Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 38 39 40 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Kilka parek na codzień

2005-04-23 (13:20)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 14 940
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

mirek........czesto bywa taka statystyka parek ze tak malo ich jest ?..........i w jakim okresie ona wychodzi ?
2005-04-23 (13:25)

status bobparis
Data rejestracji: 2004-01-06
Ilość postów: 301

119
wpis nr 14 942
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ja obstawie na dzi 14,28 17,19 37,39 53,58 64,79 moze co z tego wyjdzie,pozdrowionka.
2005-04-23 (13:27)

status bobparis
Data rejestracji: 2004-01-06
Ilość postów: 301

119
wpis nr 14 943
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

oczywicie sa to parki
2005-04-23 (13:56)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 14 946
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Slawek... tych parek jest wiecej,podaje tylko te które wyszly najwiecej razy w danym okresie,np.z ostatnich 7 losowan wyszly 3 pary po 5x, wyglada to tak;

49 + 69 -6x

32 + 49 -5x

32 + 69 -5x

45 + 49 -5x

2005-04-23 (14:05)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 14 947
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

mirek.........ja to rozumiem tak : na 7 , 14 , 28 dni w podawanych srednich parkach doszles dzisaj do najwiekszej liczby sredniej przy najmiejszej ilosci parek wystepujacych w tej sredniej.........rysujac wykres srednich wyjdzie nam amplituda zmienna ......... teraz pytanie czy amplituda jest o stalej czestotiwosci czy tez jest zmienna ?

wesolej zabawy
2005-04-23 (14:14)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 14 948
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Niestety,nie prowadze takiej statystyki.Lecz z obserwacji i tego co zostalo mi w pamieci,moge powiedziec ze bedzie zmienna.Nie prowadze zadnych wykresów ani innych skomplikowanych obliczen.Skonczylem z makulatura,prostota i jeszcze raz prostota,tak samo jest skuteczna jak zmudne obliczenia. Statystyki zywcem biore z netu.Powodzenia
2005-04-23 (20:56)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 14 972
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie. Dla podtrzymania tradycji , kilka parek

79=45.....72=48

3=62.......61=44

40=47......41=61 ...... pozostalo czekac Pozdrawiam.
2005-04-23 (21:00)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 14 973
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

mirek.........szkoda ze nie masz takich zapisow..........ale teraz powinien byc czas na wychodzenie parek ktorych srednia z ostatnich 7 dni bedzie 2 razy .........jak mozesz podawaj i te parki tak dla sprawdzenia

wesolej zabawy
2005-04-23 (21:21)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 14 975
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jak juz wspomnialen,statystyki wyszukuje w necie.i nie znalazlem par ktore wyszly w ostatnim tygodniu 2x,duzo ich musi byc.Poprosze pasko, aby zadocuczynil Twojej probie,Janusz...jeli to nie problem....? to plissssss.

2005-04-23 (21:50)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 14 978
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jerzyk...farciarzu!uratowale dzien przed totalna klapa,tak trzymaj!
2005-04-23 (22:02)

status jerzyk26
Data rejestracji: 2005-02-03
Ilość postów: 2510

624
wpis nr 14 980
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mirku to totalna klapa, jedna parka ???.... . do wczoraj jeszcze byly plusy, ale dzi w plecki dostalem. Zaczynam metoda kolesowa , jak niewychodzi zaczynaj odnowa ))))

2005-04-23 (22:19)

status Pasko
Data rejestracji: 2003-08-03
Ilość postów: 4456
ADMIN
1
wpis nr 14 981
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.



Parki, które w ostatnim tygodniu wystapily minimum 2 razy

www.multipasko.pl/pliki/Analiza07.004.txt



Pozdrawiam

2005-04-23 (22:33)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 14 982
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzieki Janusz...wiedzialem ze jest ich sporo,alezeby az tyle??? przeciez na piechote to tydzien by mi zajelo hehe.No to slawku teraz czekamy na Twój wystep z tymi parkami. Powodzenia
2005-04-24 (08:59)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 14 992
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam,kilka goracych parek na dzi;

ostatnie 7 los.

45 , 49 -5x

49 , 69 -5x

07 , 49 -4x

23 , 45 -4x

23 , 49 -4x

32 , 49 -4x

32 , 69 -4x

49 , 79 -4x

02 , 49 -3x

07 , 32 -3x

ostatnie 14 los.

23 , 49 -6x

32 , 49 -6x

45 , 49 -6x

49 , 68 -6x

49 , 69 -6x

07 , 49 -5x

15 , 49 -5x

23 , 45 -5x

32 , 69 -5x

43 , 49 -5x

ostatnie 28 los.

32 , 48 -8x

45 , 49 -8x

49 , 69 -8x

01 , 15 -7x

01 , 72 -7x

07 , 49 -7x

07 , 69 -7x

22 , 72 -7x

32 , 49 -7x

45 , 79 -7x

Dzi troche obszerniejsze statystyki,zeby 49 nie bylo w kazdej parze.Powodzenia
2005-04-24 (09:30)

status slawek001
Data rejestracji: 2005-02-24
Ilość postów: 6116

721
wpis nr 14 996
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

wybralem parki Paska........ podana tam jest przerwa wystapienia danej parki, kiedy przerwa jest dluga to szybciej ona wyjdzie parki ktore maja przerwe w 7 dniowej analizie od 3 do 5 dni

25 - 49

40 - 49

40 - 69

49 - 69

choc i tak teraz sytacja jest dziwna zbior liczb 57 - 70 jeszcze sie nie wypalil a juz zanika ............. liczby z przedzialu 16 - 30 pojawiaja sie troche za wczesnie.......ale i tak z uporem pozostaje jeszcze przy liczbach ze zbioru 57 - 60 i podaje z nich parki

57 - 58

58 - 65

56 - 57

wesolej zabawy
2005-04-24 (09:40)

status mirek77335
Data rejestracji: 2004-11-03
Ilość postów: 2665

450
wpis nr 14 998
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ciezka sprawa..wybralem 3pary;

32,69

7,32

32,48

49 to juz raczej dzi,wezmie wolne? Na wszelkie za postawilem na nie w typach. Powodzenia
2005-04-24 (12:24)

status icemario
Data rejestracji: 2005-01-07
Ilość postów: 6391

561
wpis nr 15 005
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

a ja:

69 , 40

69 , 32

40 , 32

pzdr.nara:)
2005-04-24 (17:12)

status Mac.
Data rejestracji: 2005-04-16
Ilość postów: 258

879
wpis nr 15 020
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

A ja uparcie stawiam na 1,80 oraz 33,37. Jest jeszcze 15,37 (po 75-dniach przerwy powinna wypac do 20-go dnia a dzisiaj jest juz po 15-tym). Nie twierdze, ze beda dzisiaj, ale warto je kontynuowac. Przekonacie sie. Pozdrawiam!
2005-04-24 (18:16)

status halah
Data rejestracji: 2005-01-30
Ilość postów: 1207

604
wpis nr 15 026
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ja stawiam dzi 16-48 i 60-59-75.
2005-04-24 (21:53)

status sonda
Data rejestracji: 2005-02-20
Ilość postów: 2184

707
wpis nr 15 047
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Mac. Brawo. Czekamy dalej
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 38 39 40 ... 1700 1701
Wyślij wiadomość do admina