Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1487 1488 1489 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-25 (20:57)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 251
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

no niech będzie to ja dołożę jeszcze nalewkę z jerzyn i winko od wielebnego podobno z winogron
2016-07-25 (20:58)

status krolowamonet
Data rejestracji: 2013-08-10
Ilość postów: 2153

13928
wpis nr 1 012 252
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich, w szczególności solenizantów

Spełnienia marzeń życzę dla Agi i Krzysia.

Czytam sobie spokojnie temat obróbki snów,po drodze zdążyłam

wypić 2 lampki szampana ,najeść się po drodze

I co widzę Ika ma pyszną śliwowicę ,a Jocia smaczny tort

oj nie wiem jakie będą tego efekty -pewnie specjalne-

Ika Ty butów nie ściągaj bo teraz zaczynają się tańce

a ja mam szpilki na nogach więc uwaga

Przynoszę na stół Tokaj wino królów jak na królową przystało

Częstujcie się śmiało.
2016-07-25 (21:00)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 253
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Toast - 100 lat



Przyjęcie w toku



2016-07-25 (21:04)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 255
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Na " działce " u Krzysia







Z zebrą w basenie
2016-07-25 (21:12)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 012 257
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

o kurcze musiałaś uchwycić akurat mnie?
2016-07-25 (21:24)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 269
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tak
2016-07-25 (21:25)

status Mapeterka
Data rejestracji: 2016-03-20
Ilość postów: 404

14786
wpis nr 1 012 270
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie! Widzę, że na obróbce wesoło

Aga, Krzysiu wszystkiego naj, najlepszego i spełnienia marzeń, no i oczywiście super wygranych w MM
2016-07-25 (21:26)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 271
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





2016-07-25 (21:27)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 272
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Obrazek uciekł, więc go dodaję w nowym wpisie

2016-07-25 (21:45)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 278
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

o jeju

Jociu - na tej działce u Krzysia, to oprócz nas chyba jeszcze wszyscy sąsiedzi

się zjawili

Królowo,

muszę latać na bosaka, bo na obcasach nie nadążę - sama widzisz, co się dzieje na Krzysiowej działce

Super, że wszyscy tyle dobra przynieśli - możemy bawić się do samego rana
2016-07-25 (21:48)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 1 012 282
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

No tak! To ja walczę z nawałnicą, wichrem, nie miałam światła ani internetu,

a tu taka impreza!!!!

Aga, Krzysiu, piję za Wasze zdrowie! Reszta przyjdzie sama.

Leję każdemu kieliszek wytrawnego jarzębiaku, rocznik 2014, (jarzębina zbierana nad morzem), na pewno będzie Wam smakować. Do dna!!!

Pozdrawiam.
2016-07-25 (21:59)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 287
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ika..

Chyba cale Multipasko się zjechało
2016-07-25 (22:10)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11341

13656
wpis nr 1 012 294
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

aaa... cale Multipasko, to wiele wyjasnia.

Ale na tej okraglej wysepce przy Solenizantach, to raczej tylko my- Obrobkowicze,

prawda? .

Musi, ze tak, bo przeciez Aga i Krzys w najwiekszym procencie sa nasi - Obrobkowi,

a tylko w niewielkiej czesci Multipaskowi. .

2016-07-25 (22:32)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 012 299
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ten mały co się tak wygina to pewnie_________hihih
2016-07-25 (23:28)

status tczewianka
Data rejestracji: 2012-02-27
Ilość postów: 462

13372
wpis nr 1 012 304
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

O kurczę, ale impreza😀To ja się przyłączę😀 Wszystkiego najlepszego solenizantom💰🌹
2016-07-25 (23:54)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 012 306
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ojejku ale impreza:)



od samego patrzenia i czytania mam wirki A tu jeszcze 1 piwo przede mną



hmmmmm to chyba najlepsza impreza urodzinowo- imieninowa na świecie



a życzenia hmmmmm miały swoją moc

2016-07-25 (23:59)

status MMM
Data rejestracji: 2014-05-21
Ilość postów: 3620

14111
wpis nr 1 012 308
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gasic swiatlo i spac













2016-07-26 (00:05)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62974

13056
wpis nr 1 012 309
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ja nie mogę ale impra



a ja mam już taki dżez w głowie po ostatnio były tylko lamki szapmana

a ja za na mową kuzynki pojechałam z z nią i naszymi dziećmi nad jezioro ..a tam niestty brak zasięgu



w drodze powrotnie zkupione piwka i ciąglę muszę popraiać wyrazy ha ha ha będę pisać chyba pół godziny



kurcze a ja nie mam już nic ale obiecuję ,że jak się spotkamy przywiozę mój sernik



jejku boję się dzisiejszej nocy i snów



mam nadzieję,ze jutro KTOŚ mi je przetłumaczy



o ile zapamiętam



kurde blade nie mam sił naciskać klawiatury i ciągle poprawiam słowa wrrrr



życzę super spokojnej nocy i kolorow-cyferkowych snów



STO LAT JESZCE RAZ DLA AGUSI I KRZYSIA



Dobranoc

2016-07-26 (00:33)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 012 311
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Śpieszę z pomocą....





2016-07-26 (00:49)

status Ata
Data rejestracji: 2015-01-11
Ilość postów: 413

3424
wpis nr 1 012 321
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Dopiero teraz mogłam siąść do kompa i co widzę? IMPRA !!!!!!





Aga, przyjmij i ode mnie moc najlepszych życzeń Urodzinowych i całe mnóstwo serdeczności



Krzysiu, wszystkiego Najlepszego z okazji Imienin, przyjmij, proszę.



Spełnienia marzeń dla Was



MMMMMMMatuuuuuchno, ale foty. Dobrze, że się spóźniłam, nie będę uwieczniona i jutro moralniak mnie ominie



I proszę zrobić trochę miejsca na stole, bo nie mam gdzie postawić mojej nalewki z czarnej porzeczki. Ogórka kiszonego z tegorocznych zbiorów ktoś chce ? Wodę z ogórków kiszonych zostawię na jutro .
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1487 1488 1489 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina