| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1489 1490 1491 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-26 (13:01) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 395 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika |
2016-07-26 (13:16) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 396 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jocu, staralam sie, bys miala czas wyszykowac sie na zabawe. |
2016-07-26 (13:41) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 012 402 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję Jociu Wszystkiego Najlepszego dla dzisiejszych Soleniizantow Ika --- wpis edytowano 2016-07-26 13:42 --- |
2016-07-26 (13:57) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 406 [ CZCIONKA MONOSPACE ] wiem, że to stanowczo za wcześnie na balowanie, ale ja niestety muszę zaraz mykać do mojej prywatnej Solenizantki Anuli, a później dalej w Polskę Tak więc- niebawem wyruszam, wracam w niedzielę, no i nie ma sposobu, by w elegancki sposób na Tczewiankowo-Klonikową imprezę się zahaczyć W związku z powyższym pozwoliłam sobie "łyknąć" kilka kropelek tego apetycznego wina ze stołu Jacka-Klonika, pod toast i szczęśliwych sto lat ! Mam nadzieję, że ze względu na podane usprawiedliwienie ten mały falstart zostanie mi nie tylko wybaczony, ale też przyjęty ze szczerym zrozumieniem Ze swej strony zostawiam dla Solenizantów i Balowiczów Drzewo Wszelkiej Obfitości. Jest na nim do wyboru, do koloru wszystko, czego zapragniecie - wystarczy zerwać, rozpakować i częstować się Nie pamiętam dokładnie w czym jest co, ale wydaje mi się, że w paczuszkach granatowych są trunki, a żółtych słodkości, a czerwonych - rozmaitość spożywczych "konkretów" ( również dla jaroszów ). Mogłam się jednak pomylić, bo dawno już z tego Drzewa nie zrywałam, więc na wszelki wypadek dokładnie rozpracujcie wszystko sami, ok ? Kwiatki dla Ani i Jacka - gdzieś tam, pomiędzy listkami zostawiłam płyty z muzyką, kilka gatunków - to tak na wypadek, gdyby po szaleństwach nikomu nie chciało się już śpiewać, a muzyka przecież będzie potrzebna Bawcie się dobrze i z każdą godziną coraz lepiej Aaaa, tylko tym razem trzeba zapamiętać, by światło zgasić po zrobieniu porządku, ok? Noo dobra, choćby tylko upozorować ten porządek paaaaaa |
2016-07-26 (13:58) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10018 | wpis nr 1 012 407 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam... WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI IMIENIN DLA ANI I JACKA... |
2016-07-26 (14:02) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 408 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jula, no tak, prawda, było czym mieszać ale myślę, że nasze miłe dziewczyny - ratowniczki pomogły Ci gładko dojść do formy ? paaa |
2016-07-26 (14:24) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 413 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jeszcze raz wszystkim dziękuje i zapraszam na wieczorną imprezę |
2016-07-26 (14:27) MMMData rejestracji: 2014-05-21 Ilość postów: 3620 | wpis nr 1 012 415 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Najlepsze życzenia dla ,Ani i Jacka.Pozdrawiam. |
2016-07-26 (14:40) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 012 420 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratuluję wygranym No niestety , chyba jeszcze nie doszłam do formy 😀😀 |
2016-07-26 (15:36) tczewiankaData rejestracji: 2012-02-27 Ilość postów: 462 | wpis nr 1 012 434 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jociu, bardzo dziękuję za piękny bukiet i wszystkim serdecznie dziękuję za życzenia 😀 |
2016-07-26 (15:39) tczewiankaData rejestracji: 2012-02-27 Ilość postów: 462 | wpis nr 1 012 435 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Kloniku, zdrówka przede wszystkim🌹 |
2016-07-26 (15:53) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 436 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dusiu bardzo Cię proszę o odpowiedź na wczorajszego e-maila. Również proszę Atę , Gaję i Mapeterkę o kontakt ze mną - ewa102@opoczta.pl |
2016-07-26 (15:55) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 437 [ CZCIONKA MONOSPACE ] trzewianka wzajemnie a do tego dom bogaty,piękny wielki stroje niczym u modelki mąż jak król lub książe z bajek niech to wszystko spotka Anie - trzewiankę |
2016-07-26 (16:56) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 442 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Aneczko i Jacku jeszcze raz oprócz ogólnych życzeń składanych w postaci laurek życzę Wam zdrowia, radości z życia ,wspaniałych przyjaciół i wygranych na miarę potrzeb oraz tego aby Wam się spełniło to czego sami najbardziej pragniecie. Buziaki. |
2016-07-26 (17:10) MapeterkaData rejestracji: 2016-03-20 Ilość postów: 404 | wpis nr 1 012 443 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam! Ja również życzę wszystkiego najlepszego z okazji imienin Ani i Jackowi. Pozdrawiam |
2016-07-26 (19:32) AtaData rejestracji: 2015-01-11 Ilość postów: 413 | wpis nr 1 012 473 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Aniu- Tczewianko Jacku - Kloniku Z okazji Waszego Święta przyjmijcie i ode mnie najserdeczniejsze życzenia zdrówka i spełnienia marzeń |
2016-07-26 (21:31) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 012 490 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Dla Ani i Jacka moc serdeczności!!! Zdrowia, radości i szczęścia we wszystkim!! Przyszłam ostatnia, ale nasz stół zaczarowany nadal pełen smakołyków! Już się częstuję, pycha... (ciekawe, co jutro powiem?) A czy będą tańce?? Wrócę za około godzinę. Na razie. |
2016-07-26 (21:33) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 491 [ CZCIONKA MONOSPACE ] stokrotko stół nakryty, muzyka czeka, tańce i swawole dozwolone, miejsca dość co widać na moim avatarze --- wpis edytowano 2016-07-26 21:34 --- |
2016-07-26 (22:19) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 520 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zona Klonika- Ania zaprasza do stołu |
2016-07-26 (22:35) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 527 [ CZCIONKA MONOSPACE ] jociu wszystko gotowe a gości brak (: sami nie zjemy tego |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1489 1490 1491 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |