Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 132 133 134 ... 582 583
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Największe szanse

2006-02-06 (22:37)

status Rokita
Data rejestracji: 2005-09-21
Ilość postów: 1205

1247
wpis nr 47 306
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Czec!

Z wzgledu na wczorajsza porazke-moje typy do powtórki

2-7-13-19-53;<2-13>

Pozdrawiam
2006-02-06 (22:56)

status rodrygo
Data rejestracji: 2005-08-10
Ilość postów: 351

1144
wpis nr 47 311
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

2,7,19,73,59<19,59>

pozdrawiam. o)

2006-02-07 (03:07)

status PiO
Data rejestracji: 2005-02-05
Ilość postów: 718

635
wpis nr 47 378
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pierwsze na dzi:



19,31,47,53,71, <19,31,>
2006-02-07 (03:40)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 47 380
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

7,11,,19,37,23(7,11)
2006-02-07 (03:45)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 47 381
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

we ostatniej chwili
2006-02-07 (05:05)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 47 382
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

to we to tak przez popiech
2006-02-07 (09:39)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 392
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

no to mróweczko znowu dostalimy 0:5,ale i tak jest super prezesie kochany...musze co na jutro sprokurowac,nara.
2006-02-07 (09:53)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 395
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Czec pierwszaki



Mamy dzisiaj dwie pierwsze : 43,73

Grupa nie typowala : 3,11,23,43,79 - 43 sie pojawilo

Jedyna osoba, która trafila 1/5 jest RODRYGO - brawo .

W calej historii mojego podsumowywania nie bylo takiego braku trafialnoci. Kiedy musi byc ten \"pierwszy raz\" - hi,hi



podsumow@nie:



SERAFIN - 7,13,37,59,71 <13,59> - 0/5

OPALxxxxx - 7,19,37,53,67 <7,19> - 0/5

OSA777 - 19,37,41,67,71 <67,71> - 0/5

ROBERTD - 2,7,19,41,67 <2,7> - 0/5

FULL - 2,17,29,37,67 <37,67> - 0/5

MICHAL - 13,31,47,61,71 <61,71> - 0/5

ZOCHA - 5,7,13,37,61 <5,13> -0/5

STARY KIBIC - 2,17,19,31,53 <17,53> - 0/5

ROKITA - 2,7,13,19,53 <2,13> - 0/5

RODRYGO - 2,7,19,59,73 <19,59> - 1/5 (73)

PIO - 19,31,47,53,71 <19,31> - 0/5



Zycie bez zadowolen nie jest szczeciem, ale zycie zlozone z samych zadowolen nie zdarza sie.

- Tatarkiewicz



Nabywaj madroci, bo lepsza nad zloto i staraj sie o roztropnoc, bo lepsza nad srebro.

- Salomon



Prawdziwi filozofowie sa jak slonie, które nigdy nie stapna druga noga,

jezeli pierwsza na ziemi mocno nie stanie.

- Bernard Fontenelle



Stawiajmy swoje pierwsze i oby ich iloc byla ogromna

Milego wieczoru - pozdrawiam



2006-02-07 (10:42)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 401
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Czec Mróweczo - wybacz, piszac nie widzialam juz Twoich typów. Niestety dolaczyle do grona 0/5. Jutro moze byc juz tylko lepiej. Wszyscy musimy zlapac wiatr w zagle nara - glowa do góry
2006-02-07 (14:51)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 47 419
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

no czec Aniu,szkoda ,ze ja nie mam tyle optymizmu co ty wtedy moze to typowanie szloby mi choc ciupinke lepiej ,czy oprócz gry na liczby pierwsze wysylasz co jeszcze, jakie trójki,pary czy moze dziesiatki liczac na zloty strzal
2006-02-07 (14:53)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 420
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mróweczko - wysylam bardzo malo kuponów - z reguly 4. Interesuje mnie tylko pokonywanie przeszkód, a nie chodzenie latwymi ciezkami - moze troche jak kot

Krzyzówki rozpracowuje przez moment, ale gra w multi dostarcza mi niezapomnianych, niespotykanych wrazen. Chodzi o potwierdzenie wlasnej logiki mylenia, przy jednoczesnym przyjmowaniu wszystkiego na luzie.

Moze miedzy innymi dystans do wszystkiego pozwala mi zachowac optymizm
2006-02-07 (15:17)

status Opalxxxxx
Data rejestracji: 2005-07-25
Ilość postów: 2834

1098
wpis nr 47 424
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Przez najblizszy tydzien (z braku czasu) swoje typy bede podawala bardziej na wyczucie, niz z programów.

Na dzisiaj : 2,7,19,37,67 <2,67>

Do losowAnia
2006-02-07 (16:21)

status Michał
Data rejestracji: 2003-10-26
Ilość postów: 1864

2834
wpis nr 47 442
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie

Nie ma co zalamywac rak, porazka tylko nas wzmacnia i pozwala wykrzesac wiecej mozliwoci wiec dzisiaj powinno wejc

co najmniej 8

Moje na dzisiaj: 7; 19; 43; 53; 67 /7; 53/
2006-02-07 (16:38)

status RobertD
Data rejestracji: 2005-12-15
Ilość postów: 288

1507
wpis nr 47 446
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam

moje na dzis:

<17,53>,11,31,73

pozdrawiam
2006-02-07 (17:15)

status Rokita
Data rejestracji: 2005-09-21
Ilość postów: 1205

1247
wpis nr 47 451
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Czec!

Na dzisiaj: 3-7-37-53-71;<53,71>

Pozdrawiam!
2006-02-07 (18:05)

status rodrygo
Data rejestracji: 2005-08-10
Ilość postów: 351

1144
wpis nr 47 455
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

19,5,41,73,79

pozdrawiam
2006-02-07 (18:18)

status stary kibic
Data rejestracji: 2005-09-17
Ilość postów: 1162

1239
wpis nr 47 458
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Po dniach chudych przychodza dnie tluste,licze ze tym tlustym dniem bedzie dzisiaj.

Typy na 06/02/06:

Zocha:03,05,11,37,67 <11,67>

stary kibic:02,13,19,61,41 <13,41>

Pa!
2006-02-07 (18:28)

status osa777
Data rejestracji: 2005-12-28
Ilość postów: 1035

1552
wpis nr 47 460
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



67.19....2.17.47.



Pozdrawiam Ewa
2006-02-07 (23:47)

status serafin
Data rejestracji: 2005-12-13
Ilość postów: 3032

1501
wpis nr 47 501
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zasada nie dzi to jutro...

Czyli wczorajsze:/13,59/7,37,71

;)

ZIELONE OCZY



Mówilem - Zielone oczy to czarownic przywilej !

Smiala sie: - Jakze chcialabym stac sie czarownica !

Powiedz: Skazalby mnie na mierc na stosie ?

Obrazala sie czesto, ale za chwile

znów zblizala do mnie smagle lico

i wolala: - Zgadnij !

Siedem zeber mam, czy tez osiem ?!



Nie od razu zem rachunku dokonal ...

czy odwagi mi nie starczalo

- bo zielonooka dziwozona -

czy zawinila mych slów niedoskonaloc ...?



Tyle ze otwierala mi chetnie swe ramiona,

ale tego bylo o wiele za malo !



Jakiez byly jej oczy naprawde ?



W cieniu brazowe,

w mzacym wietle blekitnawo-siwe,

w pelnym sloncu - zlociste ...

Kiedy bralem w dlonie jej glowe,

zamykala powieki: - moje oczy sa nieprawdziwe !

nigdy sie nie dowiesz, jakiej sa barwy,

jeli przedtem ust mych nie natrze lubystek !



I dopiero gdym zdobyl czarodziejskie ziele

i uwarzyl

na ogniu, który plonie u Wenus oltarzy,

pozwalala mi poczynac coraz mielej,

azem oczy jej zdobyc sie odwarzyl.



Serce tluklo sie alarmowym dzwonem,

wiatr na mych ustach zastygnal,

rozpalonymi iglami klulo w zylach,

wlosy zajely sie plomieniem,

wiec w przerazeniu zawolalem - Gore !



Wtedy oczy zielone

szeroko otworzyla -

nareszcie umowny sygnal

ze droga stanela otworem.



Powedrowalem za zielonym wiatlem,

juz ufny ze na druga stroine przejde

i policzylem,

to juz bylo teraz calkiem latwe ...



Zeber po kazdej stronie miala siedem !





2006-02-07 (23:56)

status mrówka faraonka
Data rejestracji: 2006-01-16
Ilość postów: 157

1634
wpis nr 47 502
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ponawiam próbe 7,11,19,37,23 (11,19)
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 132 133 134 ... 582 583
Wyślij wiadomość do admina