Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

HOROSKOP DLA GRACZY 2018 :)

2019-02-21 (22:09)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 217 120
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wielki Piątek może mieć znaczenie, bo Wielkanoc powinna wg ustaleń synodu z 325 r. przypadać zawsze na pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni. Niestety Kościół trochę inaczej ustala które miesiące są wiosenne dlatego w tym roku pomimo tego, że astronomicznie pierwsza wiosenna pełnia wypada 21 marca to święta mamy dopiero w kwietniu. Załóżmy jednak teoretycznie, że w/w zasada działa i dzień twojego urodzenia to "astronomiczny wielki piątek" czyli pierwszy piątek po dniu pierwszej pełni po rozpoczęciu astronomicznej wiosny czyli 20 marca. W tym roku byłby to 22 marca. Kosmogram ustawiam na godz.12.00 w południe dla Warszawy (miejsce losowań gier Lotto). Co możemy odczytać :

Księżyc w Wadze w kwadraturze z Słońcem w Baranie
Jowisz w Strzelcu w sekstylu z Wenus w Wodniku
najsilniejsze aspekty ma Mars w Byku , który jest w kwadraturze z Wenus ale najważniejsze są jego trygony z Saturnem i Plutonem

W kalendarzu Majańskim jest to kin nr 148 Żółta Wiodąca Gwiazda, ton piąty, przewodnik Żółty Wojownik , partner okultystyczny Czerwony Wędrowiec, fala Żółte Ziarno.

Podobny, choć nie dokładnie taki sam, dzień wypadnie niestety dopiero 20 grudnia i o dziwo będzie to piątek czyli dla celów badawczych zapisałabym tę datę i potem puściłabym po jednym zakładzie każdej gry oraz wzięła jedną zdrapkę kinu tego dnia.

Podobny dzień w kalendarzu majańskim to 8 październik. W tym dniu poszalałabym z jednym zakładem Kaskady.

Jeśli eksperyment by się powiódł to bym w następnym roku go powtórzyła.

I... tak wygląda życie osoby próbującej przechytrzyć Lotto
2019-02-22 (13:34)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 217 192
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wybacz, ale kraina snu mnie zabrała wcześniej wczoraj

A to w takim razie urodzenie Wielkiego Piątku to miało zdarzenie w święcie ruchomym. Czy mogę dane urodzenia wysłać na PW ?

Może dowiem się czegoś nowego.
Co do linku podesłanego z fazami księżyca.
Mam tak, że od pełni dzieli mnie granica około 3 dni i 2 godzin a 4 dni i 1 godzina od 3 kwadry.
Czy w takim wypadku moje dni szczęśliwe dni liczę właśnie w ten sposób że od momentu narodzin 4 dni przed i po moim faktycznym urodzeniu są moimi szczęśliwymi ?
Już nie pamietam czy ty pisałaś, bądź ktoś inny na forum, że dni szczęśliwe według kalendarza księżycowego to dzień urodzenia 4 dni poprzedzające i 4 dni po urodzinach.
2019-02-23 (21:36)

status Medea76
Data rejestracji: 2012-09-24
Ilość postów: 4317

13592
wpis nr 1 217 438
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nikczemny tak dokładniej to cztery dni przed i cztery dni po fazy w jakiej był Księżyc w dniu urodzin. Przy czym już eksperymentalnie doszłam do tego, że jak ktoś urodził się jak ja na przykład dwa dni przed pełnią to warto dać losowi szczęście także cztery dni przed nowiem i po nim. U mnie na przykład częściej lepiej mi idzie przed, w czasie i po nowiu niż pełni.
2019-02-26 (15:48)

status nikczemny
Data rejestracji: 2019-02-01
Ilość postów: 152

15896
wpis nr 1 217 850
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ok dziękuję za podpowiedź zwrócę na to uwagę
A myślisz, że samo typowanie bez puszczenia losu również może wskazać na większą wygraną? Czy tutaj bez akcji - nie będzie reakcji? Tj nie kupię kuponu, to nie mam szans na wytypowanie np 9/10 w tych dobrych okresach księżycowych?
2019-04-29 (22:55)

status Marcin7
Data rejestracji: 2017-01-24
Ilość postów: 591

15137
wpis nr 1 228 910
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

👍
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 9 10
Wyślij wiadomość do admina