Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

multi multi daj se spokoj z tym tematem szkoda kasy

2017-10-02 (22:56)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 825
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

No i pogralem troche .... stracilem kilkanascie tys w miesiac i wniosek jeden mam z tego , napewno nie jest to uczciwa gra losowa . Zadziwiajacy jest fakt iz kiedy pozadnie obstawisz ukladami ze dwie lub trzy dziesiatki to poprostu nie pojawia sie tam liczby wcale ,dodac nalezy te ok pol miliona ukladow innych graczy tez z ktorych jakas czesc sugeruje sie mapa co powoduje ze duza czesc ukladow skupia sie na okreslonych dziesiatkach i zwykle ludzie ci z cala pewnoscia osiagaja rezultat kilku zlotych odzysku , u mnie to kwoty jakies 20 do 40 zl na 100 czy 200 ukladow .Pszypomina to ucieczke znikajacego punktu,ty jestes tu a on zawsze w innym miejscu i zawsze o krok przed toba . Takie schematy tej gry raczej z losowoscia maja malo wspolnego. I zawsze taki sam poziom wygranych co dzien w tabeli ,jakies smieszne minimum ...
2017-10-02 (23:01)

status qbam
Data rejestracji: 2017-08-03
Ilość postów: 2112

15384
wpis nr 1 113 826
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jordano>>



blizej przyjaznej matematyki--tak matematyki -jestes w bukmacherce.



Na gry liczbowe można a moze i warto-stawiać mikroskopijne kwoty budżetu domowego.

Można, bo nie zaszkodzi

warto, bo,wysłaniem 1 zakładu dajemy sobie szanse.

--- wpis edytowano 2017-10-02 23:03 ---

2017-10-02 (23:06)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 1 113 827
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jordano, czyli wszystko w porządku. Niestety.

Gdyby udało się komuś wygrywać skutecznie z "prezesem" to wtedy bym się poważnie zaniepokoił, że coś nie tak z losowością. A jak mimo kasy efekt taki jak mówi matematyka to ... OK. Niestety dla Ciebie. Jak niektórzy mówią: wiedza jest doświadczeniem okupionym czasem ogromnym bólem.

Tylko szczęście/los może sprawić, że gracz dostąpi wygranej, żadne kalkulacje :-/
2017-10-03 (00:15)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 831
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a wy co? dla lotto pracujecie ? Mnie nie boli strata tych kilku tys . zrobilem doswiadczenie , nie gralem w ciemno ,stosowalem rozne sposoby z programami wlaczne . Ciekawi mnie pewna sprawa ,jesli popatrzec na mapy liczbowe ,sa losowania i to wcale nie jest ich malo kiedy co losowanie pojawiaja sie ciągi liczbowe ,takie ze w jedniej dziesiatce pojawia sie 6,7 a nawet 8 liczb czasem takich ciagow jest dwa w jednym losowaniu i zadziwiajace ze kiedy np przez kilka losowan stosowac techniczne obstawianie tylko dziesiatek od 1 do80 rdzmieszczonych ne rozne sposoby a nie tylko 1do 10 20 30 itd ale nawet dziesiatka z przesunieciem co jedna liczba to nagle tak dlugo jak puszczasz te uklady ,te ciagi znikaja i maszyna losuje pieknie max 3 liczby na dziesiatke ,kiedy przestajesz ,pojawiaja sie ciagi liczb ale nie odrazu takie dlugie ,stopniowo co losowanie dluzsze ,niech ktos sproboje ,nastepne , jesli puszcze np 200 zakladow ,nie z glowy a opracowanych na podstawie mapy liczbowej np i nie tylko to zwykle uzyskam max ze dwie 5tki na 10 ale jesli przejade po miescie i dam co po np 5 max w jednym miejscu to na jczesciej na kazde 5 zakladow mam jedna 4ke i kilka piatek na calosci ,troche dziwne ? bo nie gram jako jeden gracz . Mysle ze tak dziala caly ten program lotto ,kalkuluje ile dac ,gdzie ,bieze pod uwage fakt ze gracza trzeba do gry podkrecic wiec daje jakies grosze jednostkom ,jak ktos gra za wiecej kasy odtazu tez jest jednostka i tez dostaje taka kase jak ten co zagra za 5pln , Chodzi o zludzenie mozliwosci wygrania .Rodzi sie pytanie ,jak oni to robia ze maszyna losuje to co program generuje ? Moze nie jest to mozliwe ? Moim skromnym zdaniem jest . Dziwny jest fakt ze losowanie 14 godzina ,transmisja z internetu ,mozna obstawiac do ostatniej chwili ,wieczorne ,telewizyjna transmisja juz nie , nastepnie ,dlaczego maszyna do multi multi nie jest tak przezroczysta jak inne tylko ma czarny zasobnik na kule ktory np swietnie moze zamaskowac np mechaniz ktory podaje kule z tylu zamieniajac te niby wyssane ,tej glowicy na czarnym tle a raczej zassanej kul tak naprawde nie widac dokladnie ,nie widac zasysanej kuli bo ruch jest tak szybki ze oko tego nie uchwyci ,dlaczego nie ma kamery z gory glowicy i tego ujecia i z boku ,tak aby bylo dokladnie wszystko widoczne ? Moim zdaniem jest to manipulacja i nietylko ja tak twierdze a powolywanie sie na matematyke to swietne tlumaczenie dla ciemnych prostych ludzi,tam gdzie duza kasa tam zawsze jest matactwo/
2017-10-03 (00:29)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 832
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

a do goscia od przyjaznej matymatyki ,ty to chyba naprawde dla lotto pracujesz ? Grajmy za pare zlotych ,ludzmy sie ze moze kiedys los bedzie laskawy a my lotto zarabiali bedziemy swoje miliony i jesli zechcemy to moze komus damy tylko to od nas zakezy itd itd ,,,Tyle ze ja mysle inaczej, jesli to szwindel to trzeba go zlikwidowac a cwaniaczkow wsadzic za kraty . Napewno nie mysle tak sam jeden . I niech mi nikt kitu nie wciska o matematyce . GRALEM TEZ ZA DAWNYCH LAT KIEDY BYLY MASZYNY BEBNOWE GDZIE KULE WIDOCZNE BYLY ZARAZ PRZY NABIERANIU I WIEM ZE EFEKTY GRY A TEZ LOSOWOSC TROCHE INACZEJ WYGLADALA .
2017-10-03 (01:37)

status ralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1633

15158
wpis nr 1 113 835
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jordano stracic kilkanascie tys zl w grze losowej to czysty debilizm



bo w grze losowej matematyczne szanse sa mniejsze niz w ruletce



a kazdy wie, ze ruletka to debilizm



jak mozna oczekiwac wygrywania wgrze losowej? odjelo ci rozum?



nikt nie musi oszukiwac zebysprzegral w grze losowej,bo to kontroluje stworca wszechswiata kimkolwiek jest



a ts to maly pionek, ktory te prawa tylko wykorzystuje



mam znajomych co pracuja dlakasyn i pisza oprogramowanie, kazdego dnia sa oskarzani o oszustwa, a oni sie smieja bo wiedza ze nie musza oszukiwac i sa czysci jak lza

--- wpis edytowano 2017-10-03 01:39 ---

2017-10-03 (01:58)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 836
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

debilizm powiadasz ? DEBILIZMEM ZAPEWNE BY BYLO GDYBY... BIEDNY CZLOWIEK WZIĄ 20 TYS KREDYTU BY ZAGRAC W LOTTO I MIAL NADZIEJE ZE ZOSTANIE MILIONEREM ... wybacz duze litery , nie krzycze . tylko pozno itd . po co mi to piszesz ? nastepny co dla lotto pracuje ? mnie interesuje jedno , czy to uczciwa gra i dopiero zaczynam to sprawdzac a stac mnie na to i dowiode ze uczciwa nie jest . dla organizatora ,czyli lotto ,istotne jest by drobni gracze grali za pare zlotych i by bylo ich wielu ,od cegielki do cegielki itd. gadanie ze matematyka robi swoje ,rachunek prawdopodobienstwa itd . dla mnie to bzdurne tlumaczenie dla naiwniakow . ja nie mam tu na mysli ze glowne wygrane powinny padac co chwile , mam tu na mysli ze polskie lotto stalo sie tak pazerne ze nawet raz na tydzien nie da wygrac polakowi w glupim multi ... i stosuje oszukancze techniczne metody dla zwiekszenia zyskow . powszechnie wiemy iz kazdy organizator biznesu ,obojetnie jaki by biznes to nie byl ,zawsze bedzie dązyl do wiekszych zyskow wszelkimi sposobami ,lotto robi to samo bo sa gracze ,naiwni ludzie liczacy na usmiech losu.
2017-10-03 (02:05)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 837
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jeszcze jedno w kasynie czy na maszynie ,stopa zwrotu wynosi 60 proc , sprawdz ile wynosi dla lotto... w kasynie musisz umiec odejsc od stolu, od maszyny i jestes 50 razy bardziej wygrany niz w multi czy lotto. Stworca powiadasz kontroluje te gry ? wybacz ,nie trafiles na katolika , stworca z tymi grami raczej nie ma nic wspolnego ,nie on je wymyslil tylko cwani ludzie by zyc kosztem innych /
2017-10-03 (08:03)

status drNo
Data rejestracji: 2017-05-31
Ilość postów: 373

15304
wpis nr 1 113 851
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jordano102 a jaki masz pomysł na sprawdzenie czy polski ts oszukuje?

fakt, że jakiś pieniądz się rozpłynął nie wyklucza przecież działania rachunku prawdopodobieństwa. Jeśli zaś jesteś zdania, iż o 14 kantują to prosta sprawa z bazy trzeba usunąć losowania z godziny 14-tej i mamy "czystą bazę" - taka szybka myśl

--- wpis edytowano 2017-10-03 08:04 ---

2017-10-03 (08:23)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 1 113 857
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mam pytanie:

- czy to przypadkiem nie jest, jedna z wielu, odmian HAZARDU? - Ale taka bardziej hardcorowa?



Od razu uprzedzę, żeby nie było podejrzeń - nie jestem z Firmy TS.



Wiele razy typuję, czasem wysyłam i nic większego nigdy nie trafiam. - Czy od razu wysnuwam wnioski, że ktoś tu musi kantować?

- Bo ja nie trafiam?



Nic z tych rzeczy. Ale takie rozżalenie, że nie wygrałem - jestem w stanie zrozumieć. Szukamy wtedy winnych wokół - tylko nie w sobie.



Jak komuś się nie podoba gra w multi - nie musi grać.

A jak zagra większą gotówką i przegra - to powinien pomyśleć o wizycie u lekarza. Dla swojego dobra i jeśli ma jakąś rodzinę (bliskich - żonę, dzieci) - to też dla ich dobra.



Inaczej czeka wkrótce mieszkanko pod mostem. I nikt tu nie będzie niczemu winien - poza samym graczem.

Pzdr.



2017-10-03 (09:28)

status baxter8
Data rejestracji: 2017-08-15
Ilość postów: 634

15402
wpis nr 1 113 863
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jordano102

..ciekawe doświadczenie przeprowadzasz , i to widzę że.. nie jedno..,

ale złapmy sprawy sedno ,

to Twoja .. rzekoma przegrana ma być jedynym pewnikiem do podważania

uczciwości losowania (..?..)

..jak dla mnie ,to w treści zawierasz pewne ..sprzeczności (ale mniejsza o to)

ciekaw jestem co próbujesz udowodnić ?

..to do ,,dzieła''..,

.. kuknę może.. raz na czas , by zaprzeczyć lub popierać

Pozdrawiam i powodzenia



ps.

..i żadnych powiązań z ts

2017-10-03 (09:51)

status pewniak112
Data rejestracji: 2014-02-11
Ilość postów: 5861

14047
wpis nr 1 113 868
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Nie tylko on jeden ja już o tym pisałem nie raz

jak wytypuję liczby i podam publicznie to

nie wchodzą jak bez upublicznienia wyślę

to wylosują . Dlatego tak mało się tu udzielam na tym

forum bo nie wiem czy to czasem nie fatum .Lub szwindel .
2017-10-03 (11:06)

status login_2009
Data rejestracji: 2008-10-09
Ilość postów: 464

3787
wpis nr 1 113 894
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

no hej jordano102!

poczytaj proszę moje wpisy w tym wątku:

http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=603&page=33&dir=desc

może zacytuję, aby oszczędzić ci szukania:

<<zaś co do losowego trafienia 4-órki w minilotto, tym moim generatorem, to wychodzi mi, że trzeba średnio kilku tysięcy losowań, aby trafić te 4-ry liczby...; właśnie uruchomiłem program (później zeruję wyniki i generuję od nowa - po lewej stronie mam 5-ięć liczb no np. z ostatniego losowania, po prawej generujemy 5-ięć liczb, sprawdzamy ile jest zbieżnych/trafionych - tutaj dałem pętlę, i ustawiam sobie w makrze parametry, mam warunek, jeśli będzie, i tu ustawiam np. na 4-ry (trafione 4/5), to zatrzymaj, skrajnie po prawej dałem licznik kolejnego generowanego zestawu, jeśli nie ma 4/5 to taki wygenerowany zestaw przesuwam niżej; i tak otrzymuję np. w tej chwili 4/5 za: 8681 (razem), 3070, 13796, 2276, 2647, 738 (no tutaj "nieźle", ale policzmy 738*1,25= 92 250 zł wkładu własnego...), 7223, 3321, itp. itd.... - generalnie nie opyla się..., albo trzeba mieć szczęście, albo opracować jakiś system, tylko czy to jest możliwe?>>



chyba pisałem o tym jeszcze w innym wątku...

ps. Pasko szkoda, że na tym forum nie ma czegoś takiego, że po zalogowaniu się użytkownik mógłbym widzieć swoje wpisy i swoje wątki...



niech każdy myśli jak chce, - na razie nie będę udostępniał akurat tego kodu (innymi makrami się dzieliłem, m.in. w tym wątku: http://forum.multipasko.pl/n_viewtopic.php?id=4905), ale zanim będziecie mieć pretensje przede wszystkim do totalizatora, usiądźcie sobie do excela, napiszcie sobie taki "program" jak powyżej podałem - to naprawdę robi wrażenie, kiedy przed oczyma przesuwa ci się tyle wygenerowanych wierszy z liczbami, i takie 4/5 w mini (średnia wygrana to chyba jakiś nędzny/marny 1 tysiąc złotych) excel losowo generuje średnio/dopiero po kilku tysiącach razy...;



mimo wszystko, aby nie kończyć tak pesymistycznie, uważam że właśnie warto "na sucho" cały czas czegoś tam próbować, sprawdzać pewne hipotezy, które każdemu/wielu z graczy przychodzą od czasu do czasu do głowy, po rankingach w typowaniach na tym forum widać, że to nie przypadek, że co prawda niewielu, ale regularnie typuje na naprawdę przyzwoitym poziomie - to nie wzięło się z niczego, to lata pracy...



2017-10-03 (11:10)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 897
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

wreszcie jeden ktory nie pracuje dla lotto ... Pewniak . Ciekawe ilu takich sie znajdzie co testowali multi multi i doszli do jednego wniosku .... ktos tu nasmiewa sie ze mnie ze niby jak przetestuje lotto... mysle ze najlepsza metoda by bylo gdyby w trakcie losowania wkroczyla grupa CBA ,zabezpieczyla maszyny i cale oprogramowanie itd . potem juz by wszystko samo wyszlo ... Moze jestem dla pewnych osob piszacych tu , debilem co stracil troche kasy a teraz rozpacza ,jednak zapewniam ze tak nie jest . Nie chodzi mi o przegrana ,tylko o pewne prawidlowosci jakie zauwazylem puszczajac po kilka setek ukladow i wcale nie branych z glowy . Jak wszyscy widzimy na mapach liczbowych sa widoczne ciagi liczb wystepujacych w losowaniach ,niby dzielo przypadku ,matematyka ,prawda ze trafia sie po 7 liczb w ciagu i czasem po dwa ciagi w jednym losowaniu itd . co nam daje taki widok na mapie ?a daje nam zludzenie latwosci trafienia conajmniej 7demki a co daje dla lotto ? ze wszyscy zapaleni gracze kombinujacy za pomoca tego widoku na mapach a napewno jest ich wielu wiec oni skupiaja sie na generowaniu takich ukladow dzieki czemu lotto program latwiej moze wygenerowac uklady rozbite na 3 liczby dla kazdej skreslonej dziesiatki co daje minimalna ilosc ukladow 4 ,5,6 liczbowych itd czyli platnych ,pelna kontrola by utrzymac staly poziom przychodu i rozchodu dla firmy ,zawsze podobna ilosc wyplaconych pieniedzy ,raz na jakis dlugi czas jedna wygrana 10,tys ale zanim ona padnie lotto zarabia kilka ladnych milionow . niby wszystko matematyczna losowosc ,prawda ? wiec zastanawia mnie ,dlaczego kiedy skupie sie na wygenerowaniu wielu ,mam na mysli setki ,ukladow 10 liczbowych w pelnych ciagach nastepujacych po sobie liczb ,rozmieszczonych na wiele roznych sposobow ,wiele czyli rowniez setki , dlaczego ta niby losowa maszyna ,nagle przestaje losowac uklady nastepujacych po sobie liczb ? moge tak puszczac uklady przez kilka losowan pod rzad i co? i nie pojawi sie taki 7liczbowy ciag w ani jednym losowaniu ,liczby sa idealnie rozlozone najczesciej po 3 trafienia na dziesiatke . jesli zaprzestane gry . maszyna lotto zaczyna znowu generowac ciagi liczb , naprawde to przypadek ? wcale nie mam tu na mysli ze przeciez nalezy mi sie trafna dziesiatk bo puscilem iles tam zakladow i stracilem kase i nic . ta gadanina o rachunku prawdopodobienstwa , jest to swietna przykrywka i wymowka ,zawsze ciagle wszystko mozna tym wytlumaczyc i uzasadnic ,ale czy ze wzrostem liczby wygenerowanych przez gracza ukladow ,prawdopodobienstwo nie rosnie ? tymbardziej ze nie sa to uklady generowane przypadkowo tylko w przemyslanych nie powtarzajacych sie ukladach ?wiec suma sumarum na kilka tys ukladow nie uzyskalem ani jednego trafienia 6/10 gdzie wygrana to tak faktycznie groszowe sa pieniadze . inna prawidlowosc , jesli puszcze sto ukladow jako jeden gracz w jednym punkcie lotto ,uzyskam max 2 wygrane z cyklu 4/10 ale jesli objade wiele kolektor i puszcze po max 4 zaklady w jednej to dziwne jest ze wtedy takich wygranych 4/10 jest wiele . albo
2017-10-03 (11:15)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 1 113 899
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jordano, z całym szacunkiem, ale zaczynam podejrzewać, że Twoje stanowisko wynika tylko i wyłącznie z niewiedzy i z awersji do zgłębienia wiedzy dotyczącej gier losowych. Przyjmuję do wiadomości, że istnieją osoby niewierzące w lądowanie Amerykanów na Księżycu, wierzące w UFO w strefie 51, czy wierzące w płaską Ziemię. Mają prawo do odrębnego zdania, choć wcale nie jest powiedziane że mają rację. Podobnie osoby niewierzące w Boga mają prawo do swojej wizji Wszechświata, jak i osoby wierzące w Boga, Wisznu czy innego Światowida do swojej. Masz prawo uważać, że TS kantuje, podobnie jak pozostała cześć forumowiczów ma prawo uważać, że to nieprawda. Temat ten był wielokrotnie tu wałkowany, zachęcam do poczytania wpisów i do zapoznania się z argumentami.

Weź proszę pod uwagę choćby takie argumenty:

1) po co TS (Skarb Państwa) miałby to robić, skoro wraz z podatkami zgarnia ok 60% wpłat? kto zarzyna kurę znosząca złote jajka?

2) pomyślałeś co by się stało, gdyby udowodniono że TS kantuje? Poszedłby z torbami i podatki też. Myślisz, że tam pracują debile? A nawet gdyby, to jak to możliwe, że nikt do tej pory nie puścił pary z ust? W Polsce w taką konspirację nie uwierzę

Dalej nie chce mi się pisać, poczytaj trochę, minimum wysiłku nie zaszkodzi ...

Masz prawo do swojej wizji świata, ale zachęcam: włącz myślenie, a nie teorie spiskowe.



P.S. I nie pracuję dla TS, nawet jako kolektor, żeby było jasne.



2017-10-03 (11:23)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 1 113 901
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dodam jeszcze coś, co Ci pomoże. Skoro wynalazłeś sposób na wyrzucenie z losowań typowanych przez Ciebie liczb, zagraj w ten sposób:

1) wrzucasz wielokuponowy system z liczbami, których nie planujesz użyć.

2) w myśl Twojej hipotezy liczby te zostaną ominięte.

3) puść pojedyncze kupony z prawidłowym liczbami, ale w 2-3 kolekturach by nie wzbudzać czujności TS

Wg Twojej filozofii to powinien być skuteczny sposób na wygrywanie. Jak polowanie - naganiacze (masa kuponów) i myśliwy (kilka celnych kuponów puszczonych pojedynczo).



Spróbuj i daj nam znać jak to działa.



2017-10-03 (11:32)

status DLRandom
Data rejestracji: 2016-01-06
Ilość postów: 251

14681
wpis nr 1 113 905
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Przeczytałem Twój drugi wpis i widzę, że masz odczucia jak fizycy kwantowi badający zachowanie pojedynczych fotonów. Foton może biec drogą A lub B. Którą pobiegnie nie wiemy dopóki tego nie zbadamy. Badanie pokazuje, że foton biegnie (przepraszam za uproszczenie) jednocześnie dwoma drogami i decyduje w momencie badania, na którym punkcie kontrolnym "dać się złapać". Tak jakby obserwował czy jest badany/obserwowany i dopiero w momencie obserwacji/badania materializował się w jednym konkretnym miejscu. Dla fizyków to poznawczy koszmar.

Widzę, że podobne odczucia masz podczas "badania" efektów grania w gry losowe
2017-10-03 (11:37)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 907
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

albo, gracze na sucho , jesli ktos potrafi na podstawie poprzednich ukladow wygenerowac uklady ktore przy grze bez puszczania tych ukladow w kolektorach ,daja trafienia to dlaczego nie ma tych trafien przy realnej grze z puszczaniem ukladow ? przeciez wynika z tego ze schemat generowania ukladow ta osoba ma dobry i powinien sie sprawdzic w realnej grze . chyba ze komputer lotto eliminuje te uklady tworzac takie by ominac ogolnie wytypowane przez graaczy w taki sposob aby uzyskac efekt rownego poziomu wygranych na wszystkich stopniach i na takim poziomie utrzymanych aby lotto zawsze wydalo na wygrane tyle ile ma wydac dla utrzymania rownego poziomu zysku. czyli ,komputer wybiera uklady z pomiedzy tych srednio pol miliona zakladow ,takie jakie do schematu ogulnego pasuja i mozesz grac za nawet setki tys a nie wygrasz nic znaczacego . losowanie na zywo ? kto to jest w stanie skontrolowac ze nie jest matactwem ? widok tej maszyny i sposob w jaki dziala ,nie daje pewnosci ze zasysa wlasnie te kule ktore potem wypadaja z glowicy chwytajacej bo kula w glowicy praktycznie jest prawie niewidoczna ,ruch kuli przy zasysaniu jest tak szybki ze jest niewidoczna wiec nie do zidentyfikowania ,czarny pojemnik na kule moze maskowac drugi podajnik ktory podamienia kule w glowicy ,czyli zasysana kule przechodzi przez glowice ale z tylu od strony czarnego pojemnika i jednoczesnie jest wstrzeliwana kula z za pojemnika z ukladu wybranego przez komputer . mysle ze technicznie jest to bardzo mozliwe , jezeli ruch kul przy podmianie bedzie tak szybki jak przy zasysaniu a kamera odpowiednio wolna ,ilosc klatek na sekunde ,to my bedziemy widzieli ze ta maszyna lossuje i niby wszystko ok . powinna bys kamera z gory glowicy oraz z boku maszyny ale takich widokuw nikt nam nie daje ,dlaczego ? a zasobnik na kule powinien byc przezroczysty . czy nie bylo by to lepiej dla graczy ?
2017-10-03 (11:42)

status ralffek
Data rejestracji: 2017-02-10
Ilość postów: 1633

15158
wpis nr 1 113 908
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

jornado w multi zwraca sie 30% czyli o wiele gorzej niz w rulecie gdzie 98/99 %



tym bardziej dowiodles ze przegrac w multi kilkanascie tys zl to debilizm bo mogles pobawic sie na rulecie, albo w blackjacka (95%) i miec frajde



w grach losowych sie przegrywa bo sa tak matematycznie obmyslane

--- wpis edytowano 2017-10-03 11:45 ---

2017-10-03 (11:49)

status jordano102
Data rejestracji: 2017-10-02
Ilość postów: 32

15482
wpis nr 1 113 910
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

ktos tu zapytal ,po co by mieli niby oszukiwac skoro maja60 prc . wiec ja zapytam Ciebie ,czy znasz biznesmena ,firme bank czy jakiegos bogatego osobnika ktory zadowala sie stalym wielomilionowym zyskiem i nie szuka innych rozwiazan by zwiekszyc zyski ? Czy nie ma firm ktore majac milionowe zyski ,stosuja nielegalne i nieuczciwe metody by zarobic jeszcze wiecej ?Czy np koncern WV zarabiajacy miliardy euro nie zastosowal specjalnego oklamujacego urzadzenia diagnostyczne oprogramowania ? a po co by miala to robic wielka firma zarabiajaca miliardy i majaca pewna pozycje na rynku ? ale jednak robila prawda ?
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4
Wyślij wiadomość do admina