| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1492 1493 1494 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-27 (00:06) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 583 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewo - nie mow, to Jocia ? Noo Jociu, lobuziaczku jeden - posun sie, dawaj troche galezi. |
2016-07-27 (00:08) AtaData rejestracji: 2015-01-11 Ilość postów: 413 | wpis nr 1 012 584 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam, wieczorkiem, przyłączam się do najlepszych życzeń dla Żony Klonika- pani Ani Bardzo tu u Was smacznie, wykwintnie i radośnie Proszę nie machać w tańcach tak mocno rączkami, bo mi okulary z nosa strącicie Iko, specjalnie for you guacamole niosę Dla solenizantów pigwówka i jeszcze został likier z czarnej porzeczki. Wasze zdrowie |
2016-07-27 (00:08) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 585 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2016-07-27 (00:09) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 586 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewo - nic sie nie martw, mam swoja, bez paliwa - ekologiczna. moze niezbyt modna i ciezej sie startuje, ale jak juz jest w locie, to nawet te firmowe jej nie dogonia. a i do tanca jest bardziej przydatna - czuje muzyke. |
2016-07-27 (00:12) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 587 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję Jacku Tobie i Twojej małżonce za super przyjęcie i odlotową zabawę . Dobranoc. |
2016-07-27 (00:12) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62977 | wpis nr 1 012 588 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ojej ale dzisiaj kolejna impezka a ja z kuzyneczką skończyłam pić piweczko ;P dobrze,że jutro jadą nad morze bo by mnie normalnie rozpiła i boję się kolejnej nocy i snów bo przypadkiem wyladuję w nie swoim łóżku dzisiaj było całowanie a co tej nocy będzie ??? i znów kupiła nam despedarosa lecz tym razem z biedronki jak dobrze,że mam jeszcze urlop po imprezce spokojnej nocy i kolorowych snów zyczę i mam nadzieję,że jutro ts przymróży oczy i da nam troszkę zarobić po tak szalonych imprezach DOBRANOC |
2016-07-27 (00:13) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 589 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ale mnie upiłyście dziewczyny chyba gdzieś w kąciku troszkę się zdrzemnę, ale Wy bawcie się dalej |
2016-07-27 (00:14) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 590 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ata - cudownie, wielkie dzieki. a teraz piec oddechow na rozruch i szybciutko ruszaj w tany. Jociu - o wlasnie, o taka tradycyjna mi chodzi, wyglada prawie, jak moja wlasna. ale ubranie chce troche inne - kurcze, naprawde jest goraco. hmm, nos prawie sie udal, ale tak troszke, troszeczke mam jednak mniejszy. na szczescie zreszcta. |
2016-07-27 (00:14) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 591 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ja również się pożegnam.. Dobranoc, gospodarze, pewnie też zmęczeni . Dziekuję |
2016-07-27 (00:15) AtaData rejestracji: 2015-01-11 Ilość postów: 413 | wpis nr 1 012 592 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewuniu, dostałam Twojego maila, napiszę do Ciebie |
2016-07-27 (00:18) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 594 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jocia nic innego mi nie zostało jak tylko odlecieć na tej miotle skoro już mi zdjęcie zrobiłaś i upubliczniłaś to już teraz każdy będzie wiedział jak wyglądam. Dzisiaj tak miałam jeden z lepszych dni i dlatego udało Ci się mnie uchwycić w całej krasie. |
2016-07-27 (00:20) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 595 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Coz, wszystko wspaniale jakos tak szybko sie konczy. no to ja wykonam sobie jeszcze jeden taniec na galezi, skoro Jocia ja opuszcza, potem zrobie kilka lotow nad Waszymi drzemiacymi glowami ( przegonie komary i nagonie snow) potem wroce i troche posprzatam, zeby Stokrotka z samego rana zasiadla do czystego stolu, a potem zgasze swiatlo. Dobrej , spokojnej nocki i wesolego poranka. paa. |
2016-07-27 (06:01) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 012 600 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Skosztowałam wszystkich nalewek i.... Jocia, dobrze, że w widocznym miejscu zostawiłaś zestaw ratunkowy! Ponieważ nasz stół, jak wczoraj pisałam, jest zaczarowany, sam się pięknie posprzątał (a może to Ika?) i już czeka w blokach startowych na kolejną imprezę. Zmieniłam tylko wodę kwiatom i pozamiatałam resztki gałązek. Pięknego dnia dla wszystkich. Dzisiaj pamiętam tylko: przesuwający się tekst, którego nie nadążałam czytać. Uściski dla wszystkich. |
2016-07-27 (06:19) tczewiankaData rejestracji: 2012-02-27 Ilość postów: 462 | wpis nr 1 012 602 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry😀Śniłam, że po gwałtownym obudzeniu poszłam do łazienki i oglądałam swoją twarz w lustrze. Miałam sińce pod oczami i błyszczące "worki". Przed chwilą też miałam gwałtowne budzenie(budzik) ale najpierw kawę wypiję zanim pójdę do łazienki😊 |
2016-07-27 (08:10) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10018 | wpis nr 1 012 608 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam........... ---Brexit ,anglia,zbieraliśmy po 10 eur. na koty/masakra/ ---potem po 20 eur .na polaków tam mieszkajacych,w sumie to każdy dał po 60 eur. ---Klonik i JA 45/18,27/zbuntowaliśmy się i kazaliśmy zwrócić sobie po te 60 eur..... widzę że imprezka udała się... pozdrawiam |
2016-07-27 (08:17) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62977 | wpis nr 1 012 609 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam wszystkich bo bardzo imprezkowej nocy u mnie ciężka noc nie mogłam spać a rano obudzono mnie gwarem w kuchni bo goście szykowali się do wyjazdu nad morze ... teraz przypominają się tylko fragmenty snów ... -byłam w szkole i wraz z dwójką innych osób (kobietą i mężczyzną) wpierw czekaliśmy pod drzwiami klasy a pózniej weszliśmy do środka za starszą kobietą ,która nas posadziła przy stolikach (każdy osobno) ja siedziałam jako trzecia od okna i dostaliśmy pytania lecz niestety nie pamiętam jakich... - szukałam w innej szkole nauczyciela lecz zamiast niego spotkałam syna znajomych K.K (8+17) na schodach i on zaprowadził mnie do jakiejś slaki w szkole a tam spotkałam kumpla z czasów podstawówki K.D. (46+21)i on powiedział "choć ze mną" no to poszłam no i to chyba na tyle pozdrawiam i życzę bardzo miłęgo dnia |
2016-07-27 (08:40) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 012 618 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Taka impreza mnie ominęła Sen męża Parking na Kościuszki Cztery srebrne rury , łóżko ,nylon ,albo raczej folia ,kobieta .... Pozdrawiam |
2016-07-27 (08:50) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 620 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry Stokrotko , bardzo sie cieszę,że się przydał sen czytać-22, niemoc?-69, tekst-12n, przesuwać-41n Pozdrawiam |
2016-07-27 (08:56) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 623 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Tczewianko sen-40,4 , obudzić się-55, spac-19, łazienka-19,10, twarz-24, lustro-1, oczy-51,7, worek-58, siniak-65,20 Pozdrawiam |
2016-07-27 (09:04) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 624 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dusia Breksit- tak muszę napisać Breksit-30, zbierać-79, Anglia-26, ..10,20,60<> Euro-23, kot-11, Polak-19, Klonik-12,27=29 , Ty-27,18=45 , bunt-12n, zwrot-29n |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1492 1493 1494 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |