Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij prywatną wiadomość do admina
Przewiń wpisy ↓

Bukmacherka i sieci neuronowe


2019-05-27 (13:10)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 308

14527
wpis nr 1 233 443

Coś dla pasjonatów dwóch światów: bukmacherki i sieci neuronowych.

https://www.technologyreview.com/s/609760/data-mining-reveals-the-way-humans-evaluate-each-other/


2019-06-11 (13:00)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 308

14527
wpis nr 1 235 382

Strategia Secret Betting, która bije bukmacherów online:

https://www.technologyreview.com/s/609168/the-secret-betting-strategy-that-beats-online-bookmakers/

"Zespół naukowców znalazł sposób na legalne zarabianie pieniędzy u bukmacherów internetowych."

"Istnieje słabość w sposobie działania bukmacherów. Ma to związek ze sposobem, w jaki zabezpieczają swoje zakłady, aby zabezpieczyć się przed możliwością dużych wypłat.

Na przykład, gdy dwie drużyny rozgrywają grę w piłkę nożną, bukmacherzy ustalają kursy każdej drużyny zapisujące wygraną, przegraną lub remis. Czasami duża liczba osób może postawić na konkretny wynik z powodów niezwiązanych z szansą - na przykład ta drużyna może być bardziej popularna niż oczekiwano. W takim przypadku bukmacher jest ustawiony na dużą wypłatę, jeśli taki wynik wystąpi.
Bukmacherzy mogą więc zabezpieczyć swoje zakłady, oferując korzystniejsze kursy po przeciwnych wynikach. W ten sposób przyciągają zakłady, które pokrywają przynajmniej część potencjalnych strat.
Proces ten stwarza również szansę każdemu, kto jest w stanie go zauważyć. Sztuką, którą naukowcy udoskonalili, jest opracowanie metody, która konsekwentnie dostrzega szanse na korzyść gracza, a nie bukmachera."

:-)
2019-06-11 (14:01)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 308

14527
wpis nr 1 235 391

Dlaczego bukmacherka to nieuczciwa gra?

Druga część powyższego artykułu:
"„Chociaż graliśmy zgodnie z zasadami branży zakładów sportowych, kilka miesięcy po tym, jak zaczęliśmy obstawiać zakłady z prawdziwymi pieniędzmi, bukmacherzy zaczęli poważnie ograniczać nasze konta”, twierdzi zespół.

Bukmacherzy często ograniczali stawkę, którą mogli postawić lub proponowali „ręczną kontrolę” zakładu przed jego zaakceptowaniem. W takich okolicznościach zespół nie mógł obstawiać.

Jeśli bukmacherzy wybierali zakwestionowane zakłady losowo, nie powinno to mieć żadnego wpływu na rentowność strategii. Ale Kaunitz i współpracownicy twierdzą, że było to mało prawdopodobne i że działania bukmacherów mogły mieć na nich poważny wpływ. „W tych okolicznościach nie możemy kontynuować naszej strategii zakładów”, mówią.

Kaunitz i spółka są wyraźnie niezadowoleni: „Branża zakładów sportowych ma swobodę publikowania i oferowania kursów swoim klientom, ale oczekuje się, że ci klienci przegrają, a jeśli im się to uda, będą mogli ograniczyć zakłady”.

Zespół podkreśla, że ​​tego rodzaju praktyki mogą być nielegalne. „Towary lub usługi reklamowe z zamiarem nie sprzedawania ich jako reklamowane, lub reklamowania towarów lub usług bez zamiaru dostarczenia rozsądnie oczekiwanego popytu, ale z zamiarem zwabienia klienta do zakupu innego produktu (praktyka często nazywana„ przynętą ”lub„ przynętą ” i zmienić reklamę, jest uważana za fałszywą reklamę i niesie kary pieniężne w Wielkiej Brytanii, Australii i Stanach Zjednoczonych Ameryki ”, mówią zespół."
(tłumaczenie Google Tłumacz)

Innymi słowy - dopóki tracisz, jesteś dobrym klientem. Jak zaczynasz wygrywać, bukmacherzy zaczynają stosować "sztuczki" byś nie wygrywał.
To nie jest uczciwa gra.

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij prywatną wiadomość do admina