| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 74 75 76 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-07-04 (17:59) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 440 570 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Looksus. Poszłam złym tropem!!!!!! Trzeba było popatrzeć na 5 śmierci, czyli 5 krzyżyków, czyli 5+. I to wszystko. Przegapiłam. Medium dorzucił by Ci pewnie jeszcze coś.......... Ale liczby sobie zachowaj, bo nigdy nie wiadomo kiedy wpadną, na dodatek w której grze, jeśli grasz jeszcze w inne. Pozdrawiam. Tczew. Wiem, że nie grasz, ale...... jak grasz w jakieś inne kulki jak to kiedyś napisałeś, spróbuj. Pozdrawiam. |
2011-07-04 (18:09) tczew 1958Data rejestracji: 2009-04-01 Ilość postów: 6520 | wpis nr 440 576 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko ... tak też zrobiłem ..poszło w 49\'s o 14oo ..zero ..zobaczymy o 19oo Pozdrawiam |
2011-07-06 (09:05) islandorka30,5Data rejestracji: 2010-06-10 Ilość postów: 1686 | wpis nr 441 015 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witajcie ! jezdzialam dzis cytrynowym samochodem, z kiepskimi hamulcami i ogolnie zle sie go prowadzilo,podwoziłam znajome,obcy facet podawał mi ogromny telefon,bo dzwonił do mnie brat, zeby po niego przyjechac, i chyba koscioł,bo miałam zdaje sie isc do spowiedzi,widiziałam, ludzi przy konfesjonale,ale mowie przeciez ja dopiero byłam... |
2011-07-06 (09:52) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 441 024 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Islandorka. 28-38 7-21-31 Ale coś liczby dla Ciebie ode mnie się nie sprawdzają, więc nie bierz ich na poważnie. Pozdrawiam serdecznie. |
2011-07-06 (19:15) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 441 186 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam was.ja korzystam ze sennika Anny Babicz i ze snu Islandorki mozna było dzisiaj zarobic poniewaz samochod daje cyfry 42,13 telefon 46 ,męzczyzna 12,ludzie nieznajomi 11 pozdrawiam Krzysiek |
2011-07-06 (19:56) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 441 201 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zapomniałem dopisac cyfry 9 przyporzadkowana do koscioła, koscioł= 81 8+1=9 Krzysztof |
2011-07-06 (20:16) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 441 210 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Szkoda, że wcześniej nie podałeś!!!!! Islandorka by skorzystała!!!!!!! |
2011-07-07 (16:16) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 441 445 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry dziś wszy przyniosły liczby dziś wpadły 13..45..2..20.. i z wczorajszego trzeba pochwalić islandorkę 28..25.. potwierdziła 45.. i coś to trzeba jeszcze doszlifować konfesjonał ................ więcej na poczcie w sobotę będę jeszcze najprawdopodobniej pracował a w niedzielę wyjeżdżam ... |
2011-07-07 (17:57) tczew 1958Data rejestracji: 2009-04-01 Ilość postów: 6520 | wpis nr 441 467 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam... nie miałem wcześniej czasu ... ale z prognozy z snu .... o trumnach itp. Stokrotka podała ..7-17... znowu 100% celna prognoza ...weszła parka w lotto Irlandia ... za 5- losowaniem ...wczoraj o 14oo... Stokrotka masz noska ... brawo Pozdrawiam dziękuje |
2011-07-07 (18:27) tczew 1958Data rejestracji: 2009-04-01 Ilość postów: 6520 | wpis nr 441 475 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 2011-07-04 (08:39) statusstokrotka24 Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 319 Tczew ,,,7-17 ,,, wyniki losowania :wczoraj 14 oo 48=[ 7 ]=5=44=11=[ 17 ]=3 |
2011-07-07 (19:30) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 441 488 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Tczew. Nie znam lotto Irlandia, ale jak przyniosło Ci to wygraną, (czy 2 liczby już wygrywają???? nie, na pewno dołożyłeś inne trafne...), to bardzo się cieszę, ale też gratuluję wytrwałości i konsekwencji w obstawianiu tej parki....dopiero 5 losowanie.... Pozdrawiam. |
2011-07-07 (19:57) tczew 1958Data rejestracji: 2009-04-01 Ilość postów: 6520 | wpis nr 441 496 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko... w kulki zagraniczne [jak i lotto Irlandie płacą od jednej do pięciu liczb] tak wygląda tabelka płatności ; 49s wypłaty: Liczba piłek....kurs bez bb.............z bb 1....................7.50.....................6.50 2...................67.00...................45.00<<< koszt 1 zł. wygrana 45 zł. 3...................701.00 .................441.00 4...................10001.00..............5001.00 5...................150001.00............50001.00 zaznaczyłem drugą opcje ..bo gram z bb obrazowo ... tak to wygląda ....postawisz 2 zł. wygrana 90 zł czy dosć czytelnie ?? Pozdrawiam |
2011-07-07 (20:25) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 441 502 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Rozumiem. Teraz wiem, że możesz czekać kilka losowań ( a nawet kilkadziesiąt w przypadku parki). Polecam się na przyszłość. Powodzenia. |
2011-07-07 (22:45) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 441 545 [ CZCIONKA MONOSPACE ] DO TCZEWA 1958 Cz można na przykład wysłać 21 dwójek czy 21 trójek ???????????? ile by to kosztowało a jakie zyski gdzie odczyt losowań i jak często losują ???????? |
2011-07-08 (05:20) tczew 1958Data rejestracji: 2009-04-01 Ilość postów: 6520 | wpis nr 441 585 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Medium ... jeżeli możesz pytania pod nr.gg 11901883 nie mam za dużo czasu aby pilnować forum.. chętnie odpowiem na gg... Pozdrawiam |
2011-07-08 (08:43) islandorka30,5Data rejestracji: 2010-06-10 Ilość postów: 1686 | wpis nr 441 612 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witajcie, tak mnie krzysiek podbudował ze kupiłam sobie sennik A,Babicz jaki co bede wam podpowiadac,ale tylko popołudniami bo ide do pracy na sezon, pozdrawiam gorąco Was wszystkich !!! |
2011-07-08 (10:04) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 441 630 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam was,nie wiem dlaczego ale sny te wchodzą na losowanie na 14 a nie 22.15, a niekiedy sie nie sprawdzaja pozdrawiam Krzysiek |
2011-07-08 (16:48) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 441 727 [ CZCIONKA MONOSPACE ] To już proszę pana inna sprawa inny temat .. |
2011-07-08 (18:43) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 441 746 [ CZCIONKA MONOSPACE ] DZIĘKUJĘ ZA MIŁĄ ODPOWIEDZ ale nadal się pytam o stronę na s s49 mnie nie zależy a panu możemy pomóc to zależy od spółki to pański interres >>>>>>>>>>>>>> |
2011-07-08 (19:34) tczew 1958Data rejestracji: 2009-04-01 Ilość postów: 6520 | wpis nr 441 753 [ CZCIONKA MONOSPACE ] http://www.bet365.com/home/default.asp? nie wiem czy to było do mnie ?? |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 74 75 76 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |