Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1492 1493 1494 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-27 (00:06)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 583
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewo - nie mow, to Jocia ?

Noo Jociu, lobuziaczku jeden - posun sie, dawaj troche galezi.

2016-07-27 (00:08)

status Ata
Data rejestracji: 2015-01-11
Ilość postów: 413

3424
wpis nr 1 012 584
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam, wieczorkiem, przyłączam się do najlepszych życzeń dla Żony Klonika- pani Ani , Wszystkiego Dobrego



Bardzo tu u Was smacznie, wykwintnie i radośnie

Proszę nie machać w tańcach tak mocno rączkami, bo mi okulary z nosa strącicie



Iko, specjalnie for you guacamole niosę i grzanki pszenne. Bułki upiekłam popołudniem, więc świeżym pieczywem proszę się częstować



Dla solenizantów pigwówka i jeszcze został likier z czarnej porzeczki. Wasze zdrowie





2016-07-27 (00:08)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 585
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





2016-07-27 (00:09)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 586
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewo - nic sie nie martw, mam swoja, bez paliwa - ekologiczna.

moze niezbyt modna i ciezej sie startuje, ale jak juz jest w locie, to nawet te firmowe jej nie dogonia.

a i do tanca jest bardziej przydatna - czuje muzyke.
2016-07-27 (00:12)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 587
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję Jacku Tobie i Twojej małżonce za super przyjęcie i odlotową zabawę .

Dobranoc.
2016-07-27 (00:12)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62977

13056
wpis nr 1 012 588
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ojej ale dzisiaj kolejna impezka



a ja z kuzyneczką skończyłam pić piweczko ;P

dobrze,że jutro jadą nad morze bo by mnie normalnie rozpiła



i boję się kolejnej nocy i snów bo przypadkiem wyladuję w nie swoim łóżku

dzisiaj było całowanie a co tej nocy będzie ???



i znów kupiła nam despedarosa lecz tym razem z biedronki

jak dobrze,że mam jeszcze urlop



po imprezce spokojnej nocy i kolorowych snów zyczę

i mam nadzieję,że jutro ts przymróży oczy

i da nam troszkę zarobić po tak szalonych imprezach



DOBRANOC
2016-07-27 (00:13)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 589
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ale mnie upiłyście dziewczyny chyba gdzieś w kąciku troszkę się zdrzemnę, ale Wy bawcie się dalej

2016-07-27 (00:14)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 590
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ata - cudownie, wielkie dzieki.

a teraz piec oddechow na rozruch i szybciutko ruszaj w tany.

Jociu - o wlasnie, o taka tradycyjna mi chodzi, wyglada prawie, jak moja wlasna.

ale ubranie chce troche inne - kurcze, naprawde jest goraco.

hmm, nos prawie sie udal, ale tak troszke, troszeczke mam jednak mniejszy.

na szczescie zreszcta.
2016-07-27 (00:14)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 591
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ja również się pożegnam..



Dobranoc, gospodarze, pewnie też zmęczeni .

Dziekuję
2016-07-27 (00:15)

status Ata
Data rejestracji: 2015-01-11
Ilość postów: 413

3424
wpis nr 1 012 592
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewuniu, dostałam Twojego maila, napiszę do Ciebie
2016-07-27 (00:18)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 594
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jocia nic innego mi nie zostało jak tylko odlecieć na tej miotle skoro już mi zdjęcie zrobiłaś i upubliczniłaś to już teraz każdy będzie wiedział jak wyglądam.

Dzisiaj tak miałam jeden z lepszych dni i dlatego udało Ci się mnie uchwycić w całej krasie.
2016-07-27 (00:20)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 595
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Coz, wszystko wspaniale jakos tak szybko sie konczy.

no to ja wykonam sobie jeszcze jeden taniec na galezi, skoro Jocia ja opuszcza, potem zrobie kilka lotow nad Waszymi drzemiacymi glowami ( przegonie komary i nagonie snow)

potem wroce i troche posprzatam, zeby Stokrotka z samego rana zasiadla do czystego stolu, a potem zgasze swiatlo.



