Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 80 81 82 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-08-13 (09:42)

status jakosss
Data rejestracji: 2011-08-08
Ilość postów: 2

13139
wpis nr 450 505
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

sniło mi sie ze wypadły mi wszystkie zeby bez powodu, tata mowil ze kupi mi nowe ; D



jakie liczby mozna do tego przypisac?
2011-08-13 (10:01)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 450 507
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

jakosss

Taki sen zwiastuje straty lub chorobę.... a liczby?

32 bo tyle jest wszystkich zębów, ale może masz mniej, nie wyszły Ci jeszcze ósemki, policz.

Życzę, jak nigdy, aby sen się nie sprawdził!

Pozdrawiam.
2011-08-14 (10:36)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 450 762
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzisiaj ze snu 50,24,27,19,24
2011-08-14 (13:04)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 450 802
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krzysiewa.

Miło, że podajesz liczby, ale jak możesz,

podziel się Swoim snem.

Pozdrawiam.
2011-08-15 (10:24)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 450 963
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam



śniło mi się, że jestem u dentystki, a to było w szkolnej klasie. Potem w tym samym miejscu stłukłam jakąś probówkę, a dziewczyna siedziała przy pianinie i miała przesłuchanie. Miała grać różne utwory a za każdym razem wychodził jej ten sam.



moje liczby:

11, 19, 26, 42, 66, 30
2011-08-15 (10:52)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 450 966
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Ja proponuję:

1-2-3

Pozdrawiam.
2011-08-15 (13:25)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 451 009
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam proponuje 18,35,70,14
2011-08-16 (08:03)

status kosmaty
Data rejestracji: 2011-06-01
Ilość postów: 183

13064
wpis nr 451 151
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

sen

duzo drzwi starych juz powykuwanych z scian i nowych oprawionych tak jakbym wykonywał remont mieszkania i pamietam liczby 14,16,18,i chyba 44.

dziury w scianach



pozdro kosmaty
2011-08-16 (10:21)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 451 176
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Kosmaty.

dla Ciebie ode mnie nie wpadały, ale proponuję:

-45-80-

Pozdrawiam.
2011-08-16 (10:38)

status kosmaty
Data rejestracji: 2011-06-01
Ilość postów: 183

13064
wpis nr 451 179
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

stokrotko

dzieki 45,80 juz mam skreslone czekam na inne propozycje

brak mi jeszcze 2-ch oczywiscie do pełnej 10
2011-08-17 (11:28)

status szczery
Data rejestracji: 2009-10-08
Ilość postów: 744

12179
wpis nr 451 418
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

14,00 proponuję :

powtórka 68 oraz liczby 23,59,4

trochę osobisty sen dlatego nie piszę o nim.

pozdr.
2011-08-17 (19:26)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 451 509
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich zaglądających i,czytających i odpowiadających na sny...Wreszcie po 5ciu dniach mam internet



Jutro z rana opiszę sen jeśli będę go miała



Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!!!!
2011-08-18 (09:15)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 451 616
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich szczególnie Stokrotkę i Krzysiekwa...



Mój sen...



Wyruszyłam w podróż statkiem nad morze(było czyste i spokojne),tam miała być impreza urodzinowa małego chłopca,jego mama dzwoniła do mnie aby się upewnić ,że zamówiłam tort w kształcie auta,koloru czerwonego...w pewnym momencie tak jakbym przeskoczyła znalazłam się w pracy i miałam pełno zamków do wszycia...ale wpierw nawijałam białe nici na szpuleczki ...i znowu nagle znalazłam się nad morzem ,a tam spotkałam koleżanki z klasy i mówiły że imprezka jest super...poszłam więc na plażę i zobaczyłam dwie foki...były ogromne.mąż zrobił mi z nimi zdjęcie,lecz okazało się ze one są wściekłe i atakowały ludzi,wspięłam się na pól piętro z jakąś dziewczyna i chłopakiem i ona zjechała na dół po rynnie ale i tak nie można było się wydostać bo foki pilnowały wyjścia...był też moment że próbował mnie poderwać bardzo przystojny mężczyzna,ale ja byłam z mężem ,lecz i tak nie dawał za przegraną mimo iż miał ze sobą synka...i ten jego syn nas uratował od tych fok ,bo przyprowadził policjantów ....



Pozdrawiam i życzę spokojnej analizy snu
2011-08-18 (09:47)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 451 623
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Krysienka z senika wychodzi morze-77,38, telefonowac-76,nici 63,57 ,mezczyzna-12 dziecko-11,49 ,policjant-53 pozdrawiam
2011-08-18 (09:48)

status kalabria
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 109

13052
wpis nr 451 625
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ze snu Krysieńki



13, 31, 49, 19, 26, 15, 30



pozdrawiam
2011-08-18 (10:38)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 451 635
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krysieńka.

2-10-40

( ale przed Tobą jakieś kłopoty....)

Pozdrawiam.
2011-08-18 (12:53)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 451 651
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotka wszystko możliwe z tymi kłopotami...jutro wracam do pracy i nie wiem co się tam dzieje
2011-08-18 (14:20)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 451 660
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam....



Stokrotko z Twojej trójeczki weszły dwie ...super...dziekuję



Krzysiekwa z Twoich liczb zrobiłam dwie piąteczki...w jednej 0/5 w drugiej 3/5 też super



kalabria od Ciebie weszła tylko 19tka:)



Dziękuję i życzę miłego popołudnia oraz wysokich wygranych



PS nie wiem czy jutro z rana zdążę opisać sen ,bo wracam do pracy i nie wiem czy nie zaśpię;) ale w sobotę i niedzielę na pewno opiszę swój sen:)

2011-08-19 (04:55)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 451 801
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry wszystkim:)





Mój dzisiejszy sen to...



Pojechałam rowerem do pracy ,tam było istne pobojowisko pełno wszystkiego w nieładzie,dziewczyny dostały sprzęt do sprzątania hali,inne ekierki,linijki,kredy....poszłam do toalety a tam nie było drzwi ale tylko przez moment.później się pojawiły,gdy przyszła inna koleżanka,ale i tak nie mogłam ich zamknąć....później pojechałam do innej miejscowości też rowerem i spotkałam kuzyna,który zapytał czy jadę na pogrzeb cioci...potwierdziłam tylko nie wiedziałam kiedy to będzie i wtedy spotkałam inną ciocię i zaprosiła mnie na herbatę...





Miłego i udanego dnia życzę...ja szykuję się do pracy:(



pozdrawiam cieplutko wszystkich:**
2011-08-19 (06:31)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 451 804
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Krysieńka, życzę miłego powrotu do pracy!!

Dziś dla Ciebie proponuję:

39-78, ale jak wiesz, to nigdy nic pewnego.

Pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 80 81 82 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina