Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Sieci neuronowe - zasady dzialania

2018-09-30 (15:04)

status drNo
Data rejestracji: 2017-05-31
Ilość postów: 373

15304
wpis nr 1 190 608
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

filharmonia ok, ale nie jesteśmy w filharmonii! Przykład jest niewłaściwy.
to forum, a na forum takie zachowania to norma - względna anonimowość bez wątpienia na to też wpływa.
w tym konkretnym wypadku akurat to 777ch "zawinił". A jego posty nie uważam za hejt czy trollowanie.
Mariusz czasami pisał dość ciekawe rzeczy, które ja też wykorzystywałem/wykorzystuje. Z Mariuszem zasadniczy problem jest taki, że nie ma z nim normalnego kontaktu. Odzywa się kiedy chce i milknie jak mu coś tylko nie pasuje. Czasami ktoś pyta się go i cisza, innym razem ktoś nowy zadaje pytanie i Mariusz momentalnie odpowiada. Nie jestem śledczym jak facet w rajtuzach ale sam przyznaj, że to conajmniej dziwne. Osobiście szanuję Mariusza jak każdego człowieka i nie mam nic do niego poza tym, iż w moim mniemaniu jest ignorantem i nie potrafi przeprowadzić normalnej dyskusji. Jeśli tak bardzo mu zależy na wykładzie-monologu - to zawsze może otworzyć nowy temat. Zablokować wszystkich a po skończonym wykładzie odblokować. Będzie czas na dyskusję, wymianę poglądów i przedstawienie argumentów za i przeciw.
W ten sposób dochodzimy do prawdziwego meritum sprawy, to nie 777ch i Robin są przyczynami tego konkretnego zamieszania, tylko nonszalancja i być może narcyzm Mariusza.
Jeśli chciał rzeczywiście podzielić się wiedzą z nieoświeconymi to niech to zrobi. A nie wali ściemę powiem, ale może jednak nie. To wyglada jak zwykła sztuczka psychologiczna. Ja też wolałbym przeczytać jego sensowne wypowiedzi, a nie dowiadywać się ciągle że to poziom wiedzy ze szkoły podstawowej czy liceum. Xawery też ciagle powtarza, patrz tam widać. Ale jakoś jego ostatnie testy przyniosły straty. Jak się nie udało, to prosto: "nie graf i tyle w temacie"
Po co szuka nowego grala skoro stary działa?

co do reszty, Kleszek vs Robin Hood. Czy Wam się to nie znudziło jeszcze?
jakie to ma znaczenie system vs budulec? bez właściwych liczb są nic nie warte.
No może za wyjątkiem Vidmo jak sie nie pomyli to normalnie nie umie żyć
wzorcowy przykład nierzetelności i niechlujstwa.
Lepiej wierzyć ewapiotr niż jemu
2018-09-30 (15:31)

status Ciocia__Micowhyaja
Data rejestracji: 2016-12-17
Ilość postów: 434

15084
wpis nr 1 190 612
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

chłopoki zachowujecie się tak jak by was gryzły roboki

zacznijmy się szanować i niech na forum zapanuje


poszanowanie, poważanie, powodzenie, prestiż, renoma, respekt, rewerencja, uszanowanie, uważanie,


uznanie, zachwycenie, zachwyt, ewaluacja, kalkulacja, kosztorys, kwalifikacja, obliczenie, ocena, ocenianie,


opinia, oszacowanie, otaksowanie, rozpoznanie, szacowanie, taksacja, wycena, wyliczenie, wynik,


zaopiniowanie, hołd, kult, latria, nabożeństwo, pietyzm, uwielbienie, amikoszoneria, bezceremonialność,


bliskość, bratnia dłoń, ciepło, dobroduszność, dobrotliwość, familiarne stosunki, familiarność, fawor,

intymność, jowialność, koleżeństwo, komitywa, koneksja, konfidencja, konfidencjonalność, kordialność,

kumplostwo, łaskawość, narzeczona, panienka, poczciwość, pogoda, poufałość, powiązanie,



prostoduszność, przychylność, przyjacielska dłoń, przyjaźń, relacja, serdeczne stosunki, serdeczność,



spoufalenie, sympatyczność, ukochana, umiłowana, więź, wspólnota, względy, zażyłość, zbliżenie,


związek, życzliwa dłoń, życzliwość, aktualność, doniosłość, format, istotność, pierwszoplanowość,

przełomowość, ranga, rola, siła, splendor, waga, wartość, ważkość, ważność, wielkość, wymowa,

znaczenie, żywotność, obrachunek, rachuba, rachunek, rozliczenie, rozrachunek, symulacja, akceptacja,

posłuchanie, powaga, poważnie, wpływ, admiracja, adoracja, cześć dla czegoś, cześć dla kogoś,

czołobitność, zamiłowanie do czegoś, namaszczenie, pozycja, skupienie, sława, szacun, wybitna osoba,

część, pieczołowitość, punktacja, taksowanie, wartościowanie, godność, honor, skontrolowanie,

sprawdzenie, weryfikacja, określenie wartości, chęć, ciągota, ciśnienie, dominacja, głos natury, gorączka,



impuls, instynkt, namiętność, pasja, pierwszeństwo, pociąg, popęd, pożądanie, pragnienie, preferencja,

przewaga, skłonność, słabość do czegoś, szwung, tęsknota, upodobanie, zamiłowanie, zapał, zapęd,

żarliwość, żądza, oddanie się czemuś, wielki oddanie się czemuś, odurzenie, oszołomienie, pobudzenie,

rozmarzenie, upojenie, wzruszenie, zaczarowanie, honorować, okazywać cześć, okazywać cześć komuś,

otaczać szacunkiem, afirmacja, aplauz, aprobacja, aprobata, aura, blask, chluba, dobra opinia, dobre imię,



gloria, marka, nimb, oświęca, pochwała, potwierdzenie, reputacja, świetność, urok, uznanie czegoś,

wspaniałość, zaszczyt, zgoda, sentyment, szczególne względy, wzgląd, życzliwe nastawienie, charme,


charyzma, charyzmat, czar, dar, magnetyczna osobowość, magnetyzm, ozdobność, powab, szarm, wdzięk,

wykwint, wykwintność, apoteoza, gloryfikacja, gloryfikowanie, idealizacja, podniesienie, wybielenie, wyniesienie, estymacja, przybliżenie, ocena wartości, ambicja, ambit, aspiracja, docenienie, duma,

dystynkcja, nagrodzenie, uhonorowanie, wynagrodzenie, wyróżnienie, zasługa, zaszczycenie,

aproksymacja, admirowanie, podziwianie, wielbienie, pamięć, nobliwość, szacowność, poklask, honory,


czapki z głów,





szanujmy się kochani forumowicze
2018-09-30 (15:56)

status tj_gumis
Data rejestracji: 2010-03-31
Ilość postów: 337

12456
wpis nr 1 190 613
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panowie,

poniewaz tak sie sklada, ze zalozylem ten watek pozwole sobie dodac kilka slow od siebie. Osobnik o nicku Mariusz, od wielu lat rzuca na tym forum haslami typu "Brzytwa Ockhama", maczuga Herkulesa, motyka na slonce czy grabie grabiace od siebie (w przeciwienstwie do standardowych ktorych uzywa sie w przeciwnym kierunku).

Poza temu podobnymi haslami rzucanymi od czasu do czasu na tym forum, zaden z jego wpisow obiektywnie patrzac nigdy nie niosl ze soba zadnej tresci ani dajacej sie wykorzystac praktycznej wartosci. NIGDY.

Wpisy typu "wiem i zaraz powiem", tradycyjnie puentowane "nie nie powiem bo trolle" - sa nieodlacznym elementem jego aktywnosci na tym forum wiec nic dziwnego, ze takie zachowanie podnosi co niektorym cisnienie. To jest czlowiek, ktory nie potrafi zyc bez szumu wokol swojej osoby i tym sie "zywi". Posiada jakies niezrozumiale cisnienie na jawienie sie w oczach innych kims w rodzaju guru, a jego regularne powoty wskazuja desperacka potrzebe gromadzenia wokol siebie patrzacych z uwielbieniem akolitow.

Ten czlowiek potrzebuje kultu swojej osoby albo co najmniej szumu wokol siebie poniewaz swiadomosc zapomnienia stanowi w jego przypadku potwierdzenie porazki w obszarze gier liczbowych, ktorymi niewatpliwie sie zajmowal/uje - problem z tym ze dokladnie z takim samym rezultatem jak innnych forumowiczow.

Panowie. Jego aktywnosc niepotrzebnie dzieli ludzi, a on sam ma jakas chora satysfakcje z tego powodu. Nie zdobyl i nie zdobedzie swietego Graala gier losowych, a jego (nie)wiedza Was rowniez to tego nie przyblizy. Nie reagujcie, ani nie zachecajcie go do umieszczania swoich wpisow nawet majac swiadomosc faktu iz emerytowi na wozku inwalidzkim nie pozostalo nic innego w zyciu do zrobienia to nie kwestia listosci ale dbalosci o swoja rownowage zarowno mentalna jak i emocjonalna.

Szkoda energii, nie dajcie sie sprowokowac, laczcie sily wiedze i doswiadczenie i zwrocie uwage ze za kazdym razem kiedy tworzy sie z jakims temacie zalazek jakiej ciekawej idei - zawsze wkracza to dziwne cos o nicku Mariusz - potem pozostaja juz tylko zgliszacza i niesmak.

2018-09-30 (16:01)

status kleszek
Data rejestracji: 2006-05-27
Ilość postów: 4849

2047
wpis nr 1 190 614
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

drNo, kiedy spotykam kogoś mądrzejszego od siebie, to staram się słuchać tego co ten ktoś ma do powiedzenia, a nie poganiać go tekstami typu, "kiedy konkrety" lub chamsko wskakiwać tekstami w stylu Robin H. Po prostu postępując w ten sposób mam szansę się czegoś nowego dowiedzieć, lub po prostu poczytać o innym spojrzeniu na gry losowe. O ile 777ch szybko się wycofał cyt. "nie będę więcej przeszkadzał", o tyle zaczepka Robin Hooda była tylko po to aby komuś dokopać dla samej przyjemności dokopania. Dlatego też powstał mój post 'wpis nr 1 190 489'. Czy Mariusz coś napisze i czy kiedy coś napisze, nie mam na to żadnego wpływu. Czemu Mariusz zachowuje się ... jak się domyślam z Twojego wpisu wg. Ciebie"niekonwencjonalnie", nie wiem i niewiele mnie to obchodzi. Nie jestem psychologiem i nie badam ludzkich zachowań. Potrafię jednak odróżnić nawet niefortunny wpis napisany ( załóżmy ) w dobrej intencji, od złośliwej ordynarnej prowokacji obliczonej na wywołanie zadymy. A na to nie ma mojej zgody i kiedy uznam to za stosowne będę takie teksty odpowiednio komentował nawet używając słów, które raczej w moich postach zbyt często nie występują.
2018-09-30 (16:23)

status Ciocia__Micowhyaja
Data rejestracji: 2016-12-17
Ilość postów: 434

15084
wpis nr 1 190 617
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

sznowni panowie



zacznijmy się szanować i niech na forum zapanuje


poszanowanie, poważanie, powodzenie, prestiż, renoma, respekt, rewerencja, uszanowanie, uważanie,


uznanie, zachwycenie, zachwyt, ewaluacja, kalkulacja, kosztorys, kwalifikacja, obliczenie, ocena, ocenianie,


opinia, oszacowanie, otaksowanie, rozpoznanie, szacowanie, taksacja, wycena, wyliczenie, wynik,


zaopiniowanie, hołd, kult, latria, nabożeństwo, pietyzm, uwielbienie, amikoszoneria, bezceremonialność,


bliskość, bratnia dłoń, ciepło, dobroduszność, dobrotliwość, familiarne stosunki, familiarność, fawor,

intymność, jowialność, koleżeństwo, komitywa, koneksja, konfidencja, konfidencjonalność, kordialność,

kumplostwo, łaskawość, narzeczona, panienka, poczciwość, pogoda, poufałość, powiązanie,



prostoduszność, przychylność, przyjacielska dłoń, przyjaźń, relacja, serdeczne stosunki, serdeczność,



spoufalenie, sympatyczność, ukochana, umiłowana, więź, wspólnota, względy, zażyłość, zbliżenie,


związek, życzliwa dłoń, życzliwość, aktualność, doniosłość, format, istotność, pierwszoplanowość,

przełomowość, ranga, rola, siła, splendor, waga, wartość, ważkość, ważność, wielkość, wymowa,

znaczenie, żywotność, obrachunek, rachuba, rachunek, rozliczenie, rozrachunek, symulacja, akceptacja,

posłuchanie, powaga, poważnie, wpływ, admiracja, adoracja, cześć dla czegoś, cześć dla kogoś,

czołobitność, zamiłowanie do czegoś, namaszczenie, pozycja, skupienie, sława, szacun, wybitna osoba,

część, pieczołowitość, punktacja, taksowanie, wartościowanie, godność, honor, skontrolowanie,

sprawdzenie, weryfikacja, określenie wartości, chęć, ciągota, ciśnienie, dominacja, głos natury, gorączka,



impuls, instynkt, namiętność, pasja, pierwszeństwo, pociąg, popęd, pożądanie, pragnienie, preferencja,

przewaga, skłonność, słabość do czegoś, szwung, tęsknota, upodobanie, zamiłowanie, zapał, zapęd,

żarliwość, żądza, oddanie się czemuś, wielki oddanie się czemuś, odurzenie, oszołomienie, pobudzenie,

rozmarzenie, upojenie, wzruszenie, zaczarowanie, honorować, okazywać cześć, okazywać cześć komuś,

otaczać szacunkiem, afirmacja, aplauz, aprobacja, aprobata, aura, blask, chluba, dobra opinia, dobre imię,



gloria, marka, nimb, oświęca, pochwała, potwierdzenie, reputacja, świetność, urok, uznanie czegoś,

wspaniałość, zaszczyt, zgoda, sentyment, szczególne względy, wzgląd, życzliwe nastawienie, charme,


charyzma, charyzmat, czar, dar, magnetyczna osobowość, magnetyzm, ozdobność, powab, szarm, wdzięk,

wykwint, wykwintność, apoteoza, gloryfikacja, gloryfikowanie, idealizacja, podniesienie, wybielenie, wyniesienie, estymacja, przybliżenie, ocena wartości, ambicja, ambit, aspiracja, docenienie, duma,

dystynkcja, nagrodzenie, uhonorowanie, wynagrodzenie, wyróżnienie, zasługa, zaszczycenie,

aproksymacja, admirowanie, podziwianie, wielbienie, pamięć, nobliwość, szacowność, poklask, honory,


czapki z głów,









szanujmy się kochani forumowicze


niech na forum spokuj i zgoda zatriumfuje

--- wpis edytowano 2018-09-30 16:23 ---

2018-09-30 (18:11)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2044

13559
wpis nr 1 190 630
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do wszystkich tutaj hejtująych.

Miałem okazję przeczytać to co już usunął Pan Mariusz, i odniosłem wrażenie, że człowiek ten jest jakimś niespełnionym nauczycielem, i który na dodatek chciałby być sławny (nagroda Nobla albo coś więcej). To mu tak doskwiera, że trochę "sfiksował" umysłowo na tym punkcie.
Ale nie pójdzie do psychoanalityka, bo przecież uważa, że jest zdrowy, więc zaczął umieszczać wpisy na tym forum. Te wpisy należy traktować jak sesje u psychoanalityka, przy czym to on jest pacjentem, a forum lekarzem. On mówi, a forum go słucha i czasami zadaje pytanie.
Jest więc to forma leczenia, którą podświadomie podsunął mu jego organizm, i należy to mieć na uwadze i uszanować Panowie.

Pozdrawiam ciepło wszystkich.
PS
Pomysł zaindeksowania wszystkich kombinacji i analiza wylosowanych kombinacji jako indeksów za pomocą sieci neuronowej uważam za ciekawy, jednak mocno dyskusyjny.
2018-09-30 (18:42)

status sindbad
Data rejestracji: 2008-10-13
Ilość postów: 20441

3794
wpis nr 1 190 649
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Czołem

Jestem kompletnie zielony z SN, ale są one dla mnie jak samochód.
Leję paliwo i pędzę bryką, gdzie chcę.
Z tego, co pamiętam to Mariusz wspomniał kiedyś o czymś, co jest odpowiednie.
Z uwagi na komercję i hazard nie ujawnię, o co chodzi.

Pozdrawiam.

2018-09-30 (19:43)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 190 656
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Moje "over" kleszek zrozumiał że może teraz pisac co mu się podoba.


Zaczne od wpisu po którym okreslił mnie jako "bydło" oraz mój kolejny chamski wpis i zaczepka.
..................................
Oto ten mój wpis.

Nie chce mi się tu trollowac lecz trzeba wyprowadzić 777ch z błędu:

"czy 1000 kuponów wystarczy by wyjść na plus"

777ch

Nie trzeba 1000
przecież Mariusz grałby jeden kupon na 5 skreśleń i stawka x 1000.
Tylko nie zna jeszcze daty wypadnięcia
lecz ciągle nad tym "pracuje" więc spoko
Robin
.................................
Gdzie tu chamstwo ,napisałem że nie bedę tu trollować i Mariusz powinien to przyjąc.
Natomiast jeden zakład 5 skreśleń x stawka 1000 to coś co Mariusz wszystkim wmawiał
że to jego sposób gry.

A więc ?????

Po co te nerwy kleszku i wyzywanie od "bydła".

Złodziej najczęściej jako pierwszy krzyczy "łapać złodzieja"
a kleszek najczesciej krzyczał do mnie "manipulator".

Jesteś kleszku sam największym manipulatorem dzisiejszego forum .Manipulatorem i kłamcą.
W kilku juz watkach podcierasz sobie gębę tym ze skasowałem moje wpisy.
Kazdy kto zna tę sprawe wie o co chodzi natomiast pisanie o tym przez ciebie w różnych tematach Forum
to wręcz ordynarna propagandowa manipulacja by rzucać na mnie takie a nie inne światło.

Usunąłem tylko z mego wątku i napisałem dlaczego ,usunięte moje wpisy nic nie zawierały
ponad to co dalej prowadziłem w tamtym wątku.
Jedynie skróciły tok moich przemyśleń jakie zawarłem na końcu.

Możesz tę wiadomość że usunąłem wpisy w moim temacie pisać gdzie chcesz i kiedy chcesz
lecz podkreślam raz jeszcze wraz z moim wyjaśnieniem gdyż bez niego manipulujesz czytających
a nie znających w jakich okloicznościach i dlaczego je usunąłem.
Dla przypomnienia wklejam je.
.....................................................
Postanowiłem więc usunąć wszystkie niewygodne posty.
Niewygodne dla kleszka oczywiście

Wszystkie moje wpisy usunąłem gdyż i tak wszystkie je kleszek podsumował
jako niezrozumiały bełkot i bezmyślne klepanie w klawiaturę.
Natomiast wszystkie posty kleszka zostały zachowane.

Absolutnie wszystkie.
Bo są wyjątkowo "merytoryczne.

Wszystko natomiast co ja pisałem i wyliczałem i tak zostanie zawarte w ostatnich moich wpisach
oraz w ostatnim poście zatytułowanym >kropka nad "i"
Robin
........................................................


Natomiast "rady" jakie tu kleszek wypisuje co on by zrobił na naszym miejscu
mają się nijak do postępowania kleszka w innych przypadkach.

Cytaty kleszka z tego tematu jak nalezy postępować:

"wiem tylko, że elementarna zasady kultury wymaga aby nie przeszkadzać"

"jedynym celem takiej "gnidy" jest zgnoić i dokopać każdemu dla samej przyjemności dokopania"

" staram się słuchać tego co ten ktoś ma do powiedzenia, a nie poganiać go tekstami typu, "kiedy konkrety"
Po prostu postępując w ten sposób mam szansę się czegoś nowego dowiedzieć,
lub po prostu poczytać o innym spojrzeniu na gry losowe"
kleszek

No to przezyjmy to jeszcze raz jak kleszek dający dziś innym rady "cierpliwie mnie czytał"




2018-06-26 (22:16)


Mistrzu, nie trudź się. Pisałem ci już, że twój super tajny rozpis, którego nie widział CIA, KGB, Mossad,
a może nawet i ty sam nie widziałeś jest najlepszy na świecie

....

A teraz "cierpliwe czekanie" i "nieprzeszkadzanie" kleszka dzięń potem ,
wszystkie z datą 27.08.18 kleszka z datą 27.06.2018

....


No i gdzie ten rozpis ? Co ? Klawiatura się zacięła ? Funkcja kopiuj-wklej nie działa ?
A może dopiero szukasz w internecie jakiegoś rozpisu,
który by w jakis sposób pasował do twoich wypocin... mistrzu ?

Mistrzu, bardzo piękny wykład.
Zapomniałeś tylko jednym, o podaniu twojego rozpisu. Gdzie on jest ?


No i dla naszego Słońca, wielkiego Robina_007_Hooda, najwyraźniej zmiękła rura.
Jak widać najlepiej mu wychodzi bezproduktywne mielenie ozorem


Twoje rozpisy są tyle samo warte co twoje słowo. Legenda wielkiego mistrza tego forum Robina (007) H. legła w gruzach.
Zaorałeś się perfekcyjnie.
Gdyby głupota miała skrzydła, latałbyś jak gołębica.

Mówiłem , że nie wklei, Bo między nogami to trzeba mieć jaja, a nie żołędzie,
a w głowie to trzeba mieć mózg, a nie orzeszek.


Na pierwszy rzut "oka" już widzę, że ten twój "cudak" nie ma nawet gwarancji trójki,
przy trafieniu 7 liczb z 15.


Czy jest jeszcze coś mniej od ZERO ?
Jak widać jest.
To kłamca i manipulator kleszek ,człowiek o bogatym słownictwie ,cytuję :



"Zaraz zapewnie zechcesz mi przypomnieć mój wpis, w którym napisałem bydło, gnidy, zgnoić itd.
To i tak były bardzo "delikatne" słowa, moim zdaniem.
Słowa które przychodziły mi na myśl, chcąc skomentować twój wpis, nie nadawały by się do publikacji.
Jak to kiedyś powiedział pewien polityk. Jest pan zerem panie Robin Hood."


Słowa które przychodziły mi na myśl, chcąc skomentować twój wpis nie nadawały by się do publikacji

Słowa które przychodziły mi na myśl, chcąc skomentować twój wpis nie nadawały by się do publikacji

Słowa które przychodziły mi na myśl, chcąc skomentować twój wpis nie nadawały by się do publikacji


Oto słowa napisane przez "bydło" i "gnidę" Robina aby "zgnoić"
Mariusza jego własnym powiedzeniem o grze 5 /5 x stawka 1000

....Nie chce mi się tu trollowac lecz trzeba wyprowadzić 777ch z błędu:

"czy 1000 kuponów wystarczy by wyjść na plus"

777ch

Nie trzeba 1000
przecież Mariusz grałby jeden kupon na 5 skreśleń i stawka x 1000.
Tylko nie zna jeszcze daty wypadnięcia
lecz ciągle nad tym "pracuje" więc spoko
Robin
2018-09-30 (19:56)

status Ciocia__Micowhyaja
Data rejestracji: 2016-12-17
Ilość postów: 434

15084
wpis nr 1 190 661
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

robin hood mýśle źe powinniśmy

się szanować i niech na forum zapanuje


poszanowanie, poważanie, powodzenie, prestiż, renoma, respekt, rewerencja, uszanowanie, uważanie,


uznanie, zachwycenie, zachwyt, ewaluacja, kalkulacja, kosztorys, kwalifikacja, obliczenie, ocena, ocenianie,


opinia, oszacowanie, otaksowanie, rozpoznanie, szacowanie, taksacja, wycena, wyliczenie, wynik,


zaopiniowanie, hołd, kult, latria, nabożeństwo, pietyzm, uwielbienie, amikoszoneria, bezceremonialność,


bliskość, bratnia dłoń, ciepło, dobroduszność, dobrotliwość, familiarne stosunki, familiarność, fawor,

intymność, jowialność, koleżeństwo, komitywa, koneksja, konfidencja, konfidencjonalność, kordialność,

kumplostwo, łaskawość, narzeczona, panienka, poczciwość, pogoda, poufałość, powiązanie,



prostoduszność, przychylność, przyjacielska dłoń, przyjaźń, relacja, serdeczne stosunki, serdeczność,



spoufalenie, sympatyczność, ukochana, umiłowana, więź, wspólnota, względy, zażyłość, zbliżenie,


związek, życzliwa dłoń, życzliwość, aktualność, doniosłość, format, istotność, pierwszoplanowość,

przełomowość, ranga, rola, siła, splendor, waga, wartość, ważkość, ważność, wielkość, wymowa,

znaczenie, żywotność, obrachunek, rachuba, rachunek, rozliczenie, rozrachunek, symulacja, akceptacja,

posłuchanie, powaga, poważnie, wpływ, admiracja, adoracja, cześć dla czegoś, cześć dla kogoś,

czołobitność, zamiłowanie do czegoś, namaszczenie, pozycja, skupienie, sława, szacun, wybitna osoba,

część, pieczołowitość, punktacja, taksowanie, wartościowanie, godność, honor, skontrolowanie,

sprawdzenie, weryfikacja, określenie wartości, chęć, ciągota, ciśnienie, dominacja, głos natury, gorączka,



impuls, instynkt, namiętność, pasja, pierwszeństwo, pociąg, popęd, pożądanie, pragnienie, preferencja,

przewaga, skłonność, słabość do czegoś, szwung, tęsknota, upodobanie, zamiłowanie, zapał, zapęd,

żarliwość, żądza, oddanie się czemuś, wielki oddanie się czemuś, odurzenie, oszołomienie, pobudzenie,

rozmarzenie, upojenie, wzruszenie, zaczarowanie, honorować, okazywać cześć, okazywać cześć komuś,

otaczać szacunkiem, afirmacja, aplauz, aprobacja, aprobata, aura, blask, chluba, dobra opinia, dobre imię,



gloria, marka, nimb, oświęca, pochwała, potwierdzenie, reputacja, świetność, urok, uznanie czegoś,

wspaniałość, zaszczyt, zgoda, sentyment, szczególne względy, wzgląd, życzliwe nastawienie, charme,


charyzma, charyzmat, czar, dar, magnetyczna osobowość, magnetyzm, ozdobność, powab, szarm, wdzięk,

wykwint, wykwintność, apoteoza, gloryfikacja, gloryfikowanie, idealizacja, podniesienie, wybielenie, wyniesienie, estymacja, przybliżenie, ocena wartości, ambicja, ambit, aspiracja, docenienie, duma,

dystynkcja, nagrodzenie, uhonorowanie, wynagrodzenie, wyróżnienie, zasługa, zaszczycenie,

aproksymacja, admirowanie, podziwianie, wielbienie, pamięć, nobliwość, szacowność, poklask, honory,


czapki z głów,





szanujmy się kochani forumowicze
2018-09-30 (22:55)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 190 707
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Lottonauta napisał

Do wszystkich tutaj hejtująych.

Miałem okazję przeczytać to co już usunął Pan Mariusz, i odniosłem wrażenie, że człowiek ten jest jakimś niespełnionym nauczycielem, i który na dodatek chciałby być sławny (nagroda Nobla albo coś więcej). To mu tak doskwiera, że trochę "sfiksował" umysłowo na tym punkcie.
Ale nie pójdzie do psychoanalityka, bo przecież uważa, że jest zdrowy, więc zaczął umieszczać wpisy na tym forum. Te wpisy należy traktować jak sesje u psychoanalityka, przy czym to on jest pacjentem, a forum lekarzem. On mówi, a forum go słucha i czasami zadaje pytanie.
Jest więc to forma leczenia, którą podświadomie podsunął mu jego organizm, i należy to mieć na uwadze i uszanować Panowie.

======================================================
Lottonauta

Ja już to pisałem ze sto razy na tym Forum .Ale nie każdy umie czytać .

Ja z pedagogiką nie mam nic wspólnego .A z zawodu jestem wynalazcą .
Onego czasu wpadłem na pomysł taki aby wybadać ilu takich walniętych jest w Polsce i ilu umie wynaleźć koło .

Wymyśliłem także iż znajdę ich wszystkich podobnych do mnie jak sprowokuję posty ale nie otwarte ale pisane językiem wędkarskim .
Czyli tak powszechnie mówiąc :trochę napiszę i trochę ominę .
Czytający znajdzie w tekstach tagi i znając świadomośc innych tego typu walniętych skontaktuje się .

Odniosłem wielki sukces .
Dokładnie tak było .
Odnaleźli się wszyscy ,którzy umieją koło wynaleźć .
Nie ma ich wielu .palce u jednej ręki .

A czy to ktoś inny przeczytał -wisi mi to zupełnie .
Posty straciły już na znaczeniu bo poznałem ich wszystkich -zidentyfikowałem co do sztuki i pomogli mi bardzo .
Ponieważ posty straciły na znaczeniu -usunąłem je .
I tyle .
Nie musisz bzdur pisać -bo ja sam pisałem ,że jak pisze na Forum pomaga mi to uporządkować wiedze i materiał .

================================
To jedno .
To co pisze o SN to wiedza sprzed 10 lat .
Od tego czasu nastąpił tak lawinowy postęp w systemach do gier losowych .Ci ludzie wymyślili takie rzeczy ,że i mnie sie o tym nie śniło .

I dlatego postanowiłem oddać " Dary Votywne " w postaci tych metod z onego czasu jako dar .
Taki Dar dziękczynny .
Chce ktoś to skorzysta -nie chce nie skorzysta .

Ale prze zastępy takich Trolli pewnie nie będzie mi to dane .
No i spoko .
Ja nie stracę .
Stracą ci ,którzy nigdy nie poznają niczego .


Od ciebie dowiedziałem się ,że nikt nie powinien niczego na Forum pisać -a już na pewno się podzielić wiedzą --bo Lottonauta czyli taki człowiek ,który kompletnie się nie interesuje Lotto uzna ich za psycholi .

No i gratulacje dla ciebie .

Ciebie absolutnie nie interesują gry losowe -i nic nigdy tutaj nie napisałeś .
Ciebie interesuje hejtowanie i Trollowanie .
Gdyby to było prawdziwe Forum -żywe a nie virtualne to pewnie by cię dawno za frak wyrzucili z niego ,ale to Forum virtualne i nie ma kto ciebie wyrzucić .

Trolluj dalej .
Jak ludzkość z tego coś będzie miała -to gratulacje .
Ja sądzę ,że nigdy w życiu do niczego nie dojdziesz i będziesz trollował do końca życia .
A to i 500 psychoanalityków nic nie zdziała .
Nic cię z tego nie wyleczy .
Nie ma szans .

ps
Gry losowe to moje 123 hobby w kolejności .Mam inne hobby ważniejsze jak rodeo-western ,a jestem po eliminacjech polskich -zdjęcia z moich treningów znajdziesz na facebooku mojej stronie ,wynalazki nie mające nic wspólnego z grami losowymi ,bo z dziedziny recyklingu ,piszę książki historyczne i gram na wielu instrumentach ,uwielbiam banjo, wyprawy po Świecie i to na wszystkich możliwych kontynentach -stać mnie na to ( zdjęcia też znajdziesz na facebooku ) i 122 inne hobby .A dopiero na 123 miejscu gry losowe .Więc trafiłeś jak kulą w płot .Po prostu bredzisz jak zwykle .
Dałeś ciała tez z tym Noblem bo ja walczę o nagrodę imienia Totalizatora .I Nobel jak byś chociaż skończył 8 klas mnie się nigdy nie dostanie -bo moje wyczyny nie służą ludzkości a mojej prywatnej osobie .A to do Nobla nie kwalifikuje .
Skończ najpierw z 8 klas i zmień ten idiotyczny nick -bo ty z lotto nie masz nic wspólnego .

--- wpis edytowano 2018-09-30 23:10 ---

2018-09-30 (23:12)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2044

13559
wpis nr 1 190 710
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Mariusz

Nie miałem zamiaru ciebie trolować i nigdy nie będę, pisz tutaj ile chcesz.
Ja naprawdę życzę ci powrotu do zdrowia.

Pozdrawiam
2018-09-30 (23:16)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 190 711
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kochany jestem zdrowy jak koń .Moje treningi na koniach trwają nieraz 5 godzin .
Gry losowe to moje 123 hobby .Ty ich nie masz więc nie wiesz co to hobby.
To mnie pociąga .A ciebie nic i to ty się nadajesz do kompleksowego leczenia .
Zapraszam na facebooka ,i tam zobaczysz jak zdrowy jestem.Nie musze udowadniać .

Życzę ci wyleczenia aczkolwiek trollowania nie wyleczysz .

--- wpis edytowano 2018-09-30 23:17 ---

2018-09-30 (23:42)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 190 714
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Acha no i zapomniałem o ważnym hobby w moim życiu ,brydżu .
to czwarte hobby .Grałem szereg lat w II Lidze Polskiej .Czas niestety nie pozwala na zawodniczą kontynuację .

A gwoli twojej wiedzy Sieci Neuronowe nie są moim hobby -ale zawodem .
Znam inne 100 razy lepsze metody do gier losowych .Ale na Forum dałem trochę wiedzy z tej dziedziny .To trudna technologia -nie łatwa i wymagająca wielkiej wiedzy .

Nie wiem czy czas pozwoli na kontynuację ,bo mam w tym roku jeszcze jeden wyjazd .Ale może jak Trolle pozwolą .

Pozdrawiam i lecz się zamiast wypisywać głupoty .

--- wpis edytowano 2018-09-30 23:43 ---

2018-09-30 (23:54)

status Lottonauta
Data rejestracji: 2012-09-03
Ilość postów: 2044

13559
wpis nr 1 190 715
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Panie Mariuszu,

Przypisuje mi pan wiele inwektyw. Przypisuje mi pan różne wady - nieprawdziwe, bo przecież pan mnie nie zna. To jest właśnie hejtowanie/trolowanie i na to nie będę odpowiadał - wiadomo dlaczego.

Przeczytał pan mój wpis pt. "Do wszystkich tutaj hejtujących", którego tak naprawdę nie powinien pan przeczytać, bo nie był skierowany do pana. Pan go nie rozumie. Ja tam (w tym wpisie) bronię pana i apeluję do wszystkich, którzy się nad panem "pastwią", aby zostawili pana w spokoju.

--- wpis edytowano 2018-09-30 23:55 ---

2018-10-01 (00:06)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 190 717
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Lottonauta

Jesteś dzieciakiem .
Nikt się nade mną nie pastwi .
Mnie to wisi co piszą bo mało czytam .A dlatego Trollujesz bo jak kogoś temat interesuje to jest zainteresowany i się pyta o szczegóły .
Ciebie Lotto nie interesuje a po prostu hejtowanie .

Napisałeś bzdury o psychoaanalitykach z zamiarem obrazenie mnie .
Bo mnie nie znasz i nie wiesz czym się zajmuję .
Po prostu twoje pisanie jest nastawione na dezawuowanie kogokolwiek .I to nie znanego człowieka .
To jest twój zamiar .

Ciebie lotto nie interesuje a hejt .

Stąd są dopiski o powrocie do zdrowia .

Na mojej stronie na facebooku możesz moje zdrowie zobaczyć a jak się nie zna kogoś to niegrzecznie jest sugerować zdrowie psychczne jak ty robisz .

To czysty hejt i trollowanie .
Masz probelm zdrowotny .Ale to kicha twoja sprawa .

Ale sobie życie zmarnujesz i nic nie osiągniesz .

2018-10-01 (00:09)

status Mariusz
Data rejestracji: 2003-09-02
Ilość postów: 4293

22
wpis nr 1 190 719
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

A przy okazji chciałem przeprosić gumisia za wpisy w jego poście i kończę .
Ma zupełnie rację .To jego temat i jest gospodarzem .
Pozdrawiam
2018-10-01 (08:38)

status kleszek
Data rejestracji: 2006-05-27
Ilość postów: 4849

2047
wpis nr 1 190 738
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Robin Hood napisał cyt.
"Gdzie tu chamstwo ,napisałem że nie bedę tu trollować i Mariusz powinien to przyjąc."

Robin H. daruj sobie te żałosne teksty. Nie równaj wszystkich do swojego poziomu i nie traktuj wszystkich jak idiotów. Wystarczyło tylko grzecznie sie wycofać z tematu, ale żeby to zrobić to w głowie to trzeba mieć mózg, a nie orzeszek, a między nogami to trzeba mieć jaja, a nie żołędzie

--- wpis edytowano 2018-10-01 08:39 ---

2018-10-01 (10:16)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21392

1386
wpis nr 1 190 765
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mariusz@

....co ty kończysz,konkret..nie ?
chyba ci się ciągle myli początek z końcem,
bo pod koniec ,
zapewne napisał byś ,że to dopiero ....początek,


-----------------------------------------------------
No i ponownie dał dyla, dwa posty
o niczym ,reszta nie na temat....
a po drodze wysłał mnie do piaskownicy .

Gumiś ,napisz może coś sensownego o Sn,
jak widać ,ktoś chce poczytać.....

edit

Gumiś > jeśli można ,to od >[ a ] do > [z ]
.....jak w tytule tematu.







--- wpis edytowano 2018-10-01 10:21 ---

2018-10-01 (10:46)

status Robin Hood
Data rejestracji: 2009-07-12
Ilość postów: 7786

4895
wpis nr 1 190 775
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Wystarczyło tylko grzecznie sie wycofać z tematu, ale żeby to zrobić ..."
kleszek

No własnie ,wpisałem jedyny post ze nie chce mi się tu trollować i nie zabierałem głosu
chociaż po moim wpisie nastąpiło 6 nowych.
Do czasu wpisu 7 kiedy kleszek otworzył swoją hapę
czyli uderzył w stół by nożyce się odezwały ,cytuję :

"wtrąci swoje trzy grosze nie mając bladego pojęcia o czym mowa i co będzie jeszcze napisane. a jedynym celem takiej "gnidy" jest zgnoić i dokopać każdemu dla samej przyjemności dokopania "


Miałem oczywiście pojecie co będzie jeszcze napisane.
Wielkie G....O czyli nic konkretnego.
Przez 12 lat pisaniny magister inżynier Wynalazca Mariusz
na koniec poinformował wszystkich zainteresowanych że to co napisał
to jakieś 6% do 8% całej wiedzy na temat sieci neuronowych.

Przykro mi ze przeze mnie kleszek nie ogarnie teraz pozostałych powiedzmy 92 % wiedzy.

Załóżmy że tym razem magister inżynier Wynalazca Mariusz
by się sprężył i przekazał zainteresowanym
przez następne 12 lat pozostałe 92% "wiedzy"

Tylko po co ja się pytam.
Przeciez dał wam do zrozumienia ,cytuję:

"To co pisze o SN to wiedza sprzed 10 lat .
Od tego czasu nastąpił tak lawinowy postęp w systemach do gier losowych"
magister inżynier Wynalazca Mariusz

a potem puenta


"Sieci Neuronowe nie są moim hobby -ale zawodem .
Znam inne 100 razy lepsze metody do gier losowych "
magister inżynier Wynalazca Mariusz

No i wszystko jasne ,sieci używa do swoich wynalazków
o których nikt jeszcze nie słyszał i nie może przeczytać
lecz sieci nie nadają się do gier losowych gdyż są metody 100 razy lepsze.

Gdyby te 100 razy lepsze metody dawały mu profity wówczas to hobby ze 123 miejsca przesunąłby na 1 miejsce
a wszystkie pozostałe hobby finansowałby z tego hobby nr 1.
Wreszcie miałby finansowane jedo ze swoich hobby czyli genealogię.
Nawet cały artykuł o nim napisano.
Ponieważ ten artykuł jest forumowiczom ogólnie znany więc zacytuję jak drogie i kosztowne hobby
ma mg.inż. Wynalazca Mariusz


A żalił się redaktorowi że to bardzo kosztowne hobby.

"A takie podróże kosztują. - Jak już się gdzieś daleko wyjedzie, to trzeba też coś zjeść, przespać się.
Załatwienie przykładowo stu metryk to wydatek około 200-300 zł -"


.............................................................


A kleszek chciał poznać dalsze 92% wiedzy sprzed 10 lat.
Kiedy by ją wreszcie poznał to okazałoby się ze to wiedza sprzed 25-30 lat lat.
To tak jakby chciał zamienić dzisiejszego smartfona na.... oczywiście by nim się tylko posługiwać
gdyż ta cegła jako zabytek chyba swoja cenę też ma.

No własnie ,na takie coś .







--- wpis edytowano 2018-10-01 10:55 ---

2018-10-01 (10:52)

status 777ch
Data rejestracji: 2005-11-07
Ilość postów: 21392

1386
wpis nr 1 190 780
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mnie interesuje ,czy gdyby
dla każdego punktu w danych ,gdzie punktem był by index np 6-ek
przypisać jakieś cechy..... np
dotychczasową "wydajność" czy "skuteczność"
na poziomie 3-trafień ,
lub inną cechę,np częstotliwość -odcięte skrajne

to np na podstawie punktu ,w jakim jesteśmy
czyli konkretnie indeksu dziś wylosowanej 6-ki
a może odniesienia do więcej jak jednego punktu........
czyli do np 3 PUNKTÓW
sieć wskazała by jakiś inny indeks
.....brakuje mi tu teraz parametru szczegółowego ,cechy ,
dla wskazania ,ale ...... pewnie najprościej ,byłoby tą cechę
określić ,i do niej się odwołać .
ale..... jak czytam to co piszę ,to ......sam w to nie wierzę
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina