| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 73 74 75 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2011-06-30 (07:30) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 439 166 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Eryka. bardzo tego dużo. 2-20-22 2-4-6-8-9-10-80 28-38 14-41 60?? i nic nie jestem pewna.......... U mnie. Jeden banan rosnący jak ogórek, ale liście już schły... 1-78 |
2011-07-02 (13:53) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 439 857 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Śniło mi się mówi do mnie ktoś dbam o ciebie byś miał zawsze pełny koszyk i pełen stół .. i jeszcze coś w dostatku ale tego nie widziałem ii jakby to mówiło echo ......... ????????????? |
2011-07-02 (16:37) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 439 902 [ CZCIONKA MONOSPACE ] No, to takiego Opiekuna tylko pozazdrościć!!! |
2011-07-02 (16:41) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 439 903 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Echo to odbity dźwięk, który POWRACA do nas. Pomyśl. |
2011-07-02 (17:53) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 439 920 [ CZCIONKA MONOSPACE ] poczułem się dziwnie .. |
2011-07-02 (18:08) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 439 930 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Nie masz powodu czuć się dziwnie, raczej powinieneś czuć RADOŚĆ!!! A pomyśl o liczbach! Masz podane na talerzu!!!!!!! |
2011-07-02 (19:17) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 439 965 [ CZCIONKA MONOSPACE ] przejdz na pocztę a wyślę |
2011-07-02 (19:22) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 439 969 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jestem. |
2011-07-03 (08:27) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 440 079 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry chociaż pochmurno mam wolne -- jestem w domu i nic na przekór -- mi się -- nie śniło a wielka szkoda bo czas mam parę groszy też A tu nie wiem co wysłać ????????????? |
2011-07-03 (08:57) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 440 085 [ CZCIONKA MONOSPACE ] kolega mówi miałem taki sen jesteśmy w szatni szykujemy się do wyjścia na boisko by zagrać mecz w piłkę ----- myśli myśli i po chwili mówi Wiesiek postaw ode mnie na 11 bo to jedenaście zawodników .. |
2011-07-03 (09:11) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 440 086 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 2- dwie bramki 22 - tylu wszystkich zawodników 1-5-50 jedna okrągła piłka 105m na 68m wymiary prawidłowe boiska |
2011-07-03 (20:20) mediumData rejestracji: 2005-03-04 Ilość postów: 2280 | wpis nr 440 292 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zajrzyjcie na pocztę ... |
2011-07-04 (07:43) eryka1Data rejestracji: 2011-01-22 Ilość postów: 2420 | wpis nr 440 387 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Sen dzis , przed domem droga z okrągłych kamieni cała jakaś rodzina postanowiła wyczyscić ja,na kolanach wszyscy szorowali te kamienie potem mieli je pomalować lakierem , dziecko,kury,woda ,widzałam kwiaty słoneczników takie wyrwane połamane. |
2011-07-04 (08:04) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 440 391 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 1-2-5-21 3-4-40 Połamane kwiaty - uważaj, aby czegoś nie przeoczyć. Coś dobrego możesz uznać za złe???? Lub na odwrót??? |
2011-07-04 (08:19) tczew 1958Data rejestracji: 2009-04-01 Ilość postów: 6520 | wpis nr 440 395 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witaj Stokrotko kolejny koszmar.... las na zboczu.... trumny .....liny.... ludzie którzy mieli być żywcem zamykani w trumnach... ja byłem wśród nich ... pocieszałem młodsza córkę ..oby się zajęła bratem.... pobudka 1oo w nocy....... ---------------------------------------- drugi mniej drastyczny ..... do domu do nas przyszły jakieś dwie ,,baby jagi .... nie znalem ich... łaziły z pokoju do pokoju ..żonka o czymś z nimi rozmawiała.. miałem ochotę je przegonić.... to żonka ze już sobie idą ... to by było tyle ... Pozdrawiam |
2011-07-04 (08:39) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 440 398 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Tczew 7-17 |
2011-07-04 (08:40) Robal_36Data rejestracji: 2010-02-28 Ilość postów: 4894 | wpis nr 440 399 [ CZCIONKA MONOSPACE ] ten drugi wygląda dość realistycznie, cholipka, miałem podobny |
2011-07-04 (08:42) looksusData rejestracji: 2011-07-04 Ilość postów: 4 | wpis nr 440 400 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam serdecznie, Pozwoliłem sobie napisać , ponieważ od jakiegoś czasu gram w Multi Multi z lepszymi i gorszymi wynikami jednak dzisiaj w nocy miałem bardzo dziwny sen i co w ogóle mnie rozłożyło na sam koniec snu ktoś tak jakby podał mi liczby , których dokładnie nie pamiętam ale coś w typie 1 , 12,13,48,33 było ich więcej ale nie pamiętam Najpierw co dziwne śniło mi się że zaparkowałem samochód w najgorszym możliwym miejscu na parkingu, z okna mieszkania domu zobaczyłem pożar na parkingu , gdy pobiegałem pod auto okazało się że moje auto też już się pali i co najdziwniejsze miałem też jakąś swoją lawetę ;d;d która też spłonęła. Potem to ciągle mi się śniło że wbiegam do jakiegoś budynku i jakiś facet z kapeluszem mnie zaczepia daje jakiś przedmiot WYBIEGAM PO SCHODACH i nagle jacyś ludzie zaczynają mnie ścigać po budynku , wpadam do jakiegoś mieszkania a tam babka cała w czerwonym stroju z dzieckiem. I nagle ginę . I tak z 5 razy po śmierci znowu do budynku znowu facet , mi coś daje ale tak jakby z opóźnieniem. I tak po kilku wejściach w końcu tak udało mi się wyprzedzić czas że wszedłem do budynku , po raz któryś te same schody ale zdążyłem po nich wybiec i tajemniczy facet w płaszczu i kapeluszu dał to swoje coś innemu gościowi i od tej chwili tamten miał problem. I nagle znowu wchodzę do pokoju z \"czerwoną panią\" i ktoś mi rzucił kilka numerów mówiąc że to w lotka ;d;d pozwoliłem sobie napisać, gdyż po raz pierwszy w życiu miałem takie połączeniu snów i jeszcze te liczby... ciekawe czy to ma jakiś sens Wiem że bardzo się rozpisałem ale po prostu nie mam pojęcia czy coś w tym śnie może mieć znaczenie a co nie ma żadnego. Pozdrawiam serdecznie |
2011-07-04 (08:51) tczew 1958Data rejestracji: 2009-04-01 Ilość postów: 6520 | wpis nr 440 402 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Stokrotko ...dziękuje ... Pozdrawiam Robaczku też miewasz koszmary ... Pozdrawiam ostatnie prognozy Stokrotki ,,, z snów na 14oo ..2 z 3 powtorka na 22.15 3 z 3 |
2011-07-04 (10:07) stokrotka24Data rejestracji: 2011-01-08 Ilość postów: 3401 | wpis nr 440 415 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Looksus. \"Czerwona pani\"....intrygujące, pięciokrotna śmierć - uporasz się z czymś, ale to trochę potrwa, nieźle się natrudzisz, ale uda Ci się.... Co do liczb: słyszeć we śnie to bardzo dobrze!!! I sporo zapamiętałeś!!!!!Wykorzystaj je, dodaj do nich -42-. Tylko nie traktuj tego bardzo poważnie, to tylko sen, chociaż nie byle jaki. I nie zawsze się sprawdzają. Miłej zabawy. Pozdrawiam. |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 73 74 75 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |