Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1470 1471 1472 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-10 (15:11)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 329
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No wiem właśnie i żałuje ze nie opisałam wcześniej ,ale nie miałam możliwości 😟

Sama zreszta tez z nich nie skorzystałam , teraz dopiero patrzę ...

Mam 5/10 😟



Jeszcze przeliczyłam mowę 113 , ale tez weszła 😟😟

--- wpis edytowano 2016-07-10 15:18 ---

2016-07-10 (15:16)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 330
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

na godz-21 moze 10,50,35,21,19
2016-07-10 (15:24)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 1 009 331
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Krzysiu
2016-07-10 (15:25)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 332
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Myślę ...... ze kolej na 75 ..ale czy w wieczornym losowaniu ???

Jeszcze 45.63.50 ...i 76 😜



Ale to tak sobie tylko myśle , nie bierzcie tego pod uwagę ..

--- wpis edytowano 2016-07-10 15:26 ---

2016-07-10 (15:26)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11330

13656
wpis nr 1 009 333
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Elena -gratulacje.

Jula - ....... musi wejsc.

Przypomnieliscie mi, ze ja tez jezdzilam we snie na rowerze

Czyli ta 50 tez powinna wejsc - a jesli nie, to zwykla z niej malpa.
2016-07-10 (15:29)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 334
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

I jeszcze pies na smyczy 😉



Dobra , zmykam juz ...

--- wpis edytowano 2016-07-10 15:37 ---

2016-07-10 (16:07)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 009 341
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Przeliczone numerologicznie :



Portugalia-48 ,

masło -15 ,

stadion- 28

"teraz bedzie mijał smierc na boisku"- 25+33+18+31+6+23=136====10



ciotka Baśka- 23+7=30 lub BH - 25+18=43 ma blond-20 + loki -20 =40



MH 27+18=45
2016-07-10 (20:59)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 1 009 384
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Gratulacje dla wygranych!

No to chyba u mnie chodziło nie o samochód i jego cenę,

a o pieniądze i to duże 20-57 hehh....

Na wieczór ktoś daje -35-,

a to moje zaległe na "jestem Olga", bo składowe 17-18 już padły.

Ale i tak upieram się przy -34- z dzisiejszego snu.

Co do gitary to -46-, ale to wg mnie

Zobaczymy.

No to finał ME!!!

Pozdrawiam.

2016-07-11 (04:45)

status krasnalek
Data rejestracji: 2014-05-03
Ilość postów: 206

14101
wpis nr 1 009 447
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam serdecznie

dzisiejszy sen :

robię kanapki do pracy wszystko leci mi z rąk zamiast masłem smaruję chleb popiołem z popielniczki ,wyrzucam chleb z popiołem wędlina mi też ucieka z rąk .w śnie są też liczby 31,i 1

Wysokich wygranych

Pozdrawiam cieplutko
2016-07-11 (05:48)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62965

13056
wpis nr 1 009 448
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich



Dzisiaj pamietam tylko...



- byłam z sąsiadka Wioletta Szulc na stacji pkp w takim przejsciu podziemnym i ona kupowała w kiosku zdrapki i w jednej miała wygraną 2 zl a kobieta ktora sprzedawala mowi do mnie abym tez spróbowała cos wygrac wahalam sie lecz wzielam jedną a tam okazało się ze wygrałam 85 tys bardzo sie ucieszylam i pomyślałam ze splace kredyt i zostanie jeszcze na dlugie wakacje...



Pozdrawiam
2016-07-11 (08:52)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 11330

13656
wpis nr 1 009 459
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Z mężem jesteśmy w Hamburgu, ale co tam się dzieje, to nie pamiętam



Znajomy AG - 61 - mówi mi, że powinnam napisać, co myślę, bo wówczas jakiś problem będzie zrozumiały i dyskusja doprowadzi do rozwiązania go. Odpowiadam, że musiałabym założyć blog, a nie bardzo chce mi się go prowadzić - w rozmowie tej chodziło o jakąś pracę



Wysiadam z samochodu, okazuje się, że była ze mną Róża - 23 - ( RN - 49 - ).

Róża jakby nie wie, że wysiada z auta i nie potrafi zamknąć drzwi.

Zamykam więc drzwi od jej strony, później sprawdzam raz jeszcze moje drzwi, które okazują się otwarte. Ponownie je zamykam, ale muszę włożyć kluczyk, którego nigdzie nie widzę.

Za chwilę widzę kluczyk w swojej dłoni.

Wydaje mi się !!! że w kierunku samochodu idzie teściowa.



Dowiaduję się, że teść JC - 59 - jest w pracy, a praca ta jest w miejscu, gdzie wybuchła rewolucja.

Teść jest zagrożony, chcą go zabić, gdyż bardzo się przejął rolą i został rewolucjonistą.

Chcę teścia wykupić, ale nic cennego nie mam przy sobie, mam jedynie trzy puszki farby.

Jakiś mężczyzna mówi mi, że mogę sprzedać te farby i po sprawie.

Myślę sobie, że farby te muszą być dość drogie i cieszę się, że uda mi się wykupić teścia.

Znalazłam kupców na dwie puszki farby, ale z trzecią puszką miałam kłopot.

Dzwonię do mężczyzny, który poddał mi ten pomysł z nadzieją, że ma kolejny w zanadrzu.

Trzymam w dłoni dziwaczny telefon, który wygląda, jak dwa złożone telefony - jedna strona tego dziwactwa jest moja, a druga strona, to jakby telefon mężczyzny, do którego właśnie dzwonię.

Rozmawiamy chwile i mężczyzna opisuje mi potencjalnego nabywcę ostatniej puszki farby.

Rozglądam się, widzę kolegę z klasy ( nie pamiętam, kto to ), ale on nie przypomina kupca z opisu.

Dalej widzę jakiegoś mężczyznę, idę w jego kierunku, ale on "instaluje się " w czymś, a potem widzę , jak odlatuje balonem



Pozdrawiam, miłego dnia i powodzenia

paa













2016-07-11 (09:23)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 009 462
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 🙂





Gratuluję wygranym



Jestem gdzieś , chyba w Rosji , ale dawno to moze Związku Radzieckim 😀??albo ZSRR🙂

Jest ze mną koleżanka 12+15=27 lub 9+15=24

Chyba jesteśmy na jakimś bazarze , starszy mezczyzna 2 kobiety sprzedają

(tak mam zapisane , bo nie pamietam )

Kojarzę jeszcze jakies mieszkanie , wchodziłam do dużego , bardzo dużego pokoju ,stałam w drzwiach , nie pamietam żebym je otwierała , moze ich nawet nie było , widziałam meble typu segmenty , środek był pusty , nie było ławy , stołu czy krzeseł 🙂 , ale wiem ze jeszcze cos było pod ściana , moze wersalka ,,,

Jeszcze byłam chyba w łazience , malutkiej , na pewno widziałam wannę



Tylko tyle zapamiętałam 😟



Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2016-07-11 09:25 ---

2016-07-11 (09:55)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 009 467
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



dzisiaj dziwne sny



-działka , ktoś oprócz drzewek wszystko inne nam skosił



- zima , śnieg ubieram kozaki ale niestety zamek się psuje , mama daje mi swoje kozaki wybieram te niższe bo wyższe maja gruby kożuszek w środku i będzie mi za gorąco .



- niemowlę , ubieram w śpiochy do spania , jest na plecach przepocone , chcę zmienić bluzeczkę ale nie mogę znaleźć , w szufladach mam majtki takie duże różowe jakby trochę mokre - niedosuszone mama mówi że to majtki E-15



-lekcja matematyki , nauczycielka prosi mnie żebym zastąpiłają w prowadzeniu lekcji , zgadzam się , wymyślam bardzo łatwe zadanie bo mam świadomość że tu same "tumany" rysuję prostokąt na tablicy i DK-24+30=54 ma go zmierzyć i obliczyć pole i obwód. Bierze z podłogi linijkę i ekierkę są złamane jakby na pół , na skali widzę 9 , wkurzam się bo nie potrafi tego zrobić , zaczynamy się szarpać i popychać , mówię mu : masz zakaz zbliżania się do mnie na odległość 100 metrów " , sama rozwiązuję to zadanie , widzę że większość uczniów śpi na ławkach widzę że zadania są z potęgami biorę do ręki sprawdziany i zaczynam je poprawiać po nauczycielce bo źle punkty podliczyła, widzę nazwiska MG-31+57=88=16 RZ-21+54=75 lub 30 +54=84=12 podliczam punkty i podpisuje się na jednym sprawdzianie



Powodzenia i pozdrawiam
2016-07-11 (09:59)

status Aga32
Data rejestracji: 2014-10-04
Ilość postów: 4065

14188
wpis nr 1 009 468
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zapomniałam wpisać po mojemu :



masz zakaz zbliżania się do mnie na odległość 100 metrów- 14+20+46+15+10+23+6+38+9+31= 212=5
2016-07-11 (10:21)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 009 469
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

nareszcie coś pamiętam:

jestem w łaźni( chyba miejskiej) kąpię się, wchodzi mój brat (45+19=64) z żoną (22+19=41) i małym dzieckiem, stanęli w kącie gdzie leżało g..wno i żona brata w to weszła.

pozdrawiam
2016-07-11 (10:26)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10016

14214
wpis nr 1 009 470
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam

gratulacje tym co coś wygrali ja tylko 5/9 ,ale dobre i to.............



dzisiejszy sen;

mięso mielone,i marchewka na gęsto pokrojona w małą kosteczkę.....to tak jakby miało być dane komuś połowę z tego ..........taki zwyczaj



pozdrawiam
2016-07-11 (10:35)

status krolowamonet
Data rejestracji: 2013-08-10
Ilość postów: 2153

13928
wpis nr 1 009 471
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam

Mówiłam do kogoś w sklepie

_ Jak smalec to nie margaryna

Widziałam ten smalec

Powodzenia
2016-07-11 (10:36)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 472
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzien dobry



Krasnalek



kanapki-19,praca-8,56,popioł-28,chleb-15,wedlina-19,i te 31,1



Krysia



sasiadka-57, WS(50),dworzec-44,kolejowy-17,kiosk-20,zdrapka-31,wygrana 1,34,



Ika



Hamburg-34,AG-61,praca-8,56,samochod-42,Roza-49,drzwi-10,klucz-51,tesciowa-32,teść-47,JC-59,puszka-21,farba-13,wojna-10,telefon-46,balon-73



Jula



Rosja-18,kolezanka-27 lub-24,bazar-34,mieszkanie-16,duzy-42,pokoj-10,drzwi-10,meble-50,wersalka-27,łazienka-19,10,wanna-22,



Aga



działka-23,drzewa-44,kosic-55,zima-77,snieg-44,78,buty-43,niemowle-48,28,majtki-19,rozowe-4,E-5,15,lekcja-15,matematyka-28,nauczyciel-45,tablica-33,50,rysowac-41,DK-54,prostokat-28,spac-19,MG-16=7,RZ-75 lub12=3,pisac-64
2016-07-11 (10:45)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 009 475
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Klonik



łaznia-26n lub łazienka-19,10,kapiel-63,brat-64,bratowa-41,dziecko-11,kupa-29,13



Dusia



mieso-1,marchewka-51



Krolowa



sklep-33,smalec-51,jak-10 lub-1
2016-07-11 (10:50)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 1 009 477
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

krzysiu dzięki
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1470 1471 1472 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina