| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1491 1492 1493 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-26 (23:25) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 560 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Pozwolę sobie na trochę prywaty |
2016-07-26 (23:27) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 563 [ CZCIONKA MONOSPACE ] jociu Ania ślicznie dziękuje ale może już czas na tańce ewa zapraszam |
2016-07-26 (23:35) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 564 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Kloniku, jak tu tanczyc po takich smakolykach? Nie wydaje Ci sie, ze przydaloby sie najpierw spalic troche kalorii procentami ? |
2016-07-26 (23:35) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 565 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2016-07-26 (23:39) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 567 [ CZCIONKA MONOSPACE ] jeee.., a ja nie mam takiej ladnej sukienki. i fryzury tez takiej ladnej nie mam. no i pantofelkow takich tez nie - jestem na bosaka. a co tam ?! na bosaka najlepiej sie tanczy ! no to zaczynamy. ........ |
2016-07-26 (23:43) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 568 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ikuś proszę bardzo % masz do wyboru szampan, whisky i różnego rodzaju nalewki wybieraj |
2016-07-26 (23:45) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 569 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Oj- " Będzie ,będzie zabawa. Będzie się działo .I znówu nocy będzie mało. Będzie głośno, będzie radośnie, Znów przetańczymy razem całą noc." |
2016-07-26 (23:45) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 570 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika, to może tak : |
2016-07-26 (23:47) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 571 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ufff, ale sie zdyszalam dzieki wielkie za trunki,, Kloniku. mam nadzieje, ze z zestawow ratunkowych Joci, Stokrotki i Aty cos jeszcze zostalo ? : |
2016-07-26 (23:49) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 572 [ CZCIONKA MONOSPACE ] oczywiście że zostało jociuniu zaserwuj proszę ") |
2016-07-26 (23:50) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 573 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jociu - super, z takim tancem bardziej mi dzis po drodze. ale czy moglabym na galezi ? bez obaw, nie zlamie, slowo ! |
2016-07-26 (23:52) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 574 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Proszę bardzo |
2016-07-26 (23:52) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 575 [ CZCIONKA MONOSPACE ] o! swietnie, Kloniku. musze miec cos na wszelki wypadek, bo z rana ruszam w Polske, a zabawa super i trudno ja bedzie bez konsekwencji zakonczyc. |
2016-07-26 (23:54) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 576 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jociu. chwila refleksji - tak sie miedzy tancami zastanawiam, czy na tej imprezie pekne z przejedzenia, czy ze smiechu ? |
2016-07-26 (23:54) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 577 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Muzyka , przyjaźń ,radość ,śmiech. Życie łatwiejsze staje się . Przynieś Jacku dla nas wina dzban , potem ruszymy wszyscy razem w tan. |
2016-07-26 (23:54) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 578 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika, przykro mi, ale zajęta |
2016-07-26 (23:58) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 579 [ CZCIONKA MONOSPACE ] hmm, szkoda, ze zajete. no coz, chyba wroce do starej, wiernej miotly - mysle, ze wytrzyma choc godzine w pionie. |
2016-07-27 (00:00) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 580 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jolu jak zwykle potrafiłaś utrzymać to w tajemnicy że u Klonika będzie bal przebierańców- ślicznie wyglądasz w tym ubranku wiewiórki ale i tak Cię rozpoznałam. |
2016-07-27 (00:03) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 581 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika ta miotła stojąca w koncie przy drzwiach jest moja i paliwa mam tylko na powrót do Warszawy. |
2016-07-27 (00:05) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 582 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewa ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii............. to miala byc tajemnica |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1491 1492 1493 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |