| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 79 80 81 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-08-10 (08:50) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 449 840 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Miałam dzisiaj sen ....ale go nie pamiętam Ale będę próbować sobie go przypomnieć szczególnie, że mam domową robótkę... Pozdrawiam odezwę się ok 11 czy sobie przypomniałam czy też nie |
2011-08-10 (11:13) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 449 885 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko oraz Krzysiek dzisiaj niestety nie mogę przypomnieć sobie snu....szkoda...coś mi sie przetacza w głowie ale nie mogę trafić na odpowiedni tor Pozdrawiam i życze wysokich wygranych |
2011-08-11 (10:32) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 450 087 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Was:) Mój dzisiejszy sen to istny bałagan... tak więc wpierw pojawiłam się w pracy,było jak na ten czas bardzo dużo ludzi,poszłam do koleżanki i tam troszkę posiedziałyśmy w pewnym momencie przyszła jakaś kontrol i trzeba było się ewakuować tak więc schowałam się w kibelku,a w nim było bardzo dużo kup w kolorze brązowym ale wyglądały jak czekolada...jak oni poszli wróciłam a tam była impreza na stołach były tylko ciastka różnego rodzaju,paluszki,bułki i oglądali film i się przysiadłam,ale do jakiegoś faceta którego nie znam,a rozmawialiśmy jakbyśmy się znali ...później jakbym znalazła się w innym miejscu jadąc autem,musiałam zaparkować ale nie mogłam znaleźć miejsca i gdy go znalazłam okazało się że ten parking opustoszał no i nagle zaczął padać śnieg... Pozdrawiam i dziękuję za analizę snu.... |
2011-08-11 (11:16) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 450 094 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka wiesz, że wcale nie muszą paść! Ale proponuję: 44-45-46 Nie będę puszczać Twoich, może akurat! Pozdrawiam. |
2011-08-11 (11:26) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 450 098 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam Krysienka sennik podaje ze ludzie -10,11 ciasto -3,46 stół-40,61 mezczyzna-12 samochod-42,13 snieg-78,5 moze cos z tego wejdzie pozdrawiam |
2011-08-11 (11:47) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 450 101 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję moi kochani ....może coś wpadnie...życzę Wam również wysokich wygranych |
2011-08-11 (14:28) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 450 135 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam... Stokrotko niestety ta trójeczka nie wpadła Krzysiek za to z twoich podanych cyferek na wyczucie zrobiłam dwie piąteczki...w jednej nic nie wlazło ...a w drugiej 4/5 super bardzo się cieszę szczególnie że wśród nich było 61 jako plus ale nie grałam z plusem tylko normalnie Ale zauważyłam że dość często z tych podanych przez Stokrotkę i Krzyśka wpada plus Pozdrawiam i mam nadzieję ze też troszkę ugraliscie |
2011-08-11 (15:06) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 450 147 [ CZCIONKA MONOSPACE ] u mnie tez 4/5 i 3x3/5 z twojego snu czekamy na nastepne sny pozdrawiam |
2011-08-11 (20:51) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 450 213 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiekwa - gratuluję. Krysieńka - cieszę się, że coś ugrałaś. Ja nie grałam, ale podpowiadać będę nadal. Może znowu trafię? Ciągle się uczę. Pozdrowienia. |
2011-08-11 (23:47) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 450 248 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko dziękuję i bardzo się cieszę, że nadal będziesz z Nami i z moimi snami Podoba mi się wasza analiza moich snów szczególnie jeśli mają pomóc nie tylko mnie ale innym którzy analizują czyli Tobie Stokrotko oraz Krzysiekwa....Jesteście super i bardzo mnie cieszy że ktoś może coś ugrać w TS... Pozdrawiam i do poklikania jutro rano...zleży o której wstanę |
2011-08-12 (10:17) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 450 299 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry wszystkim tutaj zaglądającym.... Mój dzisiejszy sen.... Śniło mi się że byłam z mamą ,synem i kuzynką na budowie domu,tam pomagałyśmy nosić piasek i kamienie aby wkomponować w dom....później wysłali mnie do jakiegoś budynku po miedź i wtedy pojawili się jacyś chłopacy ,którzy mi pomagali i dużo dali rzeczy do tego domu byli bardzo uprzejmi i bardzo sympatyczni...z jednym chciałam porozmawiać ale nie mówił po Polsku tylko chyba po arabsku...później znalazłam się w szkole,a tam trzeba było sprzątać po kilka osób alfabetycznie...po sprzątaniu weszłam do klasy z mężem i miałam pisac temat w zeszycie syna ale szukałam wolnego miejsca bo miał pełno notatek i zadań domowych nie odrobionych ale w końcu napisałam...pamiętam też że byłam na jakimś torze ,który trzeba było pokonać zrobiłam wszystko tylko nie mogłam przeskoczyć ostatniej i wskoczyć na metę,tak więc dostałam pomoc w postaci grubej liny...wspięłam się i wygrałam... Pozdrawiam i życzę spokojnego analizowania mojego snu... |
2011-08-12 (12:07) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 450 317 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysienka dom-37,rodzina-44,56 .chlopiec-62, szkoła -67,pisac-64,75,lina-21 pozdrawiam |
2011-08-12 (12:27) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 450 320 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysia jeszcze moze budowac-50,76 |
2011-08-12 (13:13) kalabriaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 109 | wpis nr 450 325 [ CZCIONKA MONOSPACE ] moja interpretacja snu Krysieńki: 25, 8, 17, 28, 18, 12, 26 25 pewniak na 22.15 pozdrawiam |
2011-08-12 (14:22) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 450 334 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Moze sie spełni o 22:15 a trzeba sie nastawic ze nie zawsze sie spełnia |
2011-08-12 (14:22) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 450 335 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiekwa niestety o 14tej nie weszła ani jedna cyferka Wysyłam jeszcze je na wieczór Pozdrawiam i życze wysokich wygranych |
2011-08-12 (14:25) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 450 339 [ CZCIONKA MONOSPACE ] kalabria dziękuję za analizę pozdrawiam i życzę powodzenia wieczorkiem.... |
2011-08-12 (14:27) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 450 341 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ups ale się pomyliłam ...sama nie wiem co się też uparłam na te 25 oczywiście wpadło 24 i 27 ... |
2011-08-12 (14:51) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 450 353 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Dopiero teraz mogę, straszne problemy ze sprzętem domowym..... Ale do rzeczy, tak na szybko, bo \"czas mnie goni\" podałabym Ci tylko 1-2-3. Więc tak sobie. Natomiast przekaz genialny! Alfabetycznie nazwiskami.... a,ą,b,c,ć,d itd Przypisując liczby 1-2-3-4-5 ale -2- nie padło, bo nie ma nazwiska na Ą!!!!!! A moje 1-2-3 byłoby przypisane szkole. Pozdrawiam i pisz nadal! |
2011-08-13 (05:14) greg639Data rejestracji: 2010-06-22 Ilość postów: 118 | wpis nr 450 487 [ CZCIONKA MONOSPACE ] na dziś 11, 26, 37 |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 79 80 81 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |