Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 47 48 49 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Kilka parek na codzień

2005-05-12 (20:15)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 16 460
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No wlasnie tez tak mysle, ale jak nie zaryzykuje to nie bedzie soba.
2005-05-12 (20:20)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 8862

127
wpis nr 16 463
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mirek dzisiaj odebralem z kolektury za wczorajsze parki .......wiec moglem dzisiaj poszalec za 50% wygranej..........a niech sie prezes cieszy, Ostatnio mam dobra passe , wiec mozna troche poszalec. Zycze Wszystkim wysokich wygranych..
2005-05-12 (20:37)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 16 467
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jasny Gwint!!! zebym mial taka pewnoc...Niestety,gram dalej za minimum.Pozdrówka
2005-05-12 (20:56)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 16 471
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Pawel, zagralem i dzisiaj na Twoje typy. Nie tak wysoko jak Ty, ale wierze w zwyciestwo /jeli nie dzi to za dwa, trzy dni/. Trzymam kciuki za nas... Pozdro.
2005-05-12 (23:13)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 16 483
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Kurde flak! Smignela mi ulubiona parka: 1,80 (alfa i omega ML); dwa dni temu postawilem na nia x2 i pomylalem, ze to za wczenie. Mialem odczekac dwa lub trzy dni, a tu... masz! Wlazla dzisiaj a ja obszedlem sie smakiem. Trzeba bylo sluchac podszeptu spoza czasu...
2005-05-12 (23:39)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 16 486
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mac. Tez nie moge sobie tego darowac. Ale jutro moze tez wybic 80

Mam pytanie co pasuje do 19 jako para
2005-05-13 (00:25)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 16 488
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

do 19 pasuje 20-47-37 co wybierzesz co Ci pasuje?
2005-05-13 (08:12)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 8862

127
wpis nr 16 493
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Do -19- w/g mnie pasuje ,30,,68,,69,......................wzialem te liczby z analizy goracych parek do 50 losowan.
2005-05-13 (08:27)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 16 494
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Bardzo dziekuje Halah i Pawelkowi.

Pozdrawiam Pa
2005-05-13 (08:29)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 16 495
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ostatnie 7 losowan 03+41, 05+41, 41+48 (4 x)

Ostatnie 14 losowan 44+63 (5 x)

Ostatnie 28 losowan 23+45, 45+49 (8 x)

Powoli stabilizuje sie statystyka,dzi która z tych szeciu tez moze wyjc.Powodzenia
2005-05-13 (11:07)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 16 501
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie . ......... a moze by tak 2=22 , 5=55 ja tak dzis obstawiam Powodzenia , co na to ferajna typowiczów :)
2005-05-13 (11:12)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 16 504
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

noooooooo, niewiem...

5-ka powinna wpasc,a reszta to chybil trafffil...

05 , 48

05 , 53

48 , 53

pzdr.nara:)
2005-05-13 (17:06)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 16 519
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ja dzi stawiam-37- tak mi ona pasuje, oczywicie do niej -19-20- 47-5-18-13 i rozpis na drobniejsze.
2005-05-13 (18:18)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 16 522
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jerzyk 5 i 55 to traffik
2005-05-13 (19:18)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 8862

127
wpis nr 16 527
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sondeczka dobralac co do .....19......czy dzisiaj jedziesz tylko z 19 SOTE ???????
2005-05-13 (20:26)

status tttomek
Data rejestracji: 2005-03-06
Ilość postów: 33

754
wpis nr 16 531
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

pasko cos sie opierdala z tymi analizami mialy byc raz na na miesac a tu nic
2005-05-13 (20:51)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 16 533
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Hej! Dla mnie pasuje 19 a do niej 11 lub 16. Moze wreszcie wypsnie sie 33,37..?

No i mam cicha nadzieje na parke 8,25. Ale to juz Wola Nieba. Pozywiom uwidim. Ahoj!
2005-05-13 (21:48)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 16 541
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Duze brawa!!!dzi wiekszoc z nas co ustrzelila.Ja na jutro,statystycznie;

Ostatnie 7 losowan 41+48 (5 x)

Ostatnie 14 losowan 41+48, 59+63 (5 x)

Ostatnie 28 losowan 23+45, 41+48, 45+49 (8 x)

6 par i pewnie tez co wpadnie.Powodzenia
2005-05-13 (22:55)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 16 545
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

............ aleeeeee kichaaaaaaaaa spadam do dna , trzeba przerwe zrobic i nabrac sil

Pozdrawiam.
2005-05-13 (23:12)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 16 547
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Przepraszam, ale dopiero dotarlam do tutejszego parowania. Szkoda, ze was nie posluchalam.

A na jutro ma takia niemiala pareczke:

6-21

lub

6-12

i co na to bogowie?

Pa
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 47 48 49 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina