Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Życzę wszystkim wysokich wygranych i tymczasem

2019-05-15 (12:43)

status Szymon Wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 1 231 631
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pani i Panowie! Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo... a skoro on może rozdzielić morze czerwone to zapewne człowiek może wygrać w lotto. Nie wiem jak Wam... ale mi się to wydaje szalenie skomplikowane przyciągnąć siłą swojego umysłu odpowiednie numerki do maszyny losującej. Co tu by mówić to wydaj się być niemożliwe. A z pewnością przerasta to nasze umiejętności. Tak bardzo przerasta to nasze umiejętności, że nawet próbować się nie chce. Tym samym oznajmiam, że niech lepiej pozostanie tak jak jest.. niech nie będzie jakiejś większej filozofii w obliczu której losowane są numerki. Innym słowem niech za każdym razem wygrywa ten, któremu się po prostu poszczęści. Tylko wtedy świat pozostanie magicznym miejscem.
Nie wiem jak tam Wy ale ja mam spore ciśnienie na wygraną... nie mniej jednak zdaje sobie sprawę, że jestem bez szans... a samo ciśnienie jest chyba czymś już niezdrowym... Myślę, że lotto to powinna być przede wszystkim zabawa i wręcz grzechem jest chcieć wpłynąć na wyniki losować.
Nikt z nas nie potrafi kontrolować numerków z maszyny losującej... a na Boga w tych sprawach za bardzo nie można liczyć i tu nie istotne jest to czy mamy za co jeść, czy jesteśmy najbiedniejsi na świecie... Nie liczy się to ile gramy, nie liczy się to czy mamy zadłużenie po prostu wszyscy mamy równe szanse. Powinniśmy to wszystko potraktować jako dobrą zabawę.
Nie wiem jak tam Wy ale ja lubię tą adrenalinę jaka towarzyszy losowaniu.
Zwykle gdy nie wpada mi jeden numerek to i tak liczę na to, że chociaż pozostałe wpadną.
I do końca nie wiem dlaczego tak jest, że mój umysł w trakcie losowania emanuje tak jakby miał na to wpływ.
Cóż w kwestii lotto to chyba wszyscy to są egoiści... nikt nie chce zmarnować swojej szansy.
Zresztą mawia się, że żeby mieć jakiekolwiek szansę na wygraną to trzeba przede wszystkim kupić kupon.
Nie wiem jak tam Wy ale mi się wydaje, że istotne może być podejście do sprawy i atmosfera jaka temu towarzyszy.
Podobno trzech Jezusów z wiarą, który zawarli by między sobą pokój i w zgodzie powiedzieli góro przesuń się wystarczyło by aby góra zmieniła miejsce.

Cóż nie mamy trzech Jezusów a podejrzewam, że ten jeden który jest też pewnie jakoś szczególnie nie kwapi się aby zajmować się takimi sprawami.

Podejrzewam też, że wspomnianego pokoju, który dawał by nam takie moce stwórcze byśmy nie osiągnęli. Panie i Panowie nie uda nam się stworzyć takiej atmosfery.

Życzę wszystkim wysokich wygranych i tymczasem

--- wpis edytowano 2019-05-15 12:44 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina