Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

TYPOWANIE LICZB ZE 100%-ową PEWNOŚCIĄ - FILOZOFIA

2015-09-21 (16:48)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 931 298
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam



Jak zapewne wielu z Was, tak i mnie interesuje kwestia "cudownego Grala" - sposobu na 100%owo pewne typowanie przyszłych wyników gier Lotto. Dlatego, za namową w innym wątku, postanowiłem utworzyć nowy temat. Wiem, że są już tu inne wątki dotyczące typowania, więc by nie powielać treści postanowiłem zachęcić Was do zmierzenia się z tematem na innym gruncie - na gruncie fizyki i filozofii.



Jako wsad do przyszłej dyskusji pozwolę sobie zamieścić następujące przemyślenia:



1. Osoba, która "złamie kod losu" i opracuje niezawodny i powtarzalny sposób na typowanie przyszłych wyników totolotka moim zdaniem zasłuży na MegaNobla. Udowodni, że przewidywanie przyszłości jest możliwe, a wróżbiarstwo i jasnowidztwo zyskają naukową podbudowę.



2. Możliwość przewidywania przyszłości będzie miała konsekwencje w nauce. Prawdopodobnie podręcznik fizyki trzeba będzie napisać od nowa. Wg mojej wiedzy obecnie niemożliwe jest pozyskanie informacji z przyszłości (tzn. w świetle obecnie obowiązujących i uznawanych praw fizyki).



3. Możliwość przewidywania przyszłości zmieni nasze postrzeganie wszechświata. Skoro możliwe byłoby przewidywanie jednych zdarzeń losowych to i zapewne tak samo byłoby z innymi zdarzeniami (np. cząstki materii). Skoro możnaby przewidzieć ruchy podstawowych "cegiełek" wszechświata, to teoretycznie można zasymulować stan wszechświata za m-c, rok... Zakładając oczywiście posiadanie odpowiedniego do tego komputera. To by również znaczyło, że ktoś, kto by się cofnął do początku naszego Wszechświata teoretycznie byłby w stanie zsymulować cały poźniejszy rozwój Wszechświata. A to oznacza... determinizm.



4. Udowodnienie determinizmu byłoby dowodem na brak wolnej woli. Bylibyśmy ... "robotami"? "Maszynami" odtwarzającymi "napisany" program?... Kim lub czym?



5. Osoba, która "złamie kod losu" chyba uzyska... dowód istnienia Stwórcy. To logiczna konsekwencja wcześniejszego wywodu. Ciekawą konkluzją tego jest logiczny wniosek, iż .... osoba wierząca w istnienie 100%-owego sposobu przewidywania losowań musi wierzyć w Stwórcę.





Ciekaw jestem Waszych przemyśleń o konsekwencjach "odkrycia" pewnego (tj. 100%-owego) sposobu typowania liczb przyszłych losowań totolotka.



Pozdrawiam

Janusz



2015-09-22 (13:37)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 931 483
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jako "Niewierny Tomasz" szukam dowodu, że ... mylę się

Kto mi podrzuci argumenty obalające moją hipotezę?
2015-09-22 (19:05)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 931 530
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

nie mylisz się, generalnie wyczerpałeś temat i nie ma o czym gadać



dlatego od lat powtarzam, że zrozumienie zjawisk losowych spowoduje, że lotto to tylko banialuki,



po co grać w lotka kiedy jesteś Bogiem?

--- wpis edytowano 2015-09-22 19:06 ---

2015-09-22 (19:27)

status Muryn
Data rejestracji: 2014-07-28
Ilość postów: 89

14133
wpis nr 931 542
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Pamietacie ośmiornice Paul która wytypowała 8 kolejny zwycięzcow w turnieju MS?? Uwazam że cos w tym jest. Te zwierzęta żyja dosyć krótko ale maja jakiś instynkt który pozwala im trafnie dobierac zdarzenia, mało tego Paul niespełna miesiąc po MS zszedł z naszego świata.

2015-09-22 (19:35)

status Yar000
Data rejestracji: 2015-07-07
Ilość postów: 2339

14447
wpis nr 931 544
[ CZCIONKA SPECJALNA ]



Ośmiornice jak przecież wiadomo, to zawodowi typerzy. Na piłce nożnej znają się jak mało kto.
2015-09-24 (10:24)

status Jan69
Data rejestracji: 2015-09-19
Ilość postów: 362

14527
wpis nr 931 893
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Polecam wszystkim spacery - dobrze robią na zdrowie i myślenie. Na takim spacerze doświadczyłem wczoraj kolejnego "przebłysku" (chyba uaktywnił się jeden z niewielu moich sprawnych neuronów ), co objawiło się natchnieniem dotyczacym ciekawej konkluzji w związku z wątkiem powyżej.

Konkluzja owa - "sprowokowana" na gruncie logiki -brzmi: ktoś, kto wierzy w złamanie "kodu losu" musi wierzyć w Stwórcę, ale ktoś, kto wierzy w Stwórcę nie musi wierzyć w "złamanie kodu losu". Inaczej wyszła by sprzeczność, coś jak "wierzę w trójkątny kwadrat"



Ma ktoś inne ciekawe przemyślenia?



2015-09-24 (16:17)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2207

14063
wpis nr 931 952
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"kwestia "cudownego Grala""



Jan69

Twój Święty Graal (bo tak się to pisze) nie dałby Ci grosza zysku z gier hazardowych, np. z Lotto. Takie myślenie to dziecinada. Pomijam obalające to dowody naukowe i logiczne. Nikt, ale to z pewnością nikt nie grałby w grę, w którą wygrywa tylko jeden facet. No bo po co?



2015-09-28 (10:11)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 932 881
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Determinizm istnieje. I Bóg tu nie ma nic do rzeczy. To mylenie pojęć. Św. Graal nie istnieje. Stwórca nie gra w kości i nie wysyła kuponów totka. Wszak są geny, które wyznaczają wiele cech i właściwości żywych organizmów. Tego nie da się przeskoczyć. Wszystko jest chaotyczne tylko na pozór. Tak w mikro jak i makro skali i w każdej dziedzinie. W matematyce, fizyce, ..., i w grach losowych również. Światem rządzą reguły i nie ważne jest kto je wymyślił. Pytanie - kiedy zostaną odkryte nowe. To napędza - jak poszukiwanie panaceum na wszystko, złotego środka, czy nazwij to jak chcesz. Jeśli potrafisz przewidzieć zdarzenie - nazwijmy je - pseudolosowym - to jesteś górą. Dlaczego na stronie Pasko ludzie się bawią w prognozowanie i jest tylu typujących - i to dość skutecznie? Mają taką super intuicję? A może są szczęściarzami (urodzonymi w czepku)? A może nie mają co robić z wolnym czasem? Otóż wierzą w skuteczność pewnych schematów, obserwują pewne zależności i próbują je zaadoptować w jakąś mniej lub bardziej zawodną metodę lub regułę. Niekiedy jest to błądzenie w ciemności ale nie rezygnują. Dlaczego?

Otóż pewne schematy powtarzają się cyklicznie. Nie da się temu zaprzeczyć. Czyja to sprawka? Informatyków, matematyków, Boga a może szatana? Szukanie odpowiedzi to droga do donikąd. Zwyczajnie - BŁĄDZENIE W CIEMNOŚCIACH. Wszystko zmierza od stanu uporządkowania do chaosu a nie odwrotnie.

Pozdrawiam i powodzenia w poszukiwaniu Św. Graala.

2015-09-28 (16:50)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2207

14063
wpis nr 932 962
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"Św. Graal nie istnieje."



ewapiotr,

gdzie nabyłeś-aś tę pewność?



Przy okazji - w jakiej osobie do Ciebie pisać?

Pozdrawiam
2015-09-28 (17:41)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 932 967
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj wśród filozofujących.

Cześć. Może przesadziłam z tym, że nie istnieje. Ale filozofując dalej - wiem, że nic nie wiem. I tak można to rozwinąć w nieskończoność. . Kto chce wierzyć w legendy ma do tego prawo, kto nie chce - też mu wolno. A swoje zdanie każdy ma prawo mieć. W naszym kraju ponoć tylko teoretycznie. Zresztą bardzo nie podoba mi się zwrot - "w naszym kraju". Ale to na marginesie. Rzecz nie w tym, czy szukać Graala czy nie. Ponoć już go znaleźli.

Polecam http://www.fakt.pl/swiety-graal-odnaleziony,artykuly,453088,1.html.

Fajna fotka. Ale czy to jest źródło wiecznej młodości i czy daje bogactwo?

Ta tajemnicza relikwia niech pozostanie relikwią dla tych, którzy tego chcą i nie mieszajmy jej do gier liczbowych.

Jak powiedział Albert Einstein - Bóg nie gra w kości. Polecam https://kierul.wordpress.com/2015/05/23/albert-einstein-kaze-bogu-grac-w-kosci-1916/

Na koniec pozdrawiam i życzę wysokich wygranych. Miłego dnia.

Ewa
2015-09-28 (18:49)

status pewniak112
Data rejestracji: 2014-02-11
Ilość postów: 5861

14047
wpis nr 932 983
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

TYPOWANIE LICZB ZE 100%-ową PEWNOŚCIĄ - FILOZOFIA



NIE WIEM OD CZEGO TU ZACZĄĆ ALE WTEDY NAJLEPIEJ OD POCZĄTKU..



JESTEM NA EMERYTURZE OD KILKU LAT PRZETESTOWAŁEM KILKA

PROGRAMÓW WYKONAŁEM KILKADZIESIĄT RÓŻNYCH PRÓB I EXPERYMENTÓW

I CO WAM POWIEM TO POWIEM STATYSTYKA TO JAK HISTORIA A CO BYŁO

A NIE JEST NIE PISZE SIĘ W REJESTR TO JEST OBŁUDA DO 10 LOSOWANIA

A POTEM NASTĘPUJE ZMIANA ..TRZYDZIEŚCI LAT TEMU SIEROTKA MARYSIA

WYCIĄGAŁA KULKI ZE SŁOJA PRZY PUBLICZNOŚCI I ZAWSZE KTOŚ

TRAFIAŁ GŁÓWNĄ WYGRANĄ A TERAZ ---------KAŻDY KŁAMIE NASTĄPIŁ WYZYSK

CZŁOWIEKA PRZEZ CZŁOWIEKA KIEDYŚ STAWIAŁO SIĘ NA JAKOŚĆ A TERAZ

NA ILOŚĆ ....

1] WRÓĆMY DO TEMATU PODWAŻĘ WASZE ROZUMOWANIE

2] TECHNIKA TAK SIĘ ROZWINĘŁA ŻE MOŻNA STEROWAĆ KULKAMI

3] PROGRAM WYBIERZ OPCJE BY NIE BYŁO GŁÓWNYCH WYGRANYCH

4] NIE NALEŻY KIEROWAĆ SIĘ STATYSTYKĄ NIE WRACAJMY DO PRZEDSZKOLA

5] JEŚLIBY BY NIE BYŁO INGERENCJI ZEWNĘTRZNEJ CAŁKIEM BY TO INACZEJ WYGLĄDAŁO

6] TU NIE POMOGĄ ŻADNE SIECI NEURONOWE CHYBA ŻE NA RYBY ALE RACZEJ

STYLONOWE



A TERAZ PYTANIE JAK TYPOWAĆ ????????????????



1] TYPOWAĆ TRZEBA NA MAŁĄ ILOŚĆ LICZB

2] SKĄD TE LICZBY WYBIERAĆ????? NAJLEPIEJ WYBRAĆ TE KTÓRE KAŻDY POWIE

ŻE NIE WYJDĄ TO JUŻ JEST PSYCHOLOGIA ....

2015-09-28 (18:52)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2207

14063
wpis nr 932 984
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ewa, a więc dziewczyna - od razu milej.



Ewo,

pozwolę sobie rozjaśnić nieco kwestię tak ostatnio używanego pojęcia "Święty Graal".



Po pierwsze: to bardzo nieszczęśliwe tłumaczenie z oryginału (hiszpańskiego lub łaciny, zależnie od źródła).

Po drugie: istniał na pewno. Tak, jak na pewno żył Nazarejczyk i tak, jak na pewno odbyła Ostatnia Wieczerza. Jezus z czegoś musiał pić. I to naczynie zostało uznane za Świętego Graala. Tysiąc lat ciszy o nim i nagle pojawia się we wczesnym średniowieczu. W legendach arturiańskich. Historycy donoszą o tym, jak wędrował po świecie. Że np. emir arabski podarował go hiszpańskiemu królowi. Templariusze też się załapali. Graal gwarantuje bogactwo i wieczną młodość - jako pasjonat historii stwierdzam, że nieznany jest mi władca, rządzący od tysiąca lat w dobrym zdrowiu.



A Ty oddałabyś taki cenny artefakt w prezencie? Święty Graal to tylko odpowiednik hitu naszej popkultury w nudnych i trudnych czasach wczesnego średniowiecza.



Pozdrawiam

--- wpis edytowano 2015-09-28 18:57 ---

2015-09-28 (21:05)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 933 018
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj. Odpowiem Ci króciutko, że z tą wieczną młodością i bogactwem - to była tylko taka moja dygresja (wrzuciłam na ten temat link do stronki ze zdjęciem Św. Graala -poczytaj w wolnej chwili). W dzisiejszych czasach nikt chyba (poza dziećmi) nie wierzy w takie bajki. Z symbolami wiary chrześcijańskiej związane są jednak pewne mity, którym przypisuje się większe znaczenie niż na to zasługują. Ale ponoć tzw. wiara - czyni cuda. Nie chcę się tu rozpisywać, gdyż temat jest drażliwy, szczególnie w niektórych środowiskach. Nie chcę, żeby mi ktoś zarzucił, że obrażam jego uczucia religijne.

A w tej drugiej kwestii - o ile dobrze zrozumiałam: hipotetycznie - gdybym posiadała na własność taki artefakt, który zapewniałby młodość i bogactwo - to powstaje pytanie: JAKĄ CENĘ TRZEBA ZAPŁACIĆ za jego posiadanie?

Dla mnie ważniejsze są inne wartości. Gdyby naprawdę była taka potrzeba to oddałabym go bez wahania komuś, kto tego potrzebuje.

Dzięki serdeczne za informacje. Pozdrawiam.
2015-09-28 (21:31)

status ewapiotr
Data rejestracji: 2012-10-14
Ilość postów: 7697

13616
wpis nr 933 022
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Do Pewniaka 112 słów kilka.

Cześć. Nie chcę Cię krytykować, ale wydaje mi się, że te wielkie litery w Twoim poście są straszne. Aż oczy bolą. To jest jak KRZYK rozdartej na strzępy duszy albo rozgoryczonego do bólu serca. Czyżby życie tak musiało skrzywdzić, żeby trzeba było aż szaty rozdzierać?

Dobra. Koniec z "poezją". A teraz po ludzku. Bardzo było by miło, gdybyś pisał normalną (tj. małą ) czcionką. Duże litery służą zaakcentowaniu rzeczy ważnej, na którą chcemy zwrócić uwagę. Co do psychologii i filozofii to chyba był nie ten temat, albo może w innym dziale?

Spróbuj trochę pofilozofować. A co do historii to nie zgadzam się z Tobą. Zawsze warto trochę poobserwować. Choćby dla takiej ciekawostki:

8.07.2015 r (los. nr 8853) trafiły:

16,35,37,60,61,66,68,69,76

20.09. 2015 r (los. nr 9000) trafiły:

16,35,37,60,61,66,68,69,76.

Jak widzisz taka sama dziewiątka w dość krótkim odstępie czasu. Wpadłam na nią przypadkiem po wpisaniu na dziś wieczór swoich typów w multi. Jak widzisz - przeszłam od uporządkowania do chaosu (zasada antropii). Wyniki obserwacji są relatywne. Szkoda, że nie da się tego odwrócić.

To tylko jeden przykład. Takich przykładów w multi jest wiele.

Dlatego moje dzisiejsze typy:9,12,13,18,19,20,21,25,65,66 nie mają szansy na trafienie. Właśnie przez te dwa wcześniejsze losowania.

Oto jest dowód na to, że historia jest ważna a może nawet najważniejsza. Trzeba tylko odpowiednio dostosować do niej teraźniejszość i odnaleźć się w rzeczywistości. Nie popełniać tych samych błędów. Pozdrawiam i życzę więcej optymizmu i sukcesów w życiu. Powodzenia.



2015-09-30 (13:07)

status futures
Data rejestracji: 2015-09-30
Ilość postów: 788

14545
wpis nr 933 388
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam.

Ciekawy temat. 100% pewność być może jest możliwa.Gram w lotto o od kilku lat i jak tafię jeden lub dwa numery na miesiąc to sukces Stosuje od trzech losowań niekonwencjonalny sposób do gry w lotto.Na czym polega ten sposób?. Dzień przed losowaniem tzn gdy idę spać wyobrażam sobie numery od 1 do 49.kolejno 1 ,2,3 itd czekam na jakiś impuls u mnie czasami pojawia się krótki błysk,tak naprawdę nie wiem co to jest.

Wyobrażam sobie jakie numery lotto pojawią się na internetowej stronie lotto po losowaniu czyli po godzinie 22.Ostatnio pózniej pojawiają się wyniki na stronie lotto.Przeczytałem o tej metodzie na amerykańskiej internetowej stronie .Czasami gram tez w keno,największa wygrana to 250zl 8 z 10.Jak obstawiam w keno?. Numery tylko do cyfry 40.

Jakie są efekty przewidywania numerów w lotto to najważniejsze dla gracza.

24.09.15 ,dwa trafne:)

26.09.15 , dwa trafne

29.09.15 , już trzy trafne;-) idę dziś odebrać 10 zł. trzy trafne w lotto plus.

Czekam na kolejne losowanie jutro. Dziś wieczorem wyobrażam sobie

numery i czekam na "impulsy". Jutro rano mogę napisać jakie numery skreślam.Oczywiście na razie gwarancji wygranej nie daje ale w przyszłości być może.Każdy ma prawo do szczęścia a szczęście trzeba sobie umieć zorganizować.. tak powiedziano w filmie wielki szu.



Zdjęcie kuponów.Wysyłam zawsze tylko jeden kupon



http://s5.ifotos.pl/img/P30091512_shraspn.jpg

--- wpis edytowano 2015-09-30 13:25 ---

2015-09-30 (16:51)

status futures
Data rejestracji: 2015-09-30
Ilość postów: 788

14545
wpis nr 933 434
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziś wieczorem maksymalna koncentracja i przewidywanie przyszłości.Wylosowane numery w lotto plus na stronie lotto są w kolorze niebieskim.To mój ulubiony kolor i powinien być dobrze widoczny . Kartkę i długopis do zapisania numerów z przyszłości już sobie przygotowałem.Gwarantowana wygrana w lotto plus to milion złotych czyli jeśli więcej osób wygra każdy będzie zadowolony. Chyba że moje szczęście było tylko dziełem przypadku.



Dziś tez zagrałem w keno, wygrałem 6 zł. 6 z 10. Moje niskie numery to 3,4,7,9,13,16,27,29,32,36.

--- wpis edytowano 2015-09-30 16:56 ---

2015-09-30 (17:37)

status Monet
Data rejestracji: 2008-10-23
Ilość postów: 2036

3829
wpis nr 933 437
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

015-09-21 (16:48)



statusJan69

Data rejestracji: 2015-09-19

Ilość postów: 32





5. Osoba, która "złamie kod losu" chyba uzyska... dowód istnienia Stwórcy. To logiczna konsekwencja wcześniejszego wywodu. Ciekawą konkluzją tego jest logiczny wniosek, iż .... osoba wierząca w istnienie 100%-owego sposobu przewidywania losowań musi wierzyć w Stwórcę.





Odwracając..

Czyli logicznym wnioskiem Twojego logicznego wniosku jest przekonanie iż osoba wierząca w stwórcę MUSI wierzyć w cyt. "istnienie 100%-owego sposobu przewidywania losowań" ?





I jeszcze .. Osoba, która "złamie kod losu" - chyba uzyska... dowód istnienia Stwórcy.



Przeciwnie .Jeśli kiedykolwiek w jakikolwiek sposób uda się komukolwiek złamać kod przeznaczenia,biegu zdarzeń (bo tym jest tzw. los) to dopiero uzyska niezbity dowód na to że nie ma i nigdy nie istniał w/w Stwórca.





A co do typowania. . Też wiele lat doświadczeń.

Czym więcej kombinowania ,metod i teorii -tym gorzej.





2015-09-30 (18:56)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2207

14063
wpis nr 933 460
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

"kod losu" to, "kod losu" tamto.

Dlaczego neologizm stworzony przez Jana69 tak ad hoc, żeby na siłę wywołać dyskusję jest traktowany jak aksjomat? Nie ma takiego pojęcia. Jeśli ktoś wie co to jest - niech poda wyjaśnienie i jego źródło.





2015-10-01 (09:43)

status futures
Data rejestracji: 2015-09-30
Ilość postów: 788

14545
wpis nr 933 597
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2,8,14,31,39,40.

Takie dziś skreślam cyfry.Cyfra 2 przeleciała przed przed oczami jak kula ze śniegu.

Cyfrę 2 widziałem najwyrazniej.

Inna ciekawostka to w czasie snu kilka razy widziałem sztuczne zęby . Sprawdziłem w internecie co to może znaczyć .Sztuczne zęby : zawód, może wskazywać na potrzebę większego znaczenia i próżność albo na pozorność naszych sukcesów .

Sztuczne zęby: ktoś sprawi Ci spory zawód. Na szczęście ty nie dasz się tym zniechęcić i dalej będziesz odważnie kroczyć przed siebie .

To mój pierwszy sen w którym widziałem sztuczne zęby;-)

Wczoraj pózno wieczorem na youtube ogladalem kilka filmów to jeden z nich.



https://www.youtube.com/watch?v=zTmkzEhUnRw



--- wpis edytowano 2015-10-01 09:57 ---

2015-10-01 (11:21)

status hibernatus
Data rejestracji: 2015-06-21
Ilość postów: 2861

14432
wpis nr 933 620
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

2,8,14,31,39,40.



2-ki nie będzie, 8-ka i 40-ka owszem może wystąpić.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 3 4 5
Wyślij wiadomość do admina