Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 133 134 135 ... 582 583
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Największe szanse

2006-02-07 (25:12)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 524
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Aniu,moze znasz,ale jak nie, to polecam muzyke thomasa newmana z filmu \"meet joe black\'(film piekny:) szczególnie ver The Rainbow-Wonderful World(mozna sluchac bez konca...)

Pozdrawiam:)

2006-02-07 (25:16)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 47 525
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Heej ...



: ) : ) : ) : ) : ) pozniej moze co poszukam ; ) ; ) ; )



teraz liczby : 02,11,37,41,67, ...... 02,11,



Baj, baj, : ) : ) : )







2006-02-07 (25:42)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 47 534
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





METODA TYPOWANIA ... NA KURCZAKA ...





Zlocistego i chrupiacego kurczaka wymylili gospodarze restauracji „Mandaryn” w Kazimierzu Dolnym.

--------------------------------------------------------------------------------



Jest niezwykle delikatny i mocno chrupie. Przy okazji malowniczo wyglada na talerzu.

Potrzebujemy:



4 piersi z kurczaka, 2 jajka, platki kukurydziane, sól, bialy pieprz, maslo, pomidorki koktajlowe i lodyzki pora do dekoracji.



Wykonanie:



Piersi z kurczaka nacieramy sola z bialym pieprzem i rozbijamy jak schabowe. Odstawiamy na pól godziny do lodówki. Panierujemy w jajku i platkach kukurydzianych. Smazymy na oliwie na ostrym ogniu. Po 2 minuty na strone. Zmniejszamy ogien, przykrywamy patelnie i dosmazamy przez 10 minut.



Dekorujemy pomidorkami koktajlowymi i porem.

------------------------------------------------------------------------------------



a gdy wszystko zniknie juz z talerza mozna zabrac sie za liczby ; )



sukces wielce prawdopodobny : )



Polecam i pozdrawiam : ) : ) : )





2006-02-08 (03:08)

status PiO
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 47 542
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pierwsze na dzi:



11,19,23,31,71, <19,31,>
2006-02-08 (11:09)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 547
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie

Wlanie zaczelam spisywac wszystkie typowania i co czytam ?



\"Mówilem - Zielone oczy to czarownic przywilej !

Smiala sie: - Jakze chcialabym stac sie czarownica ! \"



Serafinie - do tego mam czarnego kota z dluga siercia w domu - hi,hi

Zielone oczy, czarne wlosy, smagla cera, czarny kot - wole jednak nazwe czarodziejka Ogien moze byc, ale na kominku Filmu nie ogladalam i nie znam muzyki do niego - moze kiedy uda mi sie posluchac. Ja bez muzyki w ciagu dnia - to ani, ani



Przepis kulinarny - to kolejna niespodzianka - Full - w platkach kukurydzianych kurczaka jeszcze nie robilam, ale rzeczywicie moze byc dobry. Ja jednak te platki pokruszylabym na drobniutkie kawalki. Przy smazeniu kazdego miesa trzeba pamietac o szybkim zamknieciu jego porów, aby uzyskac przy kruchej skórce soczysty rodek.



Jestem mile zaskoczona tymi wpisami i poczuciem humoru tryskajacym od graczy - powodzenia w grze
2006-02-08 (11:25)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 47 552
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

serafinie wspominales,ze dzisiaj bedzie dobry dzien ,gdyz maja wyplacic tobie jakie pieniadze za nadgodziny i ze bedzie tego troche, ciekaw jestem czy twój skapy szef okazal sie chojny, myle ze ta kasa ma prawo byc zagrozona bo kupil jakiego golfa a na rate przeciez trzeba ska wziac powinienem to napisac tam gdzie poruszyle ten ciekawy temat kapitalistów wyzyskiwaczy ale nie pamietam gdzie on byl.pozdro
2006-02-08 (11:28)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 553
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

To najpierw obejrzyj film...zakochasz sie w filmie i siegniesz po muzyke ,a muzyka...Gwarantuje,ze poczujesz to co...
2006-02-08 (11:50)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 556
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Co do czarownicy,slowo to stracilo przez wieta inkwizycje...jak cale czarostwo zreszta.Historia sprawila,ze czarodziejka brzmi \"dobrze\",a czarownica \"zle\".Cóz czarodziejko...zaczaruj pierwsze...ha,ha,ha:)
2006-02-08 (12:15)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 47 559
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

tak sobie teraz siedze przed klawiatura i przygladam sie typom, tym z liczb pierwszych i tym w dziesiatkach i wydaje mi sie,ze nie postaralem sie poszedlem na latwizne jak to nazywa Ania. Swoja droga to co napisala wczeniej ma sens pokonywanie przeszkód moze byc chyba jakim sposobem na zycie szczególnie ze w zyciu jest ich niemalo a wiadomo cwiczac mozna dojc do wprawy.Mam probe do naszej kolezanki z Konina jak spojzec na przeszkode napotkana na drodze aby ta mogla byc wyzwaniem a nie problemem,który wydaje sie nie do rozwiazania.
2006-02-08 (12:21)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 561
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Róznie bywa z pierwszymi, ale jednego jestem pewna - jezeli kto tu wchodzi to szczecie go nie zawodzi. Wystarczy, zeby wypowiedzialy sie szczerze osoby, które zrezygnowaly. Nie wiem co w tym temacie jest - ale co jest.
2006-02-08 (12:34)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 562
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pozdrawiam mróweczko.Znam twoje wiersze sa wietne!!
2006-02-08 (12:46)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 47 565
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

jakie wiersze????
2006-02-08 (12:49)

status full.
Data rejestracji: 2004-01-29
Ilość postów: 43270

151
wpis nr 47 566
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Po dokladniesze dane na temat kurczaczka odsylam

do gospodarzy restauracji / Mandaryn / w Kazimierzu Dolnym.

Mysle ze ogolnie wiadome zasady smazenia mies

nie podaje sie w takich przepisach. Smacznego : ) : ) : )









2006-02-08 (12:55)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 567
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Chodzilo mi o poetów ,których mi podsunale ,dzieki:)
2006-02-08 (13:10)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 570
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mróweczko - zanim podsumuje - postaram sie dac Ci odpowiedL na zadane pytanie.



Jezeli masz problem, którego nie mozna rozwiazac - to nie ma sie czym przejmowac, bo i tak go nie rozwiazesz.

Jezeli Twój problem ma rozwiazanie - to czym sie przejmujesz? - po prostu rozwiaz go.
2006-02-08 (13:19)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 576
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No to do trzech razy sztuka:)

Na 7.02::/13,59/7,37,71

Tak gram,tak podaje...3*co=albo,albo;)

A co do kolorów...mielimy miec w pracy kuchnie w kanarkowym kolorze,mamy bLekit paryski...Zamiast jec- marze ,zasypiam jak w sypialni i po premii hi,hi:)
2006-02-08 (13:34)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 580
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam grupe



Wczoraj pisalam, ze teraz moze byc juz tylko lepiej i to lepiej objawilo sie czterema pierwszymi : 5,19,37,41



Najlepszych nikt nie trafil. Najwieksze trafienia to - 2/4 wypadajace, które zaliczyli : OPALxxxxx, RODRYGO, ZOCHA, STARY KIBIC, MRÓWECZKA, FULL



podsumowanie:



OPALxxxxx - 2,7,19,37,67 <2,67> - 2/5 (19,37)

MICHAL - 7,19,43,53,67 <7,53> - 1/5 (19)

ROBERTD - 11,17,31,53,73 <17,53> - 0/5

ROKITA - 3,7,37,53,71 <53,71> - 1/5 (37)

RODRYGO - 5,19,41,73,79 - 2/5 (19,41)

ZOCHA - 3,5,11,37,67 <11,67> - 2/5 (5,37)

STARY KIBIC - 2,13,19,41,61 <13,41> - 2/5 (19,41)

OSA777 - 2,17,19,47,67 <19,67> - 1/5 (19)

SERAFIN - 7,13,37,59,71 <13,59> - 1/5 (37)

MRÓWECZKA - 7,11,19,23,37 <11,19> - 2/5 (19,37)

FULL - 2,11,37,41,67 <2,11> - 2/5 (37,41)

PIO - 11,19,23,31,71 <19,31> - 1/5 (19)





Pamietajcie! Reke nalezy wyciagnac do czlowieka, a nie po czlowieka.

- Antoni Regulski



Najbardziej podniecajaca czec ciala to ta, gdzie rozchyla sie ubranie.

- Roland Barthes



Cudownie spedzonych chwil i spokojnej nocy - 3majcie sie

2006-02-08 (13:42)

status rodrygo
Data rejestracji: 2005-08-10
Ilość postów: 351

1144
wpis nr 47 582
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam. Opalxxxxx

U mnie jest dzi 3/5

5,19,41, popraw

pozdrawiam

2006-02-08 (13:49)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 583
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Czec RODRYGO - tak, to prawda - masz dzisiaj wielkiego buziaka na przeprosiny - trafile 3/5 jako jedyny (5,19,41) - wielkie gratulacje

I\'m so sorry
2006-02-08 (14:36)

status Jasze
Data rejestracji: 2003-09-04
Ilość postów: 4426

25
wpis nr 47 588
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Informacja dla pierwszaków...

w liczbach drugich- padlo dzis /premiera liczb -/ 12/22

Taaak,fajny jest ten pierwszy raz.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 133 134 135 ... 582 583
Wyślij wiadomość do admina