Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 74 75 76 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-07-04 (17:59)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 440 570
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Looksus.

Poszłam złym tropem!!!!!!

Trzeba było popatrzeć na 5 śmierci, czyli 5 krzyżyków, czyli 5+.

I to wszystko. Przegapiłam.

Medium dorzucił by Ci pewnie jeszcze coś..........

Ale liczby sobie zachowaj, bo nigdy nie wiadomo kiedy wpadną, na dodatek w której grze, jeśli grasz jeszcze w inne.

Pozdrawiam.



Tczew.

Wiem, że nie grasz, ale...... jak grasz w jakieś inne kulki jak to kiedyś napisałeś, spróbuj.

Pozdrawiam.
2011-07-04 (18:09)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 440 576
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko ...



tak też zrobiłem ..poszło w 49\'s



o 14oo ..zero ..zobaczymy o 19oo



Pozdrawiam
2011-07-06 (09:05)

status islandorka30,5
Data rejestracji: 2010-06-10
Ilość postów: 1686

12543
wpis nr 441 015
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witajcie ! jezdzialam dzis cytrynowym samochodem, z kiepskimi hamulcami i ogolnie zle sie go prowadzilo,podwoziłam znajome,obcy facet podawał mi ogromny telefon,bo dzwonił do mnie brat, zeby po niego przyjechac, i chyba koscioł,bo miałam zdaje sie isc do spowiedzi,widiziałam, ludzi przy konfesjonale,ale mowie przeciez ja dopiero byłam...
2011-07-06 (09:52)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 441 024
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Islandorka.

28-38

7-21-31

Ale coś liczby dla Ciebie ode mnie się nie sprawdzają, więc nie bierz ich na poważnie.

Pozdrawiam serdecznie.
2011-07-06 (19:15)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 441 186
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam was.ja korzystam ze sennika Anny Babicz i ze snu Islandorki mozna było dzisiaj zarobic poniewaz samochod daje cyfry 42,13 telefon 46 ,męzczyzna 12,ludzie nieznajomi 11 pozdrawiam Krzysiek
2011-07-06 (19:56)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 441 201
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Zapomniałem dopisac cyfry 9 przyporzadkowana do koscioła, koscioł= 81 8+1=9 Krzysztof
2011-07-06 (20:16)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 441 210
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Szkoda, że wcześniej nie podałeś!!!!!

Islandorka by skorzystała!!!!!!!
2011-07-07 (16:16)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 441 445
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Dzień dobry



dziś wszy przyniosły liczby



dziś wpadły 13..45..2..20..



i z wczorajszego trzeba pochwalić islandorkę



28..25.. potwierdziła 45.. i coś to trzeba jeszcze



doszlifować konfesjonał ................



więcej na poczcie w sobotę będę jeszcze najprawdopodobniej



pracował a w niedzielę wyjeżdżam ...

2011-07-07 (17:57)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 441 467
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam... nie miałem wcześniej czasu ...

ale z prognozy z snu .... o trumnach itp.

Stokrotka podała ..7-17...

znowu 100% celna prognoza ...weszła parka w lotto Irlandia ...

za 5- losowaniem ...wczoraj o 14oo...

Stokrotka masz noska ... brawo

Pozdrawiam dziękuje
2011-07-07 (18:27)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 441 475
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2011-07-04 (08:39)



statusstokrotka24

Data rejestracji: 2011-01-08

Ilość postów: 319



Tczew

,,,7-17 ,,,





wyniki losowania :wczoraj 14 oo

48=[ 7 ]=5=44=11=[ 17 ]=3
2011-07-07 (19:30)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 441 488
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tczew.

Nie znam lotto Irlandia, ale jak przyniosło Ci to wygraną, (czy 2 liczby już wygrywają???? nie, na pewno dołożyłeś inne trafne...), to bardzo się cieszę, ale też gratuluję wytrwałości i konsekwencji w obstawianiu tej parki....dopiero 5 losowanie....

Pozdrawiam.
2011-07-07 (19:57)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 441 496
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko...

w kulki zagraniczne [jak i lotto Irlandie płacą od jednej do pięciu liczb]



tak wygląda tabelka płatności ;



49s wypłaty:

Liczba piłek....kurs bez bb.............z bb

1....................7.50.....................6.50

2...................67.00...................45.00<<< koszt 1 zł. wygrana 45 zł.

3...................701.00 .................441.00

4...................10001.00..............5001.00

5...................150001.00............50001.00



zaznaczyłem drugą opcje ..bo gram z bb

obrazowo ... tak to wygląda ....postawisz 2 zł. wygrana 90 zł

czy dosć czytelnie ??



Pozdrawiam

2011-07-07 (20:25)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 441 502
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Rozumiem.

Teraz wiem, że możesz czekać kilka losowań ( a nawet kilkadziesiąt w przypadku parki).

Polecam się na przyszłość.

Powodzenia.
2011-07-07 (22:45)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 441 545
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

DO TCZEWA 1958



Cz można na przykład wysłać 21 dwójek



czy



21 trójek ????????????





ile by to kosztowało a jakie zyski



gdzie odczyt losowań i jak często losują ????????













2011-07-08 (05:20)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 441 585
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Medium ...

jeżeli możesz pytania pod nr.gg 11901883

nie mam za dużo czasu aby pilnować forum..

chętnie odpowiem na gg...



Pozdrawiam
2011-07-08 (08:43)

status islandorka30,5
Data rejestracji: 2010-06-10
Ilość postów: 1686

12543
wpis nr 441 612
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witajcie, tak mnie krzysiek podbudował ze kupiłam sobie sennik A,Babicz jaki co bede wam podpowiadac,ale tylko popołudniami bo ide do pracy na sezon, pozdrawiam gorąco Was wszystkich !!!
2011-07-08 (10:04)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 441 630
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam was,nie wiem dlaczego ale sny te wchodzą na losowanie na 14 a nie 22.15, a niekiedy sie nie sprawdzaja pozdrawiam Krzysiek
2011-07-08 (16:48)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 441 727
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





To już proszę pana inna sprawa inny temat ..
2011-07-08 (18:43)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 441 746
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





DZIĘKUJĘ ZA MIŁĄ ODPOWIEDZ



ale nadal się pytam o stronę



na s s49 mnie nie zależy a panu



możemy pomóc to zależy od



spółki to pański interres >>>>>>>>>>>>>>
2011-07-08 (19:34)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 441 753
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

http://www.bet365.com/home/default.asp?



nie wiem czy to było do mnie ??
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 74 75 76 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina