Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 81 82 83 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-08-19 (07:53)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 451 816
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam Krysienka ze snu 50,74,72,62,27
2011-08-19 (08:29)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 451 822
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam



34, 21, 33, 30, 23, 43, 31, 28



plus:

21
2011-08-20 (08:15)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 452 055
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich bardzo ...



Dzisiaj śniło mi się mnóstwo rzeczy ,ale nie wszystkie pamiętam

Pamiętam że jechałam do jakiejś miejscowości,po drodze spotkałam starszego pana ,który poprosił abym go zabrała i zawiozła.wzięłam go i pojechaliśmy,dalej spotkałam moja siorę z jej córką i je też zabrałam.na miejscu okazało się że jest jakiś festyn i każdy chciał coś ode mnie albo picie albo jedzenie,pieniądze a nawet -co mnie bardzo zdziwiło liczby do wysłania multi i dużego...



Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych oraz udanego dnia.



Ps Dziękuję za wczorajsze liczby- troszkę pokombinowałam i zrobiłam dwie czwóreczki z czego w jednej trafiłam 3/4 tylko 78 nie weszło ale i tak dobrze...



2011-08-20 (08:45)

status diana25
Data rejestracji: 2011-08-20
Ilość postów: 2

13156
wpis nr 452 060
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witaj Wędrowco

Miałam bardzo dziwny sen:

szłam po łące, na której znalazłam niby plecak (okazało się, że był to złożony spadochron), obok leżał worek w którym było pełno paczek banknotów. Trochę dalej leżały różne rzeczy m.in. zabawki dla dzieci (samochodziki, plastikowe karabiny itp.) , i ...laptop. Zebrałam te rzeczy ledwo je niosąc do domu, aby dzieci miały czym się bawić.... i koniec snu

Proszę przełóż go na cyferki ew. co to znaczy , bo jest wg mnie strasznie pokręcone Dziękuję
2011-08-20 (10:03)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 066
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich.

Krysieńka.

78-80

może ktoś jeszcze coś Ci podpowie....

Pozdrawiam.
2011-08-20 (10:17)

status islandorka30,5
Data rejestracji: 2010-06-10
Ilość postów: 1686

12543
wpis nr 452 067
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

do snu diany w/g sennika Atis

banknoty 26 85 76 20

łąka 46 71 53

spadochron 42

i zabawki 72

duze cyfry się sumuje np 85 8+5 =13 = 4
2011-08-20 (10:23)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 452 068
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich Krysienka z sennika wychodzi siostra-2,68 mezczyzna-12,22 samochod-42,13 ostatnio sie nie sprawdzały zobaczymy dzisiaj pozdrawiam
2011-08-20 (12:31)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 452 108
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Krysieńka: 29, 25,

Diana: 50, 19, 26, 23
2011-08-20 (13:17)

status diana25
Data rejestracji: 2011-08-20
Ilość postów: 2

13156
wpis nr 452 114
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzięki Wam Może coś z tego wpadnie

Pozdrawiam
2011-08-20 (17:47)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 452 180
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich bardzo gorąco



Dzisiaj wysłałam kupony przez smsa



Syn podał mi wasze liczby które wg niego mogą wejść...podał mi Stokrotki 78 i 80 a ja dodałam 20 bo dzisiaj jest 20 i byłam akurat po pogrzebie i jechałam na ślub koleżanki...ze skrajności w skrajność i czułam ze właśnie ten 20ty musi coś znaczyć....

Krzysiek z twoich liczb też zrobiłam trójeczki ale no niestety nie wpadła żadna...ale to nic w końcu to się odmieni:*



Pozostałych propozycji syn mi nie podał



Życzę powodzenia wieczorkiem



Stokrotka u mnie masz dzisiaj duże piwo

2011-08-21 (06:55)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 452 320
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





WITAM po dłuższej przerwie .



Sześć silników



jedno siedzenie



w całym przedziale



chyba to był ostatni wagon ........
2011-08-21 (07:19)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 321
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

-79-80-

resztę wiesz.

Pozdrowienia.
2011-08-21 (08:04)

status eryka1
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 2420

12877
wpis nr 452 324
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sen dziś to moja szkoła , i łazienki w szkole dużo kabin w niej tak jak w labiryncie nie mogłam wyjscia znaleść, kafelki były pomalowane na różowo, widzałam jak ktoś pokazywał komus jak równać sciany bo były takie chrapowate kłasć zaprawe, widzałam jedna kobiete jak stała,pytałam jak się nazywa zastanawiałam się co ona za jedna. ----Tu myslę ze będzie moja data ur.
2011-08-21 (08:06)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 452 325
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Tak też myślałem.



WITAM i życzę WYSOKICH wygranych !!!!!!!!!!!!!
2011-08-21 (08:12)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 327
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Eryka.

1-10-37

pozdrowienia
2011-08-21 (08:35)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 452 330
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry:)



Dzisiaj śniło mi się ,że byłam w lesie i pomagałam przy drzewie,później chciałam wyjechać ale się zakopałam i musieli mi pomóc znajomi,przesiadłam się do autobusu gdzie musiałam zrobić na nie prawko,testy zdałam super ale nie wiem jak mi poszło na jeździe...i w tym momencie znalazłam się z kumpelą w lumpeksie,co chwilkę kobiety coś znalazły a ja nie mogłam dla siebie nic ciekawego znaleźć.Rozmawiałam z właścicielką,mulatka z trójką dzieci a z czwartym w ciąży,bardzo narzekała ze znowu jest w ciąży,powiedziałam iż mogę się jej dzieckiem zaopiekować jak urodzi bo ja nie mogę mieć swoich,bardzo się ucieszyła i ja też...przyszedł czas porodu,ona urodziła i nie wiem co bo się obudziłam gdy zaczęło płakać...
2011-08-21 (09:05)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 333
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

73-74

i może 41-80

ale to nic pewnego, jak wiesz....

pozdrawiam i gratuluję wczorajszej 20-tki!
2011-08-21 (10:06)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 452 344
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

MEDIUM: 31, 49, 35, 21, 33

ERYKA: 34, 21, 22, 27, 37

KRYSIEŃKA: 12, 33, 24, 32, 31, 42, 14, 43, 16



pozdrawiam
2011-08-21 (18:53)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 452 461
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka, ale psikus!!!

Wczoraj dla Ciebie ode mnie padły 2 razy, to dzisiaj nic.

\"Pero,pero

bilans musi wyjść na zero\" (Jan Kaczmarek)

Pozdrowienia.
2011-08-21 (19:31)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 452 469
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko niezły ten psikus hahahaha...ale nawet jeśli co drugi dzień w dwa losowania to i tak myślę ze jest super:)

Od jutra znowu rano przed pracą mój sen a później dopiero syn będzie mi smsy przysyłał z Waszymi propozycjami...



Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych wieczorkiem:)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 81 82 83 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina