Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

najnowsze oręże

2018-11-18 (20:05)

status Szymon Wszechmogący
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 52

13400
wpis nr 1 200 105
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeżeli me słowa nie mają czaru mocy aby urzeczywistnić wygraną to mocy nie mają też myśli.
Jeżeli słowa w stosunku do lotto są bezdźwięczne to i myśli bezdźwięczne.
Jak zatem zrealizować swoje pragnienie... czy żmudnie szukać systemu, który nie zagwarantuje tak czy siak wygranej, czy też pogodzić się z faktem, że lotto to nic innego jak szczęście.
Tak więc dziś płodzę me poetyckie dziecię. Niech tego dnia stanę się inny, niech stanę się wszechpotężny, a o moje inspiracji niech mówią pokolenia.
Jakże nie inaczej przekonać rzeczywistość jak nie wierszem.
Mam swoje liczby. Wierzę w to co jest dla mnie wygodne. Metoda chybił trafił jest czymś co wymaga ode mnie najmniej pracy.
Padło na numery 3, 20 ,22, 28 i 41. Chce je widzieć w maszynie losującej wśród tych wybranych. Chcę zaznać tego szczęścia, chcę pozwolić sobie na więcej.
To może być kwestia telekinezy, moje kulki tego dnia muszą musiałby mieć wielkie przyciągnie.
To musiała by być magnetyczna siła, która przyciąga tylko te prze zemnie wymienione.
Maszyna losująca musiała by pość ze mą do tańca. Musiała by mieć dusze i swoje fanaberie.
Czy da się zamienić kilka słów z nieożywioną materią. Czy da się ją przekonać aby dziś wybrała te moje numery. A co jeżeli i to podejście jest mało sensowe... to cóż mi pozostało... chyba nic innego jak szczęście. Mam większe szansę niżeli bym nie wysłał.
Zgłosiłem się do konkursu o te kilkaset tysięcy złotych.
Z tego miejsca mam pragnienie by dostosować się do rzeczywistości, by poznać jej fale i zaproponować własne.
Jak współgrać z maszyną losującą. Przecież szanse są dwie, wpadną mi wszystkie bądź też nie.
Wygram bądź nie wygram.
Zaklinam się na wszystkie moce. Numerki 3, 20 ,22, 28 i 41 dla mnie w losowaniu 18 listopada 2018 roku po 21:40.
Proszę, błagam a zarazem rządzę, żebrzę.

--- wpis edytowano 2018-11-18 20:17 ---

2018-11-18 (21:11)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 200 130
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiedyś trafiłem 5/5 z wpisu jakiegoś usera.

Może i teraz bez tych czarów marów.


to twój wpis oraz wtedy ilość postów
Data rejestracji: 2012-03-24
Ilość postów: 48

20,12,03,24,48
2018-11-22 (22:56)

status Zeolit
Data rejestracji: 2015-02-23
Ilość postów: 1622

14328
wpis nr 1 201 104
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Szymon Wszechmogący

Na co Ty "człowieku" chcesz wpłynąć?

Prędzej Robin Hood trafi 5/5 niż Ty myślą wpłyniesz na wynik.
To co foruje Robin Hood; czyli zakres 10 losowań z przesunięciem i oczekiwanie
na najczęstsze programu "Multiliczby": rozumiem. Jest to jakiś sposób. Czy mega skuteczny;
to inna sprawa.

Ale wpływać myślą na liczby? Lata Tobie miną.
A co do szczęścia. Czy szczęście lubi lotto?
"I don't think so"

Pozdrawiam
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina