Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1486 1487 1488 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-25 (12:44)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 145
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewa

Tarnów -28, blok-13, brat cioteczny-53 , Maciek -24 M-23,CZ-13=36 koleżanka-71, Danusia-24, D-16,K-27=43, córka-21, Agata -12,M-21=33 , Magda 17,W-43=60, Paweł - -21,W-43=64, łysina-15, głowa-35, wianek- 53, lustro-1, łazienka-19,10, pudełko kartonowe-25, zielony-64 , czerwony-50,52,parasol-36,72, drut-2, spodnie -42, odkurzacz-42n , części-51, Introl-34, , nowy-1, ludzie 10



2016-07-25 (12:50)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 147
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika , buziaki
2016-07-25 (13:07)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 149
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jociu.
2016-07-25 (14:54)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 176
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2016-07-25 (15:21)

status ircia
Data rejestracji: 2015-05-25
Ilość postów: 415

14417
wpis nr 1 012 180
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam wszystkich serdecznie szczegulnie solenizantów AGA KRZYSZTOF Dużo szczęścia i radości, sto lat życia, mało złości. Dni spokoju pełnych wygód, dużo słońca, wielu przygód
2016-07-25 (16:09)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 189
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Gratulacje dla wygranych

U mnie wakacyjna kicha - w sprawie liczb

a i - 51 - póki co, okazała się cyfrowym zbukiem

Ale nadal w nią wierzę i ufam, że wejdzie wieczorem

- tym bardziej, że przecież jest upominkowo zobowiązana

A poza tym, co tu wiiidzę ?

Kolejny bukiet, kolejne życzenia dla - Krzysia

Krzysiu,

Wszystkiego Najlepszego i Spełnienia Marzeń



Hmm, mamy dziś aż dwóch solenizantów - bardzo to miły jest dzień i w dodatku bardzo wyjątkowy

I tak myślę sobie - jednego solenizanta oczywiste, że powinniśmy rozpieszczać, ale gdy mamy dwóch solenizantów naraz, to sprawy mają się nieco inaczej.

Owszem, rozpieszczanie obojgu po równo się należy, ale my też mamy przywilej oczekiwać czegoś wyjątkowego

Aga, Krzysiu,

nie wiem, jak pozostałe dziewczyny, ale ja stanowczo wyskakuję jednak z butów i czekam

na - imprezę !

















2016-07-25 (16:24)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10018

14214
wpis nr 1 012 192
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krzysiu przyjmij ode mnie moc gorących życzeń.........
2016-07-25 (17:14)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 012 196
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuje Wszystkim za życzenia imieninowe



Pozdrawiam
2016-07-25 (17:25)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 197
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ikuś a ja wskakuje w buty i też czekam na imprezkę bo mam nadzieję iż Jubilatka obchodząca swoje 18 Urodziny nie zapomni o mnie tak samo Krzyś -Solenizant dogada się z Agą i zaproszą nas wszystkich na wspólne tańce i swawole oraz lampkę szampana. Kto jest jeszcze chętny do udziału w imprezce ?????? niech się ujawni. A zresztą tak zacnym świętującym się nie odmawia.

Jolu możesz tego szampana co przekazał Krzyś już rozlewać i zaserwować nam tu wszystkim.

--- wpis edytowano 2016-07-25 17:26 ---

2016-07-25 (17:54)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 200
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam, poprosiłam kelnera ...











Sto lat
2016-07-25 (18:16)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 204
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Bardzo proszę Gaję, Mapeterkę i Tczewiankę o kontakt ze mną - ewa102@opoczta.pl.
2016-07-25 (18:17)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 012 205
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Zdrowie Soleniizantow
2016-07-25 (18:32)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 210
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ojeju, impreza, jak miło

Ok, to ja szybciutko lecę wskoczyć jednak w buty, bo do szampana na boso raczej nie wypada, prawda ? Noo, może przy dziesiątej lampce nie byłoby to aż tak źle widziane, ale do tej pierwszej.... przecież wiecie

To na razie, zaraz będę, proszę poczekać z toastem



2016-07-25 (19:36)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62974

13056
wpis nr 1 012 221
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Oj ale sie tutaj dzieje .



Agus Krzysiu przyjmijcie najpiekniejsze życzenia



Buziaczki :-* :-* :-* :-*
2016-07-25 (19:52)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 012 228
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aga,Krzysztof,serdeczne zyczenia,wygranej



1,7,29,40,51,80!!z tortem -----------Stoooooo latttttt

--- wpis edytowano 2016-07-25 19:56 ---

2016-07-25 (20:02)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 012 230
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pięknie dziękuję Wszystkim razem i każdemu z osbona za cudowne życzenia



Mam nadzieję że wszystkie się spełnią a te o wygranej może dzisiaj



Znikam na parę dni jakby na wakacje ale coś czuję że wrócę bardziej zmęczona niż przed





2016-07-25 (20:26)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 237
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

uff, już jestem i najwyraźniej zdążyłam na toast -

sto lat w szczęściu

Myślę, że po pierwszej lampce szampana możemy przejść do czegoś mocniejszego ?

Z tych bardzo dojrzałych śliwek, które nie weszły we śnie zrobiłam śliwowicę - tak na szybko i nie zdążyła się dobrze "przegryźć", więc ostrożnie z dawkowaniem

Na przekąskę sałata z pomidorami - wiem, że do śliwki bardziej pasuje jakiś konkret, ale ja ideologicznie nie mogę, więc może ktoś inny podrzuci kawałek boczku ?

Muzyki też nie braknie - co prawda od skowronka, bo na gitarę miejsca mi brakło ( wszystko przez to, że któraś już krzesło zdążyła przewrócić )

Ok, no to bawimy się

jeśli ktoś coś jeszcze ma, proszę o dokładkę

ale jak już się dobrze rozkręcicie, to ja z butów znów wyskakuję, ok?







--- wpis edytowano 2016-07-25 20:37 ---

2016-07-25 (20:42)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 243
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika sama malowałaś ?



Wpadłam z tortem- podobnym do mojego specjału - tort orzechowy ( orzechy włoskie w cieście i w kremie , z miodem







Smacznego
2016-07-25 (20:44)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 012 246
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ikuś ja dokładam sałatkę jarzynowa i pasztet oraz taki 5 litrowy gąsioreczek nalewki z pigwy i dobrą muzykę do tanecznych szaleństw.
2016-07-25 (20:48)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 247
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jociu,

nie malowałam, zrobiłam Wam zdjęcie

ale nie wszyscy zmieścili się w kadrze

muszę powiedzieć, że nie zmieścili się w kadrze ci, którzy już nieco zlegli, więc super, że jest tort od Ciebie i sałatka oraz pasztet od Ewy - te specjały wzmocnią towarzystwo po mojej postnej sałatce

Ewo,

ale nalewka z pigwy na trochę później, ok ? - jak sobie podjemy

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1486 1487 1488 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina