Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 8 9 10
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

HOROSKOP DLA GRACZY 2018 :)

2019-01-27 (19:57)

status dionicos
Data rejestracji: 2014-05-05
Ilość postów: 1983

14102
wpis nr 1 212 867
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

dług astralny- a widzisz?A kto powiedział,że dotyczy tego co o wróżbę prosił. Ech, masz, lubię Cię energetycznie spróbuję pomóc. Później nakarm sikorki kawałkiem słoninki.
2019-02-09 (19:22)

status 191979
Data rejestracji: 2018-12-13
Ilość postów: 57

15853
wpis nr 1 215 112
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam wszystkich 😍 mamy szansę Pani Medeo na jakieś horoskopy
Pusto tu i nudno.😉
2019-02-15 (00:23)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 215 970
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj Madea, czy kontynuujesz swoje prognozy ze wskazaniami na horoskop?
Chętnie chciałbym uzyskać Twoją pomoc - chętnie zapłącę za pomoc, nie chciałbym tworzyć zbędnej karmy.
Z góry dziękuję!
Robisz świetną robotę i chciałbym też się odwdzięczyć jeśli nie pieniędzmi to może poradą np numerologiczną bo tym się zajmuję, ale astrologia - to jeszcze świeży temat dla mnie i nie ogarniam tych wszystkich domów, tranzytów. Nawet nie wiem gdzie można się tego nauczyć, a na razie nie mam możliwości wybrać się na warsztaty astrologiczne
2019-02-15 (14:24)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 216 026
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przepraszam wszystkich, którzy lubili moje podpowiedzi na forum, ale mam spory problem ze zdrowiem i ostatnio albo jestem chora albo zapierniczam jak chomik w kołowrotku by nadrabiać zaległości w pracy Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu może już wyjdę z dołka i w następny weekend wrócę na forum z nową rozpiską.
Nikczemny nie ma sprawy możemy się wymienić jak tylko pozbieram się na tyle by mieć wolny czas
2019-02-15 (14:37)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 216 031
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Super !
W takim razie życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia
2019-02-15 (14:39)

status kasika
Data rejestracji: 2011-05-29
Ilość postów: 2988

13050
wpis nr 1 216 032
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

medea zdrówka życzę i pamiętaj zdrowie najważniejsze , pozdrawiam serdecznie
2019-02-17 (14:20)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 216 381
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Madea a czy np trygony, kwadratury, sekstyle itp też bierzesz pod uwagę?
Na stronie astromagia są prognozy wypisane i kierując się tymi korzystnymi lub niekorzystnymi układami faktycznie moje typowania były bardziej sprzyjające dzięki dobrym układom.

Obecnie prognozy były darmowe, ale teraz miesięczna prognoza to 10 zl/mies.
2019-02-19 (13:10)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 216 684
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nikczemny w przerwie na kawę a propos Twojego pytania. Rozpiskę sporządzam na podstawie położenia Księżyca oraz tzw. punktów arabskich fortuny i drugiego którego nazwy w języku polskim nigdy nie pamiętam, ale jest podobno odpowiedzialny za rzeczy "niespodziewane". Zwracam także uwagę na sytuacje gdy są jakieś układy typu Gwiazda Dawida, Wielki Krzyż itp. czyli nietypowe i rzadko spotykane bo wiele z nich potencjalnie może przynosić szczęście. Zdrapki dobieram wg kalendarza majańskiego przy czym z uwagi na ogólny charakter rozpiski podaję wszystkie zdrapki jakie w danym dniu mogą być szczęśliwe z uwagi na związek z kinem dnia i jego przewodnikiem oraz partnerem okultystycznym ( to żadna głęboka wiedza tylko nazwa pomagająca znaleźć odpowiednie znaki w tzw. metryczce dnia dostępnej na stronie pewnego wydawnictwa zajmującego się publikacjami z zakresu majańskiej astrologii).
Jeśli o indywidualną analizę to trygony itp. układy są ważne. Osobiście empirycznie sprawdziłam, że częściej wygrywam gdy na niebie jest trygon z udziałem marsa a jednocześnie słońce jest w znaku żywiołu ziemi ( Jowisz w dniu mojego urodzenia był w Byku stąd teoretycznie sprawy związane z powodzeniem materialnym powinny mi się lepiej układać w miesiącach którym patronuje znak zodiaku z żywiołu ziemi czyli Byk, Panna lub Koziorożec). Trudno takie zależności wytropić, lecz zazwyczaj trzeba po prostu śledzić układy planet z dnia w którym dopisało nam szczęście w grach losowych. Drogą prób i błędów ustaliłam, choć uczciwie powiem że nadal nie wiem dokładnie dlaczego, że szczęście w grach losowych o ile w ogóle mi sprzyja to jest to okres pomiędzy połową lutego a mniej więcej 10 marca a potem pierwsze pięć dni w maju, druga połowa sierpnia i w okolice 11 listopada. W tych okresach w czwartki praktycznie zawsze coś wygrywam, choć zazwyczaj jest to zwrot plus ewentualnie kilka złotych na plus. Gdy wystąpi wtedy kumulacja innych wskazań astrologicznych typu dzień tygodnia, położenie księżyca oraz trygon Marsa i/lub odpowiedni kin w kalendarzu majańskim to w porywach raz na jakiś czas wpadało 7/10 w multi. I tu ciekawostka bo w inne gry praktycznie nigdy nie trafiam niczego no czasami najniższy stopień wygranej.
Miało być krótko Ja korzystam z programu astrologicznego dostępnego tutaj http://www.zaytsev.com/downloads.html . Wersja podstawowa była zawsze darmowa, ale jak to wygląda teraz to nie wiem. Strona z kalendarzem majów po polsku http://www.maya.net.pl/_pl/metryka.php?LANG=pl . W drodze eksperymentu spróbuj sobie znaleźć dzień tygodnia, w którym przyszedłeś na świat (jeśli jeszcze nie ustaliłeś to kalendarze stuletnie on-line są jeśli dobrze pamiętam w większości darmowe) gdy w metryczne kalendarza majańskiego będzie kin Żółtego Wojownika jako kin dnia, partner okultystyczny lub przewodnik ( to ta kolumna po lewej stronie niestety trzeba zapamiętac obrazek bo nie są podpisane) i puść Kaskadę. Wielu moich znajomych tak zrobiło i miało trafienia, choć zazwyczaj niewielkie. No i uczciwie mówiąc nie każdy i nie zawsze
2019-02-20 (21:04)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 216 905
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ok więc które układy księżyca są warte pod uwagę w patrzeniu np w kosmogramie? Bo jeśli jest pełnia, a czasami jej nie ma wygrane i tak padają, więc sam układ Księżyca nie jest miarodajny w przełożeniu do wygranych.

Czyli patrząc w kosmogram zauważasz jakiś szczególny symbol, ale to może być nadinterpretacja. Jak to ma się do zdarzeń lotto? Bo ciężko mi jest te dwa obszary ezoteryki z grą "losową".

Przy tym kalendarzu majańskim co beirzesz pod uwagę przy wyborze zdrapek? Przecież zdrapki się zmieniają, i w wielu kolekturach niektóre są niektórych nie ma.

Co to znaczy kino dnia?

Właśnie co do układów właśnie stosując się do nich, np nie gram przy kwadraturach mało to się u mnie sprawdziło i chyba inne wpływy mają za zadanie dać lub nie dać szczęścia grającemu w tym przypadku mnie.

Zauważyłem, że jak mam czysty umysł i dobre intencje to częstotliwość trafionych liczb jest większa lecz to nadal np zamiast 1/10 w MM to jest 3/10 lub 2/12 w multi lotto zamiast 1/12 więc słabo miarodajne wyniki.

Obecnie badam wahadłem gdyby to pomogło Ci w naszej dalszej konwersacji. Nie do końca potrafię wyróżnić szczęśliwe układy od tych nieukładających się pod fortunę, obfitość, bogactwo itp. Czy każda osoba ma inny szcześliwy układ, czy są konkretne zależności ogólne dla wszystkich które sprzyjają ww aspektom?

Włączyłem dwa programy, pierwszy to pokazuje konkretny kosmogram na dane miasto. A jak to połączyć z moimi danymi? Bo pod grę lotto gdyby był dobry układ w moim mieście to każdy grający by miał jakąś wyrganą a tak nie jest. Jedynie jednostki wygrywają.

Jestem ciekaw czy ktoś albo np Ty sprawdzałaś dane osób które wygrały ich układy.

Druga ta majańska aplikacja - totalnie nie znam tych oznaczeń, czy możesz prywatnie udzielić konsultacji albo podesłać gdzie mogę znaleźć interpretację? Albo może masz jakiś cennik ile taka wycena u Ciebie by kosztowała? Bo nie chciałbym być sępem bo sam wiem, że to czasami są godziny pracy nad takimi układami.

Urodziłem się w piątek według naszego kalendarza. Czy to oznacza, że w piątki mam większą szansę na wygraną?

Mam żółty 36 kin planetarny wojownik. Ale to po prawej stronie jest zapisane. Po lewej mam wiele różnokolorowych obrazków ale nic mi to na razie nie mówi

CHętnie dowiedziałbym się wiecej. Mógłbym w zamian pomóc Ci np znaleźć drogę życia, słabe, mocne strony ale to pewnie wszystko wiesz
2019-02-20 (22:42)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 216 932
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nikczemny fazy księżyca mają znaczenie, ale nie tak się podaje w popularnych horoskopach. Liczy się faza księżyca jaka była w dniu i godzinie Twojego urodzenia. W dniach tej fazy oraz do czterech dni przed oraz czterech dni po Twoje szanse na wygrane są potencjalnie większe niż w inne dni.

W metryce dnia na podanej w poprzednim wpisie w kalendarzu majańskim wpisujesz datę dnia dla którego chcesz ustalić kin dnia. Znak podany po prawej stronie jako kin narodzin jest właśnie kinem dnia ( metrykę stworzono dla osób chcących wiedzieć jaki jest ich kin narodzin). Dziś 20 lutego 2019 jest kin Białe Zwierciadło. Nad znakiem masz jedną kropkę czyli jest to kin nr 1 w trwającej fali. Po lewej strony szukasz obrazka z jedną kropką i patrzysz jaki obrazek ma obok i to jest kin przewodnika, który ma znaczenie przy wyborze zdrapek w mojej metodzie. Obok kinu narodzin (dnia) są cztery obrazki to partnerzy okultystyczni. Zazwyczaj te na górze są identyczne różnią się tylko liczbą kropek i kresek ( które są zapisem cyfr stosowanym przez majów gdzie kropka to 1 a kreska to 5 czyli dwie kreski i jedna kropka nad nimi to 11 a jedna kreska i kropka nad nią to 6 itd.)
Każda zdrapka ma swój kin to jest kin dnia, w którym weszła do sprzedaży. Gdy ten sam kin pojawia się jako kin dnia, jego partner okultystyczny lub przewodnik. Znaków- jest jest tylko kilka i powtarzają się. Wygląd grafik trzeba niestety zapamiętać, co zazwyczaj zajmuje trochę czasu. Patrząc na metrykę dzisiejszego dnia mamy po kolei Białe Zwierciadło, Niebieski Wicher, Żółte Słońce, Czerwony Smok, Biały Wiatr, Niebieska Noc, Żółte Ziarno, Czerwony Wąż, Biały Łącznik, Niebieska Ręka, Żółta Gwiazda, Czerwony Księżyc, Biały Pies czyli 13 kinów tj. tzw. fala po upływie 13 dni zacznie się w dniu 5 marca następna fala czyli Niebieska Małpa, Żółty Człowiek, Czerwony Wędrowiec, Biały Mag, Niebieski Orzeł, Żółty Wojownik, Czerwona Ziemia a potem znowu Białe Zwierciadło, Niebieski Wicher itd.
10 marca będzie kin dnia będzie Żółty Wojownik czyli dobry dzień by zagrać w Kaskadę.
19 marca kin Żółtego Wojownika będzie partnerem okultystycznym kinu dnia czyli też niezły dzień do zagrania w Kaskadę.
Niestety są to niedziela i wtorek czyli większe szanse mają w proponowanym przeze mnie eksperymencie osoby urodzone w tych dniach tygodniach.

2019-02-20 (23:13)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 216 937
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nikczemny jestem tak jak ty samoukiem więc nie umiem odpowiedzieć na każde pytanie z zakresu astrologii. Po wielu latach zajmowania się tematem wiem tyle, że nie posiadam wiedzy by ustalić sobie lub komuś takich wskazań, które zawsze lub prawie zawsze przyniosą wygraną. Zakładam, że ma na to wpływ po prostu więcej niż jeden czy dwa czynniki. Kosmogram ustala się dla swojego miejsca pobytu bo trzeba sprawdzić jakie są aspekty planet dla tego miejsca by porównać kosmogram z naszymi ustaleniami co do tego jakie aspekty nam osobiście sprzyjają. Niestety nie jestem dobra w progresji i odczytywaniu tranzytów planet, ale może w tych zagadnieniach znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania
2019-02-20 (23:43)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 216 940
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Robiono analizy horoskopów osób wygrywających a co najmniej jeden zawodowy astrolog opisał jak próbował sobie ustalić szczęśliwe dni i godziny do grania i nawet jeśli pamięć mnie nie myli trafił trójkę lub czwórkę wg tych analiz. Czytałam to około 2010 r. więc trochę dawno i nie pamiętam gdzie, ale na pewno na necie.
Moim skromnym zdaniem na zaistnienie "szczęśliwego dnia", w którym możesz wygrać ma wpływ kilka lub kilkanaście różnych wskaźników od tych ogólnych podawanych przez zawodowych astrologów po indywidualne czyli ten sam dzień tygodnia gdy przyszedłeś na świat, słońce w znaku zodiaku wynikającym z położenia Jowisza w dniu urodzin, księżyc w znaku zodiaku takim samym jak w dniu urodzenia lub z tego samego żywiołu albo znaku zodiaku żywiołu w którym był Jowisz w dniu urodzenia, wystąpienie aspektu który wcześniej przyniósł wygraną itp.

W dniu mojego urodzenia księżyc był w skorpionie, jowisz w byku, słońce było w koniunkcji z wenus ( w klasycznej astrologii uważana za planetę "małego szczęścia) a jowisz w kwadraturze z marsem, był to czwartek, ksieżyc był dwa dni przed pełnią. W dniu 1 maja 2014 r. gdy trafiłam 8/9 w multi jowisz i mars były także w kwadraturze i to tworzącej wielki krzyż czyli kombinację kilku kwadratur. Słońce było w Byku, drugi dzień po nowiu księżyca i był to czwartek czyli dzień gdy przyszłam na świat. Nie zgadzała się więc przede wszystkim faza księżyca . Niestety podobne układy w późniejszych latach rzadko się zdarzały i najczęściej mniej elementów było naraz więc jak nawet coś trafiałam lub wydrapałam to był to w porywach zwrot nakładów. Czyli zasady pewnej na 100 % nie ma.
2019-02-20 (23:56)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 216 941
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Rozumiem. Ciekawe. Muszę w takim razie więcej poczytać o tej metodologii tj horoskopie majańskim. Zapewne po angielsku w sieci jest trochę informacji na ten temat.

Nie jestem zwolennikiem czytania forów internetowych w celu poszukiwań odpowiedzi na zbliżenie się do wygranej, bo z tego co czytam to każdy ma inną taktykę ale ze skutecznością u każdego wraz u mnie - mizernie.

Stąd zbieram (może trochę jak szaleniec) Wszelkie informacje tj. szczęśliwe liczby, układy planet, biometr, i wiele innych. Myślę, że jak się połączy to wszystko w całość - da to jakąś wytyczną, ale nie spodziewam się, że zrobię to szybciej niż w ciągu 2 lat. To jest masa informacji, a mało czasu wolnego by usiąść nad tym pożądnie - nie jestem w stanie rzucić pracy by zgłębiać tajników większej szansy a wygrane. Chciałbym ale rozumiesz jak jest.

Mimo wszystko myślę, że nie będziemy mieć 100% pewności. Dlaczego? Bo np niektórzy mogą mieć wpisane karmę pracy tj. Że póki nie będziesz intensywnie i regularnie pracować to nie ma się szans na wygraną choćby był super układ planet który zdarza się raz w życiu. Nawet same intencje, stan emocjonalnym może bardzo zaważyć.

Z moich obserwacji wynika, że o biometrze niekorzystnym na - 76% i niekorzystnym układzie planet trafiłem wahadłem w mm 6/10 a kolejnego dnia 3/6 w lotto. Badam temat miesiąc więc to i tak za mało obserwacji, ale dzielę się tym co mam.

Pytałem też moich znajomych numerologów czy astro to niestety nie uzyskałem odpowiedzi. Co mnie zaskoczyło, że ludzie na forach mają jakieś pomysły a osoby w zawodzie nie chcą w ten sposób pomóc udzielając prostej odpowiedzi albo nawet za wykonaną usługę nie chcą takich usług prowadzić, bo lotto to ciemna energia. Nie czaję tego...
2019-02-21 (00:00)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 216 942
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Widzę, że pisaliśmy w tym samym czasie. Dokładnie jak piszesz. Przynajmniej mamy jakiś cel w życiu i dążymy do rozwiązania pewnych zagadek

Nawet gdybym miał całe życie badać to zjawisko będzie mi sprawiać frajdę bo co kolejny odstęp czasu np co miesiąc będą pojawiać się nowe wnioski, i wzrost świadomości.

Może pewnego dnia będziemy sami w stanie wykreować nagrodę - kto wie?
2019-02-21 (02:00)

status Zeolit
Data rejestracji: 2015-02-23
Ilość postów: 1622

14328
wpis nr 1 216 946
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nikczemny

O jakich ludziach piszesz z zawodu?
Odnośnie ciemnej energii. Nie kumasz tego?
Lotto to nie cukierkowa bajka. Tu się życie traci.
Może Nikt Tobie wprost tego nie napisze. Może się boi, lub ma tego wszystkiego dość.
Albo jest na usługach lotto; machiny.

Wierzysz, że idzie wygrać? Miliony zęby łamią. Są spryciarze. Też mam swoje teorie.
Ale? Uważaj, aby to nie była wojna z wiatrakami.

Napisałeś 2 lata. Lepiej spędź ten czas na inne sposoby uzyskania zarobku.
Kursy, technologię, przepisy itp. Ogólnie zawód lub specjalizację.
No chyba, że lotto to poboczne zajęcie. Takie dodatkowe "hobby".
Też trzeba uważać. Aby nie przegrać.

Pozdrawiam
2019-02-21 (14:50)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 217 031
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przepraszam wszystkich że piszę nie w temacie, ale chciałbym to zaznaczyć raz a dobrze.

Zeolit.
Uczepiłeś się mnie jak rzep do psiego ogona. Daj sobie spokój. Nie pracujesz z horoskopami, wahadłami, tarotem, numerologią i tego typu praktykami to przestań wchodzić w paradę.
Nie masz doświadczenia w temacie to przestań innym podkładać kłód pod nogi.

Skoro Tobie w życiu nie wyszło, idź się czepiać gdzie indziej.

Powiem lepiej.
Każdy Twój wpis jedynie pogłębia poczucie mojej misji, abym szedł w te tematy głębiej. Dlaczego? Bo ty jak i wielu sceptyków traci czas żeby zdobyć czyjąś uwagę. Ja i inni - działają w tym temacie by poznać jak ten świat funkcjonuję czy patrząc na tematykę forum - wygrać metodami nie przyjętymi przez społeczeństwo w lotto.

Testujemy, praktykujemy, sprawdzamy, analizujemy.
A takie wpisy... Czego oczekujesz?

Że nagle powiemy: o tak Zeolit to nasz wybawca, dziękujemy za jego troskę, naprowadził nas na prawdę... Czy czego oczekujesz?
Jest mi przykro i z drugiej strony współczuje głupocie. Bo zamiast spać jak człowiek to ty siedzisz i piszesz o 2 w nocy posty, które nic nie wnoszą w temat a robią bałagan.

Wiem, że czytasz moje wpisy więc żeby to było jasne - jeśli nie będziesz pisał w temacie po prostu oleję temat. Będziesz chciał szczerej pomocy, wskazówki, pomożemy, ale tutaj granica się kończy.

Chcesz marnować swoje życie na nic nie dające wpisy - proszę bardzo.
Wiedz, że ja i inni będą dalej działać a wytrwali zyskają najwięcej.
Tak było jest i będzie

Poza tym odnosząc się ostatni raz do Twojej wypowiedzi.
Co dadzą Ci te informacje jak Ci odpowiem? Nagle zaczniesz działać w zgodzie z wybranym horoskopem? Nie, tylko chcesz uzyskać ciekawość. To jest wampiryzm energetyczny w czystej formie.

Może nie jesteś tego świadom, ale zacznij zadawać pytania w tematyce, albo takie pytania lub wnioski zapisuj któe są merytoryczne i mogą wzbogacić temat. Jeśli tego nie zrozumiesz i uniesiesz się ego. Cóż.
Chciałem pomóc. Ale jeśli będziesz miał mi za złe, to wiedz, że sam do siebie wnosisz złosć, bo ja po prostu działam i testuję, a ty sobie będziesz jad puszczał innym osobom co jest złe dla Ciebie i dla innych wokoło.
2019-02-21 (14:52)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 217 032
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nikczemny pozytywne podejście to klucz do sukcesu. Same szukanie takich zależności do świetna gimnastyka dla szarych komórek no i uczymy się ciągle nowych rzeczy.

A propos ciekawostek z "naszej branży" czyli prób zastosowania rzeczy nie potwierdzonych przez oficjalną naukę do celów komercyjnych czyli zarobku na wygranych to ja też zaobserwowałam coś ciekawego przy pewnej apce nazwie "Work Scopes" przy czym nie jest to jakaś kryptoreklama tylko jak sobie ściągałam apkę dotyczącą kalendarza majańskiego tj. "Dreamspell calendar"to mi wyświetliło ją jako polecana. Jest to zwykły popularny horoskop i po prostu zapomniałam go usunąć i tak sobie na telefonie został. Kiedyś coś mnie naszło i pamiętając, że tam są tzw. szczęśliwe liczby postanowiłam że co mi tam skorzystam z nich do mm. Puściłam i miałam 4/6 czyli fajnie wyszło. Jestem wzrokowcem a numerki podają po takim wykresem słupkowym z określeniem pomyślności w różnych dziedzinach życia. Słupek pieniędzy był nędzny za to słupek intuicji był na ponad 90 % a że ma intensywny fioletowy kolor to mi to utkwiło w pamięci. Kilka razy jeszcze puszczałam zestawy z tej apki i nic. Dałam więc sobie na luz. Potem po jakimś czasie przypomniała mi się ta sprawa z słupkiem intuicji. Zajrzałam do apki a tam znowu słupek intuicji "szaleje". Chciałabym napisać, że puściłam szczęśliwe numery i wygrałam fortunę, ale w kolekturze jakoś mi przeszło i wzięłam sobie tylko trzy zdrapki. Wszystkie były pełne, choć zwrot trudno uznać za wygraną. Numerki z apki wpadły po jednej lub dwie we wszystkich grach lotto Niemniej jak czasami mam podświadome parcie na granie a w tej apce jest duży fioletowy słupek intuicji to pozwalam sobie na małe szaleństwo i nawet dość często coś tam trafiam lub wydrapię, ale oczywiście nie zawsze. Dlatego opisałam to jako ciekawostkę a nie patent na wygrane
2019-02-21 (14:52)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 217 033
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Medea
Nie mogę znaleźć takiego kalendarza co pokazuje wstecz fazy księżyca, jedynie kilka lat do przodu i do tyłu.
Czy mogłabyś podać stronę w której można znaleźć fazy księżyca przy urodzeniu?
Ja urodziłem się w dzień chrześcijańskiego święta Wielki Piątek. To też może coś oznaczać ?

Może biorytm pomoże Ci w tych słupkach na przyszłość.
Masz kilka wytycznych, wiec super sprawa, zobacz:
http://biorytm.net/?page_id=20

:)

--- wpis edytowano 2019-02-21 14:57 ---

2019-02-21 (21:21)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 217 102
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tutaj jest bardzo dobry kalendarz faz ksieżyca od 1930 do 2000 autorstwa astronomów.
https://www.astro.uni.torun.pl/~kb/Efemerydy/Fazy1930.htm
2019-02-21 (21:35)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 217 106
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Medea Dziękuję
Właśnie sprawdziłem ale odpiszę po losowaniu
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 8 9 10
Wyślij wiadomość do admina