Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 39 40 41 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Kilka parek na codzień

2005-04-24 (21:57)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 15 050
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam. Dlugo czekana parka 1=80 ale sie doczekala Gratulacje Mac

Pozdrawiam dobrej nocki.
2005-04-24 (22:45)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 15 057
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzieki za gratulacje. 15-ka tez byla, ale ciagle bez 37-ki. Myle jednak, ze sie zejda. I ta trzecia parka tez. Cierpliwoci... Bedzie dobrze. Pozdrówka!
2005-04-24 (22:49)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 15 058
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jeszcze jedno: nie szalejcie. Lepiej miec pare zeta wprzód niz cokolwiek do tylu...
2005-04-24 (23:55)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 062
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mac. extra!!! Ja dzi tylko na Pw skorzystalem(80)

Na jutro , statystycznie wyglada mniej wiecej tak;

Ostatnie 7 losowan 49+69 (5 x)

Ostatnie 14 losowan 23+49, 45+49, 49+69, 69+79 (6 x)

Ostatnie 28 losowan 01+15, 01+72, 32+48, 45+49, 49+69, 68+69 (8 x)

I nie mam jeszcze pojecia co obstawic,noze rano sie wyjani.Dobranoc
2005-04-25 (09:07)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 15 069
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

sadze ze na 5 dni nic nie da statystyka teraz trzeba tylko zgadywac

16 - 30

64 - 69

58 - 59

wesolej zabawy
2005-04-25 (09:52)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 15 076
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

45 , 18

45 , 2

18 , 2
2005-04-25 (10:06)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 081
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

3,13,

13,49,

49,69,

3,69,

I to na dzi tyle.Powodzewnia
2005-04-25 (13:16)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 15 094
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam:)

oto moje parki :16,1 16,2
2005-04-25 (17:39)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 15 104
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

+16+60-16+25-16+17-16+27---POYDROWIONKA!!!!
2005-04-25 (21:02)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 15 119
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie; myle, ze o liczbie 49 nalezaloby na razie zapomniec. Teraz moze miec kijowe wyjcia. Natomiast 19 sie zbliza i tu moga byc dodatkowe mozliwoci. Ale o tym moze jutro. Pa. (Nadal optuje przy poprzednich typach)
2005-04-25 (21:12)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 120
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mac. ... czy przewidujesz ze 19 niedlugo bedzie wychodzic czeciej?

A jak widzisz mozliwoci 4 w najblizszym czasie?
2005-04-25 (21:51)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 15 121
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Po raz kolejny okazalo sie, ze niezbadane sa wyroki lotto... Znowu pokzala sie 49! Co do 19-ki: sadze, iz pojawi sie do 3-ch dni a wtedy pójdzie z 28, 40, 11.

Jeszcze poszperam z czym dodatkowo. No i moze byc 19,13. Natomiast co do 4-ki to sie nie wypowiadam, poza tym, ze powinna teraz wpadac w miare rednio, a wiec co 4-5 losowan. Oczywicie nie jestem wyrocznia, ale co sie tak uklada...
2005-04-25 (21:53)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 15 122
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jasny gwint! Znowu wlazla 1,80! Zeby tak wiedziec...
2005-04-25 (22:03)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 15 124
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Brawo Mirek 77335. NieLle a nawet dobrze poszlo.

Pa
2005-04-25 (22:29)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 15 127
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Brawa dla MIRKA , ale sobie zatypkowale .Pozdrawiam i trzymaj tak dalej
2005-04-25 (23:13)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 130
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Swietna sprawa tak trafiac,samopoczucie lepsze i nawet pare zlotych w kieszeni(wyslalem7trafilem5),dzieki za gratki,lecz jutro pewnie znów szaro bedzie, tym bardziej ze nie zamierzam zmieniac sposobu typowania liczb.Na jutro statystyka;

Ostatnie 7 losowan 49+69 (5 x)

Ostatnie 14 losowan 45+49, 49+69 (7 x)

Ostatnie 28 losowan 45+49, 49+69 (9 x)

I tu jest problem czy znów co wpadnie, trzy liczby,trzeba to przemylec.Dobranoc
2005-04-26 (07:51)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 141
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzien dobry...dzi wyle trzy pary;

2+7

2+79

7+79

oraz pewnie co extra,ale musze poszukac jeszcze kilka cyfro-liczb.Powodzenia
2005-04-26 (08:10)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 15 142
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

takie sobie zabawne parki

52 - 59

67 - 61

45 - 46

77 - 13

13 - 43

49 - 69

wszystkie liczby sa powtorka wczorajszych liczb ........ciekawe co wyjdzie

wesolej zabawy
2005-04-26 (11:16)

status Sylwia
Data rejestracji: 2005-02-02
Ilość postów: 462

621
wpis nr 15 149
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Hej! dzi ponownie dwie parki : 42,69 42,70
2005-04-26 (11:55)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 15 154
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam,Sylwia.Witam Slawku...dzi pucilem 3 pary niezbyt,,gorace,,.Myle ze szczecie mnie nie opuci.Mialem powazny dylemat,co zrobic z goracymi.Postanowilem wmieszac je do piatek i siódemek,obym nie zalowal ze nie pucilem ich w parach;45,49,69; az parza oczy,lecz kiedy musza odsapnac,i tu jest problem...czy to dzi??? I gdzie sie podziewa icemario!!!???Brak zdania,tak dobrego typowicza?To niedopuszczalne.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 39 40 41 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina