| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1471 1472 1473 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-11 (10:52) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10017 | wpis nr 1 009 479 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiu dzięki wielkie |
2016-07-11 (10:52) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 480 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Moj sen praca-8,56,ludzie-10,drzwi-10,zamkniete-50,samochod-42,zona-55,cukierki- 58,łozko-44,tablica-33,Rosja-18,przescieradło-29 i liczba 5,liczba-19 |
2016-07-11 (11:14) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 009 481 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam, bardzo męczący sen bo gdzieś chodziłam chyba górach, gąszczach obchodziłam wodę- zarośnięty staw w koło bo nad tym stawem- wodą widziałam parę leżącą i chyba kochającą się gdzieś szłam i nie mogłam dojść bo coś zawsze mi przeszkadzało - potworna niemoc a do tego cały czas bolała mnie prawa ręka w barku. Byłam w jakimś pomieszczeniu z moją córką -21 - J-19,W-35=54- w wieku nastolatki i podkładałam polana a właściwie to kawałki drewna do pieca widziałam ogień .Mam też świadomość że czekałyśmy na mojego nieżyjącego męża - K-53,W-35=88=16=7.Oprócz tego cały czas wpisywałam w pasek kalkulatora znaki senne do przeliczania. Jeszcze gdzieś w tle widziałam znajomego -G-57, D-21=78. Rano śniło mi się że jestem z E-11,K-27=38 u jej wujka w mieszkaniu w Tarnowie -28 na ul. Szpitalnej -36 w kuchni i widzimy że jej wujek Maciek-24, M-23,C-13 =36 gotuje w garnku zupę jarzynową i pyta się nas czy mamy ochotę na nią , Ewa dochodzi do kuchenki i miesza w garnku i wyciąga małą 1 skarpetkę która to ma być jego siostrzeńca - Michała-25 M-21. Śmiejemy się że jej wujek ugotował jarzynową na skarpetce z oszczędności na jednej. |
2016-07-11 (11:36) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 009 485 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiu jeszcze sobie przypomniałam że byłam z Danusią -16,29,28=73 chyba na cmentarzu ale tego nie jestem pewna widziałam na czarnym tle granitu - tabliczkę nagrobną z napisem J-7,B-14=21 to jest imię i nazwisko mojego nieżyjącego wujka - lekarza z Lublińca- 42. Rozmawiałyśmy na temat jej córki Madzi-26 , Magdalena-31 G-28. Dziękuję za analizy i życzę miłego dnia. |
2016-07-11 (11:41) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 486 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewa isc-74,gory-78,rosliny-31,staw-74,seks-5,niemoc-69,bol-56,reka-17,corka-21,54,drewno-44,piec-52,50,ogien-8,maz-16=7,pisac-64,GD-78,EK 38,Tarnoe-28,szpitalna-36,kuchnia-51,wujek-54,NC-36,gotowac-5,zupa-9,skarpetka-6,śmiech-33 |
2016-07-11 (11:45) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 487 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Danusia-73,tabliczka-33,cmentarz-33,czarny-75,JB-21,rozmowa-27,MG-59 |
2016-07-11 (11:51) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6547 | wpis nr 1 009 489 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Gratuluję wygranych Sen w skrócie(brak czasu -po obu stronach brzegu rzeki-1 grupy dziewcząt-20 uczą się-5, ja-10,1 jestem wśród nich, język-21+angielski-42"=63n, "z rezygnacją-52n+mówić-59,27n"=79n "nigdy się nie nauczę"=(89)17n, policjant-53,37n miał mi pomóc? w nauce? -z budynku przeznaczonego do remontu-55 "przesiedlono"-67n lokatorów-40n do bloku-13 "z wielkiej płyty"-80n 9-10 piętrowego w S-33n, myślę że lokatory "mieli"-30n "szczęście"-41n że urząd miasta miał wolne lokale w tym zielonym-64 S-33(w realu to osiedle domów jednorodzinnych, budynków maksymalnie dwupiętrowych !!!) Przy tym bloku-13 sprzedaje w prowizorycznym kiosku-20n właścicielka sklepu znajdującego się w tym budynku do remontu, widzę pocztówkę-39n, ma ona przydział "lokal-15n użytkowy- 37n, ale jest zdewastowany-48n wymagający remontu-55,31n Jeszcze jest stary "niebieski"-47 napis-72,23n "POCZTA"-26 ( napis tworzyły osobne wypukłe litery-58) Widzę właścicielkę sprzątającą-13, chce bym jej pomogła, było dużo gruzu-26n z nalotem sadzy-14, mówię że "trzeba spryskać wodą"-72n to tak nie będzie się kurzyć-63. Szukam-66 gdzie jest woda-33,16 i widzę "punkt-19n wodny-26n=45n ale pamiętam tylko "plastykowy"-39n "niebieski"-47n "pojemnik"-39n z którego wylewała się woda Koło tego bloku widziałam idącą T.K-(36)56n Pozdrawiam Pa --- wpis edytowano 2016-07-11 11:55 --- |
2016-07-11 (12:01) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 492 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Elena Rzeka-1,dziewczyny-20,uczyc sie-5,Ty-1,10,Anglia-26,policjant-53,remont-55,blok-13,,S-33,zielony-64,kiosk-20,karta pocztowa-31,niebieski-47,poczta-26,sprzatac-13,gruz-2,20,sadza-16,31,kurz-63,woda-33,szukac-66,Tk-36,56 --- wpis edytowano 2016-07-11 12:02 --- |
2016-07-11 (12:02) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 009 494 [ CZCIONKA MONOSPACE ] przepraszam za pomyłkę - poprawka w obliczeniach siostrzeńca- Michał-28 ,M-21=49 ewentualnie jeszcze Michałek-35+ 21=56 na którego skarpetce była gotowana zupa. |
2016-07-11 (12:48) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 009 505 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. Gratulacje dla wygranych. U mnie motor. któremu ustępuję drogi, aby mógł przejechać. Ten motor zamiast kół miał jakby półkulę wykonaną z grubej gumy, nadmuchaną, koloru czarnego. Na tym się poruszał. Dziwna maszyna, godna uwagi, jeśli chodzi o liczby 8-50 albo 4-25??? jako pół?? Zobaczymy. Pozdrawiam. |
2016-07-11 (12:48) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 1 009 506 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Aha, z wszystkich Waszych może -22- |
2016-07-11 (12:56) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 507 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję Krzysiu 🙂 Krzysiu , Tobie tez sie śniła Rosja ??🙂🙂 --- wpis edytowano 2016-07-11 12:58 --- |
2016-07-11 (13:43) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 516 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jula mowili po rosyjsku |
2016-07-11 (14:25) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 524 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratulacje dla wygranych 🙂🙂 Hallo , nikt sie nie chwali ??? Krzysiu 🙂pochwał sie , wspaniałe wyszedł Ci sen Resztę dopiero sprawdzam ..🙂 |
2016-07-11 (14:33) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 529 [ CZCIONKA MONOSPACE ] sny ładnie weszły szczegolnie u Juli,Ewy,i u mnie mam tylko 6x4/5 i 5/8, i troche 3/5,nie podpisała sie piatka 5/5 Jula moze Ty masz 5/5 |
2016-07-11 (14:46) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 536 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Krzysiu , niestety ... Jestem wściekła 😡😳😡😡 sama na siebie , bo po opisaniu snu musiałam zaraz wyjsć i nie widziałam Twojej analizy , dopiero jak wróciłam , ale niestety juz puściłam wcześniej 😟 Ale naprawdę pięknie 🙂🙂 Stokrotko gratuluję ,super 🙂 Krzysiu gratuluje wygranej W tej chwili maz sobie przypomniał sen 🙂 Nikola 26+38=63 robi paznokcie , 11+30=41 Cieszę sie , zrobiła mi jeszcze paznokcie u nóg 🙂 Pozdrawiam |
2016-07-11 (14:50) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 537 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotka tez ładnie typowała Jula paznokcie-61 |
2016-07-11 (15:31) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 548 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję 🙂 |
2016-07-11 (21:56) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 605 [ CZCIONKA MONOSPACE ] teraz weszły sny IKI,Eleny ,Klonika,troche u Ewy i marchewka ze smalcem-51 |
2016-07-11 (22:36) krolowamonetData rejestracji: 2013-08-10 Ilość postów: 2153 | wpis nr 1 009 622 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam :D Krzysiu marchewka ze smalcem -nie wiem czy by mi smakowała Dobrej nocy wszystkim. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1471 1472 1473 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |