Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1489 1490 1491 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-26 (13:01)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 395
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika , chyba wszystko obrobiłaś
2016-07-26 (13:16)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 396
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jocu,

staralam sie, bys miala czas wyszykowac sie na zabawe.
2016-07-26 (13:41)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 012 402
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję Jociu



Wszystkiego Najlepszego dla dzisiejszych Soleniizantow



Ika po takiej mieszaninie trunków padłam jak kawka

--- wpis edytowano 2016-07-26 13:42 ---

2016-07-26 (13:57)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 406
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



wiem, że to stanowczo za wcześnie na balowanie, ale ja niestety muszę zaraz mykać do mojej prywatnej Solenizantki Anuli, a później dalej w Polskę

Tak więc- niebawem wyruszam, wracam w niedzielę, no i nie ma sposobu, by w elegancki sposób na Tczewiankowo-Klonikową imprezę się zahaczyć

W związku z powyższym pozwoliłam sobie "łyknąć" kilka kropelek tego apetycznego wina ze stołu Jacka-Klonika, pod toast i szczęśliwych sto lat !

Mam nadzieję, że ze względu na podane usprawiedliwienie ten mały falstart zostanie mi nie tylko wybaczony, ale też przyjęty ze szczerym zrozumieniem

Ze swej strony zostawiam dla Solenizantów i Balowiczów Drzewo Wszelkiej Obfitości.

Jest na nim do wyboru, do koloru wszystko, czego zapragniecie - wystarczy zerwać, rozpakować i częstować się

Nie pamiętam dokładnie w czym jest co, ale wydaje mi się, że w paczuszkach granatowych są trunki, a żółtych słodkości, a czerwonych - rozmaitość spożywczych "konkretów" ( również dla jaroszów ).

Mogłam się jednak pomylić, bo dawno już z tego Drzewa nie zrywałam, więc na wszelki wypadek dokładnie rozpracujcie wszystko sami, ok ?

Kwiatki dla Ani i Jacka - gdzieś tam, pomiędzy listkami zostawiłam płyty z muzyką, kilka gatunków - to tak na wypadek, gdyby po szaleństwach nikomu nie chciało się już śpiewać, a muzyka przecież będzie potrzebna

Bawcie się dobrze i z każdą godziną coraz lepiej

Aaaa, tylko tym razem trzeba zapamiętać, by światło zgasić po zrobieniu porządku, ok?

Noo dobra, choćby tylko upozorować ten porządek



paaaaaa



2016-07-26 (13:58)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10018

14214
wpis nr 1 012 407
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam...

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN DLA ANI I JACKA...
2016-07-26 (14:02)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 408
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jula,

no tak, prawda, było czym mieszać

ale myślę, że nasze miłe dziewczyny - ratowniczki pomogły Ci gładko

dojść do formy ?



paaa
2016-07-26 (14:24)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 413
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jeszcze raz wszystkim dziękuje i zapraszam na wieczorną imprezę
2016-07-26 (14:27)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 012 415
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Najlepsze życzenia dla ,Ani i Jacka.Pozdrawiam.
2016-07-26 (14:40)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 012 420
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gratuluję wygranym



No niestety , chyba jeszcze nie doszłam do formy 😀😀
2016-07-26 (15:36)

status tczewianka
Data rejestracji: 2012-02-27
Ilość postów: 462

13372
wpis nr 1 012 434
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jociu, bardzo dziękuję za piękny bukiet i wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia 😀
2016-07-26 (15:39)

status tczewianka
Data rejestracji: 2012-02-27
Ilość postów: 462

13372
wpis nr 1 012 435
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Kloniku, zdrówka przede wszystkim🌹
2016-07-26 (15:53)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 436
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dusiu bardzo Cię proszę o odpowiedź na wczorajszego e-maila. Również proszę Atę , Gaję i Mapeterkę o kontakt ze mną - ewa102@opoczta.pl
2016-07-26 (15:55)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 437
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

trzewianka wzajemnie a do tego



dom bogaty,piękny wielki

stroje niczym u modelki

mąż jak król lub książe z bajek

niech to wszystko spotka Anie - trzewiankę
2016-07-26 (16:56)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 442
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aneczko i Jacku jeszcze raz oprócz ogólnych życzeń składanych w postaci laurek życzę Wam zdrowia, radości z życia ,wspaniałych przyjaciół i wygranych na miarę potrzeb oraz tego aby Wam się spełniło to czego sami najbardziej pragniecie. Buziaki.
2016-07-26 (17:10)

status Mapeterka
Data rejestracji: 2016-03-20
Ilość postów: 404

14786
wpis nr 1 012 443
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam!

Ja również życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin Ani i Jackowi.

Pozdrawiam
2016-07-26 (19:32)

status Ata
Data rejestracji: 2015-01-11
Ilość postów: 413

3424
wpis nr 1 012 473
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aniu- Tczewianko



Jacku - Kloniku



Z okazji Waszego Święta



przyjmijcie i ode mnie najserdeczniejsze życzenia zdrówka i spełnienia marzeń
2016-07-26 (21:31)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 1 012 490
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Dla Ani i Jacka moc serdeczności!!!

Zdrowia, radości i szczęścia we wszystkim!!

Przyszłam ostatnia, ale nasz stół zaczarowany nadal pełen smakołyków!

Już się częstuję, pycha... (ciekawe, co jutro powiem?)

A czy będą tańce??

Wrócę za około godzinę.

Na razie.

2016-07-26 (21:33)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 491
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

stokrotko stół nakryty, muzyka czeka, tańce i swawole dozwolone, miejsca dość co widać na moim avatarze

--- wpis edytowano 2016-07-26 21:34 ---

2016-07-26 (22:19)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 520
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zona Klonika- Ania zaprasza do stołu



2016-07-26 (22:35)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 527
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

jociu wszystko gotowe a gości brak (: sami nie zjemy tego
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1489 1490 1491 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina