Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1472 1473 1474 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-11 (23:24)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11336

13656
wpis nr 1 009 631
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Hej

Gratulacje dla wszystkich za wspaniale sny i mam nadzieje wygrane oraz dla Krzysia za

analizy i oczywiscie super sen z trafieniami.



Krzysiu - i sliczne dzieki za analize mojego snu.



U nas dzisiaj brak tlenu w powietrzu, a mnie dreczy migrena.

nic nie wysylalam.

moze choc na noc odpusci, zeby cos milego sie przysnilo ?



Dobrej nocki i snow co najmniej tak swietnych, jak dzis.

paa.
2016-07-12 (05:50)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62971

13056
wpis nr 1 009 644
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich bardzo bardzo gorąco



U nas nie idzie wytrzymac taka duchota a na hali mamy saune



Z nocy a raczej od 4tej go 5tej sen



- bylam w szpitalu lezalam na łóżku przyszla pielegniarka i wtedy zdalam sobie sprawe ze bede rodzic i weszla mloda dziewczyna do mojego pokoju a pamietam tylko jej imie Hania i jest zaskoczona ze jeszcze nie urodzilam a ja ze dzieciatku jakos sie nie śpieszy na swiat ...



Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz wysokich wygranych przede wszystkim tych 5na 5:-D
2016-07-12 (08:10)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 652
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 🙂



Gratuluję wygranym



Forum obrobkowe , kilka osób (ale nikt z naszej obróbki ) typuje liczby jakie bedą wylosowane

Dyskutujemy , sprzeczamy sie , kłócimy ? 😀

Każdy w swojej wypowiedzi podaje po 2 liczby

Bella pisze , ze .... ktoś ? wymienia go , ale nie pamietam 😟woli liczby ..takie .??? niż takie ???😟😡

I ze ten ktoś , woli liczby tego ?? , niż tego

Chodziło o to ze ktoś , niby z analityków TS 😀😀ktoś kto wybiera liczby do losowania 😀😀woli liczby tej drugiej osoby

Widziałam bardzo wyraźnie zdjecie profilowe Belli ,ale jak to w snach bywa , nieco inne 😉

Na białym tle ?? oczy , jakby z ukosa i bardzo długie podkręcone czarne !!!!rzesy , nie było chyba niebieskich cieni na powiekach ...



Z liczb które były typowane , nie mogłam sobie przypomnieć ...chociaż bardzo chciałam , wydaje mi sie ze 42 i cos z 1 ..chyba 31 , ale naprawdę niewiem ..





Sen męża



Kolega w białym podkoszulku , spadl z łóżka , ja 11+30=41 głośno sie śmieję

M:217





Jeszcze drugi sen , wyśniony teraz

Chce kupić Kamilowi Audi A6 za 55 tys. czarne !!!!!

Znowu ten kolor !!!! Mam go juz serdecznie dość !!! 🙂😉



Zauważyłam , ze ostatnio zaczęłam śnić 🙂

Czyżby to wpływ czereśni ?? 😀😀czytałam kiedyś ze maja dobry wpływ na sen ...











Pozdrawiam





--- wpis edytowano 2016-07-12 08:30 ---

2016-07-12 (08:55)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 660
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzien dobry



Krysia



szpital-72,lezec-36,łozko-44,pielegniarka-11,rodzic-39,38,dziewczyna-20,Hania-24



Jula



forum-28,kłotnia-2,Bella-14,liczby-19,74,zdjecie-57,rzesy-73,Audi-17,A-6,-1-6,samochod-42,czarny-42,syn-61,biały-21,podkoszulek-46,upadek-44,łozko-44,Ty-41,smiech-33 i te 42,31 lub 1



Moj



jade tramwajem-1,do szpitala-72,na godz-20,godz-39,patrze na zegarek-36,jest-19:45,kobiety-67,,ławka-60 ,słoik-21,maliny-69

--- wpis edytowano 2016-07-12 08:57 ---

2016-07-12 (09:06)

status 19bm68
Data rejestracji: 2014-04-01
Ilość postów: 986

14081
wpis nr 1 009 662
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Gratulacje dla wygranych



dzisiaj jestem z siebie dumna w nocy zapisałam baaadrzo starannie



I udalo sie odczytac bez problemow



Podworko, ide dosc szybko w kierunku klatki schodowej, wchodze do klatki i wbiegam po schodach na gore





Cos zwiazane z filmem Karbala , ale to raczej w swiadosci slowo "Karbala"



W sennych majakach jeszcze cos przeliczalam, nie, raczej sumowalam i wychodzily mi liczby z 9 chyba 9,19,39 ale tylko chyba



pozdrawiam i z gory dziękuję za analizę
2016-07-12 (09:14)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 663
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję Krzysiu 🙂
2016-07-12 (09:19)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 665
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

19bm



podworko-45,isc-74,klatka schodowa-73,schody-26,w gore-38,Karbala-



19,liczyc-44 i te-9,19,39
2016-07-12 (09:27)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 666
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jestem do godz 11
2016-07-12 (09:45)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 670
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jula czarny-75,
2016-07-12 (09:58)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 672
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Właśnie się zastanawiałam , dlaczego czarny -42 🙂
2016-07-12 (09:58)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 009 673
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam u mnie nic



Sen brata:



zabija nożem i młotkiem rybę - karpia a potem ta ryba zamienia się w małe dziecko
2016-07-12 (10:04)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 674
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aga-brat



zabic-6,noz-36,młotek-11,38,ryba-62,karp-19,dziecko-11



2016-07-12 (10:16)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10017

14214
wpis nr 1 009 676
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam

nareszcie wyspana bo popadalo trochę,a w nocy była taka duchota masakra...............

śniły mi się śmieci ,które potem stawały się małymi kulkami.......

i więcej nie pamiętam ja zaczęło padać tak spałam jak suseł

...pozdrawiam





2016-07-12 (10:23)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 678
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dusia



smieci-26,kulki-15,5
2016-07-12 (10:43)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 009 680
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam,



dzisiaj w pierwszym śnie byłam z Jurkiem-20, C-39=59lub Jerzy-28+39=67 i jeszcze z jakimś mężczyzną nad jeziorem kąpaliśmy się i ten nieznajomy z nazwiska mi kolega miał na sobie bardzo ładny płaszcz beżowy który spodobał się Jurkowi chodziliśmy po sklepach ale nigdzie podobnego nie było a potem poszliśmy na dancing lub wieczorek do chyba domu wczasowego lub sanatorium .Był w tej sali półmrok, tańczyliśmy, śpiewaliśmy i było bardzo wesoło , było dużo ludzi- kobiety i mężczyźni.

Z kolejnego snu pamiętam tylko urywki - kobieta siedząca z mokrą głowa i chyba z odżywka na włosach lub szamponem i pytająca się czy maseczka z jagód wzmocniłaby jej włosy .

Potem jeszcze w parku mój przyjaciel - L-23+J-25=48 zarządził zrobić szerokie ścieżki widziałam piasek, trawę i była mowa też o ślubie.



Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.
2016-07-12 (10:55)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 681
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewa



J-59 lub 67,jezioro-43,pływac-44,płaszcz-17,sklep-33,taniec-28,59,spiew-19,ludzie-10,duzo-46,kobieta-67,włosy-67,mokre-7,jagody-75,27,park-70,sciezka-28,LJ-48,piasek-37,trawa-64,slub-7,11
2016-07-12 (11:12)

status eryka1
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 2420

12877
wpis nr 1 009 684
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

WITAM .Wiecie co dziś widziałam w śnie , żniwa pole zborze maszyna kosiła tak jeździła w koło i zagarniała te kłosy i było coraz ich mniej ,potem koszenie zakończono wszystko. .Pozdrawiam
2016-07-12 (11:26)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 009 688
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Nic mi się nie śni, bo mi cholerstwo wlazło w gnaty



Pozdrawiam Wszystkich serdecznie



Eryka

Żniwa-13,79, pole-20, zboże -67,-25 ? , maszyna-31 , ( kombajn ?-21 ) kółko-40,5 ,kosić-55



2016-07-12 (11:27)

status jocia
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 4546

13051
wpis nr 1 009 689
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

kosiarka-19,40
2016-07-12 (11:49)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6547

14122
wpis nr 1 009 695
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Gratuluję wygranych

Krzyś dzięki za analizę i cyferki



Sen w skrócie:



-być w szpitalu-72,15, ja-10,1 leżę-36 w łóżku-44 w pokoju-10 na poddaszu-35, moje łóżko jest na wprost okna-36 a sufit stanowią skosy dachu, boję się-15 że wraz z łóżkiem wypadnę-33n z tego okna, przestawiam łóżko w róg pod ścianą-63, na drugim łóżku-44 leży-36 mężczyzna-12,45n, odczuwam zimno-6 bo jest duży mróz-26n

(jeśli leżałam w łóżku to musiałam być "chora"-6



-"być zatrzymaną"-54n przez policję-53, "jestem prowadzona"-69n gdzieś na jakąś rozprawę?-45n Sąd-20,6n, lekarz-33, badania-74,23n

"nie pamiętam"-52n+ "co zrobiłam"-50n=(106)7n

Pielęgniarka-11,63n pyta o samopoczucie, chciała bym o wszystkim mówiła-59



-trzymam w rękach-17 pionowo złożone jedna przy drugiej "okrągła"-40,29n +"blaszka"-6,17n=46n jest ich ok.10szt, świadomość że to "saggat"-19n



Pozdrawiam

Pa
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1472 1473 1474 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina