| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1487 1488 1489 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-25 (20:57) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 251 [ CZCIONKA MONOSPACE ] no niech będzie to ja dołożę jeszcze nalewkę z jerzyn i winko od wielebnego podobno z winogron |
2016-07-25 (20:58) krolowamonetData rejestracji: 2013-08-10 Ilość postów: 2153 | wpis nr 1 012 252 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich, w szczególności solenizantów Spełnienia marzeń życzę dla Agi i Krzysia. Czytam sobie spokojnie temat obróbki snów,po drodze zdążyłam wypić 2 lampki szampana ,najeść się po drodze I co widzę Ika ma pyszną śliwowicę ,a Jocia smaczny tort oj nie wiem jakie będą tego efekty -pewnie specjalne- Ika Ty butów nie ściągaj bo teraz zaczynają się tańce a ja mam szpilki na nogach więc uwaga Przynoszę na stół Tokaj wino królów jak na królową przystało Częstujcie się śmiało. |
2016-07-25 (21:00) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 253 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Toast - 100 lat Przyjęcie w toku |
2016-07-25 (21:04) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 255 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Na " działce " u Krzysia Z zebrą w basenie |
2016-07-25 (21:12) klonikData rejestracji: 2012-11-28 Ilość postów: 6119 | wpis nr 1 012 257 [ CZCIONKA MONOSPACE ] o kurcze musiałaś uchwycić akurat mnie? |
2016-07-25 (21:24) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 269 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2016-07-25 (21:25) MapeterkaData rejestracji: 2016-03-20 Ilość postów: 404 | wpis nr 1 012 270 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witajcie! Widzę, że na obróbce wesoło Aga, Krzysiu wszystkiego naj, najlepszego i spełnienia marzeń, no i oczywiście super wygranych w MM |
2016-07-25 (21:26) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 271 [ CZCIONKA MONOSPACE ] |
2016-07-25 (21:27) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 272 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Obrazek uciekł, więc go dodaję w nowym wpisie |
2016-07-25 (21:45) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 278 [ CZCIONKA MONOSPACE ] o jeju Jociu - na tej działce u Krzysia, to oprócz nas chyba jeszcze wszyscy sąsiedzi się zjawili Królowo, muszę latać na bosaka, bo na obcasach nie nadążę - sama widzisz, co się dzieje na Krzysiowej działce Super, że wszyscy tyle dobra przynieśli - możemy bawić się do samego rana |
2016-07-25 (21:48) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 012 282 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. No tak! To ja walczę z nawałnicą, wichrem, nie miałam światła ani internetu, a tu taka impreza!!!! Aga, Krzysiu, piję za Wasze zdrowie! Reszta przyjdzie sama. Leję każdemu kieliszek wytrawnego jarzębiaku, rocznik 2014, (jarzębina zbierana nad morzem), na pewno będzie Wam smakować. Do dna!!! Pozdrawiam. |
2016-07-25 (21:59) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 287 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ika.. Chyba cale Multipasko się zjechało |
2016-07-25 (22:10) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11341 | wpis nr 1 012 294 [ CZCIONKA MONOSPACE ] aaa... cale Multipasko, to wiele wyjasnia. Ale na tej okraglej wysepce przy Solenizantach, to raczej tylko my- Obrobkowicze, prawda? Musi, ze tak, bo przeciez Aga i Krzys w najwiekszym procencie sa nasi - Obrobkowi, a tylko w niewielkiej czesci Multipaskowi. |
2016-07-25 (22:32) MMMData rejestracji: 2014-05-21 Ilość postów: 3620 | wpis nr 1 012 299 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ten mały co się tak wygina to pewnie_________hihih |
2016-07-25 (23:28) tczewiankaData rejestracji: 2012-02-27 Ilość postów: 462 | wpis nr 1 012 304 [ CZCIONKA MONOSPACE ] O kurczę, ale impreza😀To ja się przyłączę😀 Wszystkiego najlepszego solenizantom💰🌹 |
2016-07-25 (23:54) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 012 306 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ojejku ale impreza:) od samego patrzenia i czytania mam wirki hmmmmm to chyba najlepsza impreza urodzinowo- imieninowa na świecie a życzenia hmmmmm miały swoją moc |
2016-07-25 (23:59) MMMData rejestracji: 2014-05-21 Ilość postów: 3620 | wpis nr 1 012 308 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gasic swiatlo i spac |
2016-07-26 (00:05) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62974 | wpis nr 1 012 309 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ja nie mogę ale impra a ja mam już taki dżez w głowie po ostatnio były tylko lamki szapmana a ja za na mową kuzynki pojechałam z z nią i naszymi dziećmi nad jezioro ..a tam niestty brak zasięgu w drodze powrotnie zkupione piwka i ciąglę muszę popraiać wyrazy ha ha ha kurcze a ja nie mam już nic ale obiecuję ,że jak się spotkamy przywiozę mój sernik jejku boję się dzisiejszej nocy i snów mam nadzieję,ze jutro KTOŚ mi je przetłumaczy o ile zapamiętam kurde blade nie mam sił naciskać klawiatury i ciągle poprawiam słowa wrrrr życzę super spokojnej nocy i kolorow-cyferkowych snów STO LAT JESZCE RAZ DLA AGUSI I KRZYSIA Dobranoc |
2016-07-26 (00:33) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 012 311 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Śpieszę z pomocą.... |
2016-07-26 (00:49) AtaData rejestracji: 2015-01-11 Ilość postów: 413 | wpis nr 1 012 321 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dopiero teraz mogłam siąść do kompa i co widzę? IMPRA !!!!!! Aga, przyjmij i ode mnie moc najlepszych życzeń Urodzinowych i całe mnóstwo serdeczności Krzysiu, wszystkiego Najlepszego z okazji Imienin, przyjmij, proszę. Spełnienia marzeń dla Was MMMMMMMatuuuuuchno, ale foty. I proszę zrobić trochę miejsca na stole, bo nie mam gdzie postawić mojej nalewki z czarnej porzeczki. Ogórka kiszonego z tegorocznych zbiorów ktoś chce |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1487 1488 1489 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |