Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 73 74 75 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2011-06-30 (07:30)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 439 166
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Eryka.

bardzo tego dużo.

2-20-22

2-4-6-8-9-10-80

28-38

14-41

60??

i nic nie jestem pewna..........



U mnie.

Jeden banan rosnący jak ogórek, ale liście już schły...

1-78
2011-07-02 (13:53)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 439 857
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Śniło mi się mówi





do mnie ktoś



dbam o ciebie byś miał zawsze



pełny koszyk i



pełen stół ..



i jeszcze coś w dostatku ale tego



nie widziałem ii jakby to mówiło



echo ......... ?????????????
2011-07-02 (16:37)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 439 902
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

No, to takiego Opiekuna tylko pozazdrościć!!!
2011-07-02 (16:41)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 439 903
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Echo to odbity dźwięk, który POWRACA do nas.

Pomyśl.
2011-07-02 (17:53)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 439 920
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





poczułem się dziwnie ..
2011-07-02 (18:08)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 439 930
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Nie masz powodu czuć się dziwnie, raczej powinieneś czuć RADOŚĆ!!!

A pomyśl o liczbach!

Masz podane na talerzu!!!!!!!
2011-07-02 (19:17)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 439 965
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

przejdz na pocztę a wyślę
2011-07-02 (19:22)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 439 969
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jestem.
2011-07-03 (08:27)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 440 079
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



Dzień dobry chociaż pochmurno



mam wolne -- jestem w domu



i nic na przekór -- mi się -- nie śniło



a wielka szkoda bo czas mam



parę groszy też A tu nie wiem



co wysłać ?????????????









2011-07-03 (08:57)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 440 085
[ CZCIONKA MONOSPACE ]



kolega mówi miałem taki sen



jesteśmy w szatni szykujemy się



do wyjścia na boisko by zagrać mecz



w piłkę ----- myśli myśli i po chwili



mówi Wiesiek postaw ode mnie na



11 bo to jedenaście zawodników ..
2011-07-03 (09:11)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 440 086
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2- dwie bramki

22 - tylu wszystkich zawodników

1-5-50 jedna okrągła piłka

105m na 68m wymiary prawidłowe boiska

2011-07-03 (20:20)

status medium
Data rejestracji: 2005-03-04
Ilość postów: 2280

750
wpis nr 440 292
[ CZCIONKA MONOSPACE ]





Zajrzyjcie na pocztę ...
2011-07-04 (07:43)

status eryka1
Data rejestracji: 2011-01-22
Ilość postów: 2420

12877
wpis nr 440 387
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Sen dzis , przed domem droga z okrągłych kamieni cała jakaś rodzina postanowiła wyczyscić ja,na kolanach wszyscy szorowali te kamienie potem mieli je pomalować lakierem , dziecko,kury,woda ,widzałam kwiaty słoneczników takie wyrwane połamane.
2011-07-04 (08:04)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 440 391
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

1-2-5-21

3-4-40

Połamane kwiaty - uważaj, aby czegoś nie przeoczyć.

Coś dobrego możesz uznać za złe???? Lub na odwrót???
2011-07-04 (08:19)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 440 395
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witaj Stokrotko

kolejny koszmar....

las na zboczu.... trumny .....liny....

ludzie którzy mieli być żywcem zamykani w trumnach...

ja byłem wśród nich ... pocieszałem młodsza córkę ..oby się zajęła bratem....

pobudka 1oo w nocy.......

----------------------------------------

drugi mniej drastyczny .....

do domu do nas przyszły jakieś dwie ,,baby jagi .... nie znalem ich...

łaziły z pokoju do pokoju ..żonka o czymś z nimi rozmawiała..

miałem ochotę je przegonić.... to żonka ze już sobie idą ...

to by było tyle ...



Pozdrawiam

2011-07-04 (08:39)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 440 398
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Tczew

7-17

2011-07-04 (08:40)

status Robal_36
Data rejestracji: 2010-02-28
Ilość postów: 4894

12415
wpis nr 440 399
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

ten drugi wygląda dość realistycznie, cholipka, miałem podobny
2011-07-04 (08:42)

status looksus
Data rejestracji: 2011-07-04
Ilość postów: 4

13105
wpis nr 440 400
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam serdecznie,



Pozwoliłem sobie napisać , ponieważ od jakiegoś czasu gram w Multi Multi z lepszymi i gorszymi wynikami jednak dzisiaj w nocy miałem bardzo dziwny sen i co w ogóle mnie rozłożyło na sam koniec snu ktoś tak jakby podał mi liczby , których dokładnie nie pamiętam ale coś w typie 1 , 12,13,48,33 było ich więcej ale nie pamiętam . Co do samego snu to też był wyjątkowo ciekawy.



Najpierw co dziwne śniło mi się że zaparkowałem samochód w najgorszym możliwym miejscu na parkingu, z okna mieszkania domu zobaczyłem pożar na parkingu , gdy pobiegałem pod auto okazało się że moje auto też już się pali i co najdziwniejsze miałem też jakąś swoją lawetę ;d;d która też spłonęła.

Potem to ciągle mi się śniło że wbiegam do jakiegoś budynku i jakiś facet z kapeluszem mnie zaczepia daje jakiś przedmiot WYBIEGAM PO SCHODACH i nagle jacyś ludzie zaczynają mnie ścigać po budynku , wpadam do jakiegoś mieszkania a tam babka cała w czerwonym stroju z dzieckiem. I nagle ginę . I tak z 5 razy po śmierci znowu do budynku znowu facet , mi coś daje ale tak jakby z opóźnieniem. I tak po kilku wejściach w końcu tak udało mi się wyprzedzić czas że wszedłem do budynku , po raz któryś te same schody ale zdążyłem po nich wybiec i tajemniczy facet w płaszczu i kapeluszu dał to swoje coś innemu gościowi i od tej chwili tamten miał problem. I nagle znowu wchodzę do pokoju z \"czerwoną panią\" i ktoś mi rzucił kilka numerów mówiąc że to w lotka ;d;d



pozwoliłem sobie napisać, gdyż po raz pierwszy w życiu miałem takie połączeniu snów i jeszcze te liczby... ciekawe czy to ma jakiś sens



Wiem że bardzo się rozpisałem ale po prostu nie mam pojęcia czy coś w tym śnie może mieć znaczenie a co nie ma żadnego.



Pozdrawiam serdecznie
2011-07-04 (08:51)

status tczew 1958
Data rejestracji: 2009-04-01
Ilość postów: 6520

4389
wpis nr 440 402
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Stokrotko ...dziękuje ...

Pozdrawiam



Robaczku też miewasz koszmary ... Pozdrawiam

ostatnie prognozy Stokrotki ,,, z snów



na 14oo ..2 z 3



powtorka na 22.15



3 z 3
2011-07-04 (10:07)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 440 415
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Looksus.

\"Czerwona pani\"....intrygujące, pięciokrotna śmierć -

uporasz się z czymś, ale to trochę potrwa, nieźle się natrudzisz, ale uda Ci się....



Co do liczb: słyszeć we śnie to bardzo dobrze!!! I sporo zapamiętałeś!!!!!Wykorzystaj je, dodaj do nich -42-. Tylko nie traktuj tego bardzo poważnie, to tylko sen, chociaż nie byle jaki.

I nie zawsze się sprawdzają.

Miłej zabawy.

Pozdrawiam.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 73 74 75 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina