako plus



Ale muszę ci się przyznać że od kiedy podajesz dwie cyferki mam problem z trzecią...ale ....cudem trafiam:) Dzisiaj do 18 i 40 dodałam 51:) I trafiłam ...szkoda tylko ze 40 nie wskoczyła...z pewnością wleci o 22.15



Pozdrawiam i życzę powodzenia
2011-08-23 (05:12)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 452 778
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry:)

Dzisiaj śniło mi się iż byłam w miastach gdzie zbierałam dane o jakiś wygranych...później byłam na jakiejś górze z którego roztaczał się przepiękny widok na pola,łąki,lasy i gospodarstwa domowe,ale wcale to nie były wioski...a na koniec śniło mi się Stokrotka ,że podała wpierw 3 liczby a później 5 liczb przy których były krasnoludki i się bardzo cieszyły z tego ,że w końcu zostały wybrane oraz pytała kogoś jak można lepiej analizować sny aby wchodziło jak najwięcej liczb i aby wygrywało jak najwięcej osób z danego snu...i wtedy obudził mnie budzik



Pozdrawiam ,życzę wysokich wygranych i miłego ,upalnego dnia:)
2011-08-23 (07:04)

status kosmaty
Data rejestracji: 2011-06-01
Ilość postów: 183

13064
wpis nr 452 783
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

sniła mi sie liczba 29 i teraz niewiem czy sniło mi sie ze mam z tego zrobic 2,9,11,18 czy w nocy obudziłem sie ,tak sobie to wymysliłem zeby je rozpisac i dalej poszedłem spac ,czy to był sen w snie???



powodzenia i pozdrawiam . kosmaty.







2011-08-23 (07:13)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 784
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Krysieńka.

3-5-7

ale z krasnoludkami mam pierwszy raz \"do czynienia\".

Kosmaty.

Tobie ode mnie nie wchodzą, ale dodaj -10-

Pozdrawiam.
2011-08-23 (07:39)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 786
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

Dla Ciebie.



www.youtube.com/watch?v=gNCIMMNTG6U
2011-08-23 (08:56)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 452 795
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

KRYSIEŃKA: 10, 42, 61
2011-08-24 (05:17)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 453 009
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Dzisiaj śniło mi się że miałam pojechać do pracy ale zamiast tego znalazłam się na jakimś spotkaniu klasowym,gdzie jak to bywa wszyscy po kolei opowiadają co u nich się dzieje...pojawił się też mój małżonek który zaprowadził mnie do dużego pokoju a tam były jakieś dziwne stwory,które zjadały jakieś robaki,i bardzo się ich przestraszyłam ,tak więc uciekłam do innego pokoju,a tam był taki błogi spokój ze nie chciało mi się wychodzić..później stwierdziłam ze muszę iść do zakładu,ale zanim tam dotarłam mijałam chłopaków którzy mieli takie dziwne latające zabawki które musiały w czasie lotu coś złapać..no i gdy dotarłam do pracy okazało się ,że nikogo nie ma tylko ja i brygadzistka,i ją okłamałam ze nie mogłam dojechać ale powinna się cieszyć ze przyjechałam chociaż na chwilkę i od jutra będę już normalnie pracować,a i po drodze gdy wychodziłam spotkałam koleżankę i poprosiłam aby mnie kryła...



Pozdrawiam i życzę miłego dnia



Stokrotko dziękuję za krasnoludki :***
2011-08-24 (08:43)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 453 017
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Krysieńka, coś przestały wpadać, ale na dzisiaj

-5-69-

(sen z serii \"trudnych\")

Pozdrawiam.
2011-08-24 (09:15)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 453 025
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Krysienka 49,10,27,37 moze dzisiaj wejda pozdrawiam wszystkich
2011-08-24 (09:38)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 453 032
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

16, 15, 28, 45



2011-08-24 (14:44)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 453 083
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Właśnie sprawdziłam cyferki...



Stokrotko weszły obie od ciebie ale dodałam 37 od Krzyśka,a z jego liczb zrobiłam też trójeczkę z pozostałych liczb... i weszła tylko 49



A Kalabria chyba mnie nie lubi bo jakoś nie chcą wchodzić cyferki Pozdrawiam cię Kalabria:)



Pozdrawiam i dziękuje Wam za cyferki :*****
2011-08-24 (17:06)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 453 110
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

Gratuluję Ci trafnego połączenia liczb!!

Pozdrawiam.
2011-08-25 (05:14)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 453 230
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry:)



Dzisiaj śniło mi się troszkę ale nie wszystko pamiętam ponieważ spałam bardzo nerwowo i co chwilkę się budziłam,ale....pamiętam,że byłam w pewnym miejscu gdzie trzeba było być bardzo cicho lecz był ktoś co ciągle gadał jak najęty ,więc go wyrzucili tak jakby ze zamku,bo tam było wkoło pełno wody i jakiś pułapek...później spotkałam znajomych i oni zaprosili mnie na obiad,było go bardzo dużo ale był też pyszny...następnie szliśmy jakimś tunelem w którym świeciły kolorowe żarówki...pamiętam też że oglądałam Księżyc był ogromny i taki śliczny musiała być pełnia...pojawiła się też moja ciocia (ale chyba dlatego że miała wczoraj urodzinki lecz już nie żyje zmówiłam zdrowaśkę) była bardzo szczęśliwa i mówiła coś ,że ja też będę już niedługo bo będę miała kogoś kto mi pomoże zrealizować marzenia...



Pozdrawiam i dziękuję za analizę snu:)

PS.Stokrotko mam nadzieję ,że oprócz mnie inni też korzystają i typują cyferki,które podajecie,no bo w końcu nic nie wiadomo...ja wierzę w Wasze analizy i mam nadzieję ,że dzisiejszy sen nie jest z tych \"trudnych\"
2011-08-25 (08:38)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 453 241
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

muszę się poprawić.

24, 15, 39, 23, 33, 31, 62, 64
2011-08-25 (09:46)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 453 251
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich Krysienko z twojego snu 2,5,23,33,65 pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 82 83 84 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina