Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1491 1492 1493 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-26 (23:25)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 560
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pozwolę sobie na trochę prywaty





2016-07-26 (23:27)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 563
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

jociu Ania ślicznie dziękuje

ale może już czas na tańce ewa zapraszam
2016-07-26 (23:35)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 564
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Kloniku,

jak tu tanczyc po takich smakolykach?

Nie wydaje Ci sie, ze przydaloby sie najpierw spalic troche kalorii procentami ?

2016-07-26 (23:35)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 565
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2016-07-26 (23:39)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 567
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

jeee.., a ja nie mam takiej ladnej sukienki.

i fryzury tez takiej ladnej nie mam.

no i pantofelkow takich tez nie - jestem na bosaka.

a co tam ?! na bosaka najlepiej sie tanczy !

no to zaczynamy. ........
2016-07-26 (23:43)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 568
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ikuś proszę bardzo % masz do wyboru szampan, whisky i różnego rodzaju nalewki wybieraj
2016-07-26 (23:45)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 569
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Oj-

" Będzie ,będzie zabawa. Będzie się działo .I znówu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie, Znów przetańczymy razem całą noc."
2016-07-26 (23:45)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 570
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika, to może tak :



2016-07-26 (23:47)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 571
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ufff, ale sie zdyszalam

dzieki wielkie za trunki,, Kloniku.

mam nadzieje, ze z zestawow ratunkowych Joci, Stokrotki i Aty cos jeszcze zostalo ?



:
2016-07-26 (23:49)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 572
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

oczywiście że zostało jociuniu zaserwuj proszę ")
2016-07-26 (23:50)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 573
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jociu - super, z takim tancem bardziej mi dzis po drodze.

ale czy moglabym na galezi ?

bez obaw, nie zlamie, slowo !
2016-07-26 (23:52)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 574
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Proszę bardzo







2016-07-26 (23:52)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 575
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

o! swietnie, Kloniku.

musze miec cos na wszelki wypadek, bo z rana ruszam w Polske, a zabawa super i trudno

ja bedzie bez konsekwencji zakonczyc.
2016-07-26 (23:54)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 576
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jociu.

chwila refleksji - tak sie miedzy tancami zastanawiam, czy na tej imprezie pekne

z przejedzenia, czy ze smiechu ?
2016-07-26 (23:54)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 577
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Muzyka , przyjaźń ,radość ,śmiech.

Życie łatwiejsze staje się .

Przynieś Jacku dla nas wina dzban ,

potem ruszymy wszyscy razem w tan.
2016-07-26 (23:54)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 578
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika, przykro mi, ale zajęta



2016-07-26 (23:58)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 579
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

hmm, szkoda, ze zajete.

no coz, chyba wroce do starej, wiernej miotly - mysle, ze wytrzyma choc godzine

w pionie.
2016-07-27 (00:00)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 580
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jolu jak zwykle potrafiłaś utrzymać to w tajemnicy że u Klonika będzie bal przebierańców- ślicznie wyglądasz w tym ubranku wiewiórki ale i tak Cię rozpoznałam.
2016-07-27 (00:03)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 581
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika ta miotła stojąca w koncie przy drzwiach jest moja i paliwa mam tylko na powrót do Warszawy.
2016-07-27 (00:05)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 582
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewa ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............. to miala byc tajemnica
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1491 1492 1493 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina