| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1472 1473 1474 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-11 (23:24) ikaData rejestracji: 2012-12-05 Ilość postów: 11336 | wpis nr 1 009 631 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Hej Gratulacje dla wszystkich za wspaniale sny i mam nadzieje wygrane oraz dla Krzysia za analizy i oczywiscie super sen z trafieniami. Krzysiu - i sliczne dzieki za analize mojego snu. U nas dzisiaj brak tlenu w powietrzu, a mnie dreczy migrena. nic nie wysylalam. moze choc na noc odpusci, zeby cos milego sie przysnilo ? Dobrej nocki i snow co najmniej tak swietnych, jak dzis. paa. |
2016-07-12 (05:50) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62971 | wpis nr 1 009 644 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich bardzo bardzo gorąco U nas nie idzie wytrzymac taka duchota a na hali mamy saune Z nocy a raczej od 4tej go 5tej sen - bylam w szpitalu lezalam na łóżku przyszla pielegniarka i wtedy zdalam sobie sprawe ze bede rodzic i weszla mloda dziewczyna do mojego pokoju a pamietam tylko jej imie Hania i jest zaskoczona ze jeszcze nie urodzilam a ja ze dzieciatku jakos sie nie śpieszy na swiat ... Pozdrawiam i życzę miłego dnia oraz wysokich wygranych przede wszystkim tych 5na 5:-D |
2016-07-12 (08:10) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 652 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 🙂 Gratuluję wygranym Forum obrobkowe , kilka osób (ale nikt z naszej obróbki ) typuje liczby jakie bedą wylosowane Dyskutujemy , sprzeczamy sie , kłócimy ? 😀 Każdy w swojej wypowiedzi podaje po 2 liczby Bella pisze , ze .... ktoś ? wymienia go , ale nie pamietam 😟woli liczby ..takie .??? niż takie ???😟😡 I ze ten ktoś , woli liczby tego ?? , niż tego Chodziło o to ze ktoś , niby z analityków TS 😀😀ktoś kto wybiera liczby do losowania 😀😀woli liczby tej drugiej osoby Widziałam bardzo wyraźnie zdjecie profilowe Belli ,ale jak to w snach bywa , nieco inne 😉 Na białym tle ?? oczy , jakby z ukosa i bardzo długie podkręcone czarne !!!!rzesy , nie było chyba niebieskich cieni na powiekach ... Z liczb które były typowane , nie mogłam sobie przypomnieć ...chociaż bardzo chciałam , wydaje mi sie ze 42 i cos z 1 ..chyba 31 , ale naprawdę niewiem .. Sen męża Kolega w białym podkoszulku , spadl z łóżka , ja 11+30=41 głośno sie śmieję M:217 Jeszcze drugi sen , wyśniony teraz Chce kupić Kamilowi Audi A6 za 55 tys. czarne !!!!! Znowu ten kolor !!!! Mam go juz serdecznie dość !!! 🙂😉 Zauważyłam , ze ostatnio zaczęłam śnić 🙂 Czyżby to wpływ czereśni ?? 😀😀czytałam kiedyś ze maja dobry wpływ na sen ... Pozdrawiam --- wpis edytowano 2016-07-12 08:30 --- |
2016-07-12 (08:55) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 660 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzien dobry Krysia szpital-72,lezec-36,łozko-44,pielegniarka-11,rodzic-39,38,dziewczyna-20,Hania-24 Jula forum-28,kłotnia-2,Bella-14,liczby-19,74,zdjecie-57,rzesy-73,Audi-17,A-6,-1-6,samochod-42,czarny-42,syn-61,biały-21,podkoszulek-46,upadek-44,łozko-44,Ty-41,smiech-33 i te 42,31 lub 1 Moj jade tramwajem-1,do szpitala-72,na godz-20,godz-39,patrze na zegarek-36,jest-19:45,kobiety-67,,ławka-60 ,słoik-21,maliny-69 --- wpis edytowano 2016-07-12 08:57 --- |
2016-07-12 (09:06) 19bm68Data rejestracji: 2014-04-01 Ilość postów: 986 | wpis nr 1 009 662 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Gratulacje dla wygranych dzisiaj jestem z siebie dumna w nocy zapisałam baaadrzo starannie I udalo sie odczytac bez problemow Podworko, ide dosc szybko w kierunku klatki schodowej, wchodze do klatki i wbiegam po schodach na gore Cos zwiazane z filmem Karbala , ale to raczej w swiadosci slowo "Karbala" W sennych majakach jeszcze cos przeliczalam, nie, raczej sumowalam i wychodzily mi liczby z 9 chyba 9,19,39 ale tylko chyba pozdrawiam i z gory dziękuję za analizę |
2016-07-12 (09:14) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 663 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziękuję Krzysiu 🙂 |
2016-07-12 (09:19) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 665 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 19bm podworko-45,isc-74,klatka schodowa-73,schody-26,w gore-38,Karbala- 19,liczyc-44 i te-9,19,39 |
2016-07-12 (09:27) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 666 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jestem do godz 11 |
2016-07-12 (09:45) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 670 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jula czarny-75, |
2016-07-12 (09:58) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 009 672 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Właśnie się zastanawiałam , dlaczego czarny -42 🙂 |
2016-07-12 (09:58) Aga32Data rejestracji: 2014-10-04 Ilość postów: 4065 | wpis nr 1 009 673 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam u mnie nic Sen brata: zabija nożem i młotkiem rybę - karpia a potem ta ryba zamienia się w małe dziecko |
2016-07-12 (10:04) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 674 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Aga-brat zabic-6,noz-36,młotek-11,38,ryba-62,karp-19,dziecko-11 |
2016-07-12 (10:16) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10017 | wpis nr 1 009 676 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam nareszcie wyspana bo popadalo trochę,a w nocy była taka duchota masakra............... śniły mi się śmieci ,które potem stawały się małymi kulkami....... i więcej nie pamiętam ja zaczęło padać tak spałam jak suseł ...pozdrawiam |
2016-07-12 (10:23) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 678 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dusia smieci-26,kulki-15,5 |
2016-07-12 (10:43) ewa102Data rejestracji: 2015-09-29 Ilość postów: 1210 | wpis nr 1 009 680 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam, dzisiaj w pierwszym śnie byłam z Jurkiem-20, C-39=59lub Jerzy-28+39=67 i jeszcze z jakimś mężczyzną nad jeziorem kąpaliśmy się i ten nieznajomy z nazwiska mi kolega miał na sobie bardzo ładny płaszcz beżowy który spodobał się Jurkowi chodziliśmy po sklepach ale nigdzie podobnego nie było a potem poszliśmy na dancing lub wieczorek do chyba domu wczasowego lub sanatorium .Był w tej sali półmrok, tańczyliśmy, śpiewaliśmy i było bardzo wesoło , było dużo ludzi- kobiety i mężczyźni. Z kolejnego snu pamiętam tylko urywki - kobieta siedząca z mokrą głowa i chyba z odżywka na włosach lub szamponem i pytająca się czy maseczka z jagód wzmocniłaby jej włosy . Potem jeszcze w parku mój przyjaciel - L-23+J-25=48 zarządził zrobić szerokie ścieżki widziałam piasek, trawę i była mowa też o ślubie. Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia. |
2016-07-12 (10:55) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 009 681 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ewa J-59 lub 67,jezioro-43,pływac-44,płaszcz-17,sklep-33,taniec-28,59,spiew-19,ludzie-10,duzo-46,kobieta-67,włosy-67,mokre-7,jagody-75,27,park-70,sciezka-28,LJ-48,piasek-37,trawa-64,slub-7,11 |
2016-07-12 (11:12) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 1 009 684 [ CZCIONKA MONOSPACE ] WITAM .Wiecie co dziś widziałam w śnie , żniwa pole zborze maszyna kosiła tak jeździła w koło i zagarniała te kłosy i było coraz ich mniej ,potem koszenie zakończono wszystko. .Pozdrawiam |
2016-07-12 (11:26) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 009 688 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Nic mi się nie śni, bo mi cholerstwo Pozdrawiam Wszystkich serdecznie Eryka Żniwa-13,79, pole-20, zboże -67,-25 ? , maszyna-31 , ( kombajn ?-21 ) kółko-40,5 ,kosić-55 |
2016-07-12 (11:27) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 009 689 [ CZCIONKA MONOSPACE ] kosiarka-19,40 |
2016-07-12 (11:49) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6547 | wpis nr 1 009 695 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Gratuluję wygranych Krzyś dzięki za analizę i cyferki Sen w skrócie: -być w szpitalu-72,15, ja-10,1 leżę-36 w łóżku-44 w pokoju-10 na poddaszu-35, moje łóżko jest na wprost okna-36 a sufit stanowią skosy dachu, boję się-15 że wraz z łóżkiem wypadnę-33n z tego okna, przestawiam łóżko w róg pod ścianą-63, na drugim łóżku-44 leży-36 mężczyzna-12,45n, odczuwam zimno-6 bo jest duży mróz-26n (jeśli leżałam w łóżku to musiałam być "chora"-6 -"być zatrzymaną"-54n przez policję-53, "jestem prowadzona"-69n gdzieś na jakąś rozprawę?-45n Sąd-20,6n, lekarz-33, badania-74,23n "nie pamiętam"-52n+ "co zrobiłam"-50n=(106)7n Pielęgniarka-11,63n pyta o samopoczucie, chciała bym o wszystkim mówiła-59 -trzymam w rękach-17 pionowo złożone jedna przy drugiej "okrągła"-40,29n +"blaszka"-6,17n=46n jest ich ok.10szt, świadomość że to "saggat"-19n Pozdrawiam Pa |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1472 1473 1474 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |