Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 77 78 79 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-08-07 (15:35)

status medialna
Data rejestracji: 2010-01-17
Ilość postów: 888

12357
wpis nr 449 107
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam serdecznie.





Dziekuje stokrotce i krzysiekwa za cyferki, ktore wpadly wczoraj. Troche trzeba bylo czekac ale weszly jedyna 18 wylamala sie i wpadla dopiero dzisiaj.





Jesli moge jeszcze prosic o przetlumaczenie krotkiego snu



Snil mi sie arbuz pokrojony na talerzu i .......nie wiem jak to napisac ale chodzi o kolor szary, gdyz caly czas go pokazywalam na roznych materialach.



Bede wdzieczna za dobranie liczb do tego snu.



Pozdrawiam
2011-08-07 (17:40)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 449 139
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Medialna.

Przepraszam, ale nie mogę się powstrzymać przed pytaniami:

Czy Ty czasami nie chcesz ukryć się ze swoimi problemami???

Wszystko chcesz rozwiązywać sama????

Co do liczb to do końca, z reszta jak zawsze, nie jestem pewna

-1-80-

Pozdrawiam.

2011-08-07 (18:29)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 449 148
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 5.08 na II losowanie ze snu krysienki sporo weszło ,jak Krysience sie cos przysni to bedziemy wygrywac pozdrawiam
2011-08-07 (21:37)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 449 185
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Miło mi że moje sny się sprawdzają w przetłumaczeniu na cyferki i można troszkę oskubać TS



Życzę sobie i wam dużo wygranych nawet z moich snów jeśli są prorocze hahahaha:)



Pozdrawiam i może coś dzisiaj wyśnię
2011-08-07 (23:03)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 449 224
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ha haha ...Zabawne Stokrotka znowu świetnie wyznaczyła liczby ze snu...Właśnie sprawdziłam i weszły wszystkie trzy 11,21,i 69



Stokrotko dziękuje ale niestety nie miałam jak wysłać kuponu



I mam nadzieję ,że ktoś skorzystał z tych cyferek:)



Pozdrawiam i życzę proroczych snów :*
2011-08-07 (23:20)

status medialna
Data rejestracji: 2010-01-17
Ilość postów: 888

12357
wpis nr 449 227
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko dlaczego o to pytasz? Czy wywnioskowalas to z moich snow? Moze cos wiecej napiszesz o tych pytaniach,bo mnie naprawde zaciekawilas, zadajac je.



Pozdrawiam serdecznie
2011-08-08 (06:20)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 449 236
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Medialna.

W snach pokazywałaś tylko kolor szary, a szary to smutek.

Nie widziałaś, lub tylko skupiłaś się na szarości, innych kolorów!!!

Dlatego zadałam te pytania.

Przepraszam, jeśli wchodzę w te obszary, gdzie nie powinnam.

Pozdrawiam.
2011-08-08 (09:17)

status kosmaty
Data rejestracji: 2011-06-01
Ilość postów: 183

13064
wpis nr 449 277
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

przyszedł do mnie w snie mój wujek /chrzestny/ który juz niezyje przyszedł mnie poinformowac ze niedługo umrze bo ma raka trzustki,pokazywał rany na brzychu i plecach ze niby ten rak go tak toczy.w zwiazku z tym zakupił klucz od ksiedza do kaplicy i mnie go przekazał abym to ja sie opiekował kaplica gdy on tam bedzie lezał ,zebym otwierał i zamykał kaplice i przy nim czuwał



co wy nato smiertelnicy powiecie
2011-08-08 (09:25)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 449 280
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry tu zaglądającym i piszącym:)



mój dzisiejszy sen.....



tradycyjnie wyjechałam tym razem do rodziny .poszliśmy na małe zakupy i przy okazji zwiedzić stary zamek,lecz tam dojechała inna część naszej rodzinki i zrobiło się tłoczno,wtedy zdecydowałam że wrócę do domu.w drodze powrotnej musiałam pokonać bardzo dużo schodów prowadzące w dół...weszłam też na podwórko znajdujące się po drodze a tam było pełno pamiątek...kalendarze,kartki z miejscowością,breloczki.płyty i takie tam różności....wzięłam kilka kartek i figurkę zapłaciłam i dostałam jeszcze w prezencie mały upominek...pani sprzedawczyni była bardzo miła,sympatyczna i szczęśliwa....



Stokrotko będę i ja szcześliwa jeśli mi go przeanalizujesz na cyferki :*



pozdrawiam i mam nadzieję,że przyniesie szczęście mój sen nie tylko mi ale również Tobie:)

2011-08-08 (09:30)

status kosmaty
Data rejestracji: 2011-06-01
Ilość postów: 183

13064
wpis nr 449 281
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

moze wazna wiadomosc

mówił mi ze sie cieszy ze umie sobie sam dawac zastrzyki przeciwbólowe

2011-08-08 (09:32)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 449 282
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam Kosmaty mnie wychodza takie liczby z tego snu 51,8,34
2011-08-08 (09:38)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 449 283
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

krzysiekwa a może jakieś cyferki do mojego snu tez podasz:)

dziękuję:*
2011-08-08 (09:40)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 449 285
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Proponuję:

7-21-27

Pozdrowienia dla \"nieśmiertelnika\"!
2011-08-08 (09:48)

status kosmaty
Data rejestracji: 2011-06-01
Ilość postów: 183

13064
wpis nr 449 290
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

nie napisałem tego / ze był barzdo spokojny jak przyszedł ,ze zamienił mieszkanie na mniejsze zeby miec pieniadze na zastrzyki i leki bo gdybym chiał do niego przyjsc wczesniej to ten adres pod którym mieszkał jest nieaktualny
2011-08-08 (09:49)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 449 291
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

A dla Krysieńki proponuję:

34-41-80

Pozdrawiam.
2011-08-08 (09:53)

status kosmaty
Data rejestracji: 2011-06-01
Ilość postów: 183

13064
wpis nr 449 294
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

dziekuje za liczby ale ktos mi przetłumaczy ten sen .CO TO MOZE BYC.CZY COS SIE WYDARZY, LUB.............
2011-08-08 (10:00)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 449 295
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam co do snu Krysienki wychodza takie liczby 64,44,26,54, 33lub 10 pozdrawiam
2011-08-08 (10:19)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 449 300
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Kosmaty, sny o zmarłych to sny bardzo osobiste...

Dostałeś klucz, a to oznaka największego zaufania, ale może też symbolizować jakąś informację, radę, może przypomina Ci, żebyś wreszcie zrobił z tego użytek? Sięgnij pamięcią do czasu przed śmiercią.

Nie obawiaj się, że coś się wydarzy, bo nie wydarzy się nic, co nie będzie skutkiem Twoich decyzji.

Takie sny powinny skłaniać do modlitwy (może Msza Św. w intencji?)

Jeśli się zagalopowałam, to przepraszam.

Pozdrowienia.
2011-08-08 (10:49)

status kosmaty
Data rejestracji: 2011-06-01
Ilość postów: 183

13064
wpis nr 449 307
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

dzieki za info stokrotka



najwazniejsze to to ze napisałas ze nic złego sie niewydarzy ,jestem spokojniejszy
2011-08-08 (11:54)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 449 319
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję ogromnie Stokrotko tobie jak i Krzyśkowi.....



Mam nadzieję ,ze tak jak poprzednie się i teraz sprawdza....





Pozdrawiam a cyferki wyślę na dwa losowania:)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 77 78 79 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina