| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 80 81 82 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-08-13 (09:42) jakosssData rejestracji: 2011-08-08 Ilość postów: 2 | wpis nr 450 505 [ CZCIONKA MONOSPACE ] sniło mi sie ze wypadły mi wszystkie zeby bez powodu, tata mowil ze kupi mi nowe ; D jakie liczby mozna do tego przypisac? |
2011-08-13 (10:01) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 450 507 [ CZCIONKA MONOSPACE ] jakosss Taki sen zwiastuje straty lub chorobę.... a liczby? 32 bo tyle jest wszystkich zębów, ale może masz mniej, nie wyszły Ci jeszcze ósemki, policz. Życzę, jak nigdy, aby sen się nie sprawdził! Pozdrawiam. |
2011-08-14 (10:36) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 450 762 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzisiaj ze snu 50,24,27,19,24 |
2011-08-14 (13:04) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 450 802 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiewa. Miło, że podajesz liczby, ale jak możesz, podziel się Swoim snem. Pozdrawiam. |
2011-08-15 (10:24) kalabriaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 109 | wpis nr 450 963 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam śniło mi się, że jestem u dentystki, a to było w szkolnej klasie. Potem w tym samym miejscu stłukłam jakąś probówkę, a dziewczyna siedziała przy pianinie i miała przesłuchanie. Miała grać różne utwory a za każdym razem wychodził jej ten sam. moje liczby: 11, 19, 26, 42, 66, 30 |
2011-08-15 (10:52) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 450 966 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Ja proponuję: 1-2-3 Pozdrawiam. |
2011-08-15 (13:25) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 451 009 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam proponuje 18,35,70,14 |
2011-08-16 (08:03) kosmatyData rejestracji: 2011-06-01 Ilość postów: 183 | wpis nr 451 151 [ CZCIONKA MONOSPACE ] sen duzo drzwi starych juz powykuwanych z scian i nowych oprawionych tak jakbym wykonywał remont mieszkania i pamietam liczby 14,16,18,i chyba 44. dziury w scianach pozdro kosmaty |
2011-08-16 (10:21) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 451 176 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Kosmaty. dla Ciebie ode mnie nie wpadały, ale proponuję: -45-80- Pozdrawiam. |
2011-08-16 (10:38) kosmatyData rejestracji: 2011-06-01 Ilość postów: 183 | wpis nr 451 179 [ CZCIONKA MONOSPACE ] stokrotko dzieki 45,80 juz mam skreslone czekam na inne propozycje brak mi jeszcze 2-ch oczywiscie do pełnej 10 |
2011-08-17 (11:28) szczeryData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 744 | wpis nr 451 418 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 14,00 proponuję : powtórka 68 oraz liczby 23,59,4 trochę osobisty sen dlatego nie piszę o nim. pozdr. |
2011-08-17 (19:26) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 451 509 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich zaglądających i,czytających i odpowiadających na sny...Wreszcie po 5ciu dniach mam internet Jutro z rana opiszę sen jeśli będę go miała Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych!!!! |
2011-08-18 (09:15) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 451 616 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich szczególnie Stokrotkę i Krzysiekwa... Mój sen... Wyruszyłam w podróż statkiem nad morze(było czyste i spokojne),tam miała być impreza urodzinowa małego chłopca,jego mama dzwoniła do mnie aby się upewnić ,że zamówiłam tort w kształcie auta,koloru czerwonego...w pewnym momencie tak jakbym przeskoczyła znalazłam się w pracy i miałam pełno zamków do wszycia...ale wpierw nawijałam białe nici na szpuleczki ...i znowu nagle znalazłam się nad morzem ,a tam spotkałam koleżanki z klasy i mówiły że imprezka jest super...poszłam więc na plażę i zobaczyłam dwie foki...były ogromne.mąż zrobił mi z nimi zdjęcie,lecz okazało się ze one są wściekłe i atakowały ludzi,wspięłam się na pól piętro z jakąś dziewczyna i chłopakiem i ona zjechała na dół po rynnie ale i tak nie można było się wydostać bo foki pilnowały wyjścia...był też moment że próbował mnie poderwać bardzo przystojny mężczyzna,ale ja byłam z mężem ,lecz i tak nie dawał za przegraną mimo iż miał ze sobą synka...i ten jego syn nas uratował od tych fok ,bo przyprowadził policjantów .... Pozdrawiam i życzę spokojnej analizy snu |
2011-08-18 (09:47) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 451 623 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysienka z senika wychodzi morze-77,38, telefonowac-76,nici 63,57 ,mezczyzna-12 dziecko-11,49 ,policjant-53 pozdrawiam |
2011-08-18 (09:48) kalabriaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 109 | wpis nr 451 625 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ze snu Krysieńki 13, 31, 49, 19, 26, 15, 30 pozdrawiam |
2011-08-18 (10:38) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 451 635 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. 2-10-40 ( ale przed Tobą jakieś kłopoty....) Pozdrawiam. |
2011-08-18 (12:53) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 451 651 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotka wszystko możliwe z tymi kłopotami...jutro wracam do pracy i nie wiem co się tam dzieje |
2011-08-18 (14:20) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 451 660 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam.... Stokrotko z Twojej trójeczki weszły dwie ...super...dziekuję Krzysiekwa z Twoich liczb zrobiłam dwie piąteczki...w jednej 0/5 w drugiej 3/5 też super kalabria od Ciebie weszła tylko 19tka:) Dziękuję i życzę miłego popołudnia oraz wysokich wygranych PS nie wiem czy jutro z rana zdążę opisać sen ,bo wracam do pracy i nie wiem czy nie zaśpię;) ale w sobotę i niedzielę na pewno opiszę swój sen:) |
2011-08-19 (04:55) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 451 801 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry wszystkim:) Mój dzisiejszy sen to... Pojechałam rowerem do pracy ,tam było istne pobojowisko pełno wszystkiego w nieładzie,dziewczyny dostały sprzęt do sprzątania hali,inne ekierki,linijki,kredy....poszłam do toalety a tam nie było drzwi ale tylko przez moment.później się pojawiły,gdy przyszła inna koleżanka,ale i tak nie mogłam ich zamknąć....później pojechałam do innej miejscowości też rowerem i spotkałam kuzyna,który zapytał czy jadę na pogrzeb cioci...potwierdziłam tylko nie wiedziałam kiedy to będzie i wtedy spotkałam inną ciocię i zaprosiła mnie na herbatę... Miłego i udanego dnia życzę...ja szykuję się do pracy:( pozdrawiam cieplutko wszystkich:** |
2011-08-19 (06:31) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 451 804 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Krysieńka, życzę miłego powrotu do pracy!! Dziś dla Ciebie proponuję: 39-78, ale jak wiesz, to nigdy nic pewnego. Pozdrawiam. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 80 81 82 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |