| Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów | Strona: 1 2 ... 1463 1464 1465 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |
| Przewiń wpisy ↓ | OBRÓBKA SNÓW (moderator tematu: krzysiekwa) |
2016-07-04 (14:44) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 008 196 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jula gratulacje |
2016-07-04 (15:04) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 199 [ CZCIONKA MONOSPACE ] 😀🙂 |
2016-07-04 (22:51) SenJAKjawaData rejestracji: 2015-12-09 Ilość postów: 575 | wpis nr 1 008 284 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam, liczba 38 mi się sniła. |
2016-07-05 (05:47) krysieńkaData rejestracji: 2011-05-30 Ilość postów: 62962 | wpis nr 1 008 290 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam wszystkich Dzisiaj zapamiętałam tylko... -jechalam na rowerze z dużej górki i prawie przewrocilam sie na zakrecie - bylam w parku i tam czekalam na prace i z kolezanka dostalysmy po paczce. Poobrzucalysmy na overlocku części i dalej nie mialysmy co robić stwierdzilam ze na przeciwko parku jest rynek więc pojdziemy tam popatrzec co maja ciekawego...gdy weszlysmy na rynek okazalo sie ze wszystko mają strasznie drogie i w dodatku ruskie spodobala mi sie zabawka pomyslalam ze kupie Antosiowi lecz gdy powiedzial mi cene 40 euro!!!!!zatkalo mnie odeszlam bez slowa ...pozniej kupilam warzywa i owoce -pamietam tez syna znajomych Huberta jechal rowerem do domu Pozdrawiam |
2016-07-05 (07:18) dusiaData rejestracji: 2014-11-02 Ilość postów: 10016 | wpis nr 1 008 297 [ CZCIONKA MONOSPACE ] witam..... gratulacje tym co wygrali z TS jakiś grosz...... u mnie dno i wodorosty niestety......... dzisiejszy sen; --miałam robić surówkę z białej kapusty ..sałatkę Celesław..ale po zastanowieniu stwierdziłam że muszę połowę zostawić nie wymieszaną w lodówce ,bo do piątku jest za dużo dni i by się zepsuła........ pozdrawiam....gorąco |
2016-07-05 (07:41) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 299 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam 🙂 Sen męża 11+30=41 Sprzedawałam w kiosku ??? karpie ?? Jechał samochodem zeby je kupić Mój sen Forum , nasza strona obróbki snow Na monitorze komputera (dawno nie używam ) wpisy ,tylko moje , kilka pod rząd ,widze zdjecie profilowe ,ale jakies żółtawe i wpis kogoś obcego , jedna linijka ( pamiętałam dokładnie , ale teraz niestety juz nie ) cos w rodzaju , ze widzi ze zostałam tylko ja i ma nadzieje ze obróbę ...no właśnie nie pamietam co ... ale złorzeczyl Widziałam tez zamiast emotikon znaki graficzne ..bylam ciekawa jakie dał buźki .. Przypomniało mi sie jeszcze ,ze na tym zdjęciu ,moim ,był napis , drobniutkimi literkami ( a przecież go nie ma 🙂) w kolorze czerwonym I to moje zdjecie , niby moje ale jakies inne , żółte , zarysowane kontury , chyba czarne ,delikatne kreski ... Pozdrawiam --- wpis edytowano 2016-07-05 08:08 --- |
2016-07-05 (08:07) dorotkawData rejestracji: 2015-04-07 Ilość postów: 1197 | wpis nr 1 008 302 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam ☺ Sen córki robotnicy, długopis szukać, pieniądze lub banknoty prawdziwe i wielkie setki chowac do fotela Pozdrawiam |
2016-07-05 (09:50) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 308 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzien dobry Krysia rower-50,gora-78,park-70,praca-8,56,paczka-74,rynek-34,drogie-39,,Rosja-18,zabawka-44,euro-23,warzywa-34,owoce-49,chłopak-62, i ta 40 Dusia kapusta-1,sałatka-13,Colesław-27,lodowka-27,piątek-26 Jula TY-41,sprzedawac-1,34,kiosk-20,karp-19,jechac-38,12,samochod-42, forum-28,komputer-34,zdjecie-57,czytac-22,zołte-19,napis-72,czerwien-52 Dorotka robotnik-56,długopis-40,szukac-66,pieniadze-57 lub banknoty-20,fotel-11 Moj praca-8,56,samochod-42,myc-52,rece-17,klamka-21,13,furtka-19 |
2016-07-05 (09:58) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 310 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jula musiałas wejsc na obrobke 2 |
2016-07-05 (10:41) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 008 317 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry Znajomi K.M.-18+7=25 , M-19,K-52 , typowali-30n z losowania -25,13(puszczali nagranie losowania w zwolnionym tempie )szukali-66 liczb-19,74 Wycieczka ?-15 , znajomi, znajome,J.C.7+22=29, korytarz-42, biec-43,ludzie-10,łazienka-10,19, sikać-4, pokoj10,kuchnia-51, garnki-27, reklamówka-38 i wiaderko-39, zdjęcia-57,ksiądz -21,13, zegarek-36 i zegarek> (porozkręcany zegarek w drobny mak)-146=11,obrus-35, laptop-26,pieniądze-57, płacić -8, biuro-78, urzędnik-16. |
2016-07-05 (10:41) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 318 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziekuje Krzysiu 🙂 😀😀😀😀 Krzysiu jeszcze 8 bo byłam na obróbce jako Jula Dodam jeszcze sen męża nr 2 🙂 Jest na rybach z kolega Tosiek ???? nie zna nazwiska Wędka , długa , zarzucał , zahaczył o gałęzie Kolega pyta -co tak blisko rzuciłeś ? -bo sie uczę (?????) Spławik , duże przelotki Rower i wędka oparta o drzewo ,ale nie jego ... --- wpis edytowano 2016-07-05 10:52 --- |
2016-07-05 (11:01) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 322 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jocia to samo Jula-maz ryby-62,łowic-57,wedka-19,długa-45,gałaz-66,spławik-28n,rower-50,15,drzewo-44,co tak...-77,bo sie....-41 |
2016-07-05 (11:28) 19bm68Data rejestracji: 2014-04-01 Ilość postów: 986 | wpis nr 1 008 324 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam obrobkowiczow @ I pozdrawiam |
2016-07-05 (11:32) elena55Data rejestracji: 2014-06-25 Ilość postów: 6545 | wpis nr 1 008 325 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Witam Gratuluję wygranych Sen: -być w łazience-10 we śnie to była moja łazienka, ale była inna niż w realu. Widziałam w posadzce duży-42 "otwór-62,28n+prostokątny-47n"=75n Myśleć i widzieć w wyobraźni kilka koncepcji postawienia ściany-63 wydzielając korytarz-42. Patrząc się na ten prostokątny otwór mam wrażenie że z niej wychodzi duch-20 a właściwie "złe-15+ duchy-24"=39n ("duchy z ciemnej strony"=92 czyli "11"n) Chcę zamknąć mieszkanie, zamykam drzwi, mam klucz-51 w zamku-64 i nie mogę-69 przekręcić kluczem, myślę że to sprawka złych duchów -A(32)17 jest chyba w jakimś urzędzie-41, dowiaduje się że musi w ciągu 2 miesięcy-32 podjęć decyzję które mieszkanie-16,48n wybiera, dostaje adresy-61 mieszkań "do-10+ obejrzenia-50n"=60n -towarzyszą mi 2 mężczyźni-12,45n ubrani na biało-21 w pewnym momencie jesteśmy nad rzeką-1, widzę że podnosi się poziom wody-33,16n w rzece(myśl w świadomość "wzbiera"-38n woda-33,16n) nurt-19n staje się szybki-27n a ja-10,1 z tymi mężczyznami "płynę-26n+kajakiem-7,25n"=51n. Szczęśliwie dopływamy do miejsca gdzie widzę jaz-9n i za nim "budynek-14,27n+ hydrologiczny?-79n"=(106)7n a w nim "zębatki"-28n Do wody wpada moje białe-20n koronkowe-46 ubranie-34n,48, świadomość "rozerwane"-52n będzie to ubranie-34n Widzę że to ubranie płynie w stronę jazu i chyba jeden z mężczyzn mi towarzyszących w porę wyciągnął to ubranie, że się nie zniszczyło -znajomy A.J(7)39 z kolegami, pochowali kolegę "Tadeusz"-23n (nie widzieć pogrzebu ani cmentarza) mam świadomość że jest już po uroczystości pochówku czyli jest teraz "stypa"-17n, jest też znajomego najmłodszy syn-61 Z.J-(28)44 jest zainteresowany nowym zakupem-8 i widzę na czymś leżące 4-5 prostokąty to są "programy"-49n jedno z tych prostokątów zakłada się na głowę-35 i osoba ta staje się "genialna" w jakimś wycinku możliwości np. super szybko biegnie z szybkością nieosiągalną teraz nawet najszybszemu obecnie sportowcowi. Mankament tej super "programowej zabawki" jest to że każdy program działa osobno. Mam informację, że stworzony będzie taki jeden ekstra super program który będzie współpracował ze wszystkimi tymi teraz osobnymi programami i ja we śnie mam obawę że ktoś może ten ekstra super program źle wykorzystać bo do niego będą mieć dostęp tylko najbogatsi ludzie Pozdrawiam Pa |
2016-07-05 (13:23) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 338 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dziekuje Krzysiu 🙂 |
2016-07-05 (13:40) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 341 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Elena to samo |
2016-07-05 (13:47) AtaData rejestracji: 2015-01-11 Ilość postów: 413 | wpis nr 1 008 344 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Dzień dobry Chciałabym bardzo podziękować za senne @ , a ja nie mogłam Wam odpisać, bo nie było mnie w PL. Dostęp do neta miałam, ale tyle się działo, że nie było czasu. Więc teraz dziękuję Ze snami u mnie nawet na dalekim wyjeździe było słabo, mimo wielu wspaniałych wrażeń Powodzenia w losowaniach |
2016-07-05 (14:32) julaData rejestracji: 2014-11-20 Ilość postów: 3504 | wpis nr 1 008 354 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Gratulacje dla wygranych 🙂 Nie było na obróbce Krzysia , dziwne ...4,29,70,75 🙂🙂 |
2016-07-05 (14:53) jociaData rejestracji: 2011-05-29 Ilość postów: 4546 | wpis nr 1 008 359 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Zapewne, Krzysiu, odgrywał pierwszoplanową rolę w swoim śnie Gratuluję wygranym |
2016-07-05 (14:58) krzysiekwaData rejestracji: 2011-07-06 Ilość postów: 18308 | wpis nr 1 008 360 [ CZCIONKA MONOSPACE ] Jocia mozliwe,gdybym to wiedział to bym postawił na siebie Ladnie wszedł sen Krysi i meza Juli |
| | Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lotto | Strona: 1 2 ... 1463 1464 1465 ... 3464 3465 Wyślij wiadomość do admina |