Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

potrzeba matką wynalazku

2019-09-24 (19:06)

status Szymon Wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 1 248 685
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wiadomo każdy chce wygrać, chwytamy się różnych trików aby to nasze numerki wpadły, jedni grają losowo, inni tworzą systemy a jeszcze inni uprawiają magię.
Nigdy wcześniej tej metody nie próbowałem, tzn gdzieś tam błądziłem po omacku ale jeszcze nigdy nie miałem takiej wiary w wybrany przez siebie schemat.
Krótko pisząc mam pomysł na cud, można powiedzieć, że zaczarowałem nim już piątkowe losowanie eurojackpot i pełen wiary czekam na wygraną.
To co wymyśliłem jest banalnie proste... jest to tak proste, że aż dziw bierze, że nikt nie wpadł na to wcześniej.
Kluczowym zdaniem w tym przedsięwzięciu jest stwierdzenie, że potrzeba jest matką wynalazku. Uważam, że jest to tak ważne zdanie, że powinna na ten temat powstać jakaś księga, które powinna otrzymać status świętej.
Wynalazcy komputerów, samochodów i innych przedsięwzięć doskonale zdają sobie sprawę, że nic nie powstaje bez potrzeby. Co znaczy, że najpierw trzeba coś chcieć a potem zastanowić się nad tym w jaki sposób chciało by się tego dokonać po czym wykonać.
Jakby zmieniło się wasze postrzeganie świata gdybyśmy żyli w świecie w którym potrzeba wystarczyła by aby urzeczywistnić każde przedsięwzięcie.
Ja swojej wygrany zamierzam dokonać wysyłając dzisiaj jeden kupom w minilotka przez internet. Że tak powiem chwile zastanawiałem się nad tym ile kuponów chciałbym wysłać zanim wygram ale ostatecznie zdecydowałem się na jeden a nie np na dziesiątki.
Wierzę, że to właśnie ja decyduje ile kuponów zamierzam użyć.
Czyli mój plan jest taki: wysłać 1 kupon i wygrać główna nagrodę, nie mniej jednak zdecydowałem, że poza mną główną nagrodę zdobędą jeszcze 2 inne osoby, których numerki pokryją się z tymi które ja będę miał na swoim kuponie czyli tymi które będą u mnie na stronie gry.lotto.pl pierwszymi dostępnymi przez internet wytypowanymi metodą chybił trafił.
Jeżeli chodzi o te dwie inne osoby to umysł jednej z nich urzeczywistni dziś naszą wygraną.
I taki mam plan, że jakaś osoba w Polsce z tymi samymi numerami co ja będzie chciała wygrać tak bardzo, że aż dostanie swoistego olśnienia i to urzeczywistni.
Pozdrawiam
2019-09-24 (21:59)

status greg
Data rejestracji: 2004-07-14
Ilość postów: 8517

363
wpis nr 1 248 718
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam Cię serdecznie ☺
Wiesz najlepsi od bajek to byli
Masztalscy
i niech tak pozostanie 😅😅😅
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina