Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 1464 1465 1466 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa)

2016-07-05 (15:37)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6545

14122
wpis nr 1 008 364
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

O 14 mam 3/3 liczby SenJakjawa "38","15"(38 z przeliczenia numerologicznego) i moja "62"(50 z przeliczenia num.) i dwie 2/3 "24"-rzeka-num","38","62" i "24,15,62"

szkoda że odrzuciłam "50"



Pa
2016-07-05 (16:36)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 1 008 370
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gratuluje wygranym



ja niestety nie miałam czasu w pracy na sprawdzenie analiz snów



Krzysiu dziękuję



moze coś na wieczór wymyślę jakiś mały zestawik
2016-07-05 (16:45)

status SenJAKjawa
Data rejestracji: 2015-12-09
Ilość postów: 575

14640
wpis nr 1 008 371
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

no padła 38 elegancko, kalibracja trwa, będe za jakis czas, to był znowu mały teścik.
2016-07-05 (22:14)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 446
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Gratulacje dla wygranych 🙂



Elena brawo !!!

Piotrze super !! Trenuj dalej , ale cześciej podawaj tu pewniaczki 😉
2016-07-05 (22:19)

status SenJAKjawa
Data rejestracji: 2015-12-09
Ilość postów: 575

14640
wpis nr 1 008 449
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

2 razy pod rząd to mi wystarczy.
2016-07-06 (05:50)

status krysieńka
Data rejestracji: 2011-05-30
Ilość postów: 62962

13056
wpis nr 1 008 475
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam wszystkich



Dzisiaj zapamiętałam tylko...



-bylam w pracy podeszla do mnie brygadzistka Ania S.(16+33)i pyta czy po pracy podwioze Ule W.(7+41)na przystanek a ja mowie ze moge ja nawet zawiesc do domu bo co to jest dodatkowe 15 km...po chwili sprzatalysmy hale i widze jak znajoma Ania D.(16+26)idzie z różnymi paskami na rekach i yam po co to niesie a ona ze to wszystko jest do poprawy przykro mi sie jej zrobilo bo bedzie musiala zostac dluzej i mowie ze jak skoncze sprzatac to jej pomoge bedzie szybciej



Byl chyba jeszcze inny sen lecz go nie pamiętam



Pozdrawiam



Dziekuje z gory za analize snu
2016-07-06 (05:53)

status dusia
Data rejestracji: 2014-11-02
Ilość postów: 10016

14214
wpis nr 1 008 476
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

witam........

znowu śniła mi się lodówka ktorą nie chciało mi się odmrozić a miała być oddana na złom....zastanawiałam się czy nie można jej wyrzucić przez okno,a ona i tak się odmrozi bo są upały......

byłam niepewna czy 2 lodówka zmieści mi się w kuchni pomiędzy szafkami......

pozdrawiam..........
2016-07-06 (07:39)

status dorotkaw
Data rejestracji: 2015-04-07
Ilość postów: 1197

14363
wpis nr 1 008 479
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam ☺

Krzysiu dziękuję za wczorajszą analizę ☺

Lodowka 27 sprzątać w niej stare wędliny. jechać na pogrzeb autem , pieniądze
2016-07-06 (07:40)

status Mapeterka
Data rejestracji: 2016-03-20
Ilość postów: 404

14786
wpis nr 1 008 480
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam!

Śniły mi się dywany.

Pozdrawiam
2016-07-06 (08:25)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 008 482
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dzien dobry



praca-8,56,AS-49,Ula-48,sprzatac-13,AD-42,pasek-28 i ta 15



Dusia



lodowka-27,złom-20,50,okno-36,nowa-1,kuchnia-51,szafka-52



Dorotka



lodowka-27,sprzatac-13,stare-80,wedliny-19,pogrzeb-25,jechac-38,12,samochod-42,pieniadze-57



Mapeterka



dywan-39,12



2016-07-06 (08:31)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 483
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam 🙂



Sen męża



Wojna , Afganistan ,las

Szedł z dzieckiem , widział tygrysy , uciekali ..

Bal sie o dziecko ,które sie zagubiło

Ktoś jechal traktorem ??🙂poprosił cz by go nie podwiózł

Dostał sie do żołnierzy , opowiadał o chłopcu , okazało sie ze dziecko żyje

Czekali na samoloty



drugi sen

Jest chyba w wc myje ręce woda z dzbanka ??

w ręce ma mydło ..



I trzeci ..

Tosia -pies york , łapie szczury 😨😨

Mowi- co u nas robią szczury w domu ??



Ale ma sny 🙂😟



Pozdrawiam





2016-07-06 (09:00)

status stokrotka24
Data rejestracji: 2011-01-08
Ilość postów: 3401

12847
wpis nr 1 008 486
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam.

Gratulacje dla wygranych.

Dzisiaj coś z wnuczką... nie mogę sobie przypomnieć.

-27-

Pozdrawiam.
2016-07-06 (09:05)

status Mapeterka
Data rejestracji: 2016-03-20
Ilość postów: 404

14786
wpis nr 1 008 487
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziękuję Krzysiu
2016-07-06 (09:17)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 008 490
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Jula-mąż



wojna-10,Afganistan-38,las-55,uciekac-2,dziecko-11,bac sie-15,zgubic sie-28,53,traktor-31,żołnierz-64,2,samolot-3,73,wc-8 lub łazienka-19,10,myc -52,rece-17,woda-33,dzbanek-49,mydło-77,pies-18,35,Tosia-19,szczur-30,3,co u nas...5,
2016-07-06 (09:19)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 008 491
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

To mocna jest liczba 27 , tylko czy wejdzie
2016-07-06 (09:26)

status jula
Data rejestracji: 2014-11-20
Ilość postów: 3504

14234
wpis nr 1 008 493
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Dziekuje Krzysiu 🙂
2016-07-06 (10:43)

status ewa102
Data rejestracji: 2015-09-29
Ilość postów: 1210

14542
wpis nr 1 008 508
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam,



dzisiaj śniło mi się że byłam w Sanatorium Bursztyn w Świnoujściu i wybraliśmy się na wycieczkę do pobliskiego miasteczka w Niemczech - Ahlbeck - autokarem na zwiedzanie i zakupy ja kupiłam kilka małych buteleczek ,miniaturek tzw. szczeniaczków wódek. Potem jeszcze gdzieś pływaliśmy - rejs 1 godzinny statkiem po morzu.- Bałtyku . W Sanatorium mieszkałam na 2 piętrze. Był tam ze mną znajomy W-18,R-49 =67 oraz z Jurek -20 , Jerzy-28 C-39=67.

Drugi sen - jestem w parku Łazienkowskim z Elutka- 16, E-34,K-25=59 spacerujemy , widziałam dużo krzyczących łabędzi , Ela karmiła kawałkami chleba łabędzie jakiś mężczyzna zwrócił jej uwagę że jest ekologiem i to co robi Elutka zakwasza wodę w stawie i niszczy naturalne środowisko. Poszłyśmy dalej widziałam w stawie pływające karpie- ryby. Bolała mnie noga.

Trzeci sen-

chodziłam po jakiś polach gdzie nie było już zbóż bo było już po żniwach, widziałam ścierniska, chodziłam po dziwnych drogach - jedna była w pewnych miejsca wyższa potem niższa, szukałam razem z Danusia- D-16,C-29,G-28=73 domu do kupienia na wsi i chodziłyśmy po wsi pytając się mieszkańców czy ktoś ma dom do sprzedania. Widziałam drogę której połowa była zaorana przez mojego ciotecznego brata Franka - 28 Z-29 , F-48 Z-29= 77. Byłyśmy w domu kuzynki Zosi była stara, gruba i był też jej mąż .Cały czas w tym śnie przewijały się różne drogi.



Pozdrawiam wszystkich serdecznie.



--- wpis edytowano 2016-07-06 10:59 ---

2016-07-06 (11:10)

status krzysiekwa
Data rejestracji: 2011-07-06
Ilość postów: 18308

13107
wpis nr 1 008 512
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Ewa



sanatorium-4,Bursztyn-35,Swinoujscie-48,wycieczka-15,Ahlbeck-24,Niemcy-32,autobus-18,zakupy-8,małe-17,wodka-41,statek-40,godz-39, i ta 1,Bałtyk-16,pietro-38 i ta 2,WR-67,J-67,Elutka-59,park-70 lub łazienki krolewskie-16=7,spacer-25,łabędz-80,karmic-66,chleb-15,karp-19 lub ryba-62,noga-10,bol-56,pole-20,isc-74,droga-41,D-73,szukac-66,wies-76,F-77,stara-80,gruba-34
2016-07-06 (12:52)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6545

14122
wpis nr 1 008 522
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Witam



Gratuluję wygranych



Strzępy snu:



-przeglądać i wybierać chyba koce-11 (ręczniki?-40n) wśród nich są z wzorem Bożonarodzeniowym, ktoś mi doradza by wziąć ze wzorem świątecznym wskazując na koc, a ja już mam na uskładanym stosie taki koc tylko u mnie wzór jest na niebieskim-34,47 tle(wzór to jakieś zielone-64 gałązki-66 z bombkami czerwonymi-52)



-śnię że jestem mężczyzną stoję koło zlewozmywaka-51n w kuchni-51 i jest ze mną nieżyjąca-16 już piosenkarka "Whitney Houston"-71n i "spiewa mi"-41n piosenkę-25,36n "I Will Always Love You"-79n jestem "wzruszony"-49n wychylam głowę-35 za kuchnię-51 by spojrzeć na Whitney Houston obok niej opierając się o ścianę-63 jest nastolatek-28 który też jest wzruszony ma zaczerwienione oczy-51 jakby płakał-41. Po okolicy rozeszła się wiadomość że jest Whitney Houston i widzę wychodząca z budynku-14 kobietę-67,27n na podwórko-45 mówiącą o tym że wystarczy przejść "w koło"-40,22n(chyba z psem-35,18) i tyle w tym czasie się dzieje a ona tego nie widziała







Pozdrawiam

Pa

--- wpis edytowano 2016-07-06 13:01 ---

2016-07-06 (14:29)

status elena55
Data rejestracji: 2014-06-25
Ilość postów: 6545

14122
wpis nr 1 008 545
[ CZCIONKA MONOSPACE ]

Whitney Houston-31n=71n wyszła teraz jako Whitney Elizabeth Houston=(113)5n

Nie zdążyłam wysłać choć miałabym tylko 3/4 ( 10,41,71,79)

Wyszło też tłumaczenie "Zawsze będę Cię kochać"-(82)10n



Pa
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 1464 1465 1466 ... 3464 3465
Wyślij wiadomość do admina