Dobrej , spokojnej nocki i wesolego poranka.

paa.
2016-07-27 (06:01)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 1 012 600
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Skosztowałam wszystkich nalewek i....

Jocia, dobrze, że w widocznym miejscu zostawiłaś zestaw ratunkowy!

Ponieważ nasz stół, jak wczoraj pisałam, jest zaczarowany,

sam się pięknie posprzątał (a może to Ika?)

i już czeka w blokach startowych na kolejną imprezę.

Zmieniłam tylko wodę kwiatom i pozamiatałam resztki gałązek.

Pięknego dnia dla wszystkich.

Dzisiaj pamiętam tylko:

przesuwający się tekst, którego nie nadążałam czytać.

Uściski dla wszystkich.
2016-07-27 (06:19)

status tczewianka
Data rejestracji: 2012-02-27
Ilość postów: 462

13372
wpis nr 1 012 602
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry😀Śniłam, że po gwałtownym obudzeniu poszłam do łazienki i oglądałam swoją twarz w lustrze. Miałam sińce pod oczami i błyszczące "worki".

Przed chwilą też miałam gwałtowne budzenie(budzik) ale najpierw kawę wypiję zanim pójdę do łazienki😊
2016-07-27 (08:10)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10018

14214
wpis nr 1 012 608
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam...........

---Brexit ,anglia,zbieraliśmy po 10 eur. na koty/masakra/

---potem po 20 eur .na polaków tam mieszkajacych,w sumie to każdy dał po 60 eur.

---Klonik i JA 45/18,27/zbuntowaliśmy się i kazaliśmy zwrócić sobie po te 60 eur.....



widzę że imprezka udała się...

pozdrawiam
2016-07-27 (08:17)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62977

13056
wpis nr 1 012 609
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam wszystkich bo bardzo imprezkowej nocy



u mnie ciężka noc nie mogłam spać



a rano obudzono mnie gwarem w kuchni bo goście szykowali się do wyjazdu nad morze ...



teraz przypominają się tylko fragmenty snów ...



-byłam w szkole i wraz z dwójką innych osób (kobietą i mężczyzną) wpierw czekaliśmy pod drzwiami klasy a pózniej weszliśmy do środka za starszą kobietą ,która nas posadziła przy stolikach (każdy osobno) ja siedziałam jako trzecia od okna i dostaliśmy pytania lecz niestety nie pamiętam jakich...



- szukałam w innej szkole nauczyciela lecz zamiast niego spotkałam syna znajomych K.K (8+17) na schodach i on zaprowadził mnie do jakiejś slaki w szkole a tam spotkałam kumpla z czasów podstawówki K.D. (46+21)i on powiedział "choć ze mną" no to poszłam a on zaczął sie żalić jakie ma smutne życie od kiedy ja wyjechałam i że strasznie tęskni za mną i nagle wyciągnał pierścionek i poprosił abym wyszła za niego ....byłam w takim szoku bo też mi sie zawsze podobał ale on wolał inne bo ja byłam taką szarą myszką i mówię "tyle czasu straciliśmy "...



no i to chyba na tyle



pozdrawiam i życzę bardzo miłęgo dnia
2016-07-27 (08:40)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 012 618
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Witam





Taka impreza mnie ominęła



Sen męża



Parking na Kościuszki

Cztery srebrne rury , łóżko ,nylon ,albo raczej folia ,kobieta ....







Pozdrawiam
2016-07-27 (08:50)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 620
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzień dobry



Stokrotko , bardzo sie cieszę,że się przydał



sen



czytać-22, niemoc?-69, tekst-12n, przesuwać-41n



Pozdrawiam
2016-07-27 (08:56)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 623
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tczewianko



sen-40,4 , obudzić się-55, spac-19, łazienka-19,10, twarz-24, lustro-1, oczy-51,7, worek-58, siniak-65,20

Pozdrawiam

2016-07-27 (09:04)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 624
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dusia

Breksit- tak muszę napisać przez ks..



Breksit-30, zbierać-79, Anglia-26, ..10,20,60<> Euro-23, kot-11, Polak-19,

Klonik-12,27=29 , Ty-27,18=45 , bunt-12n, zwrot-29n



| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1492 1493 1494 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina