| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1490 1491 1492 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-26 (22:38) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 528 [ CZCIONKA MONOSPACE ] chyba po wczorajszych baletach sił im brakło |
2016-07-26 (22:39) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 530 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Nie wiedzą , co tracą |
2016-07-26 (22:50) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 539 [ CZCIONKA MONOSPACE ] no cóż jociu sami zasiądźmy do stołu, może sąsiadów zaprosimy? |
2016-07-26 (22:54) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 541 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ikuś ile mam na Ciebie czekać - zobacz ile smakołyków u Jacka nas czeka więc nie daj się więcej prosić. |
2016-07-26 (22:58) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 542 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Proponuję płonące lody.. Chyba kaca leczą wszyscy |
2016-07-26 (23:01) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 543 [ CZCIONKA MONOSPACE ] moja Anula juz wygnala mnie z przyjecia ale co ja tu widze? - kolejna Ania sie pojawila. Aniu - malzonko Klonika, Wszystkiego Najlepszego i Najpiekniejszego Co za pysznosci sie pojawily Szkoda, ze nie moge skosztowac. Moze ktos pomysli o mnie i troche zieleniny na stol rzuci ? Chocby troche trawy, no moze z odrobina koniczyny calkiem mnie zadowoli i nasyci. A musze cos przekasic - raz pod procenty, dwa - pod tance Tyle miejsca i to tak pieknego - do polnocy mam zmiar poszalec. Na bosaka - wiec gdybys Krolowo w swoich szpilkach tez przybyla uwazaj, prosze odrobine, bo wczoraj dwa razy na Twoj obcas sie nadzialam. Kloniku - a mozesz odrobine podkrecic muzyke ? |
2016-07-26 (23:03) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 544 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ika już się robi, muzyka na pełny regulator |
2016-07-26 (23:05) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 546 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewo Ika |
2016-07-26 (23:06) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 548 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewo, no co Ty ? ja nigdy nie daje sie prosic w sprawie zabawy. Do naszych Anek, Jacka i do Was z predkoscia swiatla jechalam. A te lodyyyyy - moge potrojne ? Jociu - sama je szykowalas ? |
2016-07-26 (23:09) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 549 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Kloniu - dzieki, swietnie graja. Jociu - jestes wielka ! Zielone jest i nawet pomidor. Az mi glupio, ze tak Cie fatygowalam. Trawa calkiem by mnie zadowolila, ale nie powiem - salata z pomidorem znacznie bardziej mi podchodzi. |
2016-07-26 (23:09) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 550 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ikuś, to wszystko Ania Klonikowa robiła, ja tylko podaję |
2016-07-26 (23:12) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 551 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ania piecze pyszne drożdżowe bułeczki z nadzieniem |
2016-07-26 (23:14) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 552 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jejku, To Ani Klonikowej juz spelnilybsie zyczenia "szczescia" , bo jest sie wielka szczesciara umiejac tworzyc takie wspanialosci. Mnie to najlepiej "klap-sznity" wychodza, bo nie widac, jak wyglada w srodku. |
2016-07-26 (23:14) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 553 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko , Krysieńko , Ata, Jula , Elena, Irenka koniec zajadania smakołyków - zapraszamy na parkiet . |
2016-07-26 (23:17) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 554 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2016-07-26 (23:17) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 555 [ CZCIONKA MONOSPACE ] jociu ty nie bądź taka skromna lody w Twoim wykonaniu to ambrozja a i resztę też szykowałaś a żoną |
2016-07-26 (23:18) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 556 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Pani Aniu - wszystkiego Naj, Naj Pani życzę . |
2016-07-26 (23:19) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 557 [ CZCIONKA MONOSPACE ] buleczki drozdzowe z nadzieniem ....... heh..... Kazdego roku sobie obiecuje, ze "teraz" to juz naprawde zaczne radzic sobie w kuchni... a tu z roku na rok - nic.... No ale za to podwojnie doceniam takie cudownosci. I zjadam tez podwojnie - dawajcie buleczki, jesli jeszcze cos zostalo. |
2016-07-26 (23:20) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 558 [ CZCIONKA MONOSPACE ] jejku, alez jestem zapozniona - buleczki juz sa ! A dokladka bedzie ? |
2016-07-26 (23:20) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 559 [ CZCIONKA MONOSPACE ] zdradzę Wam tajemnicę moja żona to "toja" z multipasko tylko nie może pisać na forum bo automat nie przyjmuje jej hasła. ewa Ania ślicznie dziękuje za życzenia |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1490 1491 1492 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |