| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 132 133 134 ... 582 583 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | Największe szanse |
2006-02-06 (22:37) RokitaData rejestracji: 2005-09-21 Ilość postów: 1205 | wpis nr 47 306 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Czec! Z wzgledu na wczorajsza porazke-moje typy do powtórki 2-7-13-19-53;<2-13> Pozdrawiam |
2006-02-06 (22:56) rodrygoData rejestracji: 2005-08-10 Ilość postów: 351 | wpis nr 47 311 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. 2,7,19,73,59<19,59> pozdrawiam. o) |
2006-02-07 (03:07) PiOData rejestracji: 2005-02-05 Ilość postów: 718 | wpis nr 47 378 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Pierwsze na dzi: 19,31,47,53,71, <19,31,> |
2006-02-07 (03:40) mrówka faraonkaData rejestracji: 2006-01-16 Ilość postów: 157 | wpis nr 47 380 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 7,11,,19,37,23(7,11) |
2006-02-07 (03:45) mrówka faraonkaData rejestracji: 2006-01-16 Ilość postów: 157 | wpis nr 47 381 [ CZCIONKA MONOSPACE ] we ostatniej chwili |
2006-02-07 (05:05) mrówka faraonkaData rejestracji: 2006-01-16 Ilość postów: 157 | wpis nr 47 382 [ CZCIONKA MONOSPACE ] to we to tak przez popiech |
2006-02-07 (09:39) serafinData rejestracji: 2005-12-13 Ilość postów: 3032 | wpis nr 47 392 [ CZCIONKA MONOSPACE ] no to mróweczko znowu dostalimy 0:5,ale i tak jest super prezesie kochany... |
2006-02-07 (09:53) OpalxxxxxData rejestracji: 2005-07-25 Ilość postów: 2834 | wpis nr 47 395 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Czec pierwszaki Mamy dzisiaj Grupa nie typowala : 3,11,23,43,79 - 43 sie pojawilo Jedyna osoba, która trafila 1/5 jest RODRYGO - brawo . W calej historii mojego podsumowywania nie bylo takiego braku trafialnoci. Kiedy musi byc ten \"pierwszy raz\" - hi,hi SERAFIN - 7,13,37,59,71 <13,59> - 0/5 OPALxxxxx - 7,19,37,53,67 <7,19> - 0/5 OSA777 - 19,37,41,67,71 <67,71> - 0/5 ROBERTD - 2,7,19,41,67 <2,7> - 0/5 FULL - 2,17,29,37,67 <37,67> - 0/5 MICHAL - 13,31,47,61,71 <61,71> - 0/5 ZOCHA - 5,7,13,37,61 <5,13> -0/5 STARY KIBIC - 2,17,19,31,53 <17,53> - 0/5 ROKITA - 2,7,13,19,53 <2,13> - 0/5 RODRYGO - 2,7,19,59,73 <19,59> - 1/5 (73) PIO - 19,31,47,53,71 <19,31> - 0/5 - Tatarkiewicz - Salomon jezeli pierwsza na ziemi mocno nie stanie. - Bernard Fontenelle Stawiajmy swoje pierwsze i oby ich iloc byla ogromna Milego wieczoru - pozdrawiam |
2006-02-07 (10:42) OpalxxxxxData rejestracji: 2005-07-25 Ilość postów: 2834 | wpis nr 47 401 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Czec Mróweczo - wybacz, piszac nie widzialam juz Twoich typów. Niestety dolaczyle do grona 0/5. Jutro moze byc juz tylko lepiej. Wszyscy musimy zlapac wiatr w zagle |
2006-02-07 (14:51) mrówka faraonkaData rejestracji: 2006-01-16 Ilość postów: 157 | wpis nr 47 419 [ CZCIONKA MONOSPACE ] no czec Aniu,szkoda ,ze ja nie mam tyle optymizmu co ty wtedy moze to typowanie szloby mi choc ciupinke lepiej ,czy oprócz gry na liczby pierwsze wysylasz co jeszcze, jakie trójki,pary czy moze dziesiatki liczac na zloty strzal |
2006-02-07 (14:53) OpalxxxxxData rejestracji: 2005-07-25 Ilość postów: 2834 | wpis nr 47 420 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mróweczko - wysylam bardzo malo kuponów - z reguly 4. Interesuje mnie tylko pokonywanie przeszkód, a nie chodzenie latwymi ciezkami Krzyzówki rozpracowuje przez moment, ale gra w multi dostarcza mi niezapomnianych, niespotykanych wrazen. Chodzi o potwierdzenie wlasnej logiki mylenia, przy jednoczesnym przyjmowaniu wszystkiego na luzie. Moze miedzy innymi dystans do wszystkiego pozwala mi zachowac optymizm |
2006-02-07 (15:17) OpalxxxxxData rejestracji: 2005-07-25 Ilość postów: 2834 | wpis nr 47 424 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Przez najblizszy tydzien (z braku czasu) swoje typy bede podawala bardziej na wyczucie, niz z programów. Na dzisiaj : 2,7,19,37,67 <2,67> Do losowAnia |
2006-02-07 (16:21) MichałData rejestracji: 2003-10-26 Ilość postów: 1864 | wpis nr 47 442 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witajcie Nie ma co zalamywac rak, co najmniej 8 Moje na dzisiaj: 7; 19; 43; 53; 67 /7; 53/ |
2006-02-07 (16:38) RobertDData rejestracji: 2005-12-15 Ilość postów: 288 | wpis nr 47 446 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam moje na dzis: <17,53>,11,31,73 pozdrawiam |
2006-02-07 (17:15) RokitaData rejestracji: 2005-09-21 Ilość postów: 1205 | wpis nr 47 451 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Czec! Na dzisiaj: 3-7-37-53-71;<53,71> Pozdrawiam! |
2006-02-07 (18:05) rodrygoData rejestracji: 2005-08-10 Ilość postów: 351 | wpis nr 47 455 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam. 19,5,41,73,79 pozdrawiam |
2006-02-07 (18:18) stary kibicData rejestracji: 2005-09-17 Ilość postów: 1162 | wpis nr 47 458 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Po dniach chudych przychodza dnie tluste,licze ze tym tlustym dniem bedzie dzisiaj. Typy na 06/02/06: Zocha:03,05,11,37,67 <11,67> stary kibic:02,13,19,61,41 <13,41> Pa! |
2006-02-07 (18:28) osa777Data rejestracji: 2005-12-28 Ilość postów: 1035 | wpis nr 47 460 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 67.19....2.17.47. Pozdrawiam Ewa |
2006-02-07 (23:47) serafinData rejestracji: 2005-12-13 Ilość postów: 3032 | wpis nr 47 501 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zasada nie dzi to jutro... Czyli wczorajsze:/13,59/7,37,71 ;) ZIELONE OCZY Mówilem - Zielone oczy to czarownic przywilej ! Smiala sie: - Jakze chcialabym stac sie czarownica ! Powiedz: Skazalby mnie na mierc na stosie ? Obrazala sie czesto, ale za chwile znów zblizala do mnie smagle lico i wolala: - Zgadnij ! Siedem zeber mam, czy tez osiem ?! Nie od razu zem rachunku dokonal ... czy odwagi mi nie starczalo - bo zielonooka dziwozona - czy zawinila mych slów niedoskonaloc ...? Tyle ze otwierala mi chetnie swe ramiona, ale tego bylo o wiele za malo ! Jakiez byly jej oczy naprawde ? W cieniu brazowe, w mzacym wietle blekitnawo-siwe, w pelnym sloncu - zlociste ... Kiedy bralem w dlonie jej glowe, zamykala powieki: - moje oczy sa nieprawdziwe ! nigdy sie nie dowiesz, jakiej sa barwy, jeli przedtem ust mych nie natrze lubystek ! I dopiero gdym zdobyl czarodziejskie ziele i uwarzyl na ogniu, który plonie u Wenus oltarzy, pozwalala mi poczynac coraz mielej, azem oczy jej zdobyc sie odwarzyl. Serce tluklo sie alarmowym dzwonem, wiatr na mych ustach zastygnal, rozpalonymi iglami klulo w zylach, wlosy zajely sie plomieniem, wiec w przerazeniu zawolalem - Gore ! Wtedy oczy zielone szeroko otworzyla - nareszcie umowny sygnal ze droga stanela otworem. Powedrowalem za zielonym wiatlem, juz ufny ze na druga stroine przejde i policzylem, to juz bylo teraz calkiem latwe ... Zeber po kazdej stronie miala siedem ! |
2006-02-07 (23:56) mrówka faraonkaData rejestracji: 2006-01-16 Ilość postów: 157 | wpis nr 47 502 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ponawiam próbe 7,11,19,37,23 (11,19) |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 132 133 134 ... 582 583 Wyślij wiadomość do admina |