Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 46 47 48 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Kilka parek na codzień

2005-05-11 (10:49)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 16 349
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sylwia...szkoda ze nie wyszla,a wydawala sie ,taka realna.Na dzi;

Ostatnie 7 losowan 03+47 (4 x)

Ostatnie 14 losowan 01+47, 03+47, 09+12, 09+47, 11+30, 15+44, 15+48, 19+28, 19+45, 19+50, 21+28, 28+45, 28+50, 28+53, 41+48, 44+63, 45+50, 47+60, 53+65, 54+63 (4 x)

Ostatnie 28 losowan 23+45, 45+49 (8 x)



47+69 i to bedzie na tyle.Powodzenia
2005-05-11 (12:09)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 16 361
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

powoli slow mi barakuje .........ale dalej typuje

7 - 63

63 - 59

7 - 72

wesolej zabawy
2005-05-11 (12:15)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 16 364
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

A ja doloze: 24 i jest parka : 47,24.
2005-05-11 (12:21)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 16 366
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

hej,znowu trafffilas w moje liczby

47 , 03

47 , 34

03 , 34

pzdr.nara:)
2005-05-11 (16:34)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 16 382
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

-6*2 ,46*27-
2005-05-11 (16:37)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 16 383
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tak zgodnie typujemy Icemario, o czym to wiadczy, a jednak nie trafiamy w liczby prezesa:( Jak to jest???:)
2005-05-11 (23:18)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 16 409
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Slawek...slów to mi zbraklo...SUPER!!!
2005-05-11 (23:38)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 16 411
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Slawek - moje gratulacje! Pewniak 78 nie zaskoczyl, ale te parki... licznoty!
2005-05-11 (23:39)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 16 412
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

no,no,slawek jestem pelen podziwu...

pzdr.nara:)
2005-05-11 (23:51)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 16 414
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

...a ja dalej nie moge sie odnalesc...

36 , 28

36 , 15

15 , 28

pzdr.nara:)
2005-05-12 (08:01)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 16 421
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

I tak to wszystko to tylko przypadek......... przeciesz nie umiem dobierac tak malej ilosci liczb zeby poprawnie wypadlo co innego to wybrac z 20 licz zeby bylo 10% poprawnych

dzisejsze typki na Prezesa

12- 17

37 - 43

72 - 12

wesolej zabawy
2005-05-12 (10:32)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 16 426
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ostatnie 7 losowan 03+47, 05+41, 41+48 (4 x)

Ostatnie 14 losowan 41+48, 44+63 (5 x)

Ostatnie 28 losowan 23+45, 45+49 (8 x)

Która z tych parek wyjdzie...Tylko która? Nie wyle,ale poobserwuje dzi.Powodzenia
2005-05-12 (12:29)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 16 428
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

-1,15 i 46,58-
2005-05-12 (13:26)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 16 434
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Czec:)

Slawek gratulacje!!! Moja parka na dzi to: 7,24
2005-05-12 (14:19)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 8861

127
wpis nr 16 437
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Chcecie zagrac ze mna VABANK to....................................................grajcie :,,,,,,47-59,,,,,,,,,???????????????????????????
2005-05-12 (14:32)

status SONDA
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 16 438
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ja chce zagrac. Jak stawka Pawelku
2005-05-12 (16:57)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 16 445
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

pawel..........bardzo kuszace sa twoje parki .........ale........znajac Prezesa on lubi podpuszczac a to wydaje sie na duza podpuche..........chcial bym sie mylic ale i tak mam znikome szanse na pomylke .........wiem jestem w dobrej sytacji wiekrze prawdopodowbienstwo jest ze liczby nie wyjda niz wyjda

wesolej zabawy
2005-05-12 (19:42)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 16 451
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Nie-odpuszcze... Przyjrzec sie musze.Pawel...trzymam kciuki!!!
2005-05-12 (20:03)

status pawel
Data rejestracji: 2004-01-11
Ilość postów: 8861

127
wpis nr 16 455
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zagralem za cale 100zl.......................parki 59-65.....i.......47-59.......stawka X 40 zobaczymy z jakim skutkiem ????????????? i ubezpieczenie 47-65 st. X 15........
2005-05-12 (20:13)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 16 459
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Czec Pawel.....przypadkiem nie przesadzasz???Nie o to zebym sie czepial,ale taka kasa...??? to juz nie przelewki.Parki to tylko parki,zysk duzy...w porównaniu z nakladem.Ale i ryzyko proporcjonalne....Powodzenia
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 46 47 48 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina