Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1 2 ... 62 63
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Nie przegrywajmy z np.... rakiem...

2015-07-16 (01:13)

status rychfer
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 1424

2078
wpis nr 917 923
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jako, że gramy w swoim życiu na różne sposoby...

czyha zagrożenie przegrania , więc taki temat

_______________________________________

celowo nie postawiłem kropki



Temat dotyczy mojej bliskiej osoby i milionów innych...



Tu będę podawał linki do p/w tematu...



Jerzy Zięba, Ukryte terapie, Rak to nie wyrok, Katowice 2014

https://www.youtube.com/watch?t=1915&v=m9_Mwypc2mE



Lekarstwo na raka, Dr GEORGE ASHKAR 1/6

https://www.youtube.com/watch?v=QhcPtQpH2L4&feature=youtu.be
2015-07-16 (01:19)

status Yar000
Data rejestracji: 2015-07-07
Ilość postów: 2339

14447
wpis nr 917 924
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Olej z czarnuszki siewnej tłoczony na zimno.



Guz (nie mylić z hubą) brzozy. Czarny i biały.
2015-07-16 (01:40)

status rychfer
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 1424

2078
wpis nr 917 927
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://ulubione.blutu.pl/jerzy-zieba-rak-nowotwor/
2015-07-16 (01:45)

status rychfer
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 1424

2078
wpis nr 917 928
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

http://pomocdlagrzegorza.pl/o-chorobie/
2015-07-16 (08:01)

status spook
Data rejestracji: 2010-11-17
Ilość postów: 1960

12741
wpis nr 917 937
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Interesuję sie dietetyką od dłuższego czasu; główną przyczyną raka jest obecność fruktozy w diecie; w najbardziej zaawansowanym stadium należy ratować się dietą ketogeniczną opartą na białku i oleju lnianym, ew rzepakowym, ale tłoczonym na zimno( wszystkie oleje rafinowane mają nadmiar kwasów omega 6 w stosunku do omega 3, zniszczonych w procesie rafinacji). Inne oleje z roślin: soja, słonecznik, oliwa z oliwek mają naturalnie zbyt dużo kwasów omega 6. One również są w organiźmie potrzebne, lecz ich nadmiar sprzyja powstawaniu stanów zapalnych i namnażaniu komórek patogennych.

Medycyna akademicka nie potrafi walczyć z rakiem; trzeba liczyć na samodzielnie zdobytą wiedzę i własną dedukcję odnośnie wyboru najlepszej metody walki z chorobą.







Dieta dr Budwig

http://www.budwigdieta.pl/index.php/home



Lizyna, kwas L-askorbinowy

https://hipokrates2012.wordpress.com/tag/lizyna-leczenie-raka/



Czy naprawdę dieta ketogeniczna niszczy raka?

http://www.pepsieliot.com/czy-naprawde-dieta-ketogeniczna-niszczy-raka/

--- wpis edytowano 2015-07-16 08:02 ---

2015-07-16 (08:19)

status ania70
Data rejestracji: 2009-09-02
Ilość postów: 9957

5134
wpis nr 917 938
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

CZERWONY REISHI



http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_czerwone_reishi.html
2015-07-16 (10:33)

status rychfer
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 1424

2078
wpis nr 917 966
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dziękuję, tym wszystkim , których temat zainteresował

i dzielą się, poprzez wpisy znajomością problemu,

to już jest pomoc tym, których dotyczy, również edukuje tych jeszcze zdrowych ...



Pozdrawiam.

--- wpis edytowano 2015-07-16 10:33 ---

2015-07-16 (11:44)

status dionicos
Data rejestracji: 2014-05-05
Ilość postów: 1982

14102
wpis nr 917 979
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kiedyś szperałem w sieci szukając alternatywy i nadziei dla swojej siostry nie wiem czy to zastosowała, nie wiem czy to prawda, nie wiem czy to działa, owszem Kapsaicyna w/g naukowców rzeczywiście w chodzi w reakcje z komórkami nowotworowymi. Oto skopiowany tekst:



"Leczenie raka – kapsaicyna Artykuł znaleziony w sieci!

Wiadomości poniższe są PRAWDZIWE. Pragnę, by te informacje dotarły do szerokich kręgów ludzi. Moje starania w tym kierunku traktuję jako wojnę z firmami farmaceutycznymi, a niestety nikt z Was nie jest w stanie podać ani jednego powodu, dlaczego firmy te miałyby chcieć wyleczyć nas z jakiejkolwiek choroby.



Nie będę się rozpisywał na temat firm farmaceutycznych, ale każdy zdrowo myślący człowiek sam stwierdzi, że firmy te nie uprawiają nic innego, jak tylko biznes, który bez chorych by nie istniał.



Jeśli w Twoim ciele rozwinął się nowotwór, możesz go usunąć, stosując podaną metodę, praktycznie sprawdzoną na mojej żonie. Od chwili, gdy stwierdzono u niej nadzwyczaj złośliwego guza mózgu, bałem się każdego dnia. Lekarze i w ogóle medycyna jest bezsilna wobec tego nowotworu, a właściwie była bezsilna. Nie jestem przesadnie religijny, ale modląc się poprosiłem Boga o takie pokierowanie moim postępowaniem, bym nie błądził.



Powtarzam, nie prosiłem GO o uzdrowienie mojej żony, lecz o to, by skierował mnie na ścieżkę prowadzącą do uzdrowienia mojej żony. Wierzę, że to ON tę myśl mi podsunął. Po powrocie do domu rozpocząłem poszukiwania w internecie, zresztą robiłem to przedtem setki razy, ale tego dnia znalazłem prawie natychmiast informację o tym, że kilkanaście miesięcy temu uczeni z uniwersytetu w Nottingham (Anglia) przeprowadzili badania nad kapsaicyną podawaną wewnętrznie. Dotychczas stosowano ją zewnętrznie jako plastry przeciwbólowe w reumatyzmie i artretyzmie. Podając kapsaicynę wewnętrznie zwierzętom doświadczalnym zauważyli, że chore na nowotwory – zdrowiały.



Otóż okazało się, że kapsaicyna dostawszy się do organizmu poszukuje komórek rakowych i znalazłszy je, zabija mitochondria, które są odpowiedzialne za podział i rozrost komórek. Kapsaicyna nie atakuje zdrowych, normalnych komórek. Informacja była prawdziwie rewolucyjna, ale ja nie mogłem czekać, bo od odkrycia do produkcji leku mogły minąć całe lata, a być może lek nigdy nie zostałby wyprodukowany, bo koncerny farmaceutyczne nie są zainteresowane wyprodukowaniem specyfiku całkowicie leczącego organizm. Skąd czerpaliby zyski, gdyby wyleczyli ludzi z najgroźniejszej choroby?!



Postanowiłem wyprodukować lek sposobem domowym, dawkując go żonie. Wyniki przeszły najśmielsze oczekiwania. Po czterech miesiącach, przeprowadziliśmy w klinice rutynowe sprawdzenie stanu choroby. Ku ogromnemu zaskoczeniu prowadzącego żonę profesora okazało się, że nie ma w jej organizmie ani jednej aktywnej komórki nowotworowej.



Miesiąc temu w dzienniku telewizyjnym usłyszałem informację, że Amerykanie wyprodukowali lek o nazwie kapsaicyna. Pokazano fiolkę i kapsułki oraz poinformowano o cenie. Fiolka ze 100 kapsułkami kosztuje 20 tysięcy dolarów, ale nie można jej nabyć w aptekach, ponieważ leczenie odbywa się w klinice, a więc koszty rosną o dodatkowe 20 tysięcy… Na tym polega biznes farmaceutyczno-medyczny!



Bardzo ucieszyła mnie ta informacja, ponieważ potwierdziła słuszność obranej przeze mnie drogi. To tyle wstępu, teraz trochę informacji o kapsaicynie. Kapsaicyna znajduje się wyłącznie w ostrych paprykach. To ona nadaje im ostrość. Im ostrzejsza, tym więcej kapsaicyny. Najostrzejszą jest ,,habanero”, ale w Polsce jest trudno dostępna. Ja użyłem papryki ,,chili”. Związek wytrąca się z papryk, gdy je zalewamy jakimś szlachetnym olejem i odstawimy do zmacerowania w ciemnym i chłodnym miejscu (najlepiej w lodówce) na 7 do 10 dni, codziennie kilka razy wstrząsając zawartość słoika. Po tym czasie zlać płyn do butelki i spożywać. Papryczek nie wyrzucać. Można je wykorzystać, dodając do surówek, co znakomicie poprawia ich smak.



Nie należy się obawiać ujemnego wpływu ostrości papryki na przewód pokarmowy. Mitem jest opinia, że ostrość szkodzi. Wprost przeciwnie, kapsaicyna (w jez.pol. kapsycyna) doskonale reguluje cały układ wewnętrzny, a dla osób otyłych ma wpływ wprost cudowny, bo przy okazji nie pozwala się rozwijać tłuszczom, więc na stałe przywraca normalne proporcje sylwetki.



Przepis:



Wziąć 1,5 kilograma ostrej papryki, umyć i pokroić (koniecznie w rękawiczkach), na możliwie najdrobniejsze cząstki, razem z gniazdami nasiennymi, bo połowa kapsycyny znajduje się właśnie w nich. (Po tej czynności należy kilkakrotnie umyć ręce; nie dotknąć oka lub miejsc wrażliwych!).



Zalać w słoiku 1,5 litrem oleju szlachetnego, najlepiej oliwy z oliwek extra virgin, albo lnianego, może też być olej z pestek winogron. Odstawić w chłodne i zaciemnione (lodówka) miejsce na 7 do 10 dni, codziennie kilkakrotnie wstrząsając."

2015-07-16 (12:05)

status dionicos
Data rejestracji: 2014-05-05
Ilość postów: 1982

14102
wpis nr 917 981
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Teraz zauważyłem,że tekst nie wkleił się w całości oto dalszy ciąg:



"Przepis:



Wziąć 1,5 kilograma ostrej papryki, umyć i pokroić (koniecznie w rękawiczkach), na możliwie najdrobniejsze cząstki, razem z gniazdami nasiennymi, bo połowa kapsycyny znajduje się właśnie w nich. (Po tej czynności należy kilkakrotnie umyć ręce; nie dotknąć oka lub miejsc wrażliwych!).



Zalać w słoiku 1,5 litrem oleju szlachetnego, najlepiej oliwy z oliwek extra virgin, albo lnianego, może też być olej z pestek winogron. Odstawić w chłodne i zaciemnione (lodówka) miejsce na 7 do 10 dni, codziennie kilkakrotnie wstrząsając.



Zlać płyn do butelki, używać 5 razy dziennie, przed/na początku każdego posiłku, po 1 łyżeczce do herbaty. Popijać mlekiem (kefirem) dla złagodzenia ostrości. Tylko mleko ma właściwości łagodzące. Można zjeść małą kromeczkę chleba ok. 4×4 centymetry grubo posmarowaną masłem. Spożywanie kapsaicyny nie daje żadnych skutków ubocznych, ponieważ składniki są naturalnymi produktami spożywczymi. Życzę szybkiego wyzdrowienia.



PS.

Kapsaicyna niszczy każdy rodzaj nowotworu, bez względu na to, jaką część ciała zaatakował. Przepis podaję bezpłatnie, ponieważ tak przysiągłem swojemu Bogu. Moją satysfakcją i radością jest niesienie pomocy innym. Serdecznie pozdrawiam.



Może to naiwne, ale bardzo wierzę w tę „substancję”, mam nadzieję, że będzie nawet skuteczniejsza (w zapobieganiu, powstrzymywaniu rozwoju i zanikaniu raka) niż „Olej Lorenza”.



Zrobiłem już dwa słoiczki i mam składniki jeszcze na dwa kolejne. Chcę mieć zawsze w lodówce jeden aby każdy kto będzie chciał spróbować mógł się do mnie zgłosić i zacząć kurację od razu. Pomogę też zdobyć składniki, jeśli ktoś z jakiegoś powodu miałby z tym problem. Liczy się każda chwila.



Najważniejsze jest jednak przede wszystkim tradycyjne leczenie sposobami naturalnymi, oszczędzającymi i regenerującymi organizm i to ono powinno być postawione na pierwszym miejscu.”



Kolejny raz piszę: stosuje się chili suszone „Birds eye” lub „habanero” a zalewa olejem lnianym, tłoczonym na zimno, nierektyfikowanym czyli nieoczyszczanym, choć można też z pestek winogron.



Płyn nie może być mętny. To jest już ostrzeżenie, że coś jest nie tak."
2015-07-16 (14:40)

status Yar000
Data rejestracji: 2015-07-07
Ilość postów: 2339

14447
wpis nr 918 019
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeszcze o czarnuszce. To ją Starożytni nazywali "panaceum". Jest w Biblii. Natomiast postać nie z mojej bajki mówiła o niej, "leczy wszystko prócz śmierci".



Medycyna "zachodnia", musi ją uznać i uznaje (była konferencja w Polce dot. tego właśnie tematu) za, prawdopodobnie najmocniejszy a występujący w przyrodzie antyalergen.

Łyżka czarnuszki hamuje atak astmy.



My w Rodzinie, próbujemy nią leczyć sunię. Na pewno działa korzystnie na układ trawienny, chroni trzustkę, wątrobę. Sprawdzone na sobie: pozytywnie antyalergicznie, obniża a właściwie, reguluje ciśnienie, działa kojąco/przeciwbólowo, przeciwzapalnie, żółciopędnie/pobudza apetyt.



Brak skutków ubocznych.



http://www.pepsieliot.com/leczenie-czarnuszka-raka-i-kopanie-ekspertow-po-jajach-kolejnosc-przypadkowa/

--- wpis edytowano 2015-07-16 14:40 ---

2015-07-16 (20:04)

status rychfer
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 1424

2078
wpis nr 918 073
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

10 Najgorszych Firm Spożywczych, które codziennie trują i okłamują ludzi

http://onalubi.pl/zdrowie/10-najgorszych-firm-spozywczych/

2015-07-16 (20:20)

status tomson
Data rejestracji: 2014-03-05
Ilość postów: 2207

14063
wpis nr 918 079
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jest jeszcze coś takiego: CH3COOH. To silna trucizna, którą stale spożywamy,

w rozcieńczeniu na szczęście. Za to stale. To kwas octowy, czyli nasz zwykły ocet.

Jeśli już to proponuję ocet jabłkowy (to mieszanina, nie ma wzoru chemicznego). Ten dla odmiany jest niezwykle zdrowy.

--- wpis edytowano 2015-07-16 20:21 ---

2015-07-16 (20:57)

status Kajetan
Data rejestracji: 2015-04-16
Ilość postów: 276

14378
wpis nr 918 094
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Podobno rewelacyjnie leczy niektóre nowotwory

(między innymi nowotwory mózgu)

olej z marihuany.Trzeba oczywiście wiedzieć jaki i jak go stosować.

W Holandii można go kupić bez trudności w aptekach.

Temat dla mnie obcy dlatego niewiele o tym czytałem.



U pewnej osoby kiedy wykryto nowotwór mózgu ,z wieloma już przerzutami na inne narządy oraz raka kości ,lekarze dawali jej kilka miesięcy.

Dziś minęło już 18 miesięcy i ma w zasadzie tylko nowotwór kości ,

inne zmiany całkowicie się cofnęły.

Tryska zdrowiem i optymizmem.

Nigdy nie leczyła się chemią ani innymi lekami.

Naturalne sposoby leczenia , dieta ,optymizm i oczywiście leczący olej z marihuany.



Ma swój blog (nie zaglądałem lecz wiem)

ma też wiele dostępnych filmów gdzie opowiada o swojej chorobie.
2015-07-16 (23:40)

status rychfer
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 1424

2078
wpis nr 918 143
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Lecznicze grzyby Reishi - Waldemara Ostrowska i Tadeusz Musiał - 15.07.2015

https://www.youtube.com/watch?v=vgcUtLpnKXA
2015-07-17 (00:09)

status Baltazar Gąbka
Data rejestracji: 2009-12-23
Ilość postów: 272

12318
wpis nr 918 145
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Super temat

Mam gości i wszyscy przeczytali od dechy do dechy,linki do forum

w telefonach powpisywali,będą wpisy śledzić na bieżąco.

Dyskusja na temat rozgorzała,wszyscy się zainteresowali.

Ostateczne stwierdzenie jednego z gości:

Powinieneś za temat dostać Nobla.





Nara

idziemy spać.
2015-07-17 (09:12)

status klonik
Data rejestracji: 2012-11-28
Ilość postów: 6119

13649
wpis nr 918 166
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witaj dionicos



interesuje mnie gdzie kupujesz suszoną papryczkę.





Ryfter super temat
2015-07-17 (10:57)

status Baltazar Gąbka
Data rejestracji: 2009-12-23
Ilość postów: 272

12318
wpis nr 918 180
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jeżeli to wszystko co piszą na temat uleczalności,ba ..niechby tylko

było spowolnienie choroby i wydłużenie lat przeżycia......

to to jest największy przekręt medycyny w historii ludzkości.

Powinny być te medykamenty w każdej aptece dostępne od ręki i za grosze.

Przecież to czysty zysk dla każdego państwa,kolosalne oszczędności w

budżecie każdego rządu

Tradycyjne leczenie i to mało efektywne to potworne koszty w skali każdego kraju...

coś mi tu nie gra........

Czyżby ministerstwa zdrowia działały na szkodę społeczeństwa?

Zmowa ogólnoświatowa ?
2015-07-17 (11:01)

status ralfek
Data rejestracji: 2009-07-08
Ilość postów: 3863

4876
wpis nr 918 181
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Baltazar jesteś w błędzie



te środki, które działają na raka to są naturalne rośliny, których nie opatentujeszi które są tanie



dlatego nie ma z nich zysku dla koncernów farmaceutycznych, tym bardziej dla państw



dlatego nikt o nich nie mówi - nie dają kasy!



lepiej utrzymywać farmakologicznie człowieka przy życiu i wydrenować go z kasy na skomplikowane leki, które ciula dają niż go wyleczyć naturalnie lekami, które są tanie



dla mnie sprawa jest prosta, w obecnym systemie jedyne co nam zostaje to uczyć dzieci od małego zdrowego odżywiania i unikania cukrów w diecie, unikania białych produktów pieczywa, białych makaronów, drożdzóweczek itp



wtedy owszem dostaną raka ale w wieku 90 a nie 20 lat. wtedy już im nie robi

--- wpis edytowano 2015-07-17 11:04 ---

2015-07-17 (11:22)

status rychfer
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 1424

2078
wpis nr 918 191
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Z tematem przedstawionym w tej książce powinien się każdy zapoznać.

Polecam.



Kuracja życia metodą dr Clark



"Kuracja życia" (uwagi do książki)

http://opty.org/plus-publikacje/121-kuracja-ycia



Książka z łatwością do pobrania w .pdf

wystarczy wpisać w google

2015-07-17 (11:38)

status rychfer
Data rejestracji: 2006-06-11
Ilość postów: 1424

2078
wpis nr 918 197
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Kapsaicyna Amigdalina Gerson Witamina B-17

https://www.youtube.com/watch?v=ymstmkVc0z4

| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1 2 ... 62 63
Wyślij wiadomość do admina