| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1486 1487 1488 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-25 (12:44) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 145 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewa Tarnów -28, blok-13, brat cioteczny-53 , Maciek -24 M-23,CZ-13=36 koleżanka-71, Danusia-24, D-16,K-27=43, córka-21, Agata -12,M-21=33 , Magda 17,W-43=60, Paweł - -21,W-43=64, łysina-15, głowa-35, wianek- 53, lustro-1, łazienka-19,10, pudełko kartonowe-25, zielony-64 , czerwony-50,52,parasol-36,72, drut-2, spodnie -42, odkurzacz-42n , części-51, Introl-34, , nowy-1, ludzie 10 |
2016-07-25 (12:50) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 147 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika |
2016-07-25 (13:07) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 149 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jociu. |
2016-07-25 (14:54) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 176 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2016-07-25 (15:21) irciaData rejestracji: 2015-05-25 Ilość postów: 415 | wpis nr 1 012 180 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam wszystkich serdecznie szczegulnie solenizantów AGA KRZYSZTOF Dużo szczęścia i radości, sto lat życia, mało złości. Dni spokoju pełnych wygód, dużo słońca, wielu przygód |
2016-07-25 (16:09) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 189 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratulacje dla wygranych U mnie wakacyjna kicha - w sprawie liczb a i - 51 - póki co, okazała się cyfrowym zbukiem Ale nadal w nią wierzę i ufam, że wejdzie wieczorem - tym bardziej, że przecież jest upominkowo zobowiązana A poza tym, co tu wiiidzę ? Kolejny bukiet, kolejne życzenia dla - Krzysia Krzysiu, Wszystkiego Najlepszego i Spełnienia Marzeń Hmm, mamy dziś aż dwóch solenizantów - bardzo to miły jest dzień i w dodatku bardzo wyjątkowy I tak myślę sobie - jednego solenizanta oczywiste, że powinniśmy rozpieszczać, ale gdy mamy dwóch solenizantów naraz, to sprawy mają się nieco inaczej. Owszem, rozpieszczanie obojgu po równo się należy, ale my też mamy przywilej oczekiwać czegoś wyjątkowego Aga, Krzysiu, nie wiem, jak pozostałe dziewczyny, ale ja stanowczo wyskakuję jednak z butów i czekam na - imprezę ! |
2016-07-25 (16:24) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10018 | wpis nr 1 012 192 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiu przyjmij ode mnie moc gorących życzeń......... |
2016-07-25 (17:14) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 012 196 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuje Wszystkim za życzenia imieninowe Pozdrawiam |
2016-07-25 (17:25) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 197 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ikuś a ja wskakuje w buty i też czekam na imprezkę bo mam nadzieję iż Jubilatka obchodząca swoje 18 Urodziny nie zapomni o mnie tak samo Krzyś -Solenizant dogada się z Agą i zaproszą nas wszystkich na wspólne tańce i swawole oraz lampkę szampana. Kto jest jeszcze chętny do udziału w imprezce ?????? niech się ujawni. A zresztą tak zacnym świętującym się nie odmawia. Jolu możesz tego szampana co przekazał Krzyś już rozlewać i zaserwować nam tu wszystkim. --- wpis edytowano 2016-07-25 17:26 --- |
2016-07-25 (17:54) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 200 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam, poprosiłam kelnera ... Sto lat |
2016-07-25 (18:16) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 204 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Bardzo proszę Gaję, Mapeterkę i Tczewiankę o kontakt ze mną - ewa102@opoczta.pl. |
2016-07-25 (18:17) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 012 205 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zdrowie Soleniizantow |
2016-07-25 (18:32) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 210 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ojeju, impreza, jak miło Ok, to ja szybciutko lecę wskoczyć jednak w buty, bo do szampana na boso raczej nie wypada, prawda ? Noo, może przy dziesiątej lampce nie byłoby to aż tak źle widziane, ale do tej pierwszej.... przecież wiecie To na razie, zaraz będę, proszę poczekać z toastem |
2016-07-25 (19:36) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62974 | wpis nr 1 012 221 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Oj ale sie tutaj dzieje Agus Krzysiu przyjmijcie najpiekniejsze życzenia Buziaczki :-* :-* :-* :-* |
2016-07-25 (19:52) MMMData rejestracji: 2014-05-21 Ilość postów: 3620 | wpis nr 1 012 228 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Aga,Krzysztof,serdeczne zyczenia,wygranej 1,7,29,40,51,80!!z tortem -----------Stoooooo latttttt --- wpis edytowano 2016-07-25 19:56 --- |
2016-07-25 (20:02) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 012 230 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Pięknie dziękuję Wszystkim razem i każdemu z osbona za cudowne życzenia Mam nadzieję że wszystkie się spełnią a te o wygranej może dzisiaj Znikam na parę dni jakby na wakacje ale coś czuję że wrócę bardziej zmęczona niż przed |
2016-07-25 (20:26) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 237 [ CZCIONKA MONOSPACE ] uff, już jestem i najwyraźniej zdążyłam na toast - sto lat w szczęściu Myślę, że po pierwszej lampce szampana możemy przejść do czegoś mocniejszego ? Z tych bardzo dojrzałych śliwek, które nie weszły we śnie zrobiłam śliwowicę - tak na szybko i nie zdążyła się dobrze "przegryźć", więc ostrożnie z dawkowaniem Na przekąskę sałata z pomidorami - wiem, że do śliwki bardziej pasuje jakiś konkret, ale ja ideologicznie nie mogę, więc może ktoś inny podrzuci kawałek boczku ? Muzyki też nie braknie - co prawda od skowronka, bo na gitarę miejsca mi brakło ( wszystko przez to, że któraś już krzesło zdążyła przewrócić ) Ok, no to bawimy się jeśli ktoś coś jeszcze ma, proszę o dokładkę ale jak już się dobrze rozkręcicie, to ja z butów znów wyskakuję, ok? --- wpis edytowano 2016-07-25 20:37 --- |
2016-07-25 (20:42) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 243 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika sama malowałaś ? Wpadłam z tortem- podobnym do mojego specjału - tort orzechowy ( orzechy włoskie w cieście i w kremie , z miodem Smacznego |
2016-07-25 (20:44) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 012 246 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ikuś ja dokładam sałatkę jarzynowa i pasztet oraz taki 5 litrowy gąsioreczek nalewki z pigwy i dobrą muzykę do tanecznych szaleństw. |
2016-07-25 (20:48) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 247 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jociu, nie malowałam, zrobiłam Wam zdjęcie ale nie wszyscy zmieścili się w kadrze muszę powiedzieć, że nie zmieścili się w kadrze ci, którzy już nieco zlegli, więc super, że jest tort od Ciebie i sałatka oraz pasztet od Ewy - te specjały wzmocnią towarzystwo po mojej postnej sałatce Ewo, ale nalewka z pigwy na trochę później, ok ? - jak sobie podjemy |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1486 1487 1488 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |