Forum strony www.multipasko.pl [Regulamin]


Dodaj wpis w tym temacie
Spis tematów
Login:

Hasło:
Strona: 1
Wyślij wiadomość do admina

Przewiń wpisy ↓

Jak zaczac?

2005-02-14 (01:29)

status multiNowy
Data rejestracji: 2005-02-14
Ilość postów: 3

674
wpis nr 9 573
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Hi!



Mam probe - czy móglby mi kto z Was doradzic jak zaczac grac w Multiltka?



Gralem bardzo rzadko, sporadycznie, skrelajac przypadkowe liczby. Raz trafilem 3 z 4 liczb (i to byl mój jedyny sukces:) Teraz, gdy dowiedzialem sie, ze kolega który gra czeciej i uzyskuje z tego jakie profity to sam postanowilem spróbowac. Nie bardzo wiem tylko jak sie do tego zabrac, czy moglibycie mi doradzic jak zaczac? Nie prosze Was o tzw. \'pewniaki\' tylko o jaka (wlaciwa w Waszym przekonaniu) metode czy system, który bylby najlepszy dla poczatkujacego w tej grze. Jestem (jak to sie okrela) zielony w tym temacie, bo mnie to wogóle (do dzisiaj) nie interesowalo, ale mam ochote poszukac swojego szczecia w tej grze. Czy istnieje jaki ciekawy \'poradnik\' dla takich, którzy dopiero co zaczynaja przygode z multilotkiem?



Z góry dziekuje za ewentualne porady i pozdrawiam!

2005-02-14 (12:02)

status zxc
Data rejestracji: 2005-02-06
Ilość postów: 27

636
wpis nr 9 585
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Prsze zakupic-- PAIRS 2004 -PLUS + MULTI-MANIAK +LOTTO XP 5,26 ustawic na 7 lub 60 lubxxx l0sowan i porówwnujac zapisywac z powazaniem --do - gry - zxc ...
2005-02-14 (13:27)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 591
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Mozna takze korzystac z gotowych propozycji podawanych w typach na zywo na tej stronce.

Kazdy ma swój jaki sposób i nie zawsze podpiera sie profesjonalnymi programami do analiz.

Najwazniejsze w tym wszystkim to ledzic na biezaco losowania i sobie notowac.

NieLle to wychodzi w Excelu, ale mozna takze na zwyklej kartce w kratke. Czasami wpatrujac sie w te liczby czlowiek dostaje olnienia.

Kazdy sposób jest dobry.
2005-02-14 (14:23)

status multiNowy
Data rejestracji: 2005-02-14
Ilość postów: 3

674
wpis nr 9 593
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki.



zxc - chociaz takie \'wynalazki\' jak PAIRS 2004 -PLUS, MULTI-MANIAK czy LOTTO XP 5,26 nic mi nie mówia:) to mam zamiar je sobie rozkminic:P



fobia? Na co zwracasz uwage podczas takiego ledzenia?
2005-02-14 (15:27)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 600
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Tendencje, sam zobaczysz jak sie wypelniaja luki pomiedzy liczbami.

Niektóre liczby czesto maja sklonnoc do wpadania razem, inne za wpadaja czesto po jaki tam innych liczbach.

Bardzo czesto powtarzaja sie liczby z dnia poprzedniego, a takze z dwóch poprzedzajacych losowan.

Ja robie to w Excelu (teraz mam dluga przerwe - brak czasu). Tabelka, w naglówkach (do kazdej kolumny) wszystkie liczby od 1 do 80, z boku daty i numery losowan przypisane do kazdego wiersza. Zaznaczam cyferka 1 wylosowane w danym dniu.

A ta jedynka jest po to, by sumowal mi program w rzedach i rubrykach iloc liczb wylosowanych w jakim tam analizowanym okresie, który akurat sobie wybieram.

Gdy dodasz jeszcze do tego kolorki w tych rubrykach - rzuca sie to doskonale w oczy. Dostrzegasz latwiej pewne prawidlowoci.

Zajmuje to sporo czasu, ale z jego uplywem sam wpadasz na nowe sposoby analizowania, wyszukiwania liczb.

Dla wzrokowców to niezly sposób takie troche graficzne przestawienie wyników w formie tabeli. Suche liczby wypisane w jednym rzedzie na mnie nie dzialaja kompletnie.

Praktyka czyni mistrza.

Zanim weszlam na te strone sama dochodzilam do pewnych rzeczy, bo nie mialam dostepu do internetu.

Pamietaj, ze jezeli sam do czego dojdziesz - jest to bardziej zrozumiale niz opieranie sie na cudzych dowiadczeniach.
2005-02-14 (15:33)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 602
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Powiec troche czasu i poczytaj forum. Jest tutaj pelno sposobów na analizowanie, typowanie, rozpisywanie liczb. Takze dla poczatkujacych.

Warto powiecic kilka wieczorów i przekopiowac ciekawsze sposoby do jakiego pliku w Wordzie.

To wcale nie jest takie trudne do zrozumienia, gdy na biezaco bedziesz czytal i oczywicie ledzil losowania.

Na poczatku spróbuj typowac pewniaki, brac udzial w rankingach. Co Ci zalezy wlec sie nawet w ogonie. Przeciez to nie jest zadna kompromitacja, ale bedziesz zdopingowany do ledzenia losowan.
2005-02-14 (16:03)

status gjtdhhr67
Data rejestracji:
Ilość postów:

wpis nr 9 603
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ale jezeli liczysz, ze grajac zarobisz na chlebek i maselko, to lepiej policz;

1.25X30=47.50 Za te pieniadze mozna co dojedzenia kupic, moze to jest lepszy pomysl/!!
2005-02-14 (17:13)

status DrTomek
Data rejestracji: 2004-11-20
Ilość postów: 47

493
wpis nr 9 610
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

1.25 x 30 jest 37,50- .

POZDRAWIAM
2005-02-14 (19:55)

status zen
Data rejestracji: 2004-03-02
Ilość postów: 1742

190
wpis nr 9 615
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Witam

Kazdemu MultiNowemu z uporem maniaka doradzam oprócz niewatpliwie slusznych rad FOBII 1 poznac troche teorii min. dlaczego sie dzieje tak ze niektóre liczby sie powtarzaja .

Polecam strone

http://www.multistatyk.webpark.pl/dlawmulwag.html

z tym ze niekoniecznie caloc i od razu Drogi Nowy Adepcie -



Przed Toba dlugie lata wytezonej pracy zanim odniesiesz ostatnia koszule do lombardu.

Dlatego poczytaj zeby byl wiadomy przynajmniej dlaczego przegrywasz.

(ten akapit potraktuj swobodnie niemniej pamietaj cale zycie o pokorze wobec czego czego jeszcze nie znasz)

Chyba nadaje sie na kaznodzieje .

Pozdrawiam kazdego co ma zludzenia.

zen

2005-02-14 (20:33)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 617
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Ja mam nadzieje, a to nie to samo co zludzenia.

Tez zalecalam teorie. Typowanie tutaj na stronie nic nie kosztuje, a emocji tez sporo, bo to rankingi i mozna sie sprawdzac przy okazji.

Gdybym miala czas...

Chwilowo (raczej juz dlugochwilowo) robie tu za wierna czytelniczke i jakie fiu bLdziu.

Pozdrawiam tych co to juz maja ostatnia koszule oraz pozostalych odzianych i nieodzianych.

2005-02-15 (03:43)

status multiNowy
Data rejestracji: 2005-02-14
Ilość postów: 3

674
wpis nr 9 658
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Dzieki koledzy za porady:) i stronke. Postaram sie to wlaciwie wykorzystac!



Fobia1, znalazlem dzisiaj stronke, na której byl grafik, podobny do tego, który opisywala i siedzialem nad nim chyba godzine zanim zaczalem dostrzegac w nim jakie prawidlowoci. Spoko, wybralem 6 liczb (2, 9, 37, 41, 59 i 78) i powiodlo sie w 50% - profitów zadnych, ale satysfakcja ze cos juz rozkminilem jest:)



Rano lookne w ten grafik i postaram sie wytypowac swoje pewniaki:) Pozdro.
2005-02-15 (12:42)

status fobia1
Data rejestracji: 2003-09-15
Ilość postów: 5409

31
wpis nr 9 669
[ CZCIONKA SPECJALNA ]

Jak to zadnych profitów?

Mozesz byc z siebie dumny, bo po jednym dniu wpatrywania sie w te cyferki i liczby masz 3/6 czyli 1 zl.

To naprawde niezly wynik.

A potem, gdy dopracujesz sposób dobierania liczb, mozesz zaczac rozpracowywac sposób ich rozpisania.

Te 3/6, które udalo Ci sie wytypowac przynioslyby zysk przy odpowiednim rozpisaniu np. na trójki lub parki.

Grunt to sie nie poddawaj i póki co gra na sucho.

Inaczej mozesz dac sie poniec emocjom i naprawde zostaniesz w jednej koszuli.
| Dodaj wpis w tym temacie | Spis tematów | Wyniki lottoStrona: 1
Wyślij wiadomość do admina