Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

WIELKA AKCJA- MUSZĘ WYGRAĆ!

2017-12-24 (14:21)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 133 985
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

WIELKA AKCJA- MUSZĘ WYGRAĆ!

Przyjmę 10- 15 osób do Wielkiej Akcji- Muszę Wygrać.

O co w tym chodzi? Otóż fizyka kwantowa udowodniła, że obiekt obserwowany zachowuje się często zgodnie z oczekiwaniami obserwatora. Dzieje się tak w mikro- świecie cząstek elementarnych, w realnym świecie- trochę trudniej.

Osoby mające jakieś pojęcie o tych sprawach, i doświadczające w życiu pewnych potwierdzeń tej idei, niech piszą do mnie list akcesyjny, z podaniem, na:

kows@o2.pl

Sceptycy, pesymiści, krakacze niech w ogóle nie piszą, nie komentują, bo wprowadzą tylko niepotrzebny zamęt i obniżą szansę powodzenia akcji. Jak ktoś powiedział- wygrywa tylko ten wilk, którego karmisz. A ci ludzie karmią swojego wilka negatywnymi ideami w rodzaju- a, z tego nic nie będzie, nie wierzę w to, gdzieżbym ja wygrał itp. No to otrzymają takie rezultaty o jakich myślą. Proste i jasne jak słońce!

Piszą tylko ci, co bardzo chcą wygrać i wierzą, że to nastąpi- ci co mają takie jakby podminowanie psychiki, coś w rodzaju gorącego oczekiwania na sukces. Uczestnictwo jest bezpłatne. Będę chciał tylko wykonywania co kilka dni pewnych prostych procedur. Akcja będzie trwała do kwietnia 2018 r.

Osoby zaakceptowane otrzymają odpowiedzi z opisem Akcji i działań.
2017-12-24 (16:56)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 1 134 021
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie zgodzę się z twoim punktem widzenia. Masz do niego prawo, ale ludzie maja też prawo wiedzieć, iz twoja hipoteza moze być bledna i moga ponieść stratę finansową (gdy poniosą koszt "uwiedzenia").To jak w przypadku guru namawiajacego do sekty chodzacych w powietrzu. Mozna namawiac do przekroczenia przepasci twierdzac że moc koncentracji pozwoli stapac po powietrzu i nie spaśç, ale wtedy gdy ludzie beda wiedzieli iž grozi to samobojstwem. Jak beda mieli tego swiadomosc to ich sprawa co zrobia ze swoim zyciem. Ale musza znac zagrozenia. Podobnie tutaj. Eksperymentuj, ale nie twierdz ze to 100% prawda, bo to tylko niczym nie potwierdzone twoje przypuszczenie.To tylko hipoteza, ktora z pomoca innych chcesz sprawdzic. Ot i wszystko.
2017-12-24 (17:31)

status maciejwrozbita
Data rejestracji: 2014-06-19
Ilość postów: 1452

14120
wpis nr 1 134 026
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

co wy ćpacie ???
2017-12-24 (21:27)

status Ciocia__Micowhyaja
Data rejestracji: 2016-12-17
Ilość postów: 434

15084
wpis nr 1 134 038
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z jakąś sektą mi się to kojarzy







:)
2017-12-25 (18:56)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 134 166
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Random, oczywiście że NIE MA pewności wygranej. Czy ja obiecałem wygraną? Nieuważnie czytałeś. Czy ja kogoś zachęcam do tracenia pieniędzy? Ja będę tracił forsę. Chodzi o to, żeby uczestnicy przeprowadzali proste procedury koncentracji.

A co do sekty- bo i taki tu się znalazł- śmieszne, w takim wypadku ogłosiłbym, że przyjmę każdą ilość luda.

A tak, 10- 15 osób, to można wytrzymać podział ewentualnej wygranej.

Pozdrawiam.
2017-12-30 (17:12)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 135 174
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziękuję za zgłoszenia. Rozpatrzymy je.

Ale proszę pisać nie jednozdaniowe akcesy.
2017-12-30 (18:44)

status ika
Data rejestracji: 2012-12-05
Ilość postów: 9248

13656
wpis nr 1 135 195
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Stevan.



Pomysl Twoj jest dosc interesujacy.

Z pewnoscia wiele osob na multipasko zna zagadnienie od tzw. "bladego pojecia"

po calkiem rzetelne informacje.

Na pewno tez kilka osob ( zaznajomionych z tematem ) zechcialoby sprobowac gry pod wydawaloby sie rzetelnym " nadzorem"

Bo przeciez coz lepszego mogloby sie zdarzyc ?

kilka chetnych osob, ktore dostaja wskazowki i bez wiekszego wysilku "robia swoje", a wyniki -

jak bedzie dobrze, to zyskaja, a jak niedobrze, to niewiele straca.

Problem jednak lezy w tym, ze jakos tak dosc niefortunnie swoj zamysl zaprezentowales

( przynajmniej ja tak uwazam ).

Nie wiem, czy chciales byc bardzo konkretny, czy bardzo profesjonalny...

ale czegos w tekscie zabraklo, a moze... czegos jest za duzo ?

Trudno to ujac, ale Twoj wpis brzmi, jak zbyt profesjonalne i tym samym "nadmuchane"

ogloszenie werbujace do szemranej pracy.

Nie mowie tego zlosliwie, naprawde.

Widzac ten watek sama bylam ciekawa, co z niego wyniknie, bo glebiej patrzac

wydal mi sie dosc obiecujacy. ( jako temat )

Jednak .. ta tresc - mniej w tekscie "jawnosci" i zachety, a wiecej, nawet duzo

traktowania potencjalnego uczestnika, jako samego obiektu

eksperymentu,

Raz jeszcze - nie zamierzam Cie zranic czy obrazic

Pisze to, bo wlasnie takie mam odczucie, a dodam - jako osoba zaciekawiona tematem

i nieco znajaca zagadnienie.

Wydajesz sie bardzo pozytywnie nastawiony do swojego pomyslu i zgadzam sie,

ze ta " moc pragnienia " jest najistotniejsza, wiec zycze Ci, bys mogl go zrealizowac.

Moze nieco inaczej, a na pewno bardziej po partnersku,

"demokratycznie"

go zaprezentuj, a zdobedziesz potrzebnych Ci wspoltowarzyszy ?

Nie sa potrzebne zlosliwosci.

Popelniles jakis blad, ktory najwyrazniej zniechecil.

Swoje odczucie Ci napisalam, moze i inni rowniez cos podobnego

odczuli.. nie wiem.. ale cos poszlo nie tak.

Co do samego tematu - masz racje, wiec poki sa checi, zrob z niego dobry uzytek..

jesli nie tu, to gdzies indziej, z kim innym, ale wygraj - co najmniej swoje zamiary!

I dodam : nie przejmuj sie wpisami typu " co wy cpacie" itd..

Takie stwierdzenia towarzysza ludzkosci przez wsze czasy.

Jestem pewna, ze gdy czlowiek przezucal sie z luczywa na zarowke, to tez

posadzony bywal o cpanie ?



Oczywiscie to ostatnie zdanie, to nieco przerysowana wizja ( celowo),

wiec nie czepiac sie prosze, rozni madrale o ignorancje.





Powodzenia i pozdrawiam







2017-12-31 (17:04)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 135 443
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ika, dziękuję za ciekawe rozważania w tym temacie, ale niepotrzebni mi są ludzie wątpliwi. I na ich komentarzach mi nie zależy. A co do demokratyzacji oferty- przecież nie będę pisał językiem proletariackim, byleby kogoś nieprzydatnego zachęcić. Po co mi tacy.

Sprawa ma sens. Świadczy o tym chociażby przykład pana Majki z Wrocławia, który całe lata grał na te same liczby, aż w końcu one weszły. To psychika i koncentracja i chęci zdziałały cuda.

Coś poszło nie tak? Nie powiedziałbym. Lepiej że nie włażą tu przegrani i pesymiści. To nie jest kosz dla frustratów. Niech trują na innych forach.
2017-12-31 (17:15)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 135 445
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jedno pytanie.Czy ten pan Majka to jedyna w Polsce osoba

co grała zawsze na te same liczby?

Jeśli tak to wierzę ze wiara czyni cuda.

--- wpis edytowano 2017-12-31 17:30 ---

2018-01-02 (14:41)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 135 840
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Wielu tak gra, ale widocznie brak im konsekwencji w działaniu. Majka grał twardo, nic nie zmieniając. A inni? -A, może zmienić jedną liczbę, to prędzej wygram. I w konsekwencji nic nie wychodzi.

Pan Majka dlatego stał się tak głośny, na całą Polskę, a nawet świat, że oszukał go lottomat sprawdzający i musiał się z totkiem sądzić, stawiać świadków. W końcu w III instancji przyznano mu wygraną.

http://www.rmf24.pl/fakty/news-wroclawianin-wygral-od-totolotka-blisko-2-mln-zl,nId,176355

https://www.youtube.com/watch?v=PlT4XmMD8Y4
2018-02-09 (20:24)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 145 936
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziękuję za zgłoszenia. Jest już wystarczająca liczba uczestników. A więc do roboty!
2018-02-09 (21:40)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 145 957
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie było trudno ,tylko 15 osób.

Był tu taki co chciał zwerbować

prawie 14 mln osób do swego pomysłu jakiś Projekt „ŁAŃCUCH”

ludzi dobrej woli czy coś takiego
2018-02-14 (18:20)

status zet
Data rejestracji: 2013-08-30
Ilość postów: 518

13941
wpis nr 1 147 117
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dawno mnie tu nie było

Nie znałem historii tego pana z Wrocławia ale po moim przypadku z ubiegłego roku na własnej "skórze" a właściwie na własnej wygranej przekonałem się, że lottomat potrafi oszukiwać, sprawdzałem moją wygraną wielokrotnie, liczba po liczbie samodzielnie oraz czterokrotnie w dwóch różnych kolekturach o różnych porach dnia ... no i lottomat swoje, że brak wygranej, choć wygrana to była raptem dycha w dwóch zakładach na jednym kuponie to mimo wszystko czuję się do dzisiaj oszukany .



Tym bardziej cieszę się, że temu panu udało się wygrać z "prezesem".



Nawiasem mówiąc trzykrotnie spotkałem się z nieuczciwymi ludźmi obsługującymi lottomaty w kolekturze - bądźcie czujni.



P.S. Nie będę się z nimi sądził o tą dychę
2018-02-21 (20:23)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 148 980
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Oczywiście, zet, tylko czekają oni na takich frajerów; jest czwórka, lub piątka, to mówi wygrał pan 4 zł, i wypłaca je z uśmiechem.

Rozmawiałem też z jednym biedakiem (raczej takim leciutko postrzelonym) we Wrocławiu. Mówił że miał szóstkę w dużego lotka. A że jest samotny, to poszedł SAM- rozumiecie?- SAM do Dyrekcji po wygraną.

-Proszę pokazać kupon, po chwili- muszę pójść na zaplecze- rozumiecie? NA ZAPLECZE!- sprawdzić go. Za chwilę wychodzi- nie, nic pan nie wygrał, są te liczby, ale jest dokreślona dodatkowa (było to jeszcze wtedy jak nie było wydruków z drukarki). Oryginalny kupon zabrał dla siebie, a dał podróbę!! Wiedział, że nieśmiały biedak nie będzie się awanturował.

Przy grubszych wygranych idzie się w obecności 10 świadków. I żadnego ZAPLECZA !
2018-02-22 (12:53)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 9904

13701
wpis nr 1 149 146
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Fantazji tylko pozazdrościć

Pisz kryminały,zrobisz kasę
2018-02-22 (13:19)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 149 164
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiepskie to by były kryminały ,nawet bym ich nie czytał .

Zanim ten pan niby poszedł do Dyrekcji to tam już dawno wiedziano by o tej szóstce .Kupon C to był dla grajacego ,kupon B był w odziale wojewódzkim gdzie przy sprawdzaniu notowano

zauważone wszystskie wygrane a wielką wygraną zawiadamiano te "Dyrekcję" gdzie w obecności komisji sprawdzano odcinki A z poszczególnych odziałów wojewódzkich.



I tyle prawdy w tym opowiadaniu o samotnym panu co trafił szóstkę.

Prędzej bym uwierzył w "myk" jak podstawiać liczby pod matryce

aby reszty niepotrzebnie już już skreślać bo dzięki temu "mykowi"

wygrana jest juz w pierwszym zakladzie
2018-02-22 (18:14)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 149 252
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pusty śmiech mnie ogarnia czytając te dwa naiwne wpisy. Autorzy ich zdają się wierzyć (!), że w totku nie ma żadnego oszustwa, że trzeba totkowi zaufać, że można pójść po odbiór wygranej nawet samemu, że można pozwolić, żeby pracownik poszedł z kuponem wartym miliomy, na zaplecze (!)...

Ha, ha, ha! Ręce opadają!

A jednak są na tym forum i tacy ludzie.

Mógłbym podać jeszcze jeden bardzo ciekawy przypadek przygody z totkiem pewnej osoby, ale zostanę uznany za pisarza SF. Tak jak został uznany za nawiedzonego ktoś, kto tu prowadził wątek o typowaniu liczb wahadełkiem.

Gdzież to? Wahadło? Radiestezja? Przecież to nie ma nic wspólnego z ideami marksizmu- leninizmu! Wrzasną nieuleczalni sceptycy. I właśnie tacy nigdy nie wygrywają. Jadowity sceptycyzm na to nie pozwoli.
2018-02-22 (19:09)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 149 268
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a poza tym reszta w domu zdrowa?

słyszałem o pewnym egzorcyście co wypędza szatana z nawiedzonych ,posłać go ?
2018-02-23 (20:14)

status stevan
Data rejestracji: 2016-01-13
Ilość postów: 120

14692
wpis nr 1 149 527
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Eeee, zwykły troll. Usiłujesz się tu dowartościować, ganić płytkim dowcipem, bo wszystkie systemy biorą w łeb. A ja dziś spróbowałem tego wahadełka, pierwszy raz. I co? - Ano, padło 4 liczby na 10. Drugie typowanie na pałę- padły 2 liczby.
2018-02-23 (21:15)

status Xawery
Data rejestracji: 2013-01-20
Ilość postów: 9904

13701
wpis nr 1 149 553
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A ja dziś spróbowałem tego wahadełka, pierwszy raz. I co? - Ano, padło 4 liczby na 10





Albo byłeś słabo skoncentrowany,... albo lipne wahadełko

powinno być 6/10

tyle wychodzi z dobrym wahadełkiem

--- wpis edytowano 2018-02-23 21:17 ---

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina