| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 47 48 49 ... 1700 1701 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | Kilka parek na codzień |
2005-05-12 (20:15) sondaData rejestracji: 2005-02-20 Ilość postów: 2184 | wpis nr 16 460 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No wlasnie tez tak mysle, ale jak nie zaryzykuje to nie bedzie soba. |
2005-05-12 (20:20) pawelData rejestracji: 2004-01-11 Ilość postów: 8862 | wpis nr 16 463 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mirek dzisiaj odebralem z kolektury za wczorajsze parki .......wiec moglem dzisiaj poszalec za 50% wygranej..........a niech sie prezes cieszy, Ostatnio mam dobra passe , wiec mozna troche poszalec. Zycze Wszystkim wysokich wygranych.. |
2005-05-12 (20:37) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 16 467 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jasny Gwint!!! zebym mial taka pewnoc...Niestety,gram dalej za minimum.Pozdrówka |
2005-05-12 (20:56) Mac.Data rejestracji: 2005-04-16 Ilość postów: 258 | wpis nr 16 471 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Pawel, zagralem i dzisiaj na Twoje typy. Nie tak wysoko jak Ty, ale wierze w zwyciestwo /jeli nie dzi to za dwa, trzy dni/. Trzymam kciuki za nas... Pozdro. |
2005-05-12 (23:13) Mac.Data rejestracji: 2005-04-16 Ilość postów: 258 | wpis nr 16 483 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Kurde flak! Smignela mi ulubiona parka: 1,80 (alfa i omega ML); dwa dni temu postawilem na nia x2 i pomylalem, ze to za wczenie. Mialem odczekac dwa lub trzy dni, a tu... masz! Wlazla dzisiaj a ja obszedlem sie smakiem. Trzeba bylo sluchac podszeptu spoza czasu... |
2005-05-12 (23:39) sondaData rejestracji: 2005-02-20 Ilość postów: 2184 | wpis nr 16 486 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Mac. Tez nie moge sobie tego darowac. Ale jutro moze tez wybic 80 Mam pytanie co pasuje do 19 jako para |
2005-05-13 (00:25) halahData rejestracji: 2005-01-30 Ilość postów: 1207 | wpis nr 16 488 [ CZCIONKA MONOSPACE ] do 19 pasuje 20-47-37 co wybierzesz co Ci pasuje? |
2005-05-13 (08:12) pawelData rejestracji: 2004-01-11 Ilość postów: 8862 | wpis nr 16 493 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Do -19- w/g mnie pasuje ,30,,68,,69,......................wzialem te liczby z analizy goracych parek do 50 losowan. |
2005-05-13 (08:27) sondaData rejestracji: 2005-02-20 Ilość postów: 2184 | wpis nr 16 494 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Bardzo dziekuje Halah i Pawelkowi. Pozdrawiam Pa |
2005-05-13 (08:29) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 16 495 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ostatnie 7 losowan 03+41, 05+41, 41+48 (4 x) Ostatnie 14 losowan 44+63 (5 x) Ostatnie 28 losowan 23+45, 45+49 (8 x) Powoli stabilizuje sie statystyka,dzi która z tych szeciu tez moze wyjc.Powodzenia |
2005-05-13 (11:07) jerzyk26Data rejestracji: 2005-02-03 Ilość postów: 2510 | wpis nr 16 501 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witajcie . ......... a moze by tak 2=22 , 5=55 ja tak dzis obstawiam Powodzenia , co na to ferajna typowiczów |
2005-05-13 (11:12) icemarioData rejestracji: 2005-01-07 Ilość postów: 6391 | wpis nr 16 504 [ CZCIONKA MONOSPACE ] noooooooo, niewiem... 5-ka powinna wpasc,a reszta to chybil trafffil... 05 , 48 05 , 53 48 , 53 pzdr.nara:) |
2005-05-13 (17:06) halahData rejestracji: 2005-01-30 Ilość postów: 1207 | wpis nr 16 519 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Ja dzi stawiam-37- tak mi ona pasuje, oczywicie do niej -19-20- 47-5-18-13 i rozpis na drobniejsze. |
2005-05-13 (18:18) sondaData rejestracji: 2005-02-20 Ilość postów: 2184 | wpis nr 16 522 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jerzyk 5 i 55 to traffik |
2005-05-13 (19:18) pawelData rejestracji: 2004-01-11 Ilość postów: 8862 | wpis nr 16 527 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Sondeczka dobralac co do .....19......czy dzisiaj jedziesz tylko z 19 SOTE ??????? |
2005-05-13 (20:26) tttomekData rejestracji: 2005-03-06 Ilość postów: 33 | wpis nr 16 531 [ CZCIONKA MONOSPACE ] pasko cos sie opierdala z tymi analizami mialy byc raz na na miesac a tu nic |
2005-05-13 (20:51) Mac.Data rejestracji: 2005-04-16 Ilość postów: 258 | wpis nr 16 533 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Hej! Dla mnie pasuje 19 a do niej 11 lub 16. Moze wreszcie wypsnie sie 33,37..? No i mam cicha nadzieje na parke 8,25. Ale to juz Wola Nieba. Pozywiom uwidim. Ahoj! |
2005-05-13 (21:48) mirek77335Data rejestracji: 2004-11-03 Ilość postów: 2665 | wpis nr 16 541 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Duze brawa!!!dzi wiekszoc z nas co ustrzelila.Ja na jutro,statystycznie; Ostatnie 7 losowan 41+48 (5 x) Ostatnie 14 losowan 41+48, 59+63 (5 x) Ostatnie 28 losowan 23+45, 41+48, 45+49 (8 x) 6 par i pewnie tez co wpadnie.Powodzenia |
2005-05-13 (22:55) jerzyk26Data rejestracji: 2005-02-03 Ilość postów: 2510 | wpis nr 16 545 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ............ aleeeeee kichaaaaaaaaa spadam do dna , trzeba przerwe zrobic i nabrac sil Pozdrawiam. |
2005-05-13 (23:12) sondaData rejestracji: 2005-02-20 Ilość postów: 2184 | wpis nr 16 547 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Przepraszam, ale dopiero dotarlam do tutejszego parowania. Szkoda, ze was nie posluchalam. A na jutro ma takia niemiala pareczke: 6-21 lub 6-12 i co na to bogowie? Pa |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 47 48 49 ... 1700 1701 Wyślij wiadomość do admina |