| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 78 79 80 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-08-08 (14:11) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 449 351 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratulacje dla Stokrotki i Krysienki |
2011-08-08 (14:59) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 449 368 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Czekam z niecierpliwością na Twój kolejny sen!!!! Pozdrowienia. |
2011-08-08 (21:49) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 449 479 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam... Właśnie wróciłam z wyjazdu i nawet nie sprawdziłam jeszcze cyferek Mam nadzieję , że coś w nocy się urodzi i będą znowu prorocze pozdrawiam i życzę powodzenia o 22.15:) |
2011-08-09 (08:47) islandorka30,5Data rejestracji: 2010-06-10 Ilość postów: 1686 | wpis nr 449 560 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witajcie moi drodzy; sniło mi sie ze zaspałam do pracy miałam wstac o 6 a było juz południe niby, bo na kazdym zegarku była inna godzina,spałam z obcym facetem choc wiem kto to był bo znam go z widzenia, były też jakies młode dziewczyny niby sprzedawczynie bo okazało sie jest to jakis sklep, masakra!!! posługuje sie sennikiem ktorym polecił krzysztof, ale cienko jak na razie ! |
2011-08-09 (09:13) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 449 564 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witaj Islandorka. Bardzo rzadko wpadały liczby ode mnie dla Ciebie.... Pokombinuj z godzinami. Ja proponuję -34-, ale sama wiesz.... Pozdrawiam i namawiam do tworzenia własnego sennika! Warto! |
2011-08-09 (09:17) szczeryData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 744 | wpis nr 449 565 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam, Islandorko, szkoda że nie pamiętasz godzin z tych innych zegarków.. bo to byłaby wskazówka |
2011-08-09 (09:20) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 449 566 [ CZCIONKA MONOSPACE ] To Ty Szczery? Naprawdę? Pisz, jak Ci leci? Brakuje nam Ciebie i Twoich sennych cyferek!!!! Pozdrawiam. |
2011-08-09 (09:34) szczeryData rejestracji: 2009-10-08 Ilość postów: 744 | wpis nr 449 573 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam witam, Stokroteczko, troszkę mnie życie sponiewierało po kraju i za granicami. Na razie jestem w domku, staram się nadrobić wszystko to co mnie ominęło. Czasami jednak na stronkę zaglądam, nie zawsze jednak mam możliwość napisania czegoś. Teraz korzystam z laptopa córci. |
2011-08-09 (09:51) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 449 579 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich:) Mój sen ten który najbardziej utrwalił mi się w głowie... Jechałam z moim synem na jakiś zlot...było tam pełno ludzi i zwierząt i zastanawiałam się dlaczego nie wzięliśmy swojego psa...pogoda była taka jakaś dziwna,pamiętam słońce a na około tak jakby wirowała tęcza...później z synem i mężem jechaliśmy autobusem do kolektury aby wysłać kupony..pamiętam że zaznaczaliśmy kaskadę(a przecież jej sie nie zaznacza).później zabrałam te kupony ze sobą i ich tam nie wysłałam ...w pewnym momencie widziałam dużą muchę w komórce męża i pytałam co ona tam robi-nic mi nie odpowiedział..później już w domku znowu były muchy...wzięłam niebieską łapkę i jedną zabiłam na korytarzu a pozostałe próbowałam zabić w moim pokoju -u mnie były 4 muchy..... pozdrawiam i mam nadzieję że coś się z mojego snu klaruje na cyferki:) |
2011-08-09 (11:17) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 449 609 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krysieńka. Proponuje 5-28 a może pamiętasz, co to były za zwierzęta?? |
2011-08-09 (11:33) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 449 610 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko to były psy,koty, konie,chomiki.nawet szczury... |
2011-08-09 (11:38) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 449 612 [ CZCIONKA MONOSPACE ] To dodaj -46- |
2011-08-09 (12:07) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 449 621 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko nie dziękuję :* Za chwilkę idę wysłać ze stawką x 2 Pozdrawiam i życze wysokich wygranych... |
2011-08-09 (15:00) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 449 662 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No, tak! Jak nie grałam Krysieńki liczbami - wchodziły. Jak dziś pierwszy raz zagrałam - LIPA!!!!!!!!!!!! Wniosek: podpowiadać - tak, grać - nie!!!! Pozdrawiam mimo wszystko! |
2011-08-09 (15:09) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 449 667 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam po analizie snu krysienki weszły -podroz-36,samochod-42,13,tecza-6,gra lotto-22,71 nie weszly zwierzeta i muchy z sennika ktorego uzywam,a islandorka dobrze wysniła 6.Nie podawałem liczb bo dopiero właczyłem komputer pozdrawiam |
2011-08-09 (19:50) easternData rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 893 | wpis nr 449 743 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jeśli zapisywanie snów nie stanowi już żadnego problemu, pora na kolejny krok. Spróbuj pokierować swoim snem tak, aby objawił Ci przyszłość. Jest to wprawdzie trudne, ale nie niemożliwe. Leżąc wieczorem w łóżku, intensywnie myśl o którymś z najbliższych dni. Wyobraź sobie, co będziesz wtedy robił/a, kogo spotkasz i jak się będziesz zachowywał/a. Zacznij od dzwonka budzika i od tego, jak, spoglądając na zegarek, podnosisz się z łóżka. Wyobrażając sobie, chwila po chwili, ten dzień, zaśniesz, a reszta dnia przyśni Ci się sama. Być może nawet doświadczysz podczas snu proroczych wizji, które sprawdzą się, gdy nadejdzie dzień, o którym śniłaś/eś. Być może będą to szczęśliwe numerki w lotto. Jeśli grasz w lotto, przed zaśnięciem wyobraź sobie, co będziesz robił/a w dniu losowania. W wyobraźni musisz zobaczyć cały przebieg losowania, tak, jakby rzeczywiście się ono odbywało. Musisz widzieć, jak piłeczki obracają się w bębnie maszyny losującej, a potem jedna po drugiej wskakują do rurek. Widzisz liczby na piłeczkach, które po chwili jeszcze raz odczytuje prezenter. Po przebudzeniu, nie włączając światła, zanotuj szybko liczby i... trzymaj za siebie kciuki przy najbliższym losowaniu. http://www.gwiazdy.com.pl/component/content/article/4024-SNY%20O%20PRZYSZ%C5%81O%C5%9ACI |
2011-08-09 (20:57) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 449 756 [ CZCIONKA MONOSPACE ] eastern dziekuje za rade,a czy przy twojej wiedzy i duzo wiekszym stopniu posiadania zdolności umożliwiająca postrzeganie osób, zjawisk i przedmiotów, odemnie i obecnych tutaj graczy mozesz nam pomoc w typowaniach pozdrawiam |
2011-08-09 (22:59) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 449 789 [ CZCIONKA MONOSPACE ] krzysiek chciałabym ciebie zapytać czy moje sny są rzeczywiście prorocze czy tylko to sobie wmawiamy.... zdarzało sie już kilkakrotnie że po śnie który nie pamiętałam miałam takie dejavi...nawet raz udało mi sie zagrać trafiając 4 w lotto ...ale to było dawno temu w 2005 roku przed Bożym Narodzeniem i wtedy pamiętam była jedna z wyższych wygranych ponad 240 zł |
2011-08-10 (08:36) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 449 836 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Krysienka z twoich snow czesciej wchodza liczby niz ze snow innych osob ,sny te nie zawsze sie spełniaja czy umnie czy u ciebie jaki u innych osob ale od czasu do czasu sa trafne pozdrawiam |
2011-08-10 (08:45) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 449 838 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mnie sie dzisiaj snilo ze byłem na meczu dzisiaj Polska gra z Gruzja i był wynik 4-0 ,moze sie sprawdzi a w MM moze byc 4, 40 |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 78 79 80 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |