Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1490 1491 1492 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-26 (22:38)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 528
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

chyba po wczorajszych baletach sił im brakło
2016-07-26 (22:39)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 530
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Nie wiedzą , co tracą
2016-07-26 (22:50)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 539
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

no cóż jociu sami zasiądźmy do stołu, może sąsiadów zaprosimy?
2016-07-26 (22:54)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 541
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ikuś ile mam na Ciebie czekać - zobacz ile smakołyków u Jacka nas czeka więc nie daj się więcej prosić.



2016-07-26 (22:58)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 542
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Proponuję płonące lody..







Chyba kaca leczą wszyscy



2016-07-26 (23:01)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 543
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



moja Anula juz wygnala mnie z przyjecia

ale co ja tu widze? - kolejna Ania sie pojawila.

Aniu - malzonko Klonika,

Wszystkiego Najlepszego i Najpiekniejszego



Co za pysznosci sie pojawily

Szkoda, ze nie moge skosztowac.

Moze ktos pomysli o mnie i troche zieleniny na stol rzuci ?

Chocby troche trawy, no moze z odrobina koniczyny calkiem mnie zadowoli

i nasyci.

A musze cos przekasic - raz pod procenty, dwa - pod tance

Tyle miejsca i to tak pieknego - do polnocy mam zmiar poszalec.

Na bosaka - wiec gdybys Krolowo w swoich szpilkach tez przybyla uwazaj, prosze odrobine, bo wczoraj dwa razy na Twoj obcas sie nadzialam.

Kloniku - a mozesz odrobine podkrecic muzyke ?
2016-07-26 (23:03)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 544
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ika już się robi, muzyka na pełny regulator
2016-07-26 (23:05)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 546
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewo



Ika



2016-07-26 (23:06)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 548
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewo,

no co Ty ? ja nigdy nie daje sie prosic w sprawie zabawy.

Do naszych Anek, Jacka i do Was z predkoscia swiatla jechalam.

A te lodyyyyy - moge potrojne ?

Jociu - sama je szykowalas ?
2016-07-26 (23:09)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 549
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Kloniu - dzieki, swietnie graja.

Jociu - jestes wielka ! Zielone jest i nawet pomidor.

Az mi glupio, ze tak Cie fatygowalam.

Trawa calkiem by mnie zadowolila, ale nie powiem - salata z pomidorem znacznie bardziej mi

podchodzi.
2016-07-26 (23:09)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 550
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ikuś, to wszystko Ania Klonikowa robiła, ja tylko podaję
2016-07-26 (23:12)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 551
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ania piecze pyszne drożdżowe bułeczki z nadzieniem -- zdradzę Wam
2016-07-26 (23:14)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 552
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jejku, To Ani Klonikowej juz spelnilybsie zyczenia "szczescia" ,

bo jest sie wielka szczesciara umiejac tworzyc takie wspanialosci.

Mnie to najlepiej "klap-sznity" wychodza, bo nie widac, jak wyglada

w srodku.
2016-07-26 (23:14)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 553
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko , Krysieńko , Ata, Jula , Elena, Irenka koniec zajadania smakołyków - zapraszamy na parkiet .
2016-07-26 (23:17)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 554
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2016-07-26 (23:17)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 555
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

jociu ty nie bądź taka skromna lody w Twoim wykonaniu to ambrozja a i resztę też szykowałaś a żoną
2016-07-26 (23:18)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 556
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pani Aniu - wszystkiego Naj, Naj Pani życzę .
2016-07-26 (23:19)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 557
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

buleczki drozdzowe z nadzieniem ....... heh.....

Kazdego roku sobie obiecuje, ze "teraz" to juz naprawde zaczne radzic sobie w kuchni...

a tu z roku na rok - nic....

No ale za to podwojnie doceniam takie cudownosci.

I zjadam tez podwojnie - dawajcie buleczki, jesli jeszcze cos zostalo.
2016-07-26 (23:20)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 558
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

jejku, alez jestem zapozniona - buleczki juz sa !

A dokladka bedzie ?
2016-07-26 (23:20)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 559
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

zdradzę Wam tajemnicę moja żona to "toja" z multipasko tylko nie może pisać na forum bo automat nie przyjmuje jej hasła.

ewa Ania ślicznie dziękuje za życzenia
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1490 1491 1492 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina